Cyber Killers League TDM 4v4
sob, 19 marzec 2005 21:37:23 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena

Witam. Mam dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli rozgrywek ligowych. Po kilku tygodniach zastoju, rusza liga Cyber Killers League. Przypomnę tylko, że zastój spowodowany był brakiem strony. Teraz, gdy swoją pomoc zaoferowała liga ClanBase, organizatorzy mogą ruszyć z zapisami. CKL przeznaczona jest wyłącznie dla polskich klanów zarejestrowanych na ClanBase z minimum czterema graczami na "pokładzie". Zapisy ruszają już jutro(20 marca), a ich koniec przewidziany jest na 5 kwietnia, po czym 7 kwietnia poznamy uczestników poszczególnych grup. Każdy kto chce zapisać swój team musi spełnić kilka warunków, które przybliżyłem poniżej. Typ rozgrywek jest bardzo podobny do innych organizowanych tego typu lig TDM. Wśród zapisanych klanów zostaną rozlosowane 2 ligi, w których zobaczymy w zależności od ilości uczestników 2-4 grupy. Następnie teamy zmierzą się każdy z każdym w systemie bo3, by potem rozegrać drabinkę SE(system bo5). A teraz kilka ogólnych informacji:
- Liga:
- Cyber Killers League
- Platforma:
- OSP TDM 4on4
- Zapisy:
- [click]
- Mapy:
- pro-q3dm6, q3dm7, ospdm5, ospdm6 oraz 2 wybrane przez Was graczy, głosować można na oficjalnej stronie ligi
- Warunki:
- konto na CB, narodowość klanu
, ewentualnie
, w których 3/4 graczy to Polacy, co najmniej 4 graczy w klanie oraz kanał IRC, na którym można złapać kontakt
Ponadto organizatorzy poszukują adminów, którzy mogliby pomóc w jakikolwiek sposób w funkcjonowaniu ligi. Warunki jakie trzeba spełnić to znajomość j.angielskiego w minimalnym stopniu oraz dyspozycyjność. Aby, wypełnić aplikację Admina musimy wejść tutaj .
Wszystkim uczestnikom życzę białych pingów, dużo fragów oraz dobrej zabawy!
, ewentualnie
, w których 3/4 graczy to Polacy, co najmniej 4 graczy w klanie oraz kanał IRC, na którym można złapać kontakt




forest | 2005-03-19 21:40:54 +0100
nice work :)
#711134
_riper_ | 2005-03-19 21:49:16 +0100
no to GL
#711135
shot | 2005-03-19 22:55:12 +0100
no GL cholopacy nasza liga klanowa narescie rusza:D
#711143
MisieX | 2005-03-19 23:53:11 +0100
Pliz nie przed maturami!!!
BTW> to po kiego **** ja wam te wszystkie guidy na gg podawalem?
#711146
_riper_ | 2005-03-20 12:35:47 +0100
jaka liga klanowa, lol
#711184
L3si0 | 2005-03-20 14:02:23 +0100
wszystko ok, tylko nie kumam po co te glosowanie w sprawie map ?? przeciez wiadomo jakie mapy sie gra w tdm, a osp15 to juz przeszlosc - nie widzialem jeszcze, zeby grali ja na zachodzie, to samo w tym sezonie OpenCup, dajcie ta dm14 i cpm4 i po krzyku, a nie znowu probujecie wydziwiac
#711187
shot | 2005-03-20 15:33:32 +0100
lesio sluchaj poto jest glosowanie zeby wiara se wybrala jaka mape lubia np dadza q3dm14tmp to bedze ona i jeszce jakas proste!
#711189
Pawuj | 2005-03-20 15:39:28 +0100
lesio ma rację, nie ma nad czym dumać
#711190
L3si0 | 2005-03-20 17:24:27 +0100
ja lubie dm17 jak i wiele osob wiec czemu jej nie ma ??? :D mi chodzi o to ze daliscie pod glosowanie dm14 i cpm, ktore wedlug mnie sa podstawowymi mapami i osp15, ktora juz dawno umarla i nikt jej nie gra i nie widze sensu zebysmy my sie na niej meczyli, bo wole grac mapy, ktore sa w innych ligach - przynajmniej na cos mi sie to przyda :)
#711193
sYnth|baal | 2005-03-20 17:45:15 +0100
moim zdaniem powinniście wrzucić te 3 mapy i byłby spokój ja bynajmniej nie miałbym nic przeciwko .
#711194
forest | 2005-03-20 17:53:50 +0100
jesli wszystkie 3 mapy zdobeda porownywalna ilosc glosow, to wszystkie 3 beda na maplist, bo kazdy klan wybiera sobie 1 mape (lub 2 w bo5 - playoff) [; ale jesli np wiekszosc uwaza ze dm15rc3 jest do d.. to jesli nikt na nia nie bedzie glosowal, to nie bedzie koniecznosci grania na niej, bo zawsze mozna trafic na przeciwnika ktory ja akurat lubi i wybiera w kazdym meczu :>
btw. stronka ligi - www.ckl.rox.pl
#711195
*Luk4S* | 2005-03-20 18:20:10 +0100
no spoko wszystko sie zgadza ale niech se ludzie po glosuja i tak nie ma co robic:P:PP pozdro all
#711131
ciem | 2005-03-20 18:45:19 +0100
clanbase padło? :|
nie moge ich strony otworzyc za ch*j :/
#711197
Pawuj | 2005-03-20 19:15:32 +0100
forest, a jeżeli ludzie którzy nie bedą uczestniczyć w lidze głosują sobie dla jaj na osp15? i tak moim zdaniem jest : D
#711198
Zaloguj się by dodać komentarz.