ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Cyber Killers League TDM 4v4

sob, 19 marzec 2005 21:37:23 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


Witam. Mam dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli rozgrywek ligowych. Po kilku tygodniach zastoju, rusza liga Cyber Killers League. Przypomnę tylko, że zastój spowodowany był brakiem strony. Teraz, gdy swoją pomoc zaoferowała liga ClanBase, organizatorzy mogą ruszyć z zapisami. CKL przeznaczona jest wyłącznie dla polskich klanów zarejestrowanych na ClanBase z minimum czterema graczami na "pokładzie". Zapisy ruszają już jutro(20 marca), a ich koniec przewidziany jest na 5 kwietnia, po czym 7 kwietnia poznamy uczestników poszczególnych grup. Każdy kto chce zapisać swój team musi spełnić kilka warunków, które przybliżyłem poniżej. Typ rozgrywek jest bardzo podobny do innych organizowanych tego typu lig TDM. Wśród zapisanych klanów zostaną rozlosowane 2 ligi, w których zobaczymy w zależności od ilości uczestników 2-4 grupy. Następnie teamy zmierzą się każdy z każdym w systemie bo3, by potem rozegrać drabinkę SE(system bo5). A teraz kilka ogólnych informacji:

  • Liga:
  • Cyber Killers League
  • Platforma:
  • OSP TDM 4on4
  • Zapisy:
  • [click]
  • Mapy:
  • pro-q3dm6, q3dm7, ospdm5, ospdm6 oraz 2 wybrane przez Was graczy, głosować można na oficjalnej stronie ligi
  • Warunki:
  • konto na CB, narodowość klanu , ewentualnie , w których 3/4 graczy to Polacy, co najmniej 4 graczy w klanie oraz kanał IRC, na którym można złapać kontakt

Ponadto organizatorzy poszukują adminów, którzy mogliby pomóc w jakikolwiek sposób w funkcjonowaniu ligi. Warunki jakie trzeba spełnić to znajomość j.angielskiego w minimalnym stopniu oraz dyspozycyjność. Aby, wypełnić aplikację Admina musimy wejść tutaj .

Wszystkim uczestnikom życzę białych pingów, dużo fragów oraz dobrej zabawy!

forest | 2005-03-19 21:40:54 +0100

nice work :)

Gravatar

_riper_ | 2005-03-19 21:49:16 +0100

no to GL

shot | 2005-03-19 22:55:12 +0100

no GL cholopacy nasza liga klanowa narescie rusza:D

MisieX | 2005-03-19 23:53:11 +0100

Pliz nie przed maturami!!!

BTW> to po kiego **** ja wam te wszystkie guidy na gg podawalem?

Gravatar

_riper_ | 2005-03-20 12:35:47 +0100

jaka liga klanowa, lol

L3si0 | 2005-03-20 14:02:23 +0100

wszystko ok, tylko nie kumam po co te glosowanie w sprawie map ?? przeciez wiadomo jakie mapy sie gra w tdm, a osp15 to juz przeszlosc - nie widzialem jeszcze, zeby grali ja na zachodzie, to samo w tym sezonie OpenCup, dajcie ta dm14 i cpm4 i po krzyku, a nie znowu probujecie wydziwiac

shot | 2005-03-20 15:33:32 +0100

lesio sluchaj poto jest glosowanie zeby wiara se wybrala jaka mape lubia np dadza q3dm14tmp to bedze ona i jeszce jakas proste!

Pawuj | 2005-03-20 15:39:28 +0100

lesio ma rację, nie ma nad czym dumać

L3si0 | 2005-03-20 17:24:27 +0100

ja lubie dm17 jak i wiele osob wiec czemu jej nie ma ??? :D mi chodzi o to ze daliscie pod glosowanie dm14 i cpm, ktore wedlug mnie sa podstawowymi mapami i osp15, ktora juz dawno umarla i nikt jej nie gra i nie widze sensu zebysmy my sie na niej meczyli, bo wole grac mapy, ktore sa w innych ligach - przynajmniej na cos mi sie to przyda :)

sYnth|baal | 2005-03-20 17:45:15 +0100

moim zdaniem powinniście wrzucić te 3 mapy i byłby spokój ja bynajmniej nie miałbym nic przeciwko .

forest | 2005-03-20 17:53:50 +0100

jesli wszystkie 3 mapy zdobeda porownywalna ilosc glosow, to wszystkie 3 beda na maplist, bo kazdy klan wybiera sobie 1 mape (lub 2 w bo5 - playoff) [; ale jesli np wiekszosc uwaza ze dm15rc3 jest do d.. to jesli nikt na nia nie bedzie glosowal, to nie bedzie koniecznosci grania na niej, bo zawsze mozna trafic na przeciwnika ktory ja akurat lubi i wybiera w kazdym meczu :>

btw. stronka ligi - www.ckl.rox.pl

*Luk4S* | 2005-03-20 18:20:10 +0100

no spoko wszystko sie zgadza ale niech se ludzie po glosuja i tak nie ma co robic:P:PP pozdro all

Gravatar

ciem | 2005-03-20 18:45:19 +0100

clanbase padło? :|

nie moge ich strony otworzyc za ch*j :/

Pawuj | 2005-03-20 19:15:32 +0100

forest, a jeżeli ludzie którzy nie bedą uczestniczyć w lidze głosują sobie dla jaj na osp15? i tak moim zdaniem jest : D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63