Cyber Net League 3 - KONIEC
czw, 12 luty 2004 21:21:51 | Autor: MsT | Quake 3 Arena
Wczoraj został rozegrany ostatni mecz w lidze CNL3.
Był to już wcześniej zapowiadany przez nas mecz pomiędzy
polskim klanem:
fLm (fLaMasters) i europejskim:
nDc (NoDamnClan).
Oto wyniki finału.
nDc vs fLm @ cpm21 - 119:60 [demo]
nDc vs fLm @ q3dm14tmp - 180:141 [demo]
nDc vs fLm @ ospdm5a - 138:105 [demo]
Jak widać NoDamnClan pokonuje fLamastrów - 3:0 i tym samym zdobywa tytuł Mistrza Polski CPMA 4v4 tdm :>
Poniżej wyniki końcowe i drabinka.

1 miejsce - NoDamnClan
2 miejsce - Flamasters
3 miejsce - Quick Omission
4 miejsce - Crew of Destruction
5/6 miejsce - Dioxide / Fraghunters nation
7/8 miejsce - Malleus Maleficarum / Lolbarn
GG








den | 2004-02-12 22:43:49 +0100
tak patrze że mess ostro dawał czadu :]
#672203
SAI4H | 2004-02-12 23:37:42 +0100
MOTM mess :)
#672207
grzEs | 2004-02-13 00:27:12 +0100
fartuchy tak mają ... :]
#672214
nita | 2004-02-13 01:03:31 +0100
na cpm21 za duze lagi :D potem ukąsilismy :P prawie caly czas remis byl dopiero na koncu cos grali :) gg nDc
#672216
hamm | 2004-02-13 08:09:58 +0100
ten mess to mess z t5?
#672223
dadek | 2004-02-13 09:11:53 +0100
mess teraz w sYnth jest | btw. to ładnie chociaż powalczyli bo niby miał być taki totalny ownage :) GG
#672227
... | 2004-02-13 10:39:29 +0100
hehe gj fLm ...
PS : n!ta nie przejmuj sie ładnie grales ;- DD
PS # 2 : w ostatniej grze wilko zjebał !! :
#672240
sYnth|Bubu | 2004-02-13 10:53:07 +0100
gg chopaki
A ty mezo to mnie zaskoczyles ... taki slaby a tak ladnie farcil :P
#672242
nita | 2004-02-13 12:34:53 +0100
mam tylko pretensje do graczy ktorzy nie potrafili uszanowac tego ze gramy. Wystarczy obejrzec demo z cpm21. Server byl full mimo iz set prosil o wyjscie z kultura... ja bym to zalatwil inaczej. Ale to bylo nieco samolubne... mecz sobie mozecie ogladanc z mvd a u nas ludzie co chwile wtyke mieli.
#672249
mess | 2004-02-13 13:27:27 +0100
milo sie gralo, poza kilkoma wyjazdami graczy flm (hi wilko).
#672255
sYnth|Bubu | 2004-02-13 13:33:40 +0100
NITA dokladnie mielismy tak samo w PD jak gralismy przeciwko bobkom z Gdanska . MiB byl full ludzie zlazic nie chcieli i co chwile lagi :/
#672256
... | 2004-02-13 13:50:52 +0100
polska scena q3 ...
#672258
chamb | 2004-02-13 17:21:37 +0100
napisali o nas!
#672276
eng | 2004-02-13 18:55:45 +0100
nie pozostaje nic innego jak vote kick do upadlego :E
#672210
BobeK | 2004-02-13 19:27:39 +0100
cześć bubu! [heej]
#672292
sYnth|Bubu | 2004-02-13 19:46:52 +0100
Bubu a nie bubu
Cześć
#672296
nita | 2004-02-13 20:07:39 +0100
pain`eng ten vote byl wylaczony nie mozna bylo kopac :/
#672300
Zaloguj się by dodać komentarz.