ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



CyberCup 2005 - Jibo numerem #1

nie, 15 maj 2005 11:47:02 | Autor: freak | Quake 3 Arena


Każdego roku gdzieś na wielkich obszarach Rosji odbywa się jakiś turniej kutrzy. Przeważnie duelowy. Jednym z bardziej prestiżowych jest że pozwole sobie to tak kolokwialnie określić multiturniej CyberCup w którym oprócz interesującej nas platformy rozgrywane są jeszcze inne turnieje (m.in. Counter-Strike, Warcraft III oraz... największe osiągnięcie rosyjskich twórców gier komputerowych czyli tetris :D). CC odbywa się cyklicznie co roku w Moskwie, jest to już jego trzecia edycja. Kwoty nagród głównych oscylują w okolicach kilku przecietncyh pensji (w puli nagród znalazły się również komputery nowoczesnej generacji wraz z monitorami LCD i innymi bajerkami) więc zapewne jest to nie lada motywacja dla uczestników. W turnieju udział wzieło niewielu czołowych graczy, ale o dziwo zabrakło chociażby Makaveliego, Zmey'a że nie wspomnę już o Coollerze... W każdym bądź razie poziom rozgrywek był nadzwyczaj wysoki o czym przekonał się każdy kto obejżał ostatnie dema umieszczone na serwisie CyberFight. Kto nie widział dem niech lepiej nadrobi te braki czym prędzej.

Turniej rozegrany w pechowy piątek ostatecznie wygrał znany Jibo, wywodzący się z Chin gracz pokazał klasę trafiając blisko połowę slugsów w każdym meczu. Drugie miejsce przypadło jego koledze z klanu Rush3D który nieznacznie ustępował mu zdolnościami jednak tym razem zabrakło nieco do pokanania swego finałowego przeciwnika. Pozostałe miesca zajeli znani nam już z turniei ASUS'a gracze: Sp1der oraz STONE.

Finał WB: Rush3D-Jibo Rush3D-evil @ pro-q3tourney4 - 32:16 (demo)

Finał LB: tK`Sp1der < Rush3D-evil @ hub3aeroq3 - 16:25 (demo)

Superfinał: Rush3D-Jibo > Rush3D-evil @ ztn3tourney - 15:10 (demo)

Klasyfikacja:

1 miejsce - Rush3D`Jibo - komputer (15"/Celeron M 1.5/256Mb/40Gb/combo/WiFi) oraz dużo rubli
2 miejsce - Rush3DEvil - płyta główna GIGABYTE plus nieco wiecej rubli
3 miejsce - ![](//htmlarea/uploaded/flagi/ru.gif) tK
Sp1der - nieco mniej rubli
4 miejsce - STONE - żadnych rubli :asd

  • Dema - link (wszystkie dema z turnieju, chyba :)
  • Galeria - link (mało zdjęć ale jednak zawsze coś, a być może wkrótce pojawi się ich tam więcej)

Więcej dem oraz informacji (niestety w języku rosyjskim) znajdziecie na stronie turnieju podanej w źródle niusa.

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-05-15 12:55:21 +0200

Taki komputer jaki dostał Jibo odda na WOŚP 8>

freak | 2005-05-15 13:05:27 +0200

ta napewno... tam go by niechcieli, predzej dla pomocy dla powodzian :X cos ty sprzeda i pare kopiejek ma, ja jakbym cos takiego wygral w q3 to bym sie posikal z radosci w majty :D co ja gadam jakbym wygral myche kulkowa to bym sie zachlał ze szczescia w pizdu :asd

Mav_8217 | 2005-05-15 13:25:47 +0200

hyh, gg jibo. Widzieliście finał? Koleś grał tak samo dokładnie jak Kasparov gra obronę Królewsko-Indyjską. geeez

ps. W demkach sekcja "tetris" ;) geeeeeeeez!

freak | 2005-05-15 13:34:39 +0200

hehe =)

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-05-15 13:49:32 +0200

"ta napewno... tam go by niechcieli, predzej dla pomocy dla powodzian :X cos ty sprzeda i pare kopiejek ma, ja jakbym cos takiego wygral w q3 to bym sie posikal z radosci w majty :D co ja gadam jakbym wygral myche kulkowa to bym sie zachlał ze szczescia w pizdu :asd"

Ja grałem kiedyś turnieju na DSJ i wygrałem gratulacje 8>

THRAWN | 2005-05-15 14:10:36 +0200

czego ja niewiedzialem ze turniej bedzie sie odbywal , gdzie jakies info ?:D a tak chcialem tam jechac:ASDasdfsdg

Mav_8217 | 2005-05-15 14:18:04 +0200

bo na cf.ru ciężko się doczytać o czymkolwiek :/ Jest tam taka zakładka odpowiedzialna za nadchodzące turnieje i prawie zawsze tam coś z logo q3 widać, ale niestety kiedy się tam wejdzie - info tylko w cyrylicy :/

A na cf.org już taka zakładka nie funkcjonuje jak powinna =o

dinhkertal | 2005-05-15 14:26:50 +0200

50 kopiejek na browar :>

freak | 2005-05-15 14:36:42 +0200

niom mav c58 eng to juz nie to co kiedys :/ teraz tym tylko dżordż z cepeel spamuje niusami z nadzieja ze je ktos bedzie czytalo lol xD

d00mer | 2005-05-15 15:46:31 +0200

mogliby zamiast tego kompa dla powodzian dac mu np: jakąś wypaśną karte graficzną :P

GG!

s|f1x | 2005-05-15 16:03:24 +0200

Komputer niezly :D.... Taki w sam raz do q3 na LQ ;).

Oni w pociagach mieli nocleg :P?

freak | 2005-05-15 16:44:44 +0200

w jakich pociagach ???:D

s|f1x | 2005-05-15 17:12:19 +0200

www.rush3d.ru/index.php?div=gallery_show_foto&amp;id=211

Drugi plan tego zdjęcia wygląda jak wagon pociągu :F.

freak | 2005-05-15 17:49:53 +0200

a fucktycznie!:F nic mi na ten temat nie wiadomo :asd

digit | 2005-05-15 18:41:49 +0200

"ale o dziwo zabrakło chociażby Makaveliego, Zmei’a że nie wspomnę już o Coollerze"
powinno byc zmey

freak | 2005-05-16 06:15:52 +0200

ups faktycznie pomylka :P no ale kto jest w stanie spamietac tyle xyw.. w koncu jestem tylko czlowiekiem :F

cocaine | 2005-05-16 09:40:00 +0200

i tak jest cienki bo przegrał z nami :ASD

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63