ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Cyberfight Invite - finał już dziś!

nie, 14 grudzień 2003 13:39:28 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Cyberfight nie próżnuje. Przedwczoraj i wczoraj zostały rozegrane zaplanowane mecze. W piątek mieliśmy okazję śledzić rozgrywki w grupach C i D. Komu udało się przejść dalej? Zobaczcie sami:

Grupa C:
rC-Leon 4:0
c58-Evil 3:1
le-redemz 2:2
eoe.Diablo 1:3
cGu.Nova 0:4

Każdy z graczy rozegrał 4 mecze. Jak burza, przez grupę C, przeszedł rC-Leon, który podobnie jak jego były kolega z klanu - xL-Dept wyszedł z grupy na pierwszym miejscu, nie przegrywając meczu. Za nim kolejny gracz c58, któremu udało się przejść do play-off - Evil

Grupa D:
le-fooKi 4:0
c58-Morfei 2:2
fps.brescia 1:3
uTs.Stermy 1:3
c58-noBap 2:2

fooKi nie zawiódł swoich fanów. :) Młody Szwed wyszedł na pierwszym miejscu z grupy nie oddając ani jednego meczu, wygrywając m.in. z rosyjską gwiazdą noBap'em. Pozostałym nie poszło tak dobrze. Wraz z fooKi'm do play-off awansował Morfei, któremu wystarczył lepszy bilans fragów przy dwóch wygranych i tylu samo porażkach.

Wyniki meczów w grupach C i D możecie zobaczyć tutaj.

W sobotę zaś odbyły się play-off'y, które miały doprowadzić do wyłonienia dwóch graczy, którzy zmierzą się ze sobą w finale rozgrywek. Poniżej możemy zobaczyć jak przebiegały rozgrywki:

Pierwsza runda:
ic-TOXIC vs c58-Evil 2:0

16:5 - pro-q3dm6

10:1 - ztn3tourney1

c58-Morfei vs xL-Dept 0:2

3:9 - pro-q3tourney4

3:7 - pro-q3dm6

rC-Leon vs [4z]Cooller 0:2

1:10 - pro-q3dm6

9:15 - pro-q3tourney4

c58-Jibo vs le-fooKi 0:2

5:11 - pro-q3dm6

11:12 - pro-q3tourney4

Półfinały:
xL-Dept vs ic-TOXIC - 0:2

7:8 (3-minutowa dogrywka) - pro-q3dm6

5:7 - ztn3tourney1

[4z]Cooller vs le-fooKi - 2:1

7:17 - pro-q3dm6

25:10 - pro-q3tourney4

17:0 - ztn3tourney1

WIELKI FINAŁ
[4z]Cooller vs ic-TOXIC

Przed nami finał CyberFight Invite, jednak patrząc na stawkę, o którą toczy się gra nie wiem czy taki "wielki". ;) Jakby nie patrzeć obaj gracze mają już na swoim koncie IceMat'a (czyli najbardziej wartościową nagrodę w turnieju), którego otrzymują za samo wejście do finału, a walka w meczu finałowym będzie toczyć się o... koszulkę CyberFight Invite. :)

Jednak, patrząc na obsadę najważniejszego spotkania w turnieju, będzie co oglądać. Obaj panowie spotkali się już w rozgrywkach grupowych. Wówczas gracz ic uporał się z Rosjaninem, wygrywając 20:13 na pro-q3tourney4. Jak będzie tym razem? Dowiemy się już dziś. Godziny spotkania, póki co, nie znam.

k3m | 2003-12-14 13:47:02 +0100

GG fooki.
W finale wygra c00l.

Gravatar

.... | 2003-12-14 14:16:41 +0100

Szkoda ze fooKi odpadł :( A tak dobrze młucił :D

Rozz | 2003-12-14 14:17:31 +0100

Siek rulz :)

3st | 2003-12-14 14:41:05 +0100

go go go Cooler !!!

gr. | 2003-12-14 14:43:58 +0100

fooki pokazal klase nie ma co szkoda ze odpadl a w finale stawiam na toxic'a

sYnth|Bubu | 2003-12-14 15:22:45 +0100

kolesie beda sie zabijac o koszulke lol
;]

r3v_M1RO | 2003-12-14 15:37:23 +0100

Wygra ten co bedzie mial lepszy ping :P

Rusty | 2003-12-14 15:52:28 +0100

e tam ja stwawiam za coollerem ;p a kto wygra jest zagadka :]

3st | 2003-12-14 16:21:46 +0100

ej powiedzcie im ze skoro nie potrzebuja icemat'a to niech mi wysla... adres podam mailam :>

aromat | 2003-12-14 16:22:21 +0100

50% na 50% moim zdaniem jest....
Niech wygra lepszy....
PS.
Pocihu stawiam na Cooller'a ;)

SAI4H | 2003-12-14 16:46:26 +0100

3st jakto nie potrzebuja?:> napisalem, ze obaj juz wygrali icematy (bo za pierwsze i drugie miejsce jest podkladka), a graja w sumie tylko o koszulke bo ja (razem z podkladka) mozna dostac za pierwsze miejsce (za drugie jest sam icemat)
jasne?:D

BTW fooKi przegral z Coollerem przez ping :P bo grali na rosyjskich serwach gdzie coollah mial ~10 pingu ;q
podsumowujac: fooKi rox - TOXIC wygra.

Gravatar

||| | 2003-12-14 17:03:44 +0100

ej nierozumie co wy tak wszyscy do tego fookiego?
ja tak lubie tylko cool'a :P

Gravatar

.... | 2003-12-14 17:40:59 +0100

A wieć ta rzeźnia zacznie się o 18.30 | hunter.splatterworld.de:20000 | HF

sYnth|Bubu | 2003-12-14 18:42:24 +0100

sie sypło gtv :/

Gravatar

uK*Luk4S | 2003-12-14 18:45:16 +0100

chyba gtv jeblo bo nie dziala :(

Rusty | 2003-12-14 18:50:58 +0100

z tego co ja wiem ma byc podobno o 19:30 ale podobno

Gravatar

||| | 2003-12-14 18:52:50 +0100

ufff... juz myślałem ze tylko u mnie GTV nie działa :)

ale jak mówisz ze o 19.30 to finał o 20.10 to wiadomo że wszyscy wybierą final EC8 ;]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63