ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Cyberight Invite - wyniki

pią, 12 grudzień 2003 14:46:00 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Zgodnie z zapowiedziami wczoraj zostały rozegrane mecze Cyberfight Invite w grupach A i B. Poniżej wyniki opatrzone krótkim komentarzem:

Grupa A:
* prodx vs lizahd 18:8

  • TOXIC vs Cooller 20:13 - T4

  • TOXIC vs lizahd 15:9 - T4

  • Cooller vs prodx 14:11 - DM6

  • TOXIC vs prodx 18:6 - DM6

  • Cooller vs lizahd - w/o dla Coollera

Obyło się bez niespodzianek. Zdecydowani faworyci pierwszej grupy, tj. Cooller (2 wygrane, 1 porażka) i TOXIC (3 wygrane, bez porażki) przechodzą dalej. Zaskoczeniem jedynie mógł być mecz obu panów na pt4, kiedy to TOXIC po ciężkim meczu zdołał pokonać, przez wielu uważanego za najlepszego duelowca, na świecie Rosjanina. Demko z tego meczu możecie zassać stąd.

Grupa B:

  • Jibo vs GOPHER 11:5 - ZTN

  • GOPHER vs Pay 10:13 - ZTN

  • Jibo vs Dept 1:9 - ZTN

  • Jibo vs Pay 9:6 - T4

  • Jibo vs if22 - w/o dla Jibo

  • if22 vs Dept 1:16 - ZTN

  • GOPHER vs Dept 11:12 - T4

  • Pay vs Dept 3:4

  • if22 vs Pay - w/o dla Pay'a

  • if22 vs GOPHER - w/o dla GOPHER'a

Grupa zdominowana przez Rosjan, a ściślej przez rC-Dept'a i Jibo, członka klanu organizującego turniej - c58. Temu pierwszemu udało się przejść przez rozgrywki grupowe - podobnie jak TOXIC'owi z grupy A - nie przegrywając żadnego meczu.

Po demka zapraszam tutaj.

GG!

Dziś, podobnie jak wczoraj, o godzinie 18:30, zostaną rozegrane spotkania w grupach C i D. Przypomnijmy, kto trafił do obu grup:

Grupa C: c58-Evil, rC-Leon, le-redemz, cGu.Nova, eoe.diablo
Grupa D: le-fooKi, c58-Morfei, fps.brescia, uTs.Stermy, c58-noBap

Jak widać będzie co oglądać. Szczególnie jestem ciekaw jak poradzi sobie wschodząca gwiazda sceny światowej - le-fooKi w grupie D, który niedawno poradził sobie w pięknym stylu z Z4muZ'em (demko do ściągnięcia z ORGa - click!). W grupie C natomiast widzimy cGu.Novę, którego nick może brzmieć znajomo, ponieważ wraz z klanem brał udział w turnieju FF Rzeszów. Nie ma co gdybać - już tylko niecałe 4 godziny dzielą nas od meczów, tak więc czekajmy cierpliwie na wyniki.

  • GTV: hunter.splatterworld.de:20000, 194.109.206.50:40000, 194.109.206.51:27961

  • Scoreboty: #c58i.1 , #c58i.2 , #c58i.3 , #c58i.4 @ QuakeNet

  • Oficjalny kanał IRC: #c58.invite @ QuakeNet

Mad | 2003-12-12 15:16:57 +0100

if22 vs Dept 1:16 - ZTN
muhaha
to juz Rufusa mogli zaprosic zamiast ifa...

Gravatar

.... | 2003-12-12 16:01:40 +0100

Ale i tak toxic rox :]

ash | 2003-12-12 16:05:19 +0100

no dzisiaj definitywnie ciekawym powinna byc konfrontacja fookiego z nobapem

parad0x | 2003-12-12 16:09:45 +0100

a no...mi sie podoba jak sie fooki porusza po mapie :/
bedzie ciekawie

SAI4H | 2003-12-12 16:28:35 +0100

chcialbym zeby fooKi wygral, bardzo podoba mi sie jego styl gry.

akir | 2003-12-12 16:38:02 +0100

hm nie widze nove w tych pojedynkach za dobrze, ale gl nova

ash | 2003-12-12 16:56:47 +0100

jeszcze + diablo w C
i imho on razem z Leonem wyjdzie

SAI4H | 2003-12-12 17:28:41 +0100

C: Leon, diablo
D: fooKi, noBap [musze zobaczyc demo z ich pojedynku]

move | 2003-12-12 18:33:01 +0100

haha, a ja wygralem z pogromcą cGu.Novy :D
jakis fejk, ale cGu.Nova raczej real :D, wygral z nim 19:18, a ja pozniej z tym smiesznym gosciem z 3x nizszym pingiem 10:8. I CZEMU JA NIE JESTEM NA LISCIE TEGO TURNIEJU?!?!? :D:D

Gravatar

.... | 2003-12-12 18:35:54 +0100

Mof nie jestes no bo ... za mocno byś ich zbił :]

SAI4H | 2003-12-12 19:31:33 +0100

Takie zycie :P Smialo moge stwierdzic, ze od nas rowniez mogliby kogos zaprosic. Na pewno nie odstawalibysmy poziomem, ale na pewno pingiem...

abs | 2003-12-12 22:15:00 +0100

nova nie dosc ze jest brzydki to jeszcze jest cienki jak polsilver:D sting go zniszczył w rzeszowie:D chyba sting:d

SAI4H | 2003-12-12 22:31:26 +0100

salomon tez ;]

sYnth|Bubu | 2003-12-12 22:49:36 +0100

sai chyab nie :P
bo nova byl 3 :P

SAI4H | 2003-12-13 09:43:56 +0100

sai4h (12-12-2003 14:47)
a koles tak wymiatal serio?
sai4h (12-12-2003 14:47)
bo slyszalem ze go dupczyli :P
bryan (12-12-2003 14:47)
hehe salomon go tak niemilosiernie zbil na t4 ze szok :P

sYnth|Bubu | 2003-12-13 11:31:54 +0100

moze i zbil :P ale nova byl 3
a ciastek wygral z kims innym

gr. | 2003-12-13 11:52:04 +0100

przydalby sie jakis update albo nowy news do pozostale meczu juz dawno byly rozgrane :

Gravatar

ciem | 2003-12-13 12:43:44 +0100

e tam... cieniasy ;) rozwaliłbym ich bez jednej reki i jedzac sniadanie :P

lecho | 2003-12-13 13:58:09 +0100

nie zebym sie czepial, ale Jibo jest Chinczykiem, nie Rosjaninem... :o

gr. | 2003-12-13 15:11:13 +0100

ja nie wiem no ale jesli na ESR jest flaga rosyjska wiec moze on jest jednak rosjaninem?

sYnth|Bubu | 2003-12-13 15:20:49 +0100

gr
nie sprzeczaj sie z profesjonalista !
:D:D:DD: (:P)

lecho | 2003-12-13 19:23:27 +0100

gr -> jibo (Jibo Fan [;) byl reprezentantem Chin na WCG 2002, wiec jak to mozliwe zeby byl Rosjaninem? :> Tyle, ze mieszka w Moskwie i gra w tamtejszym klanie, dlatego wiele osob bierze go za Rosjanina, ale to jak najbardziej Chinczyk :>

sYnth|Bubu | 2003-12-13 20:24:35 +0100

! ! !

SAI4H | 2003-12-13 20:36:50 +0100

chinczyk czy rosjanin - jeden bambus ;D

gr. | 2003-12-13 20:53:29 +0100

spoko - wiesz no offence tylko ja sie kierowalem expertyza tych ktorzy pisali newsa na ESR ;q

lecho | 2003-12-13 21:45:20 +0100

skoro juz robie za pro filozofa to pojade tak:
"a man who makes no mistakes does not usually make nothing" (nie pamietam kto) [;

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63