ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Czas minął !

sob, 29 listopad 2003 01:42:34 | Autor: bryan | Quake 3 Arena


Po dwóch tygodniach od upłynięcia terminu nadsyłania prac konkursowych z propozycjami nowego layoutu dla naszego serwisu nadszedł wreszcie czas na publiczne ogłoszenie zwycięzcy. Użytkownicy w zdecydowanej większości oddali swoje głosy na prace coober'a. Jego pierwsza propozycja bardzo mocno zdystansowała pozostałe, oraz prace innych autorów. W tym momencie zawodem dla niektórych może być decyzja redakcji , która po długiej naradzie rownież zdecydowała się na grafike zwycięzcy ankiety , ale na tę z numerkiem 3. Oczywiście nie będzie ona użyta w dokładnie takiej formie jak jest na screenie , gdyż ma kilka braków w stosunku do regulaminu konkursu - najbardziej chyba rzucającym się w oczy jest brak miejsca na banner. Mamy jednak nadzieję, że ostatecznie użytkownicy poprą naszą decyzję. W tym momencie pozostaje mi już jedynie pogratulować zwycięzcy , czyli cooberowi i oddać pałeczkę w ręce Bricka i spółki , aby wcielił plan w życie. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli , to wraz z nadejściem nowego roku ujrzymy nowe , odświerzone oblicze naszego serwisu.

Duncan | 2003-11-29 01:45:01 +0100

Słuszna decyzja... :]

bfr_aka_pablonzo | 2003-11-29 01:50:03 +0100

hah :] mowilem ze coober wygra :P

Gravatar

PYTON | 2003-11-29 01:56:21 +0100

na to wlasnie glosowalem :P

wuder | 2003-11-29 02:25:57 +0100

dwóch się pisze =]

bryan | 2003-11-29 02:40:47 +0100

good point , pozno juz =

magic | 2003-11-29 08:10:19 +0100

jednak obecne logo ejst ladniejsze od tego co bedzie..

Gravatar

PLANET | 2003-11-29 08:27:45 +0100

dobra decyzja... ale mag ma racje

Gravatar

ur!mepl | 2003-11-29 09:05:38 +0100

:) ten lay coobera jest najladniejszy :> 1 - za bardzo pokrecony :D a 2gi niedopracowany
gj i gl :>

k3m | 2003-11-29 09:16:14 +0100

No, wkoncu. Juz nie moge sie doczekac nowego layouta :]

Gravatar

orbital | 2003-11-29 10:00:14 +0100

Dla mnie ten layout wyglada dokladnie tak jak ten teraz tylko ma poprzestawiane kolumny i zmienione tło - szoku raczej nie przezyje jak zobacze go w nowym roku. No ale decyzje podjeliscie i musicie sie z nia zmagac przez kolejne 12 miesiecy - mam nadzieje ze wyjdzie wam to na zdrowie

Apropo ja oddalem glos na layout Fakety i chcialem mu pogratulowac pomyslu mimo ze sie nie udalo przejsc dalej z jego projektem

vck | 2003-11-29 10:11:48 +0100

Tam po lewej na górze jest taka dziwna pusta pzestrzeń - możecie wrzucić tego flasha "LG - NAGRYWAM WYGRYWAM" ;D;D Lay w sumie nie jest zly, ale jakos mi top nie podchodzi ;/;/

Gravatar

scar | 2003-11-29 10:16:30 +0100

Cos tak wlasnie czulem ze nie przejdzie ten pierwszy :) Znaczy mi sie wydaje ze powinniscie wybrac pierwszy i powiedziec cooberowi zeby nieco uproscil coponiektore elementy, zeby strona wygladala troche gorzej lecz powazniej. Ale to tez jest spx.

Razor | 2003-11-29 10:21:47 +0100

Gratuluje Coober :)

^M^ | 2003-11-29 10:37:38 +0100

Thank's God! It's over! :o
Gratulacje dla coobera i dla redakcji za wybor numeru 3, hiehie ;].

vazquez | 2003-11-29 10:37:49 +0100

mi szkoda 2 projektu psc widac tam jakby .... profesjonalizm.. ? :]

Gravatar

lo3k | 2003-11-29 10:41:16 +0100

nie rozumiem tego co zrobiliscie. decyzja wiekszosci zostal wybrany layout nr 1 coobera, a wy wedlug swoich widzimisiów zmeniacie wszystko, to po co komu ta ankieta. straszne sceny robicie...

DziewAn | 2003-11-29 10:46:37 +0100

nie wiem po co robiliście tą sonde !! jak i tak wybraliście sobie sami layouta !! ten 1 layout coobera był najlepszy !! wkońcu tez wygrał w głosowaniu !! ale to zdupiliście !! na przyszłość nie róbcie takich głosowań jeżeli nie bedziecie brali pod uwage wyników !!

Gravatar

vult | 2003-11-29 10:47:45 +0100

wiedzialem ze wygra ciepły coober :P

r3v_M1RO | 2003-11-29 10:49:12 +0100

To po jakego byla ta sonda jak i tak olaliscie opinie wszystkich ktozy glosowali na 1 prace coobera. Moim skromnym zdaniem powiniem wygrac 1 layout coobera bo jest najlepszy pod kazdym wzgledem, a tem 3 layout jest gorszy od obecnego !!!
Widze, ze ci co wybierali layout to sa cykory bo sie boja tego jak by sie przyjol nowatorski pomysl i tak na wszelki wypadek wybrali bardzo podobny do obecnego zeby sie nie splamic.
P.S. a moglo byc tak pieknie :(

MephiR | 2003-11-29 10:50:49 +0100

lolek gdybyś obserwował konkurs od początku, to dowiedziałbyś się, że redakcja ORGa chciała się dowiedzieć, jaką opinię mają gracze. Użytkownicy nie mieli wybierać laya.

Mi się bardzo podobała pierwsza pozycja w pracach PSC, była ładna, prosta i była podatna na zwiany bricka :P. Prace coobera są jak dla mnie za bardzo przebajerzone - wręcz dziecinne. Pierwsza jego propozycja była OKROPNA; oczopląsu bym dostał, jakbym miał kilka razy dziennie oglądać takiego orga :/. Mimo to gratuluję Coober :)

raZox | 2003-11-29 10:52:52 +0100

no nie to jest parodia co to ma znaczyc wogole po kiego **** byla ta sonda buyaahahhehe to sie nazywa prawo wyboru gdzie wybiera sie za nas , trzeba bylo dac do ankiety tylko nicki autorow, a nie ich poszczegolne prace :P ten 3 layout coobera jest o wiele gorszy niz ten pierwszy, skoro ten pierwszy wygral to chyba oczywiste ze sie najbardziej podobal wielki LOL ja wam proponuje jeszcze zmienic kolor na rozowy i wykorzystac layout z cs.pl buaahhehehehe NO COMMENT to jest Polska !!!!! ://///

d4rq000z | 2003-11-29 11:10:17 +0100

1 laj coobera byl najlepszy moim zdaniem

obni | 2003-11-29 11:15:16 +0100

spoko będzie wyglądać

SL4VE | 2003-11-29 11:15:17 +0100

No juz przestańcie się jarać :D. Było od początku powiedziane, że to redakcja wybiera, a nie sonda. Sonda był po to, aby redakcja zorientowała się w gustach użytkowników.

gr. | 2003-11-29 11:36:43 +0100

ha ha ha a ja glosowalem wlasnie na te prace z numerkiem 3 :))) git mam nadzieje ze szybko wejdzie w zycie ten nowy lay :D

MephiR | 2003-11-29 11:49:21 +0100

Ja tam wolałem 1 pracę PSC :(

3st | 2003-11-29 11:52:54 +0100

mozna by bylo zmixowac prace coobera z saika... mysle ze bylby duzo lepszy efekt niz ten co zostal wybrany :o

fen1x. | 2003-11-29 12:11:42 +0100

Przyznam ,ze bardzo ladna i przejzysta pracka . Milo bedzie ogladac ORG'a w nowym stroju bikini =]

Razor | 2003-11-29 12:16:33 +0100

mi tez sie bardziej podobala praca nr1... heh w sumie nawet wiecei ze nie wiem kto podjal ta gl. decyzje co do laya? bo ja tego nei zrobilem heh. ironia :)

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-11-29 12:17:21 +0100

Ogolnie lay nie jest zly, poza tym, ze rozjechalo sie cos ta tabelka na gorze z kolumnami itd.

OdswieRZcie go w nowym roku.

Gravatar

GunneR | 2003-11-29 12:22:32 +0100

ja tam przeczytalem ze redakcja chce sie zorientowac w gustach uzytkownikow wkasnie po to zeby wybrac taki ktory najbardziej odpowiada ogolowi bo po to sie robi ankiety chyba co? ale moge sie mylic lol jedynka wygrala miazdzaca przewaga i jak dla mnie nie ma tu nic do gadania jedynka powinna zostac wybrana. nie wiem jak inni ale ja juzzygam tym szarym przybijajacym kolorem orga a teraz chcecie dowalic brazowo nijaki? oszczedzcie prosze tego uzytkownikom plizzz:D

Rozz | 2003-11-29 13:12:32 +0100

lol raziu przeciez bylo glosowanie

Razor | 2003-11-29 13:24:40 +0100

ja tam glosowalem na 3 :D nie no luz... jest ok :)

bryan | 2003-11-29 13:55:19 +0100

no ja glosowalem na psc1 , ale wiekszosc redakcyjna mnie przekrzyczala ;-)
A c#1 byl zwyczajnie przekombinowany jak na portal , bo co do tego ze byl ladny to nie mam watpliwosci.
Ktos wspomnial o pustym miejscu na srodku belki... w tym layu tez jest ;) sluzy do resizowania strony w roznych rozdzialkach =)

baxowy | 2003-11-29 14:05:09 +0100

M1RO & dziewan: Opinie niekulturalnych uzytkownikow sie nie licza =]

Bylo powiedziane ze ankieta wyloni pare layow, miedzy ktorymi wybierac bedzie redakcja.

k3m | 2003-11-29 14:12:57 +0100

To po jakego byla ta sonda jak i tak olaliscie opinie wszystkich ktozy glosowali na 1 prace coobera.
Wiekszosc ludzi glosowala na prace pierwsza z brzegu. Podobnie bylo w konkursie na przerobke dm17. Poza tym mozna bylo glosowac kilka razy, tak wiec niektorzy glosowali kilka razy na dana prace...

damndog | 2003-11-29 14:22:41 +0100

biedne dzieci myslaly ze sobie laya wybiora :DDDD
dobrze wybraliscie i tak juz bedzie. jak komus nie pasuje niech sie wyplacze do poduszki a nie tu wypisuje jakies farmazony ;p
ile tych bannerkow bedzie, 3?

pluskff4 | 2003-11-29 14:38:33 +0100

mozna by bylo to cale menu z lewej na prawa strone przerzucic :] i jakies inne postacie w logo umiescic - moze uriela i cadavera :D

sl1p | 2003-11-29 15:39:20 +0100

No powiem wam że ja głosowałem na pierwszy, ale jak mwoicie ze ma być 3 to moim zdaniem niejest zly, tylko nie pasuj mi jego kolorystyka. zmienie kolory i bedzie spoko

MephiR | 2003-11-29 15:59:25 +0100

"no ja glosowalem na psc1 , ale wiekszosc redakcyjna mnie przekrzyczala ;-)"
No aby jeden co wie co dobre :P

n3on | 2003-11-29 16:10:45 +0100

mnie sie ten layout nie podoba =/
2 praca psc, albo coober ale 1 praca =>

Gravatar

spectrall | 2003-11-29 16:21:12 +0100

moim zdaniem 1 byl lepszy.....dlaczego wybieracie 3 skoro wiekszosci podobal sie 1? nie rozumiem

baxowy | 2003-11-29 16:40:01 +0100

Co bys wybral? Ladnego peugeot'a, ktory wyglada megazajebiscie, czy normalnie wygladajacego z 225KM pod maska?

damndog | 2003-11-29 16:51:13 +0100

ja bym wolal ladne auto ;p a ten lay jest ladniejszy niz ten najberdziej popularny, ludzie glosowali bo jest bajerful ;0

gemi | 2003-11-29 20:12:01 +0100

fascynujace... zmieniamy kolorek na inny i luziq... ehhh
Moglibyscie sobie darowac ta akiete ;/

^M^ | 2003-11-29 20:33:00 +0100

:x
(po czesci bardzo yntelygentne komentarze...)

Yaboll | 2003-11-29 20:40:29 +0100

lay powinien byc przedewszystkim czytelny, ten jaest taki jaknajbardziej, zarowno jest estetyczny jak i latwy do nawigacji.

Bark zbednych fajerwerkow jest jego glowna zaleta.

Gravatar

lo3k | 2003-11-29 21:34:04 +0100

huh, moj komentarz zapoczartkowal burze rozmow :D:D:D teraz jestem KIMS ;]]]

MaxDamage | 2003-11-30 00:55:40 +0100

Obecny lay jest najlepszy, jest bardzo przejrzysty estetyczny i czytelny, nie meczy wzroku i przyjemnie sie patrzy na zaokraglone krawedzie, imho perfekt...

NIE ZMIENIAC!

Remedy | 2003-11-30 01:51:19 +0100

A ja proponuję powrót do tego layout'a, który był przed tym :] Oldschool rulez :P Jeśli musicie zmieniać to cieszę sie, że to numer 3, bo jakoś najbardziej przypomina ten poprzedni i ten obecny. To tak jak z BMW, które ciągle się zmienia ale każdy od razu wie, że to BMW :)

DziewAn | 2003-11-30 08:28:13 +0100

Jak już ten layout został wybrany to chociaż zmiencie mu kolorystyke. Ta jest troche za ciemna. Kolorystyka moze taka jak w 1 layoucie coobera. Dobrze by to wyglądało.

Gravatar

GunneR | 2003-11-30 11:08:24 +0100

skoro glos redaktorow jest tak silny ze nic sie z tym nie da zrobic:P to chociaz dajcie sie przekonac co do kolorku bo serio obecny org wcale nie jest czytelny az tak bardzo a 3 wyglada na jeszcze bardziej nieczytelny:>

lel | 2003-11-30 13:34:24 +0100

mi sie bardziej podoba ten szaro-niebieski, tak ladnie by pasowal do Netscape'a :(

Sil2100 | 2003-12-01 16:08:03 +0100

Nic juz nie zmienicie - decyzja zapadla. I tyle.

Mi sie osobiscie i kolorystyka, i ogolnie wybrany layout podoba. Wiec ja nie mam zadnych powodow do narzekan.

rzu | 2005-05-18 12:00:42 +0200

odświerzone oblicze
niezłe to nowe "odświerzone" oblicze!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63