Czas minął !
sob, 29 listopad 2003 01:42:34 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Po dwóch tygodniach od upłynięcia terminu nadsyłania prac konkursowych z propozycjami nowego layoutu dla naszego serwisu nadszedł wreszcie czas na publiczne ogłoszenie zwycięzcy. Użytkownicy w zdecydowanej większości oddali swoje głosy na prace coober'a. Jego pierwsza propozycja bardzo mocno zdystansowała pozostałe, oraz prace innych autorów. W tym momencie zawodem dla niektórych może być decyzja redakcji , która po długiej naradzie rownież zdecydowała się na grafike zwycięzcy ankiety , ale na tę z numerkiem 3. Oczywiście nie będzie ona użyta w dokładnie takiej formie jak jest na screenie , gdyż ma kilka braków w stosunku do regulaminu konkursu - najbardziej chyba rzucającym się w oczy jest brak miejsca na banner. Mamy jednak nadzieję, że ostatecznie użytkownicy poprą naszą decyzję. W tym momencie pozostaje mi już jedynie pogratulować zwycięzcy , czyli cooberowi i oddać pałeczkę w ręce Bricka i spółki , aby wcielił plan w życie. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli , to wraz z nadejściem nowego roku ujrzymy nowe , odświerzone oblicze naszego serwisu.





Duncan | 2003-11-29 01:45:01 +0100
Słuszna decyzja... :]
#647177
bfr_aka_pablonzo | 2003-11-29 01:50:03 +0100
hah :] mowilem ze coober wygra :P
#647174
PYTON | 2003-11-29 01:56:21 +0100
na to wlasnie glosowalem :P
#647156
wuder | 2003-11-29 02:25:57 +0100
dwóch się pisze =]
#647137
bryan | 2003-11-29 02:40:47 +0100
good point , pozno juz =
#647138
magic | 2003-11-29 08:10:19 +0100
jednak obecne logo ejst ladniejsze od tego co bedzie..
#649112
PLANET | 2003-11-29 08:27:45 +0100
dobra decyzja... ale mag ma racje
#649104
ur!mepl | 2003-11-29 09:05:38 +0100
:) ten lay coobera jest najladniejszy :> 1 - za bardzo pokrecony :D a 2gi niedopracowany
gj i gl :>
#649362
k3m | 2003-11-29 09:16:14 +0100
No, wkoncu. Juz nie moge sie doczekac nowego layouta :]
#651552
orbital | 2003-11-29 10:00:14 +0100
Dla mnie ten layout wyglada dokladnie tak jak ten teraz tylko ma poprzestawiane kolumny i zmienione tło - szoku raczej nie przezyje jak zobacze go w nowym roku. No ale decyzje podjeliscie i musicie sie z nia zmagac przez kolejne 12 miesiecy - mam nadzieje ze wyjdzie wam to na zdrowie
Apropo ja oddalem glos na layout Fakety i chcialem mu pogratulowac pomyslu mimo ze sie nie udalo przejsc dalej z jego projektem
#656493
vck | 2003-11-29 10:11:48 +0100
Tam po lewej na górze jest taka dziwna pusta pzestrzeń - możecie wrzucić tego flasha "LG - NAGRYWAM WYGRYWAM" ;D;D Lay w sumie nie jest zly, ale jakos mi top nie podchodzi ;/;/
#655415
scar | 2003-11-29 10:16:30 +0100
Cos tak wlasnie czulem ze nie przejdzie ten pierwszy :) Znaczy mi sie wydaje ze powinniscie wybrac pierwszy i powiedziec cooberowi zeby nieco uproscil coponiektore elementy, zeby strona wygladala troche gorzej lecz powazniej. Ale to tez jest spx.
#659897
Razor | 2003-11-29 10:21:47 +0100
Gratuluje Coober :)
#659844
^M^ | 2003-11-29 10:37:38 +0100
Thank's God! It's over! :o
Gratulacje dla coobera i dla redakcji za wybor numeru 3, hiehie ;].
#659838
vazquez | 2003-11-29 10:37:49 +0100
mi szkoda 2 projektu psc widac tam jakby .... profesjonalizm.. ? :]
#659820
lo3k | 2003-11-29 10:41:16 +0100
nie rozumiem tego co zrobiliscie. decyzja wiekszosci zostal wybrany layout nr 1 coobera, a wy wedlug swoich widzimisiów zmeniacie wszystko, to po co komu ta ankieta. straszne sceny robicie...
#659786
DziewAn | 2003-11-29 10:46:37 +0100
nie wiem po co robiliście tą sonde !! jak i tak wybraliście sobie sami layouta !! ten 1 layout coobera był najlepszy !! wkońcu tez wygrał w głosowaniu !! ale to zdupiliście !! na przyszłość nie róbcie takich głosowań jeżeli nie bedziecie brali pod uwage wyników !!
#659766
vult | 2003-11-29 10:47:45 +0100
wiedzialem ze wygra ciepły coober :P
#659721
r3v_M1RO | 2003-11-29 10:49:12 +0100
To po jakego byla ta sonda jak i tak olaliscie opinie wszystkich ktozy glosowali na 1 prace coobera. Moim skromnym zdaniem powiniem wygrac 1 layout coobera bo jest najlepszy pod kazdym wzgledem, a tem 3 layout jest gorszy od obecnego !!!
Widze, ze ci co wybierali layout to sa cykory bo sie boja tego jak by sie przyjol nowatorski pomysl i tak na wszelki wypadek wybrali bardzo podobny do obecnego zeby sie nie splamic.
P.S. a moglo byc tak pieknie :(
#659705
MephiR | 2003-11-29 10:50:49 +0100
lolek gdybyś obserwował konkurs od początku, to dowiedziałbyś się, że redakcja ORGa chciała się dowiedzieć, jaką opinię mają gracze. Użytkownicy nie mieli wybierać laya.
Mi się bardzo podobała pierwsza pozycja w pracach PSC, była ładna, prosta i była podatna na zwiany bricka :P. Prace coobera są jak dla mnie za bardzo przebajerzone - wręcz dziecinne. Pierwsza jego propozycja była OKROPNA; oczopląsu bym dostał, jakbym miał kilka razy dziennie oglądać takiego orga :/. Mimo to gratuluję Coober :)
#660507
raZox | 2003-11-29 10:52:52 +0100
no nie to jest parodia co to ma znaczyc wogole po kiego **** byla ta sonda buyaahahhehe to sie nazywa prawo wyboru gdzie wybiera sie za nas , trzeba bylo dac do ankiety tylko nicki autorow, a nie ich poszczegolne prace :P ten 3 layout coobera jest o wiele gorszy niz ten pierwszy, skoro ten pierwszy wygral to chyba oczywiste ze sie najbardziej podobal wielki LOL ja wam proponuje jeszcze zmienic kolor na rozowy i wykorzystac layout z cs.pl buaahhehehehe NO COMMENT to jest Polska !!!!! ://///
#660445
d4rq000z | 2003-11-29 11:10:17 +0100
1 laj coobera byl najlepszy moim zdaniem
#660298
obni | 2003-11-29 11:15:16 +0100
spoko będzie wyglądać
#660296
SL4VE | 2003-11-29 11:15:17 +0100
No juz przestańcie się jarać :D. Było od początku powiedziane, że to redakcja wybiera, a nie sonda. Sonda był po to, aby redakcja zorientowała się w gustach użytkowników.
#660297
gr. | 2003-11-29 11:36:43 +0100
ha ha ha a ja glosowalem wlasnie na te prace z numerkiem 3 :))) git mam nadzieje ze szybko wejdzie w zycie ten nowy lay :D
#660270
MephiR | 2003-11-29 11:49:21 +0100
Ja tam wolałem 1 pracę PSC :(
#660265
3st | 2003-11-29 11:52:54 +0100
mozna by bylo zmixowac prace coobera z saika... mysle ze bylby duzo lepszy efekt niz ten co zostal wybrany :o
#660262
fen1x. | 2003-11-29 12:11:42 +0100
Przyznam ,ze bardzo ladna i przejzysta pracka . Milo bedzie ogladac ORG'a w nowym stroju bikini =]
#660257
Razor | 2003-11-29 12:16:33 +0100
mi tez sie bardziej podobala praca nr1... heh w sumie nawet wiecei ze nie wiem kto podjal ta gl. decyzje co do laya? bo ja tego nei zrobilem heh. ironia :)
#660259
[FPP]Krypton | 2003-11-29 12:17:21 +0100
Ogolnie lay nie jest zly, poza tym, ze rozjechalo sie cos ta tabelka na gorze z kolumnami itd.
OdswieRZcie go w nowym roku.
#660245
GunneR | 2003-11-29 12:22:32 +0100
ja tam przeczytalem ze redakcja chce sie zorientowac w gustach uzytkownikow wkasnie po to zeby wybrac taki ktory najbardziej odpowiada ogolowi bo po to sie robi ankiety chyba co? ale moge sie mylic lol jedynka wygrala miazdzaca przewaga i jak dla mnie nie ma tu nic do gadania jedynka powinna zostac wybrana. nie wiem jak inni ale ja juzzygam tym szarym przybijajacym kolorem orga a teraz chcecie dowalic brazowo nijaki? oszczedzcie prosze tego uzytkownikom plizzz:D
#660192
Rozz | 2003-11-29 13:12:32 +0100
lol raziu przeciez bylo glosowanie
#661398
Razor | 2003-11-29 13:24:40 +0100
ja tam glosowalem na 3 :D nie no luz... jest ok :)
#661355
bryan | 2003-11-29 13:55:19 +0100
no ja glosowalem na psc1 , ale wiekszosc redakcyjna mnie przekrzyczala ;-)
A c#1 byl zwyczajnie przekombinowany jak na portal , bo co do tego ze byl ladny to nie mam watpliwosci.
Ktos wspomnial o pustym miejscu na srodku belki... w tym layu tez jest ;) sluzy do resizowania strony w roznych rozdzialkach =)
#661354
baxowy | 2003-11-29 14:05:09 +0100
M1RO & dziewan: Opinie niekulturalnych uzytkownikow sie nie licza =]
Bylo powiedziane ze ankieta wyloni pare layow, miedzy ktorymi wybierac bedzie redakcja.
#661919
k3m | 2003-11-29 14:12:57 +0100
To po jakego byla ta sonda jak i tak olaliscie opinie wszystkich ktozy glosowali na 1 prace coobera.
Wiekszosc ludzi glosowala na prace pierwsza z brzegu. Podobnie bylo w konkursie na przerobke dm17. Poza tym mozna bylo glosowac kilka razy, tak wiec niektorzy glosowali kilka razy na dana prace...
#661719
damndog | 2003-11-29 14:22:41 +0100
biedne dzieci myslaly ze sobie laya wybiora :DDDD
dobrze wybraliscie i tak juz bedzie. jak komus nie pasuje niech sie wyplacze do poduszki a nie tu wypisuje jakies farmazony ;p
ile tych bannerkow bedzie, 3?
#661725
pluskff4 | 2003-11-29 14:38:33 +0100
mozna by bylo to cale menu z lewej na prawa strone przerzucic :] i jakies inne postacie w logo umiescic - moze uriela i cadavera :D
#662550
sl1p | 2003-11-29 15:39:20 +0100
No powiem wam że ja głosowałem na pierwszy, ale jak mwoicie ze ma być 3 to moim zdaniem niejest zly, tylko nie pasuj mi jego kolorystyka. zmienie kolory i bedzie spoko
#662565
MephiR | 2003-11-29 15:59:25 +0100
"no ja glosowalem na psc1 , ale wiekszosc redakcyjna mnie przekrzyczala ;-)"
No aby jeden co wie co dobre :P
#662569
n3on | 2003-11-29 16:10:45 +0100
mnie sie ten layout nie podoba =/
2 praca psc, albo coober ale 1 praca =>
#662574
spectrall | 2003-11-29 16:21:12 +0100
moim zdaniem 1 byl lepszy.....dlaczego wybieracie 3 skoro wiekszosci podobal sie 1? nie rozumiem
#662576
baxowy | 2003-11-29 16:40:01 +0100
Co bys wybral? Ladnego peugeot'a, ktory wyglada megazajebiscie, czy normalnie wygladajacego z 225KM pod maska?
#662577
damndog | 2003-11-29 16:51:13 +0100
ja bym wolal ladne auto ;p a ten lay jest ladniejszy niz ten najberdziej popularny, ludzie glosowali bo jest bajerful ;0
#662580
gemi | 2003-11-29 20:12:01 +0100
fascynujace... zmieniamy kolorek na inny i luziq... ehhh
Moglibyscie sobie darowac ta akiete ;/
#662603
^M^ | 2003-11-29 20:33:00 +0100
:x
(po czesci bardzo yntelygentne komentarze...)
#662605
Yaboll | 2003-11-29 20:40:29 +0100
lay powinien byc przedewszystkim czytelny, ten jaest taki jaknajbardziej, zarowno jest estetyczny jak i latwy do nawigacji.
Bark zbednych fajerwerkow jest jego glowna zaleta.
#662606
lo3k | 2003-11-29 21:34:04 +0100
huh, moj komentarz zapoczartkowal burze rozmow :D:D:D teraz jestem KIMS ;]]]
#662610
MaxDamage | 2003-11-30 00:55:40 +0100
Obecny lay jest najlepszy, jest bardzo przejrzysty estetyczny i czytelny, nie meczy wzroku i przyjemnie sie patrzy na zaokraglone krawedzie, imho perfekt...
NIE ZMIENIAC!
#662622
Remedy | 2003-11-30 01:51:19 +0100
A ja proponuję powrót do tego layout'a, który był przed tym :] Oldschool rulez :P Jeśli musicie zmieniać to cieszę sie, że to numer 3, bo jakoś najbardziej przypomina ten poprzedni i ten obecny. To tak jak z BMW, które ciągle się zmienia ale każdy od razu wie, że to BMW :)
#662626
DziewAn | 2003-11-30 08:28:13 +0100
Jak już ten layout został wybrany to chociaż zmiencie mu kolorystyke. Ta jest troche za ciemna. Kolorystyka moze taka jak w 1 layoucie coobera. Dobrze by to wyglądało.
#662631
GunneR | 2003-11-30 11:08:24 +0100
skoro glos redaktorow jest tak silny ze nic sie z tym nie da zrobic:P to chociaz dajcie sie przekonac co do kolorku bo serio obecny org wcale nie jest czytelny az tak bardzo a 3 wyglada na jeszcze bardziej nieczytelny:>
#662633
lel | 2003-11-30 13:34:24 +0100
mi sie bardziej podoba ten szaro-niebieski, tak ladnie by pasowal do Netscape'a :(
#662643
Sil2100 | 2003-12-01 16:08:03 +0100
Nic juz nie zmienicie - decyzja zapadla. I tyle.
Mi sie osobiscie i kolorystyka, i ogolnie wybrany layout podoba. Wiec ja nie mam zadnych powodow do narzekan.
#661435
rzu | 2005-05-18 12:00:42 +0200
odświerzone oblicze
niezłe to nowe "odświerzone" oblicze!
#716281
Zaloguj się by dodać komentarz.