Czas poodkręać
sob, 03 kwiecień 2004 01:41:41 | Autor: slawek | Quake 3 Arena
Przepraszam za wczoraj. Popełniłem dwa głupstwa (jeśli więcej to nie dołujcie mnie w komentarzach), za które nieniejszym przepraszam.
Tłumaczyć się nie będę, przyznam tylko do winy.
Pierwszy grzech, niewybaczalny. Nie zdziwię się jeśli Razor albo Rozz skorzystają ze swoich uprawnień i wywalą z redakcji, argumentując, że "przecież sam pisałeś"
Naruszyłem zasadę, której zawsze starałem się trzymać, i przekraczanie której zawsze mnie u innych denerwowało. Nazywam ją zasadą "przezroczystości" redaktora, newsmana. Otóż moim zdaniem nie może być tak, że piszący newsa, relację dominuje wydarzenie swoją osobą. Nie może być tak, że wchodząc na główną stronę czytelnik dowiaduje się o faktach z życia redakcji, a nie tego, do czego serwis został stworzony. Niektórzy wiedzą, że kiedyś pożegnałem się z ORGiem, a potem wziąłem sobie do serca uwagi Rozza i poprosiłem o prawo do powrotu. Nie robiłem z tego afery ani newsa. Dlatego ten primaaprilisowy "źart" z gruntu był łatwy do rozszyfrowania.
Jak napisałem o redakcji eSp, że nie mieli pomysłu i energii na dobry psikus na 1 kwietnia, tak... sam zrobiłem. Bez przygotowania, bez dowicipu, bez sensu.
Nie przytaczam powodów. Za mało miejsca, a nie chcę znów nakręcać wkoło siebie zainteresowania. Po prostu:
pierwsze przepraszam.
Drugi grzech wynikł z wiary, że wczorajszy news o turnieju eCC#3 jest żartem. Że turniej się odbędzie. Udawaną złość postanowiłem wzmocnić tym nieszczęnym podsumowaniem, co do którego byłem pewien, że będziemy z niego się śmiać wszyscy, gdy eSp ogłosi: "żartowaliśmy". Okazało się inaczej. Zgroza! I znów, ci, którzy znają mnie, nie mogli tych gejów wziąć serio ze względu na moją niechęć do kłótni i "ofensywnego postowania". Ale nie wszyscy. I dlatego, redakcji eSp i urażonym czytelnikom
drugie przepraszam
za podsumowanie, bo reszta, niestety jest aktualna ;)
Spadam i obiecuję poprawę. Chyba już nigdy nie "zażartuję" publicznie.





gr. | 2004-04-03 02:19:38 +0200
no tak jak myslalem heheh cale szczescie wszystko sie dobrze skonczylo :D:)
#678145
move | 2004-04-03 03:35:54 +0200
za duzo przepraszam :)
#678147
ognos | 2004-04-03 04:08:46 +0200
o 3 przepraszam za duzo =q
#678149
[M]aniek | 2004-04-03 07:27:30 +0200
slawek na prezydenta! ;p
#678153
RauL | 2004-04-03 08:30:09 +0200
hemm, to ja juz nic nie wiem, czyli turniej sie odbedzie? ;S
#678156
tofu | 2004-04-03 09:02:08 +0200
Slawek - generalnie to malo czytuje orga troszeczke wiecej esporta ,ale zastanawiam sie dlaczeo Ty masz kogokolwiek przepraszac... ? Bardzo duzo zrobiles dla tego serwisu q3 i nie widze wogole potrzeby ,zebys tlumaczyl sie z czekokolwiek i tyle... :-)
#678160
LaMp | 2004-04-03 09:07:26 +0200
mysle ze naszczescie wszystko dobrze sie skonczylo prawda ?!
#678163
BobeK | 2004-04-03 09:07:37 +0200
Co hip-hop robi z ludźmi. :D
gl u|slawek ...
#678164
wishoza | 2004-04-03 09:07:55 +0200
czaje o co chodzi Ci slawcio ;)
#678165
Replay | 2004-04-03 10:15:17 +0200
eee o co chodzi? za co przeparszam? za tego poprzedniego newsa ze odchdzisz? przeciez chyba kazdy wiedzial ze to prima aprilis... no bez kitu :) za co tu przepraszac? chyba tylko za nieudany zart :D bo tamto z odchodzeniem nie bylo takie zabawne :) w ogole nie udane :P ale chyba w to nie uwierzyliscie? ;) Tylko wlsnie po co tyle przepraszac? :> pewnie ktos cie opierniczyl zdrowo ;]]]
#678173
eng | 2004-04-03 10:26:27 +0200
no wlasnie za duzo hip-hopu ;}
#678177
cocaine | 2004-04-03 10:29:52 +0200
dajcie mu spokój :] przecież przeprosił i żałuje :) ale niech poklęczy jakieś 2 godzinki w kącie i to wystarczy :P pozdro slawek :)
#678179
F4lc0n_fx | 2004-04-03 10:33:43 +0200
zuca ;O esktra :|
nagadujesz na niego a sam chuju nie umiesz pisac
#678180
GrimmY | 2004-04-03 11:31:51 +0200
przyznac sie do winy i przeprosic -> to tez trzeba umiec...lol dobra, jest sobota, co sie zamartwiac mamy?! czas na cotygodnowe piwo :S
#678188
Razor | 2004-04-03 11:38:20 +0200
Nic sie slawku nie stalo a po 2 nie mysl sobie ze tak latwo pozwole Ci stad odejsc...:P
#678189
mixer | 2004-04-03 12:20:57 +0200
na stos z nim ! joke :P
#678193
atOm_1 | 2004-04-03 12:54:54 +0200
nic sie nie stało, slawku nic sie nie stało !! :D
#678197
bryan | 2004-04-03 12:56:17 +0200
wybaczam slawciu ;)
#678198
SL4VE | 2004-04-03 13:16:40 +0200
za co te przepraszam? Jak ktoś ma spaczone poczucie humoru to jego problem, a tak jak pisze Razor... nic sie nie stało! :)
#678202
st4h | 2004-04-03 13:20:10 +0200
loda dla wszystkich !! :)
#678203
Sh1eldeR | 2004-04-03 14:20:39 +0200
Slawek dowcip byl swietny :D szkoda ze go nie wyhaczylem w prima aprilis, dopiero przeczytalem dzisiaj newsa z "przeprosinami" (serio to te "przeprosiny" traktowali chyba tylko ci, co w tenze sposob traktowali tamte jajcarskie primaaprilisowe newsy).
Przyznam sie ze tez sie nabralem na news na esports.pl, nie dlatego ze byl tak zmyslny a konspiracja byla genialna (ucieszylem sie naprawde ze wreszcie TAKI turniej mamy w Polsce, najwyzszy czas przeciez!), tylko dlatego ze komus w redkacji esports sie popierniczyly daty. Ok, tlumacza ze inaczej by nie wyszlo - no rzeczywiscie, w sam prima aprilis musieliby wymyslec cos znacznie smieszniejszego i zabawniejszego. Ale do tego zdolny jest chyba tylko slawek.
Tak sie dziwnie przyjelo ze rocznice czy swieta obchodzi sie w ... rocznice i swieta, a nie w dzien przed (wyjatek: Boze narodzenie ;) ). W nastepnym roku redaktorzy esports zapewne znowu beda chcieli nas czyms zaskoczyc, ale tym razem nie w przeddzien, bo to by bylo schematyczne i zaskoczyc by juz drugi raz nie moglo, wiec - kto wie? - w kazdej chwili moga dac kolejnego fake-newsa! Kolejny powod dla ktorego (znowu) zbojkotuje nastepne eCC - a noz to dowcip primaaprilisowy. A po przeczytaniu kazdego ciekawego newsa na esports nie uwierze ze to prawda, dopoki nie pojawi sie na innych serwisach ...
PS. Mozg, ktory jest zrodlem inteligencji i poczucia humoru, zawiera tez w sobie osrodek wzroku. Nie bede wiec pisal znaku "srednik myslnik zamknac nawias", bo jesli jestes powaznym debilem to i tak go nie zobaczysz ... :D
#678208
[M]aniek | 2004-04-03 16:55:44 +0200
no te przeprosiny to jest dopiero prima aprilis ;p
#678227
deluka | 2004-04-03 16:56:22 +0200
nawet nie bede sie starał udawać , że cokolwiek udało mi sie zrozumieć z tego bełkotu ;) co z pewnością świadczy , iż jestem gejem
#678228
dev | 2004-04-03 20:11:57 +0200
Moim zdaniem nie musisz przepraszac. ESp.pl zrobilo prostacki kawal robiac nadzieje calej scenie, a tu takie sukinsynstwo. Ich gadka "... bo chcielismiy zbadac... ...nikt by nam nie uwierzyl..." jest po prostu zalosna. Ty przynajmniej pokazales sprawe jasno i powiedziales jak to wyglada.
A nie: "FRAJEZRZY!! TURNIEJU NIE MA! Ale spoko moze za 9 lat uda nam sie cos zorgaznizowac...."
#678242
SAI4H | 2004-04-03 21:00:52 +0200
slawku, usmiechnij sie, jutro bedzie lep...per ;>
#678250
Figi5 | 2004-04-03 21:07:48 +0200
Mam nadzieje że z tym lepperem to tez @#$% prima aprilis :D
#678252
gluekp | 2004-04-04 00:06:40 +0200
ja nic zlego w tych niusach nie widzialem, wszystko jest ok, mnie nie masz za co przepraszac, redakcje esp powinienes, tak mysle, bo to nie miejsce(jak sam napisales na osobiste wywodzy, prawdziwe czy falszywe... dla mnie wszystko ok
#678267
mental | 2004-04-04 09:44:44 +0200
po mojemu to nie musisz przepraszac ani esp.pl, esports zrobilo dowcip ktory nie musial sie kazdemu podobac, i tak jak ktos wczesniej powiedzial: oeg to nie miejsce na prowadzenie osobistych wywodow, dla mnie okej. :)
#678282
freak | 2004-04-05 10:33:46 +0200
slawek you are freak !
#678367
Zaloguj się by dodać komentarz.