ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Czas poodkręać

sob, 03 kwiecień 2004 01:41:41 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Przepraszam za wczoraj. Popełniłem dwa głupstwa (jeśli więcej to nie dołujcie mnie w komentarzach), za które nieniejszym przepraszam.
Tłumaczyć się nie będę, przyznam tylko do winy.
Pierwszy grzech, niewybaczalny. Nie zdziwię się jeśli Razor albo Rozz skorzystają ze swoich uprawnień i wywalą z redakcji, argumentując, że "przecież sam pisałeś"
Naruszyłem zasadę, której zawsze starałem się trzymać, i przekraczanie której zawsze mnie u innych denerwowało. Nazywam ją zasadą "przezroczystości" redaktora, newsmana. Otóż moim zdaniem nie może być tak, że piszący newsa, relację dominuje wydarzenie swoją osobą. Nie może być tak, że wchodząc na główną stronę czytelnik dowiaduje się o faktach z życia redakcji, a nie tego, do czego serwis został stworzony. Niektórzy wiedzą, że kiedyś pożegnałem się z ORGiem, a potem wziąłem sobie do serca uwagi Rozza i poprosiłem o prawo do powrotu. Nie robiłem z tego afery ani newsa. Dlatego ten primaaprilisowy "źart" z gruntu był łatwy do rozszyfrowania.
Jak napisałem o redakcji eSp, że nie mieli pomysłu i energii na dobry psikus na 1 kwietnia, tak... sam zrobiłem. Bez przygotowania, bez dowicipu, bez sensu.
Nie przytaczam powodów. Za mało miejsca, a nie chcę znów nakręcać wkoło siebie zainteresowania. Po prostu:

pierwsze przepraszam.
Drugi grzech wynikł z wiary, że wczorajszy news o turnieju eCC#3 jest żartem. Że turniej się odbędzie. Udawaną złość postanowiłem wzmocnić tym nieszczęnym podsumowaniem, co do którego byłem pewien, że będziemy z niego się śmiać wszyscy, gdy eSp ogłosi: "żartowaliśmy". Okazało się inaczej. Zgroza! I znów, ci, którzy znają mnie, nie mogli tych gejów wziąć serio ze względu na moją niechęć do kłótni i "ofensywnego postowania". Ale nie wszyscy. I dlatego, redakcji eSp i urażonym czytelnikom

drugie przepraszam

za podsumowanie, bo reszta, niestety jest aktualna ;)

Spadam i obiecuję poprawę. Chyba już nigdy nie "zażartuję" publicznie.

gr. | 2004-04-03 02:19:38 +0200

no tak jak myslalem heheh cale szczescie wszystko sie dobrze skonczylo :D:)

move | 2004-04-03 03:35:54 +0200

za duzo przepraszam :)

ognos | 2004-04-03 04:08:46 +0200

o 3 przepraszam za duzo =q

[M]aniek | 2004-04-03 07:27:30 +0200

slawek na prezydenta! ;p

RauL | 2004-04-03 08:30:09 +0200

hemm, to ja juz nic nie wiem, czyli turniej sie odbedzie? ;S

tofu | 2004-04-03 09:02:08 +0200

Slawek - generalnie to malo czytuje orga troszeczke wiecej esporta ,ale zastanawiam sie dlaczeo Ty masz kogokolwiek przepraszac... ? Bardzo duzo zrobiles dla tego serwisu q3 i nie widze wogole potrzeby ,zebys tlumaczyl sie z czekokolwiek i tyle... :-)

LaMp | 2004-04-03 09:07:26 +0200

mysle ze naszczescie wszystko dobrze sie skonczylo prawda ?!

BobeK | 2004-04-03 09:07:37 +0200

Co hip-hop robi z ludźmi. :D

gl u|slawek ...

wishoza | 2004-04-03 09:07:55 +0200

czaje o co chodzi Ci slawcio ;)

Replay | 2004-04-03 10:15:17 +0200

eee o co chodzi? za co przeparszam? za tego poprzedniego newsa ze odchdzisz? przeciez chyba kazdy wiedzial ze to prima aprilis... no bez kitu :) za co tu przepraszac? chyba tylko za nieudany zart :D bo tamto z odchodzeniem nie bylo takie zabawne :) w ogole nie udane :P ale chyba w to nie uwierzyliscie? ;) Tylko wlsnie po co tyle przepraszac? :> pewnie ktos cie opierniczyl zdrowo ;]]]

eng | 2004-04-03 10:26:27 +0200

no wlasnie za duzo hip-hopu ;}

cocaine | 2004-04-03 10:29:52 +0200

dajcie mu spokój :] przecież przeprosił i żałuje :) ale niech poklęczy jakieś 2 godzinki w kącie i to wystarczy :P pozdro slawek :)

F4lc0n_fx | 2004-04-03 10:33:43 +0200

zuca ;O esktra :|
nagadujesz na niego a sam chuju nie umiesz pisac

GrimmY | 2004-04-03 11:31:51 +0200

przyznac sie do winy i przeprosic -> to tez trzeba umiec...lol dobra, jest sobota, co sie zamartwiac mamy?! czas na cotygodnowe piwo :S

Razor | 2004-04-03 11:38:20 +0200

Nic sie slawku nie stalo a po 2 nie mysl sobie ze tak latwo pozwole Ci stad odejsc...:P

mixer | 2004-04-03 12:20:57 +0200

na stos z nim ! joke :P

atOm_1 | 2004-04-03 12:54:54 +0200

nic sie nie stało, slawku nic sie nie stało !! :D

bryan | 2004-04-03 12:56:17 +0200

wybaczam slawciu ;)

SL4VE | 2004-04-03 13:16:40 +0200

za co te przepraszam? Jak ktoś ma spaczone poczucie humoru to jego problem, a tak jak pisze Razor... nic sie nie stało! :)

st4h | 2004-04-03 13:20:10 +0200

loda dla wszystkich !! :)

Sh1eldeR | 2004-04-03 14:20:39 +0200

Slawek dowcip byl swietny :D szkoda ze go nie wyhaczylem w prima aprilis, dopiero przeczytalem dzisiaj newsa z "przeprosinami" (serio to te "przeprosiny" traktowali chyba tylko ci, co w tenze sposob traktowali tamte jajcarskie primaaprilisowe newsy).
Przyznam sie ze tez sie nabralem na news na esports.pl, nie dlatego ze byl tak zmyslny a konspiracja byla genialna (ucieszylem sie naprawde ze wreszcie TAKI turniej mamy w Polsce, najwyzszy czas przeciez!), tylko dlatego ze komus w redkacji esports sie popierniczyly daty. Ok, tlumacza ze inaczej by nie wyszlo - no rzeczywiscie, w sam prima aprilis musieliby wymyslec cos znacznie smieszniejszego i zabawniejszego. Ale do tego zdolny jest chyba tylko slawek.
Tak sie dziwnie przyjelo ze rocznice czy swieta obchodzi sie w ... rocznice i swieta, a nie w dzien przed (wyjatek: Boze narodzenie ;) ). W nastepnym roku redaktorzy esports zapewne znowu beda chcieli nas czyms zaskoczyc, ale tym razem nie w przeddzien, bo to by bylo schematyczne i zaskoczyc by juz drugi raz nie moglo, wiec - kto wie? - w kazdej chwili moga dac kolejnego fake-newsa! Kolejny powod dla ktorego (znowu) zbojkotuje nastepne eCC - a noz to dowcip primaaprilisowy. A po przeczytaniu kazdego ciekawego newsa na esports nie uwierze ze to prawda, dopoki nie pojawi sie na innych serwisach ...

PS. Mozg, ktory jest zrodlem inteligencji i poczucia humoru, zawiera tez w sobie osrodek wzroku. Nie bede wiec pisal znaku "srednik myslnik zamknac nawias", bo jesli jestes powaznym debilem to i tak go nie zobaczysz ... :D

[M]aniek | 2004-04-03 16:55:44 +0200

no te przeprosiny to jest dopiero prima aprilis ;p

Gravatar

deluka | 2004-04-03 16:56:22 +0200

nawet nie bede sie starał udawać , że cokolwiek udało mi sie zrozumieć z tego bełkotu ;) co z pewnością świadczy , iż jestem gejem

Gravatar

dev | 2004-04-03 20:11:57 +0200

Moim zdaniem nie musisz przepraszac. ESp.pl zrobilo prostacki kawal robiac nadzieje calej scenie, a tu takie sukinsynstwo. Ich gadka "... bo chcielismiy zbadac... ...nikt by nam nie uwierzyl..." jest po prostu zalosna. Ty przynajmniej pokazales sprawe jasno i powiedziales jak to wyglada.

A nie: "FRAJEZRZY!! TURNIEJU NIE MA! Ale spoko moze za 9 lat uda nam sie cos zorgaznizowac...."

SAI4H | 2004-04-03 21:00:52 +0200

slawku, usmiechnij sie, jutro bedzie lep...per ;>

Gravatar

Figi5 | 2004-04-03 21:07:48 +0200

Mam nadzieje że z tym lepperem to tez @#$% prima aprilis :D

Gravatar

gluekp | 2004-04-04 00:06:40 +0200

ja nic zlego w tych niusach nie widzialem, wszystko jest ok, mnie nie masz za co przepraszac, redakcje esp powinienes, tak mysle, bo to nie miejsce(jak sam napisales na osobiste wywodzy, prawdziwe czy falszywe... dla mnie wszystko ok

Gravatar

mental | 2004-04-04 09:44:44 +0200

po mojemu to nie musisz przepraszac ani esp.pl, esports zrobilo dowcip ktory nie musial sie kazdemu podobac, i tak jak ktos wczesniej powiedzial: oeg to nie miejsce na prowadzenie osobistych wywodow, dla mnie okej. :)

freak | 2004-04-05 10:33:46 +0200

slawek you are freak !

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63