ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



CZM Przesłuchany!

śro, 09 luty 2005 14:44:43 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena



Powoli spełniają się coraz to kolejne obietnice złożone nam przez członków zarządu, bądź ekipy redakcyjnej www.ggl.com. Trzeba przyznać, że jak dotąd ta organizacja świetnie radzi sobie świetnie ze wszystkimi zadaniami jakie przed sobą postawiła. Jeśli jest to zorganizowanie jakiegoś turnieju - wszyscy gracze od razu wiedzą, że czekają ich bardo ciężkie czasy, bo walka o tak wspaniałe nagrody, które zawsze ta firma funduje, jest zawsze niesamowicie trudna. Jeśli chcą podreperować stan Europejskiego E-Sportu - ClanBase z zapaści w jaką wpadł po utarciu się przekonania, że ligi organizowane przez ESL są bardziej prestiżowe, powraca z czymś na co wszyscy old-schoolowi gracze czekali. Z kolei jeśli ściąga się do redakcji takie osobistości jak Marcus "djWHEAT" Graham, czy Michał "CarMac" Blicharz, można być pewnym, że już w niedługim czasie liczba zarejestrowanych i stale odwiedzających użytkowników, na tej stronie wzrośnie w tempie równym wzrostowi masy mięśniowej człowieka, który za swoje życiowe motto uważa powiedzenie "Dwie tabletki metki, to sposób dla Twojej sylwetki"!

Właśnie o tym ostatnim aspekcie sukcesu tej firmy pragnę się tym razem skupić. Od niedawna, wspomniany wzrost liczby odwiedzin, ma zapewnić ukazanie się wywiadu z najlepszym graczem minionego roku - Paulem "czm" Nelsonem. Postacią bez wątpienia unikalną w naszej scenie. Niewielu graczy może przecież pochwalić się tym, że przez tyle lat zawsze było uważanych za światową elitę, zdolną do wygrania z każdym. Jeszcze mniej playerów może dumnie nosić tag takich klanów jak 519 czy cK, będąc jednocześnie ich główną siłą napędową.

W samym wywiadzie możemy usłyszeć bardzo interesujące pytania z praktycznie każdego aspektu jego życia. Dowiemy się na przykład, co ten student z Uniwersytetu w Princeton sądzi o swoich sukcesach, oraz o genezie powstania zyskującego sobie coraz większą popularność modu Ultrono Arena. Dla zachęcenia wszystkich do kliknięcia tego linku i zagłębienia się w lekturze, oto mały przedsmak, co Was czeka:

"(...) Kto jest najlepszym graczem q3 na świecie?"*

(...) Jeśli pewnego dnia, dalszy los całego świata zależałby od wyniku meczu, rozgrywanego w trybie best of seven pomiędzy wybranymi reprezentantami Ziemi i Kosmitów najeżdżających w tym czasie naszą planetę, a mnie powierzono by obowiązek wybrania naszego reprezentanta - wybrałbym siebie. Z kolei jeśli stawką nie byłoby przetrwanie rasy ludzkiej, a kosmici chcieliby zagrać dla zabawy, pewnie kilku z nas ciągnęłoby zapałki, albo coś w tym stylu."*

Jeszcze raz zapraszam do lektury: [Click!]

Gravatar

rk.bizarre | 2005-02-09 14:53:24 +0100

nie wszystko zrozumialem ale good :D , 1st

MaS | 2005-02-09 15:12:36 +0100

...fajny wywiad : o Prawie tak dobry jak mój :)))

pa1nmst | 2005-02-09 15:13:33 +0100

ile ten CZM ma lat? :F jakos mlodo wyglada na zdjeciu :>

Mav_8217 | 2005-02-09 15:17:45 +0100

Hmmm... oglądając kilka filmików i zdjęć z Jego udziałem muszę niestety przyznać, że on NIE wygląda :)))

Ale tak poważnie, to nie wiem. Dwadzieścia kilka. Mam z Nim 3 wywiady na dysku (zbieram różne wywiady i ciekawe kolumny... takie zboczenie :> ) i jakoś nigdzie nie mogłem się doszukać.

cocaine | 2005-02-09 15:40:26 +0100

fajne zdjęcie :ASD:ASd
wywiad spx :]
czm ja jestem lepszy od ciebie lamo :A:A:A

Gravatar

insane_pl | 2005-02-09 16:00:23 +0100

:DDDD buhahaha "ciagnelibysmy zapalku lub cos w tym stylu" :DDD

tofu | 2005-02-09 16:34:57 +0100

"After so many games against each other you’ve pretty much found a balance between you in certain areas. Those that you could treat as a constant. Where can you find the edge against each other?

czm : We know each other’s style very well. His tactical rockets are better than mine, my rail and plasma are better than his, I’m more aggressive, and I time numerically while he times intuitively. I try to avoid his rocket splash, outaim him to get the first kill, and then aggressively control the map for as long as I can. He tries to avoid rail-on-rail encounters, to wear me down with rockets, and then to take advantage of my impatience if the opportunity arises."

Dobre pytanie i całkiem luzna odpowiedz :-)))

Gravatar

edix | 2005-02-09 16:43:16 +0100

ta fota chyba z sprzed 10 lat :0

wishoza | 2005-02-09 16:55:29 +0100

....

Last question: who is the best Q3 player in the world?

You sent me this interview on August 20, 2004. If, on that day, the fate of the world rested on the outcome of a best of seven match between a chosen representative of Earth and the best Q3 player of an alien species invading our planet, and I had been given the duty of selecting our representative, I’d have selected myself. If the survival of the planet were not on the line and the aliens just wanted to play for fun, I’d have feigned modesty and had a bunch of us draw straws or something like that, since it’s really lame to call yourself the best when you have so many outstanding competitors. Speaking of lame, what kind of question is this? 

...

To się nazywa skromność :

THRAWN | 2005-02-10 11:09:38 +0100

Ultrono Arena ROX !!!!!!!!!!!

Mav_8217 | 2005-02-10 12:26:17 +0100

Ano niezłe, niezłe :]

rAko | 2005-02-10 14:15:01 +0100

Ta giera miota ;] rzucam q3

Gravatar

areoqs | 2005-02-10 21:10:07 +0100

Jak zainstalowac tego Ultron Arena ? o_O

Mav_8217 | 2005-02-10 23:47:13 +0100

Ściągasz do jakiegoś folderu i uruchamiasz komendą:

final6.exe -[nazwa_mapy]

gdzie [nazwa_mapy], to map1.txt, map2.txt lub map3.txt

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63