Czy Fatal zostanie gwiazdą video? :D
czw, 03 październik 2002 11:37:38 | Autor: slawek | Quake 3 Arena
Oczywiście zostałem troszkę "zjechany" przez społeczność, chociaż pojawiały się i głosy gotowych zaoferować jakąś rozsądną cenę.
Na shackes znalazłem dzisiaj coś w rodzaju odpowiedzi :)
Ile wart jest już nawet nie trening z mistrzem, ale film z nagranym treningiem?
Dowiemy się wkrótce śledząc losy licytacji na ebay, gdzie wystawiono kasetę z treningami Fatality'ego.
Cena wywoławcza?
UUwaga: $250!
Czy znajdą się chętni? Ktoś wątpi?
ps. linki działają, więc zachęcam do zapoznania się ze szczegółami ;)
Edit
Przeczytane? To wróć tempo..
Dzięki zet'owi za zwrócenie mi uwagi na "mały szczegół", któy wcale nie mało zmienia sens wiadomości.
Za najwyższą wylicytowaną cenę masz szansę na jednodniowy trening na żywo z Mistrzem + obfotografowanie, autograf itp.
Cięgi przyjmę z pokorą.
Co mogę dodać? Obiecuję już nie pisać newsów....
w pracy ( ;) ), gdzie presja obowiązków, klientów, zwierzchników i pamięć o czającej się i czujnej konkurencji może powodować rozkojarzenie i niewskazany pośpiech.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Jeszcze raz dzięki - zet
ps. aktualna cena $610 :)





LaGranda | 2002-10-03 11:56:15 +0200
ps. linki działają, więc zachęcam do zapoznania się ze szczegółami :P, czy moze jakas insynuacja?
#620752
slawek | 2002-10-03 12:01:47 +0200
Po prostu chwalę się, że "rozgryzłem" wreszcie problem :)
dzięki Rozz...
#620754
StaryOrgowicz_140 | 2002-10-03 15:27:39 +0200
250$ hahahaha ładnie ładnie.........do czego to doszło,
przepis na proplayera......ciekawe na jakiej sumie skończy sie licytacja.......
#620766
slawek | 2002-10-04 12:25:06 +0200
Właśnie cena przekroczyła $600 - jest 610 dolców za tę przyjemność. To jest skok o jakieś 250%. Ale w porównaniu z
cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2059328413
to pestka - tutaj mamy do czynienia z 2000% wzrostu ceny!
Jajcarze górą :D
#620874
zet | 2002-10-04 15:48:58 +0200
slawek, albo nie czytales zrodla, albo slabo jest z twoim angielskim,
aukcja dotyczy nie kasety ale 'treningu na zywo' - fatal przyjedzie osobiscie (na koszt zwyciezcy aukcji) na jeden dzien, przywiezie paczke z prezentami (pewnie fatpady) i postara sie podszkolic bogatego naiwniaka w graniu :p
#620886
slawek | 2002-10-04 15:54:53 +0200
"A day of instruction in the finer points of computer gaming by the #1 ranked player in the world"
"...This package is good for one full year from the end of bidding, with scheduling occurring on a mutually agreed upon date and time, with the winning bidder responsible for Johnathan's travel to their chosen location. "
I co to według Ciebie znaczy???
...hmmm... że masz rację? :D
#620887
slawek | 2002-10-04 15:56:08 +0200
Żebybyć całkim dobrze zrozumianym - masz:)))
Sory, jeśli wprowdziłem zamieszanie - "gdzie się człowiek śpieszy, tam się diabeł ciesz" czy jakoś...
#620888
*M4STER* | 2002-10-04 19:21:43 +0200
hmm 2500PLN za 1-dniowy trening z Mistzrem.. myśle ze to nie jest wygorowana cena..
#620903
jam | 2002-10-04 22:00:28 +0200
to ja tam sobie wole raz na rok z matr0xem popykac ;d
#620910
Zaloguj się by dodać komentarz.