ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Czy Fatal zostanie gwiazdą video? :D

czw, 03 październik 2002 11:37:38 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Oczywiście zostałem troszkę "zjechany" przez społeczność, chociaż pojawiały się i głosy gotowych zaoferować jakąś rozsądną cenę.

Na shackes znalazłem dzisiaj coś w rodzaju odpowiedzi :)

Ile wart jest już nawet nie trening z mistrzem, ale film z nagranym treningiem?

Dowiemy się wkrótce śledząc losy licytacji na ebay, gdzie wystawiono kasetę z treningami Fatality'ego.

Cena wywoławcza?

UUwaga: $250!

Czy znajdą się chętni? Ktoś wątpi?

ps. linki działają, więc zachęcam do zapoznania się ze szczegółami ;)

Edit

Przeczytane? To wróć tempo..

Dzięki zet'owi za zwrócenie mi uwagi na "mały szczegół", któy wcale nie mało zmienia sens wiadomości.
Za najwyższą wylicytowaną cenę masz szansę na jednodniowy trening na żywo z Mistrzem + obfotografowanie, autograf itp.

Cięgi przyjmę z pokorą.

Co mogę dodać? Obiecuję już nie pisać newsów....

w pracy ( ;) ), gdzie presja obowiązków, klientów, zwierzchników i pamięć o czającej się i czujnej konkurencji może powodować rozkojarzenie i niewskazany pośpiech.

Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Jeszcze raz dzięki - zet

ps. aktualna cena $610 :)

LaGranda | 2002-10-03 11:56:15 +0200

ps. linki działają, więc zachęcam do zapoznania się ze szczegółami :P, czy moze jakas insynuacja?

slawek | 2002-10-03 12:01:47 +0200

Po prostu chwalę się, że "rozgryzłem" wreszcie problem :)
dzięki Rozz...

Gravatar

StaryOrgowicz_140 | 2002-10-03 15:27:39 +0200

250$ hahahaha ładnie ładnie.........do czego to doszło,
przepis na proplayera......ciekawe na jakiej sumie skończy sie licytacja.......

slawek | 2002-10-04 12:25:06 +0200

Właśnie cena przekroczyła $600 - jest 610 dolców za tę przyjemność. To jest skok o jakieś 250%. Ale w porównaniu z
cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2059328413
to pestka - tutaj mamy do czynienia z 2000% wzrostu ceny!
Jajcarze górą :D

zet | 2002-10-04 15:48:58 +0200

slawek, albo nie czytales zrodla, albo slabo jest z twoim angielskim,
aukcja dotyczy nie kasety ale 'treningu na zywo' - fatal przyjedzie osobiscie (na koszt zwyciezcy aukcji) na jeden dzien, przywiezie paczke z prezentami (pewnie fatpady) i postara sie podszkolic bogatego naiwniaka w graniu :p

slawek | 2002-10-04 15:54:53 +0200

"A day of instruction in the finer points of computer gaming by the #1 ranked player in the world"
"...This package is good for one full year from the end of bidding, with scheduling occurring on a mutually agreed upon date and time, with the winning bidder responsible for Johnathan's travel to their chosen location. "

I co to według Ciebie znaczy???
...hmmm... że masz rację? :D

slawek | 2002-10-04 15:56:08 +0200

Żebybyć całkim dobrze zrozumianym - masz:)))

Sory, jeśli wprowdziłem zamieszanie - "gdzie się człowiek śpieszy, tam się diabeł ciesz" czy jakoś...

*M4STER* | 2002-10-04 19:21:43 +0200

hmm 2500PLN za 1-dniowy trening z Mistzrem.. myśle ze to nie jest wygorowana cena..

jam | 2002-10-04 22:00:28 +0200

to ja tam sobie wole raz na rok z matr0xem popykac ;d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63