"Czy gry łączą ludzi ?"
pon, 22 listopad 2004 16:02:56 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Na serwisie eSports.pl pojawił się ciekawy artykuł, który napisany został przez sting`a. Rozważanym tematem przez owego autora jest - Czy gry łączą ludzi ?. Treść bardzo dobrze odzwierciedla sytuacje, które spotykają nas na co dzień... Słowa stinga, który uznał, że "przyjaźń narodzona poprzez gry komputerowe istnieje bez wątpienia" z pewnością znajduje zastosowanie w rzeczywistości. Co do tego nie mamy wątpliwości... Autor wyjaśnia czym jest dla niego przyjaźń (podaje przykłady przyjaźni - z Bubu i Dave`em). A oto krótki fragment...
"Czym więc są gry komputerowe?
Dla mnie jest to przede wszystkim przyjaźń z drugą osobą. Stworzenie kiedyś trybu Multiplayer pociągnęło za sobą wielka sferę uczuciową. Czy Ci ludzie wiedzieli, że to się tak rozwinie? Rozglądnijcie się wokół siebie i zastanówcie się tak na prawdę, ilu ludziom z 'wirtualnego Świata' jesteście w stanie podać pomocną dłoń? Ja dziś wiem, że mogę zrobić to dla wielu."
Zapraszam do czytania : [click!]





forem | 2004-11-22 16:04:42 +0100
ciekawe, cieakwe....
#701301
ATi | 2004-11-22 16:10:30 +0100
a nawet fajne :x
#701302
spEN | 2004-11-22 16:29:37 +0100
Dobre.
Chyba wydrukuje i pokaze mamie ;)
#701303
sYnth|Bubu | 2004-11-22 16:36:03 +0100
SpeN :DDD
A kolumna krotkawa ale spoko :>
#701304
ATi | 2004-11-22 16:37:07 +0100
twoich komentow na esporcie Bubek nie moglo zabraknac :)
#701305
voodoo|norad | 2004-11-22 16:37:33 +0100
Hehe, oczywiście, że gry zbliżają, a ze Stinga zrobiły artyste, brawo =]
#701306
edix | 2004-11-22 16:45:58 +0100
jak na pierwsza kolumnie to jest nie krutka !
#701308
XMATbyQ | 2004-11-22 17:03:37 +0100
:ASD nc
albo moze jednak :]
Ta chłop o kryptonimie Sting ma rację, ale to wszystko zależy od ludzi. To, że gra jest tylko możliwości jaką ona daje na spędzanie wolnego czasu na wspólnym zainteresowaniu. Przecież to jest jak sport (e :p), i tam jest podobnie. Poprzez grę w piłkę czy kosza można nawiązać znajomości i zbliżyć się do siebie (nawet dosłownie :>). Tak więc spoko, że Stinguś to napisał co jest raczej oczywistym faktem :>.
zdrav
#701310
k3m | 2004-11-22 17:10:37 +0100
Chyba wydrukuje i pokaze mamie ;)
Ta :d
Gdy bedzie wchodzic do pokoju i mowic, ze znowuz z kims gram i rozmawiam przez mikrofon to wtedy pokaze jej przed oczy kartke formatu a cztery z napisem ’sting znalazl przyjaciela poprzez q3, to ja tez moge!’. Poza tym posiadam napis ’STFU’ na kartce mniejszego formatu i pokazuje go jednemu koledze podczas lekcji matematyki, gdy odwraca sie w moja strone i prosi, zebym mu rozwiazal dane zadanie. Wtedy pokazuje mu ta kartke prosto w oczy i zaczyna sie szyderczy smiech z jego strony :> (tak to jest, kiedy zamiast sie edukowac po poludniu w domu albo sluchac na lekcji, gra sie w cs’a) - off ;o
#701311
ss|morgoth | 2004-11-22 18:00:31 +0100
no ja pilem z bizzem wisnie za 3.50 co nas zblizylo bardzo potem wynajelismy maly hotelik... @#$% zalega z alimentami 2 miesiace
#701312
ATi | 2004-11-22 19:33:55 +0100
Niewiele trzeba zebyscie sie upili :D
#701313
ren | 2004-11-22 19:38:01 +0100
hep...:D
#701314
j1mmy | 2004-11-22 20:43:44 +0100
ja z jamem znam sie juz z 3 lata odkad mi do torunia przywozl oplate za serwer aod :asd m@w stal za free bo sie baby do morleya sprula :D. Jakos ta nasz znajomosc sie ciagnie moze blizej nie bede opisywal , bo posadza o jakies nienormalne stosunki :D
#701316
gr. | 2004-11-22 23:05:00 +0100
MaS to jest chyba rzecznikiem prasowym eSp kazdy news zaczyna sie od "na serwisie esports.pl bla bla bla bla" juz mnie to lekko mowiac irytuje powoli BLEEEEEEEEEEE nudyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy : :/
#701332
.... | 2004-11-23 07:12:09 +0100
Ladnie sting, gratuluje ladnej kolumny :-)
#701343
jam | 2004-11-23 09:37:52 +0100
tyle ze j1mmy to byla duuuza butelka bolsa :D
#701345
plej | 2004-11-23 13:21:26 +0100
Fajny art...
a gr jak zwykle sie czepia... daruj se człowieku, jakoś tylko Ciebie to irytuje 0_o
#701348
pat | 2004-11-23 14:01:05 +0100
heheh no facet ma racje ;p
EDIT:
gr wez ty idz stad =/ zawsze ci cos niepasuje i to ty jestes nudny juz =o
#701352
.... | 2004-11-23 14:24:31 +0100
Po co na niego jedziesz? Myslisz ze to tak fajnie? na necie to olac sobie mozna, no ale nie wypada. Nie podoba mu sie i juz. proste (mowie o ludziach co mowia cos na gr)
#701353
edix | 2004-11-23 15:30:42 +0100
gry lacza ludzi przez kabel od sieci : )
#701357
ATi | 2004-11-23 16:41:19 +0100
MaS - to juz 24h bez nowego newsa =oooo
btw maZzi to nie oni najezdzaja na gr tylko gr krytykuje co sie da choc sam nic tutaj nie robi :P - a gdyby tylko tacy jak on byli tutaj to ten serwis juz dawno by padł.. ( bez obrazy gr - love and peace :) )
#701363
gr. | 2004-11-23 20:23:35 +0100
robie i to sporo a wiedza o tym ci ktorzy maja wiedziec - Ty nie musisz
over & out. :p
#701383
eng | 2004-11-24 00:16:10 +0100
A niech krytykuje i chwala mu za to ! Przynajmiej cos sie dzieje , widac , ze stara sie byc esertywny :)
#701396
ATi | 2004-11-24 14:22:32 +0100
niemowie ze krytyka jest zla :) - ale jak mozna doslownie wszystko krytykowac.. :/
#701419
sYnth|Bubu | 2004-11-24 15:27:05 +0100
Dopisano 24.11.2004 o godzinie 0:16 [ pa1n`eng ] [kasuj komentarz ]
A niech krytykuje i chwala mu za to ! Przynajmiej cos sie dzieje , widac , ze stara sie byc esertywny :)
Engo wiesniaku asertywny! :P
#701423
eng | 2004-11-24 17:31:09 +0100
omg Kubuś , literowke zrobilem , wiadomo o co chodzilo. W ogole na pol przytomny to pisalem ; po calym dniu zajec i sprzeczek z profesorami.
Wszystko jest nie wazne. Zywiec - to jest wazne :)
#701436
Zaloguj się by dodać komentarz.