ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



"Czy gry łączą ludzi ?"

pon, 22 listopad 2004 16:02:56 | Autor: MaS | Quake 3 Arena


Na serwisie eSports.pl pojawił się ciekawy artykuł, który napisany został przez sting`a. Rozważanym tematem przez owego autora jest - Czy gry łączą ludzi ?. Treść bardzo dobrze odzwierciedla sytuacje, które spotykają nas na co dzień... Słowa stinga, który uznał, że "przyjaźń narodzona poprzez gry komputerowe istnieje bez wątpienia" z pewnością znajduje zastosowanie w rzeczywistości. Co do tego nie mamy wątpliwości... Autor wyjaśnia czym jest dla niego przyjaźń (podaje przykłady przyjaźni - z Bubu i Dave`em). A oto krótki fragment...

"Czym więc są gry komputerowe?
Dla mnie jest to przede wszystkim przyjaźń z drugą osobą. Stworzenie kiedyś trybu Multiplayer pociągnęło za sobą wielka sferę uczuciową. Czy Ci ludzie wiedzieli, że to się tak rozwinie? Rozglądnijcie się wokół siebie i zastanówcie się tak na prawdę, ilu ludziom z 'wirtualnego Świata' jesteście w stanie podać pomocną dłoń? Ja dziś wiem, że mogę zrobić to dla wielu."

Zapraszam do czytania : [click!]

Gravatar

forem | 2004-11-22 16:04:42 +0100

ciekawe, cieakwe....

ATi | 2004-11-22 16:10:30 +0100

a nawet fajne :x

spEN | 2004-11-22 16:29:37 +0100

Dobre.
Chyba wydrukuje i pokaze mamie ;)

sYnth|Bubu | 2004-11-22 16:36:03 +0100

SpeN :DDD

A kolumna krotkawa ale spoko :>

ATi | 2004-11-22 16:37:07 +0100

twoich komentow na esporcie Bubek nie moglo zabraknac :)

voodoo|norad | 2004-11-22 16:37:33 +0100

Hehe, oczywiście, że gry zbliżają, a ze Stinga zrobiły artyste, brawo =]

Gravatar

edix | 2004-11-22 16:45:58 +0100

jak na pierwsza kolumnie to jest nie krutka !

XMATbyQ | 2004-11-22 17:03:37 +0100

:ASD nc

albo moze jednak :]

Ta chłop o kryptonimie Sting ma rację, ale to wszystko zależy od ludzi. To, że gra jest tylko możliwości jaką ona daje na spędzanie wolnego czasu na wspólnym zainteresowaniu. Przecież to jest jak sport (e :p), i tam jest podobnie. Poprzez grę w piłkę czy kosza można nawiązać znajomości i zbliżyć się do siebie (nawet dosłownie :>). Tak więc spoko, że Stinguś to napisał co jest raczej oczywistym faktem :>.

zdrav

k3m | 2004-11-22 17:10:37 +0100

Chyba wydrukuje i pokaze mamie ;)
Ta :d
Gdy bedzie wchodzic do pokoju i mowic, ze znowuz z kims gram i rozmawiam przez mikrofon to wtedy pokaze jej przed oczy kartke formatu a cztery z napisem ’sting znalazl przyjaciela poprzez q3, to ja tez moge!’. Poza tym posiadam napis ’STFU’ na kartce mniejszego formatu i pokazuje go jednemu koledze podczas lekcji matematyki, gdy odwraca sie w moja strone i prosi, zebym mu rozwiazal dane zadanie. Wtedy pokazuje mu ta kartke prosto w oczy i zaczyna sie szyderczy smiech z jego strony :> (tak to jest, kiedy zamiast sie edukowac po poludniu w domu albo sluchac na lekcji, gra sie w cs’a) - off ;o

ss|morgoth | 2004-11-22 18:00:31 +0100

no ja pilem z bizzem wisnie za 3.50 co nas zblizylo bardzo potem wynajelismy maly hotelik... @#$% zalega z alimentami 2 miesiace

ATi | 2004-11-22 19:33:55 +0100

Niewiele trzeba zebyscie sie upili :D

ren | 2004-11-22 19:38:01 +0100

hep...:D

Gravatar

j1mmy | 2004-11-22 20:43:44 +0100

ja z jamem znam sie juz z 3 lata odkad mi do torunia przywozl oplate za serwer aod :asd m@w stal za free bo sie baby do morleya sprula :D. Jakos ta nasz znajomosc sie ciagnie moze blizej nie bede opisywal , bo posadza o jakies nienormalne stosunki :D

gr. | 2004-11-22 23:05:00 +0100

MaS to jest chyba rzecznikiem prasowym eSp kazdy news zaczyna sie od "na serwisie esports.pl bla bla bla bla" juz mnie to lekko mowiac irytuje powoli BLEEEEEEEEEEE nudyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy : :/

Gravatar

.... | 2004-11-23 07:12:09 +0100

Ladnie sting, gratuluje ladnej kolumny :-)

jam | 2004-11-23 09:37:52 +0100

tyle ze j1mmy to byla duuuza butelka bolsa :D

plej | 2004-11-23 13:21:26 +0100

Fajny art...
a gr jak zwykle sie czepia... daruj se człowieku, jakoś tylko Ciebie to irytuje 0_o

pat | 2004-11-23 14:01:05 +0100

heheh no facet ma racje ;p
EDIT:
gr wez ty idz stad =/ zawsze ci cos niepasuje i to ty jestes nudny juz =o

Gravatar

.... | 2004-11-23 14:24:31 +0100

Po co na niego jedziesz? Myslisz ze to tak fajnie? na necie to olac sobie mozna, no ale nie wypada. Nie podoba mu sie i juz. proste (mowie o ludziach co mowia cos na gr)

Gravatar

edix | 2004-11-23 15:30:42 +0100

gry lacza ludzi przez kabel od sieci : )

ATi | 2004-11-23 16:41:19 +0100

MaS - to juz 24h bez nowego newsa =oooo

btw maZzi to nie oni najezdzaja na gr tylko gr krytykuje co sie da choc sam nic tutaj nie robi :P - a gdyby tylko tacy jak on byli tutaj to ten serwis juz dawno by padł.. ( bez obrazy gr - love and peace :) )

gr. | 2004-11-23 20:23:35 +0100

robie i to sporo a wiedza o tym ci ktorzy maja wiedziec - Ty nie musisz
over & out. :p

eng | 2004-11-24 00:16:10 +0100

A niech krytykuje i chwala mu za to ! Przynajmiej cos sie dzieje , widac , ze stara sie byc esertywny :)

ATi | 2004-11-24 14:22:32 +0100

niemowie ze krytyka jest zla :) - ale jak mozna doslownie wszystko krytykowac.. :/

sYnth|Bubu | 2004-11-24 15:27:05 +0100

Dopisano 24.11.2004 o godzinie 0:16 [ pa1n`eng ] [kasuj komentarz ]

A niech krytykuje i chwala mu za to ! Przynajmiej cos sie dzieje , widac , ze stara sie byc esertywny :)

Engo wiesniaku asertywny! :P

eng | 2004-11-24 17:31:09 +0100

omg Kubuś , literowke zrobilem , wiadomo o co chodzilo. W ogole na pol przytomny to pisalem ; po calym dniu zajec i sprzeczek z profesorami.

Wszystko jest nie wazne. Zywiec - to jest wazne :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63