Czy jesteś uzależniony od gier?
Nie żebym miał kogokolwiek umoralniać... Przypadkiem trafiłem na krótki test składający się z 10 pytań, które mają odpowiedzieć nam czy przypadkiem nie przesadzamy z grami. Niektóre pytania nie mają się zbytnio do polskiej rzeczywistości, dlatego autor tłumaczenia lekko przerobił je pod nasze podwórko.
Sprawdź czy jesteś uzależniony / uzależniona
* Pracujesz tylko po to, żeby mieć kasę na gry?
* Kupujesz/ściągasz gry, w które nie zagrasz więcej niż pięć razy?
* Masz problem z poświęcaniem czasu przeznaczonego na granie dla innych osób (partnera/rodziny)?
* Kiedy nie możesz grać, to przynajmniej czytasz/myślisz o grach?
* Nie oglądasz telewizji?
* Źle się odżywiasz ze względu na granie?
* Masz problemy z miejscem na swoją kolekcję gier (mowa również o dysku)?
* Nie masz o czym rozmawiać z ludźmi, którzy nie grają?
* Odkurzasz pokój tylko ze względu na wydajność Twojego sprzętu?
Nie wiem jakie są widełki w wynikach, ale na pewno im więcej pozytywnych odpowiedzi tym gorzej. Jak dla mnie test śmieszny, jednak biorąc pod uwagę dzisiejsze obfitości w rynku gier, całkiem na czasie.
BTW: Polecam odwiedzenie pierwszego (polskiego) źródła, skąd też wziąłem tłumaczenie powyższych pytań - fotka na wjeździe miazga ;-)
Źródła: gamecorner.pl & thekoalition.com





ProX | 2009-04-08 14:14:47 +0200
Tak i nawet nie rozwiazuje tego testu yo
#749290
l1nk | 2009-04-08 14:49:10 +0200
pytania 3 i 6 mnie rozpierdolily swoja bezsensownoscia :D
#749291
Bloodpa1nt | 2009-04-08 14:55:10 +0200
7 na tak :-(((
Link: to dziwny jesteś... total rozpierdol to jest pytanie 10 :A
#749292
kos | 2009-04-08 15:03:46 +0200
hmm 0 / 10 :ASD
no wiem o tym krewfarba ;D jakoś nadal wychodzi 0, coś marny ten test.
#749293
Bloodpa1nt | 2009-04-08 16:06:26 +0200
Kos: tak = 1 pkt a nie 0 więc masz 10/10 :->
#749295
ren | 2009-04-08 16:07:09 +0200
Nie oglądasz telewizji? asds:)
#749296
KefiRR | 2009-04-08 16:07:38 +0200
4/10 ... ale niektore pytania .... poprostu lol
xD
#749297
Jestemdebilemkopnijc | 2009-04-08 16:11:21 +0200
mam 3 pkt. uzależnienia głupia ta ankieta
#749298
Garbol | 2009-04-08 22:01:46 +0200
5/10..
"6. Nie oglądasz telewizji?"
-lol skad oni to wiedza... jakby kamere u mnei w pokoju mieli :P
#749305
sch | 2009-04-09 02:01:16 +0200
to z tv rzeczywiscie siadlo masakrycznie ^_^
#749314
sparky | 2009-04-09 11:36:39 +0200
jak nie masz tv to co sie dziwisz : XASDADSfads
#749318
chr0m. | 2009-04-09 12:15:31 +0200
2 - wolny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#749319
aiken | 2009-04-09 12:47:25 +0200
4/10
#749320
The_ZiomOle! | 2009-04-09 15:53:09 +0200
5/10
Jestem,czy.nie?
Isc.do.psychologa,czy.nie?
Dupa.
#749322
saiLler | 2009-04-15 13:14:05 +0200
:ooooooooooooooo
#749388
Lena | 2009-04-21 11:16:26 +0200
Hmmm dziwny test - mimo, że gram bardzo dużo, naprawdę dużo, zwłaszcza w cRPG i MMORPG (ostatnio WoW) to wyszło mi że nie jestem uzależniona, tylko w 1 przypadku miałam odpowiedź na TAK.
Do bani teścior :P
Jestem uzależniona, bo jak przynajmniej 2 razy w tygodniu nie zagram, to jestem chora :)
#749491
Zaloguj się by dodać komentarz.