ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Czy Quake 3 może być tematem pracy magisterskiej?

sob, 18 październik 2003 23:16:13 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Okazuje się, że tak! Kilka dni temu w mojej skrzynce mailowej pojawił się e-mail rozpoczynający się treścią:

*"Cześć

Jestem studentem 5 roku APS i przyszedł czas na pracę magisterską. W związku z tym, że Quake III Arena odgrywa istotną rolę w moim życiu postanowiłem pisać o grach, a dokładnie o różnicach w osobowości osób grających w FPP i osób niegrających. "*

Przyszły magister zwraca się z prośbą do nas, graczy. Możecie mu pomóc w pisaniu pracy wypełniając tę ankietę. Ma ona na celu, tak jak autor pisze w mailu, zobaczyć, jakie cechy charakteru posiadają ludzie grający w gry FPP, w tym w Q3.

Co tu dużo pisać - klikajcie i wypełniajcie.

W imieniu autora dziękuję.

am3is | 2003-10-18 23:26:00 +0200

Ciekawe, bo już kiedyś się z tym spotkałem, więc jako praca magisterska to kiepski temat bo wtórny. Niemniej nie omieszkam udzielić wyczerpujących odpowiedzi.
PS. Ja do swojej magisterki to mogłem wymyślić: "Różnice w stosowanych sposobch chłodzenia alkoholi przez graczy i przez osoby niegrające w QIIIA"
niestety, to już za mną :-)

ciastek | 2003-10-18 23:30:59 +0200

wypelnie ta, tzn. juz wypelnilem. Fajowe :P

davep | 2003-10-18 23:34:25 +0200

Mam nadzieje ze praca bedzie opublikowana na Org'u :>

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-18 23:34:49 +0200

juz dawno to wypelnilem :d

ATi | 2003-10-18 23:39:40 +0200

Hmm fajne :P

nxs.rush | 2003-10-18 23:46:18 +0200

juz wypelnilem :) my pomozemy ale tak jak napisal dave, praca musi byc opublikowana na org'u :P

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-19 00:09:22 +0200

ta musi byc opublikowana ! :D

p9h | 2003-10-19 00:17:09 +0200

hm troche w @#$% duzo tych przymiotnikow ale wypelnilem moge sie zalozyc ze all zaznaczylo "seksualnie atrakcyjny" :ASD

raZox | 2003-10-19 00:51:27 +0200

wiesz wyslalbym ci moje odpowiedzi ale niestety nie ma OUTLOOKA i nie uzywam go i instalowac nie bede ,przykro bo odpowiedzi juz mialem zaznaczone , no nic trudno i cya

h|neok | 2003-10-19 02:20:31 +0200

tez dostalem tego maila :P

akir | 2003-10-19 02:54:42 +0200

dostalem, wypelnilem, odeslalem

chrzomszcz | 2003-10-19 07:39:30 +0200

eee
o q1 mam na dysku prace mgr - nawet sie to fajnie czyta

move | 2003-10-19 08:55:30 +0200

news o tym na esporcie byl z tydzien temu :), a maila dostalem tez z tydzien temu :)

Razor | 2003-10-19 09:40:48 +0200

ktos jeszcze wczesniej sie mnie tez pytal na ten temat, ktos tez pisal prace magisterska po czesci zwiazana z q3 :)

dinhkertal | 2003-10-19 10:10:04 +0200

wypelnilem, niech chlopak sie cieszy ze mu gracze pomagaja :) 300 przymiotnikow :o

Arnold | 2003-10-19 10:50:28 +0200

kto wie kiedy i gdzie bedzie ta praca opublikowana? Chce ja przeczytac.

XMATbyQ | 2003-10-19 12:15:41 +0200

hehe a moze mi ktos powiedziec na jakich ten kolo jest studiach :P moze tez sie wybiore :D.

Spoko. Moze tez bede pisal taka prace hehe juz mam nawet pomysla ze na ustnej maturze na prezentacji zagram w q3 i skomentuje to :P. ciekawe co dostane.

raZox | 2003-10-19 12:26:09 +0200

www.aps.edu.pl/ tu masz strone tej szkoly :P

Gravatar

StaryQuaker | 2003-10-19 18:10:50 +0200

gracze świata łączcie się głosować na cpma na cpma !!!!!!

Vymmiatacz | 2003-10-20 17:49:37 +0200

To powinno być inaczej zrobione niż wysyłanie mailem. Nie mogę w ten sposób wysłać ankiety, i pewnie nie ja jeden.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63