Czy to możliwe?
pon, 10 luty 2003 22:27:59 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Temat tego newsa to nic innego jak spolszczenie tytułu filmu, który chcę Wam zaproponować. Jest to pierwszy film niejakiego Puni'ego pokazujący triki (przede wszystkim plasma climby) na mapie q3dm6. Waży tylko 35MB co oczywiście równa się gorszej jakości produkcji.
Wg opisu: "Film pokazuje dobre triki, w tle zaś gra miła dla ucha muzyka." ;) Nic dodać nic ująć, tylko ściągać!





BobeK | 2003-02-10 22:52:04 +0100
"chcem"
?!?!?!?!?! Co to ma byc?!?!?!?! Powazny servis?!
;D
#633302
SAI4H | 2003-02-10 23:08:18 +0100
@#$%.. :(
#633304
cOijN | 2003-02-10 23:08:36 +0100
no co chcesz... saiek ma taki styl i nic ci do tego... fakt ze to malo profesjonalnie wyglada [;p] ale taki jest saiek ^__^
sai, morze fucktycznie pish bardziej poludzkiemu,bo sie "czepjalscy" znalezli ;]
#633305
cOijN | 2003-02-10 23:09:11 +0100
buehuehue... saiek! nie daj sie!!!
#633306
SAI4H | 2003-02-10 23:26:52 +0100
Taka jest Polska. Jak czlowiek napisze cos dobrze, to nie skomentuje i nie pochwali, lecz jesli cos zrobi zle, to od razu burza. ;/
#633311
Rozz | 2003-02-10 23:40:16 +0100
BEz kitu dobrze ze ja tego nie widzialem.
#633313
qw3rterro | 2003-02-11 00:08:12 +0100
zaraz to sprawdze (zebym go tylko nie musial objechac ;P)
#633315
cOijN | 2003-02-11 00:29:36 +0100
haha sai niecalkiem tak jest... [patrz- kolumna rozza :D]
a co do ciebie... no ja ci tego ine bede mial za zle... rozz moze tak ;D
ale rozz to pedant [to znaczy z tej dobrej strony- no offense] czy perfekcjonista jak ktos woli :]
takie rzeczy niektorzych w oczy kole, dla niektorzych "klimatyczny smaczek" ze sie tak wyraze... zupelnie niewinny :/
plis ludzie... bez przesady ;|
#633317
cOijN | 2003-02-11 01:51:05 +0100
btw- filmik biedny triki takiese, vplayer gubi mi klatki, nie polecam ;p
#633321
qw3rterro | 2003-02-11 14:21:23 +0100
pfffff , powiem krotko : G0WNO :[
#633356
BobeK | 2003-02-11 18:09:25 +0100
Ej, to byl zart. ;)
#633394
SAI4H | 2003-02-11 18:14:48 +0100
.. >:PPP
#633395
Zaloguj się by dodać komentarz.