ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



DA = multiklan

pon, 17 marzec 2003 21:59:24 | Autor: Chaos | Quake 3 Arena

Na scenie quake'a , jak rowniez innych gier (nie tylko fpp) zaznaczyla sie ostatnimi czasy tendencja do wiazania sie klanow poszczegolnych platform w "multiklany". Team Dead Angels oczywiscie nie pozostal obojetny wobec tych tredow i przylaczyli sie do jednego z takich "zlepkow" o nazwie Fear Factory ( web ). Na pierwszy rzut oka zaskutkowalo to zmianami czysto kosmetycznymi na stronie (ktorych czesc jeszcze nie zostala wprowadzona w zycie) oraz zmiana tagow przy nickach , na dluzsza mete wprowadzilo kilka zmian organizacyjnych w dzialaniu klanu. Teraz jako reprezentacje klanu FF na platformie Quake3(vq3) mozna DA spotkac dodatkowo na ircu (Quakenet) na kanale #ff.org oraz #ff.q3.

Chaos | 2003-03-17 22:05:42 +0100

bryan mi kazal to napisalem :)

ognos | 2003-03-17 22:17:14 +0100

czemu sam nie napisal? :)

rafal | 2003-03-17 22:17:19 +0100

hehe.... to good :>
gl 4 all z klanu :>
paps

FF|DARK_ANGEL | 2003-03-17 22:33:02 +0100

"zlepkow" :P ej ej niejstesmy zlepkiem :P to brzmi tak brzydko :D

Chaos | 2003-03-17 22:39:16 +0100

"czemu sam nie napisal? :)"

a nie wiem nie chciał sam se wazeliny smarowac :)

bryan | 2003-03-17 22:42:31 +0100

chamy, rolniki, prostaty !=d ale dzieki chaosq ze mi posmarowales :))

nxs.rush | 2003-03-17 22:51:05 +0100

GL panowie.

s3rfer | 2003-03-17 22:58:39 +0100

ta... a niektoorzy grajacy z FF.q3 (tego poprzedniego) sa teraz na bruku... ;/

eng | 2003-03-17 23:00:33 +0100

ta jeszcze brakuje tu zeby szostki w jakias multi-rzez wstapili :) - ale oni chyba o tym nie mysla , tak czy inaczej hf old DA

abs | 2003-03-17 23:04:12 +0100

666 jak pojda w multiklan chyba tylko wtedy jak dostana po 100 tys $ na glowe:D

bolomanrsquoek | 2003-03-17 23:51:00 +0100

tylko arcy z tec'iem tworza silny multiklan z jako taka perspektywa na sponsoring etc, reszta klanow tworzy bardzo przecietne multitimy na kilku platformach bez jakiejkolwiek szansy na sponsoring, bezsens

nxs.rush | 2003-03-18 00:34:22 +0100

bolo krytykowac jest bardzo latwo; trudniej cos organizowac :P

semp2 | 2003-03-18 00:50:05 +0100

gl DA :)

bolomanrsquoek | 2003-03-18 00:54:17 +0100

jejku wszystkie moje posty sa odbierane jako krytyka tego czy owego;D w tym poscie w zadnym wypadku nieczego nie krytykowalem!! wyrazilem tylko zdziwienie bezsensownym tworzeniem multiklanow, ale jesli kogos to bawi:)
semp o ile sie nie myle sam jestes/byles w multitimie warszawskich pogromcow - mieliscie nowe eX tworzyc:DDd

nxs.rush | 2003-03-18 01:17:57 +0100

"zdziwienie bezsensownym tworzeniem multiklanow"

bolo wybacz ale jezeli to nie jest krytyka to musisz staranniej dobierac slowa bo mozesz byc (jak widzisz) zle zrozumiany :]

hust | 2003-03-18 07:18:39 +0100

bolo nie przywyczailes sie jeszcze do tego ze jak sie odezwiesz to jestes zazwyczaj jechany?;) gl da

FF|DARK_ANGEL | 2003-03-18 10:12:03 +0100

Bolo ;d dla twojej informacji FF i sYnth bylo pierwsze ,wiec nie jestsmy "kolejnym" multiklanem . Poza tym chyba sam niewiesz o kim mowisz bo wcale niejestesmy slabi ;d ;d ;d

bolomanrsquoek | 2003-03-18 13:04:06 +0100

nie powiedzialem slabi tylko przecietni:D

FF|DARK_ANGEL | 2003-03-18 14:20:20 +0100

nu nu :P tu sie tez nie zgodze , rtcw mistrzowie Polski dod tak samo , sama czolowka ze wszystkich dywizji wiec niemasz racji mowiac przecietni (uwazam zrteszta ze niema sie tu sensu sprzeczac i tak pewnie nie zmienisz zdania ;p )

ognos | 2003-03-18 15:45:13 +0100

dark daj spokuj ;]

Nikon | 2003-03-18 18:08:53 +0100

Dark Angel i tu sie myslisz ze ff i synth bylo pierwsze :P wczesniej bylo BRO eX i chyba jeszcze cos tylko ze FF i sYnth arcy sie nie rozpadaja i oby jak najdluzej trwaly :P

nxs.rush | 2003-03-18 18:17:20 +0100

a poza tym nawet gdyby (nie mowie tu o zadnym istniejacym multiklanie :P) taki multiklan mialy tworzyc same przecietne teamy, to wedlug mnie jezeli sprawia im to chociaz odrobine przyjemnosci powinni sie tego podjac! :]

*MR.GOD* | 2003-03-18 19:05:38 +0100

ehhhhh a mam pytanie co bedfzie z dywizja w3 co byla w da?? bo w ff hyba nie ma ich :D

MaxDamage | 2003-03-18 21:54:56 +0100

:/ , hmm nie no w sumie czemu nie...

FF|DARK_ANGEL | 2003-03-18 22:43:43 +0100

a to niewiedzialem o tym ze bylo cos wczesniej ;p cofam

Chodzi mi ostatnimi czasy ff i sYnth bylo najwczesniej (no rozumiecie o co mi chodzi chyba :P )

W tej chwili jest juz chyba 5 multiklanow - kto nastepny ? :O

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63