Deathroom Bathroom
pon, 09 grudzień 2002 16:45:57 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Jak widzicie po prawej stronie w pasku Top Beta Corner, Requiem - nasz mapper z bardzo bogatym portfolio ukończył swoją następną pozycję o nazwie Deathroom Bathroom - przypominającą nieco świat Padmana :) Spory opis tej przyznacie interesującej mapki przeczytacie klikając na jej ikonę w zakładce Top 5 Beta Corner. Requiem wrzucił tam również screeny.
Zapraszamy. A może Ty masz własną mapkę?





slawek | 2002-12-09 16:55:31 +0100
Ja?
Nie...
A co...?
#626526
k3m | 2002-12-09 17:43:49 +0100
cooL maPka :)
#626533
MaxDamage | 2002-12-09 19:15:14 +0100
Jezu , nad tego tupy mapka trzba sie niezle napracowac, ja czekam na gierki w ktorej model bedzie wilkosci pasujecaej 1:1 do tej lazienki a poziom detali pozostanie taki jaki jest... +vertexy i inne bajery - to bedzie grafa przebijajaca dooma
#626546
Requiem | 2002-12-09 21:09:53 +0100
hy, jaki news:D
#626553
Chaos | 2002-12-09 21:42:33 +0100
qrna mole co sie setnie ubwałiem latając za 6 botami i krzyczac złaz z tej pierdzielonej pralki :D
#626562
Chaos | 2002-12-09 21:42:34 +0100
qrna mole co sie setnie ubwałiem latając za 6 botami i krzyczac złaz z tej pierdzielonej pralki :D
#626563
cOijN | 2002-12-09 21:46:17 +0100
buaha no LOD 1sza klasa, koles ty hyba pralke rozbierales sheby tak ja na mapce odwzorowac... hmm nawet nie wiedzialem ze pojemnij do wody do kibla jest tak interesujacy, botem mi sie gdzies zaciol pod pralka musialem go utluc bidaka z ganatkow no i... łaczaaaaąłłłttt! nie wchodzcie do pralki tam gdzie sie proshek sypie... pazzyyyy ;ppp
GW
#626565
Requiem | 2002-12-09 22:34:19 +0100
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#626577
Requiem | 2002-12-09 22:52:19 +0100
to mialo znaczyc: fajnie zabrzmiala kwestia o wnetrzu pralki i baczka;] Ale nie - nie zagladalem do srodka w trakcie jej robienia. Znalem to z przeszlosci (lublilem sie w takich rzeczach kiedys grzebac, wiec jak pralke pare lat temu wymienialismy, to sobie wszystko tokladnie obejrzalem. Baczek takze:D )
#626587
GoLY | 2002-12-09 22:53:06 +0100
mapka full wypas... ja takze jestem w trakcie tworzenia tego typu mapki :)
#626588
StaryOrgowicz_448 | 2002-12-10 18:12:02 +0100
c00l mapka!!
PS.Goly jak ci idzie robienie szafki ;)
#626629
Zaloguj się by dodać komentarz.