Decidia na TikiDomain
wto, 28 październik 2003 21:55:22 | Autor: szaky | Quake 3 Arena
Na TikiDomain pojawiła się Decidia - mapka zapewne znana większej części z was, gdyż było o niej głośno kilka razy na naszym serwisie. Nie widzę sensu opisywania jej od nowa ponownie, więc wkleję cytat z opisu w dziale:
*Bardzo ładna mapka przedstawiająca las. Jednak level tylko i wyłącznie do oglądania. Bardzo niski poziom fps na mapie, oraz 'płaska' konstrukcja. Ale za to bardzo ładny wygląd.
Każda gałąź, liść, latające w powietrzu ptaki, paprocie, rośliny, wszystko sprawia że mapka prezentuje się bardzo ładnie. Całość jest otoczona zieloną mgłą, ale aby nie było tak całkiem ciemno przez korony drze wpadają promienie światła, oświetlając powierzchnię. Pochmurne zielone niebo, mgła sprawia że mapka ma kilmat. Gdzieniegdzie można znaleźć jakiś strumyk, kałuże. Z grywalnoscia jest troszke gorzej, ze względu na ilość fps i płaskawą, słabo grywalną konstrukcję. Ale napewno przyjemnie jest się poganiać w lesie zdobywając fragi. ;)*
Kto nie ma, niech ściąga bo warto :)






spEN | 2003-10-28 22:00:15 +0100
1 pytanie. Czy Tobie szakal nie nudzi sie ciagłe testowanie map, obcykiwanie ich itd. ?
/Edit: No chyba, ze korzystasz z opini innych [czyli nic zlego]...
#658950
szaky | 2003-10-28 22:10:44 +0100
od tego tu jestem. mam nie pisac? jedni mowia aby pisac inni nie. zdecydujcie sie w koncu!!!!!!
co niby mam robic?
opisy, pisze wszystkie po stestowaniu mapy, ale opinia innych tez sie liczy. jednym level sie podoba innym nie. masz cos do tego jak pisze?
:(
#658951
spEN | 2003-10-28 22:22:31 +0100
Eh.. tak myslalem, ze bedzie wygladala odpowiedz. n/c.
#658952
bryan | 2003-10-28 23:01:44 +0100
bardzo dobrze ze pisze , wole sobie na localu nawet pobiegrac po ciekawej mapie (zwlaszcza takiego typu jak ta!) niz skisnac na pro6 z banda przefloodowywujacych sie wyzwiskami ludzi.
#658961
Sh1eldeR | 2003-10-29 00:18:21 +0100
Tyle pracy! Nigdy nie sciagam customow (tylko gram na proszóśtce a-es-de) ale tym razem zrobilem wyjatek i chociaz przez kilkuminutowy spacerek po tym lesie oddalem hold autorowi. Very impressive! Wielka szkoda ze ludzie pociesza sie tym przez minutke i wroca do - o wiele bardziej jednak grywalnej - poczciwej proszostki....
Mi by sie nie chcialo czegos takiego robic w sumie dla samej satysfakcji. Sztuka dla sztuki, cos pieknego!
#658968
bizarre | 2003-10-29 07:10:23 +0100
lubie lasy :D
#658974
szaky | 2003-10-29 11:14:14 +0100
:))))))
#658988
MateoMartinezz | 2003-10-29 12:06:20 +0100
(piosenka)morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew(koniec piosenki) :D klimatyczna mapa :d
#658991
bryan | 2003-10-29 14:05:34 +0100
pogralem sobie na niej ... powiem szczerze , ze calkiem fajnie sie gra :D a co najlepsze udziela sie klimat [takiej_jednej_z_ut2k3] mapki :]
#658998
FF|DARK_ANGEL | 2003-10-29 14:11:12 +0100
Ta mapa sie pojawia na orgu juz drugi raz lol, po co ? :OOOOOO
#659002
MaxDamage | 2003-10-29 14:36:03 +0100
Ja ja odpalilem po max payne 2 , kurde jaka tandetna grafa sie wydaje... Jezzz ta giera ma naprawde zajebista grafe klimacior wsio, grajcie w MP2!!!
#659007
Sh1eldeR | 2003-10-29 14:58:08 +0100
max, najsampierw zmniejsz picmip z 5 na 0 ;)
#659009
MateoMartinezz | 2003-10-29 15:11:36 +0100
sh1e - hehehehehehhehe :d
#659011
mess | 2003-10-29 17:35:11 +0100
mp2 nie jest takie ladne imho
btw gdzie tu spadek fps? =)
#659035
Razor | 2003-10-29 17:39:26 +0100
SZAKAL MISQ MASZ PISAC!!!! :)
#659036
damndog | 2003-10-29 18:51:46 +0100
wlasnie, pisz, pisz (misq? hyy)
#659043
Zaloguj się by dodać komentarz.