ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Decidia na TikiDomain

wto, 28 październik 2003 21:55:22 | Autor: szaky | Quake 3 Arena

Na TikiDomain pojawiła się Decidia - mapka zapewne znana większej części z was, gdyż było o niej głośno kilka razy na naszym serwisie. Nie widzę sensu opisywania jej od nowa ponownie, więc wkleję cytat z opisu w dziale:

*Bardzo ładna mapka przedstawiająca las. Jednak level tylko i wyłącznie do oglądania. Bardzo niski poziom fps na mapie, oraz 'płaska' konstrukcja. Ale za to bardzo ładny wygląd.

Każda gałąź, liść, latające w powietrzu ptaki, paprocie, rośliny, wszystko sprawia że mapka prezentuje się bardzo ładnie. Całość jest otoczona zieloną mgłą, ale aby nie było tak całkiem ciemno przez korony drze wpadają promienie światła, oświetlając powierzchnię. Pochmurne zielone niebo, mgła sprawia że mapka ma kilmat. Gdzieniegdzie można znaleźć jakiś strumyk, kałuże. Z grywalnoscia jest troszke gorzej, ze względu na ilość fps i płaskawą, słabo grywalną konstrukcję. Ale napewno przyjemnie jest się poganiać w lesie zdobywając fragi. ;)*

Kto nie ma, niech ściąga bo warto :)

spEN | 2003-10-28 22:00:15 +0100

1 pytanie. Czy Tobie szakal nie nudzi sie ciagłe testowanie map, obcykiwanie ich itd. ?
/Edit: No chyba, ze korzystasz z opini innych [czyli nic zlego]...

szaky | 2003-10-28 22:10:44 +0100

od tego tu jestem. mam nie pisac? jedni mowia aby pisac inni nie. zdecydujcie sie w koncu!!!!!!
co niby mam robic?
opisy, pisze wszystkie po stestowaniu mapy, ale opinia innych tez sie liczy. jednym level sie podoba innym nie. masz cos do tego jak pisze?
:(

spEN | 2003-10-28 22:22:31 +0100

Eh.. tak myslalem, ze bedzie wygladala odpowiedz. n/c.

bryan | 2003-10-28 23:01:44 +0100

bardzo dobrze ze pisze , wole sobie na localu nawet pobiegrac po ciekawej mapie (zwlaszcza takiego typu jak ta!) niz skisnac na pro6 z banda przefloodowywujacych sie wyzwiskami ludzi.

Sh1eldeR | 2003-10-29 00:18:21 +0100

Tyle pracy! Nigdy nie sciagam customow (tylko gram na proszóśtce a-es-de) ale tym razem zrobilem wyjatek i chociaz przez kilkuminutowy spacerek po tym lesie oddalem hold autorowi. Very impressive! Wielka szkoda ze ludzie pociesza sie tym przez minutke i wroca do - o wiele bardziej jednak grywalnej - poczciwej proszostki....

Mi by sie nie chcialo czegos takiego robic w sumie dla samej satysfakcji. Sztuka dla sztuki, cos pieknego!

bizarre | 2003-10-29 07:10:23 +0100

lubie lasy :D

szaky | 2003-10-29 11:14:14 +0100

:))))))

MateoMartinezz | 2003-10-29 12:06:20 +0100

(piosenka)morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew(koniec piosenki) :D klimatyczna mapa :d

bryan | 2003-10-29 14:05:34 +0100

pogralem sobie na niej ... powiem szczerze , ze calkiem fajnie sie gra :D a co najlepsze udziela sie klimat [takiej_jednej_z_ut2k3] mapki :]

FF|DARK_ANGEL | 2003-10-29 14:11:12 +0100

Ta mapa sie pojawia na orgu juz drugi raz lol, po co ? :OOOOOO

MaxDamage | 2003-10-29 14:36:03 +0100

Ja ja odpalilem po max payne 2 , kurde jaka tandetna grafa sie wydaje... Jezzz ta giera ma naprawde zajebista grafe klimacior wsio, grajcie w MP2!!!

Sh1eldeR | 2003-10-29 14:58:08 +0100

max, najsampierw zmniejsz picmip z 5 na 0 ;)

MateoMartinezz | 2003-10-29 15:11:36 +0100

sh1e - hehehehehehhehe :d

mess | 2003-10-29 17:35:11 +0100

mp2 nie jest takie ladne imho
btw gdzie tu spadek fps? =)

Razor | 2003-10-29 17:39:26 +0100

SZAKAL MISQ MASZ PISAC!!!! :)

damndog | 2003-10-29 18:51:46 +0100

wlasnie, pisz, pisz (misq? hyy)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63