ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



DeClip04 by Dayta

nie, 12 czerwiec 2005 22:26:03 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena

Dayta wydał na światło dzienne kolejny, czwarty z kolei DeClip. Autor poświęcił tylko jeden dzień na zmontowanie trwającej nieco ponad dwie minuty produkcji - mimo to jest jak najbardziej godna uwagi. W tym krótkim klipie (praktycznie nie ma intra czy też outra) Dayta fraguje, trickuje oraz fraguje i trickuje niemalże jednocześnie :D. Editing jest praktycznie szczątkowy. Efektów nie ma, kilka filtrów, zerowa synchronizacja (autor tym razem się nie napracował - w poprzednich DeClipach stała na przyzwoitym poziomie). Co w takim razie wyróżnia DeClip no 4 ? Niespotykana, boska wręcz praca kamery dla której po prostu trzeba ściągnąć te kilka mega (kamera zatrzymuje się tylko jeden raz przez cały film). Bonusowo w wersji hq jakość jest bardzo dobra (aczkolwiek kompresja mogła być znacznie lepsza), natomiast jeżeli chodzi o lq - nie radzę ściągać. Fragi czy też tricki to właściwie tylko wypełnienie tła filmu, kamery przesłaniają wszystko. Podsumowując - jest to interesująca pozycja która na dodatek nie obciąży zbytnio naszych łącz. Polecam.


Nazwa: DeClip04 by Dayta
Download: own-age
Długość: 2 min 14 sek
Rozmiar: 25 mb lq, 79 mb hq
Kodek: XviD
Rozdzielczość: 640x320 lq, 800x560 hq

Gravatar

edix | 2005-06-12 22:56:57 +0200

triki + fragi to lubie :-)

gr. | 2005-06-13 00:35:11 +0200

sciagam, ej edit nie umiem sciagnac hq D:, nastepny edit no dobra juz umiem eheh, znowu edit nie no fajny filmik bo bardzo dynamiczny muza tez nawet daje rady grafa w hq ladniutka ogolnie smieszny fajny lajtowy avik :D

MisieX | 2005-06-13 11:07:09 +0200

heh, praca kamery zarąbista...prawie sobie kark złamałem :D

Gravatar

edix | 2005-06-13 12:54:18 +0200

fh zrobiles literowke rozdielczosc lq jest 640na320 a nie 460na320 :) :) :)

fhantom | 2005-06-13 13:26:36 +0200

masz rację
na own-age jest napisane 460x320 :D

Hakan | 2005-06-13 15:37:00 +0200

Dobre, nawet bardzo dobre ale pod warunkiem, ze film trwa tyle ile trwal. Dalej ogladanie moze sie stac juz meczace troche...

fhantom | 2005-06-13 16:15:36 +0200

racja :)

ATi | 2005-06-13 16:54:39 +0200

krotki, tresciwy ale ta techniawa blee ;x

Tramal | 2005-06-13 16:59:39 +0200

bardzo fajny film, zdecydowanie przebija co poniektore długie i monotonne filmy trukowe, bardzo mi sie podobał efekt kamerek ktore tak szybko się zmieniały wraz z kontem widzenia

Gravatar

edix | 2005-06-13 18:38:51 +0200

heh widzisz fh trza film zasac i obejrzec co najmniej 2 razy i potem pisac a nie spisywac z www
(przeciez kazdy robi literowki) : D : D

fhantom | 2005-06-13 18:43:35 +0200

obejrzałem nieraz tylko że wersję hq
lq wywaliłem po 1 razie, nie zwróciłem uwagi
dajmy już temu spokój : p

Gravatar

JaraCz | 2005-06-13 19:05:18 +0200

jezeli filmowi poswieca sie 1 dzien to jest chuja warty a nie godny uwagi ;/

fhantom | 2005-06-13 19:16:49 +0200

wyjątek potwierdza regułę
obejrzałeś chociaż ?

Panplayer1 | 2005-06-13 22:56:51 +0200

Dayta spoko koles, poprzednie filmiki ogladalem podczas gdy w drugim oknie mialem odpalonego defraga z dayta i innymi smiesznymi ludzikami z 1.31. A smiesznymi dlatego ze dosc slabo graja i nie sa w stanie ogarnac jak mozna az taaak dobrze rzezniczyc (a wcale tak nie jest w moim przypadku) i mi wlepili bana na swoje serwy za rzekome czitowanie o_

Gravatar

anakin | 2005-06-14 00:17:45 +0200

w sera zalewie - kwas miodzio malina

Gravatar

edix | 2005-06-14 00:21:37 +0200

nie no luz bluss fh : ]

fhantom | 2005-06-14 12:30:02 +0200

:*
:)

[BF]M@lin | 2005-06-15 22:32:18 +0200

Fajny filmik :)

Gravatar

JaraCz | 2005-06-20 14:27:11 +0200

tak fanthom obejżałem i podtrzymuje swoje zdanie !!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63