ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Defrag Revolution by [bsh]thrasher

czw, 02 czerwiec 2005 18:30:49 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena

Rok 2oo5 zdecydowanie nie przyniósł fanom trzeciej części wstrząsu wielu godnych uwagi produkcji. Od dłuższego czasu nie miałem o czym pisać, pomyślałem nawet że za jakiś czas stracę posadę redaktora ;D. Ten stan rzeczy zmienił [bsh]thrasher wydając na światło dzienne swoje najnowsze dzieło - Defrag Revolution. Zanim jednak przejdę do właściwej recenzji tegoż filmu powiem Ci drogi czytelniku na co warto jeszcze czekać w tym roku (zacznę od trzech produkcji Twilight Pictures). Fei powiedział mi na ircu, że być może uda mu się dotrzymać terminu trzeciej części Get Quaked. Jeśli wszystko będzie szło po jego myśli za 8 dni zobaczymy efekty jego pracy. Prace Ashr nad poświęconym w całości cpma Mercurial idą pełną parą i zostaną ukończone prawdopodobnie przed końcem wakacji. Wussie rozpoczął pracę nad Abomination - myślę że ta produkcja będzie wysokiej jakości, przyzwoity w sumie Nameless rokuje takie nadzieje. Pamiętajmy również że own-age planuje wydać przed końcem roku Aftermatch. Należy również wspomnieć o naszych rodzimych talentach. Hakan pracuje nad swoją kolejną produkcją, być może będziemy mogli ją obejrzeć przed końcem wakacji, nowym projektom poświęcają czas również revic i raven. Jak sami widzicie ten rok jeszcze nie jest stracony.

Przejdźmy do meritum tego newsa - co nam oferuje Defrag Revolution ? Przede wszystkim - profesjonalny editing (kilka świeżych pomysłów popartych bardzo dobrym zastosowaniem filtrów i efektów, bardzo ładna, czysta korekcja kolorów może kojarzyć się z 2 częścią CeTuSa), wysoką jakość, za którą niestety przyjdzie nam słono zapłacić - do ściągnięcia mamy nieco ponad 0.5 gb za przeszło 21 minut rozrywki (przy czym od razu widać że kompresja mogła być lepsza). Układ filmu jest standardowy (intro, część właściwa, outro) natomiast warto zwrócić uwagę na soundtrack, różne style muzyki i całkiem niezła synchronizacja wprowadzają trochę urozmaicenia a przecież monotonia zabiła niejeden film. Akcja filmu zmienia się diametralnie, raz szybkie defragowe kamery dynamizują obraz, po czym nagle muzyka nieco zwalnia i autor serwuje nam spokojne oglądanie ewolucji przy slow-motion. Same defragowe runy sprawiają wrażenie przemyślnie dobranych - wielu map nigdy nie widziałem na oczy a powiew świeżości jest zawsze w cenie. Od strony technicznej wszystko stoi na wysokim poziomie jednak mimo wszystko czegoś mi tutaj brakowało. Podsumowując - jest to bardzo solidna produkcja przeznaczona jednak głównie dla entuzjastów Defraga. Nie jest to iT Tricking 2, dlatego jeżeli średnio przepadasz za bieganiem na czas - poważnie się zastanów zanim klikniesz download.


  • Nazwa: Defrag Revolution by [bsh]thrasher
  • Download: own-age
  • Długość: 21 min 23 sek
  • Rozmiar: 565 mb

Yeltzyn | 2005-06-02 19:23:24 +0200

Dzisiaj rano z nudow wbilem na own-age i tez zauwazylem ten film w dziale nowosci, z dosc pokazna juz liczba klikniec.

Miejmy nadzieje, ze po rokujacej nadzieje recenzji film zasluzy na miejsce na cd.

Jako ze zblizaja sie wakacje, trzeba w koncu odreagowac od zaliczen i egzaminow, a filmy q3, to najlepsze co moze byc.

freak | 2005-06-02 19:36:26 +0200

ja tam od filmow q3 wole tylko filmy porno :D

Gravatar

sun | 2005-06-02 19:39:35 +0200

ja jestem fanem innych filmow.. ale po q3 movies chetnie czasami siegne.. pozdrawiam!!!

PeterSchiff | 2005-06-02 19:42:33 +0200

heh jak skoncze fragtime w 2005 to bedzie LUX :p

d4widoV | 2005-06-03 08:02:53 +0200

no, ciekawie, jak przeczytalem o tym ze GQ3 jednak bedzie to sie usmiechnalem, gdyz w lutym rozmawialem z feiem i mowil, ze rezygnuje z robienia GQ3, a tutaj zonk :)

gr. | 2005-06-03 09:50:21 +0200

smakowita recka jak przyjde do domu to sciagne na pewno bo cetus 2 byl zaj3bisty ^^ grafika, tricki no i ta miodna muzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

fhantom | 2005-06-03 14:55:18 +0200

cetusowi dr nie dorasta do pięt a mimo wszystko jest solidną pozycją :>

Vymmiatacz | 2005-06-04 23:17:20 +0200

Jeśli nie wierzycie, że film defragowy może mieć szybką akcję, to należy obejrzeć ten film. Jest dobry, polecam!

Gravatar

cin | 2005-06-06 09:26:31 +0200

taki sobie, ale muminki i tak biją to na głowe

Tramal | 2005-06-09 11:51:53 +0200

film fajny ale niezrobił manie takiego wrazenia jak IT Deefrag

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63