ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Defrag World Cup 04 - Runda szósta zakończona !

nie, 08 kwiecień 2007 23:01:01 | Autor: AL|EN | Quake 3 Arena

Szósta runda ciężkich zmagań zakończona. Aby dostać się do 12 najlepszych trzeba było wykazać się nie lada umiejętnościami i mieć odrobinkę szczęścia. Tym razem poziom dem, zarówno na vq3 jak i na cpm był wysoki. Niestety w zawodach zostało już tylko 2 polaków. flageS-Progner uplasował się na 7 miejscu, a flagRadioactive na miejscu 11. Największego pecha miał flageS_ben który, uplasował się na miejscu 13. Kolejny nasz reprezentant flagv3rb zajął miejsce 15, a listę zamyka flageS-AL|EN na miejscu 16. Dwóch graczy nie wysłało swoich dem.
Gratulacje dla wszystkich za podjętą walkę !
Wyniki przedstawiają się następująco:

Link do mapy - Download
Link do pełnej klasyfikacji - Link

 Klasyfikacja Single CPM:
1.
flag
DrAkon
22.440
2.
flag
qs^Lags
22.736
3.
flag
GT-zeDDer
23.056
4.
flag
esc?nebuLa
23.240
5.
flag
n1k
23.392
6.
flag
DuM
23.456
7.
flag
eS-Progner
23.584
8.
flag
GT-Agressor
23.648
9.
flag
nL-DeX
23.744
10.
flag
-FAKIR-
23.768
11.
flag
Radioactive
23.880
12.
flag
uN*DeaD|ZERG ©
24.360

**Klasyfikacja Single vQ3:

**
1.
flag
JanTar
23.112
2.
flag
[fps]psych
23.648
3.
flag
Fuseeskaya
23.672
4.
flag
Vapour
23.968
5.
flag
nL-DeX
24.208
6.
flag
uN*DeaD|S
24.232
7.
flag
[dS]Golem
24.280
7.
flag
thundra
24.280
9.
flag
p900*detz
24.352
10.
flag
p900*proton
24.616
11.
flag
nL-xajA
24.880
12.
flag
GT-kiccel
24.896

**Klasyfikacja drużynowa:

**
1.
zaDraTon
47.056
flag
p900*proton
24.616
flag
DrAkon
22.440
2.
Dark-side
47.792
flag
nL-DeX
24.208
flag
eS-Progner
23.584
3.
energized
48.000
flag
p900*detz
24.352
flag
GT-Agressor
23.648
4.
Still Smokin'
48.280
flag
hazard
24.688
flag
GT-Belarus
23.592
5.
Blonde Nipples
48.568
flag
JanTar
23.112
flag
nL-s0t3k_
25.456
6.
fx
48.640
flag
0p3x
26.088
flag
GT-Stolfer
22.552
7.
[900fps]
48.864
flag
[fps]grenader
25.096
flag
-FAKIR-
23.768
8.
-GFX-
48.960
flag
iFX_ass
25.904
flag
GT-zeDDer
23.056
9.
Escape Velocity
49.008
flag
KiD
25.768
flag
esc?nebuLa
23.240
10.
Luckers
49.040
flag
Vapour
23.968
flag
Chronic
25.072
11.
FrenZboon3rZ
49.256
flag
Fuseeskaya
23.672
flag
MuSe
25.584
12.
Destructors Of Time
49.984
flag
Exkalibur
25.056
flag
iT.aB1s-nL
24.928

Zmagania na 7 mapie zapowiadają się bardz emocjonująco! Gorąco zachęcam do podjęcia walki bo zostanie już tylko 6 najlepszych zawodników.Życzę wszystkim powodzenia! GL!

Aktkualnie toczy się dyskusja o demach dwóch zawodników: [fps]psyh (vq3) oraz qs^Lags (cpm). Oskarżono ich o oszukiwanie. Jeżeli zostaną usunięci to eS_ben przejdzie do kolejnej rundy !

RauL | 2007-04-09 13:38:55 +0200

Gj Al|en!, Gj Radioactive :)

Radioactive | 2007-04-09 14:10:20 +0200

korwa plakac mi sie chce...tak byc dluzej nie moze.Wlasnie obejrzalem demo lagsa z 4 rundy..ja @#$% ten koles byl dla mnie mistrzem,autorytetem..tyle wyjebanych dem nagral...nieno szkoda gadac..zalamka po prostu.Nie mamy z czyms takim szans w 7 rundzie.Z czlowiekiem jestem w stanie wygrac ale ze skryptem nigdy!!!
Ben zasluzyl zeby byc w tej rundzie.Tak byc nie moze!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63