ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Defreestyle 2...

śro, 15 wrzesień 2004 13:41:20 | Autor: ^M^ | Quake 3 Arena



We fly over the sky, czyli kolejna dawka czystego trickjumpingu w wersji filmowej. Na pewno część z Was pamięta pierwszą część, gdzie tricki sadzone były jedynie na mapach defragowych. Tutaj natomiast mamy w całości długie runy freestylowe głównie na mapach typu lick-fs, czy tr1ckhouse. Nie zabrakło jednak akcentu z Team Areny - zobaczcie zresztą sami. Kojarzycie overdose chociażby? :)

Całość filmu jest przestawiona z perspektywy tpp, a dokładniej wszelkich ciekawych ujęć z wykorzystaniem kamer, jakie oferuje Defrag. Serdecznie jednak zapraszamy też do obejrzenia dem, które staraliśmy się nakreślić delikatną nutką stylu ;-). W odróżnieniu od poprzednika tutaj mamy szybką i dynamiczną akcję, w sam raz na męczący dzień. Podsumowując Faketa ponownie wykonał kawał dobrej roboty, myślę, że warto zobaczyć ten warsztat.

Tak więc szczerze zachęcamy do ściągnięcia, siedmiominutowa dawka freestylu czeka.

.:: Download Defreestyle 2 @ fpp.pl [132 MB*]*

.:: Download Defreestyle 2 @ own-age.com [132 MB*]*

gr. | 2004-09-15 15:23:21 +0200

widze ze nikt od 2 godzin nie komentuje to sie zlituje ja: czy to nie jest przypadkiem ten film-widmo autorstwa Fakety ktory mial sie nigdy rzekomo nie ukazac?
1st

no_one | 2004-09-15 15:27:11 +0200

Eee, chyba nie widmo. W kazdym badz razie ukazal sie. :)
Kilka komentarzy pojawilo sie na www.q3arena.gry.wp.pl/ptc

ATi | 2004-09-15 15:43:09 +0200

Co do trickow to średnie ... co do obróbki to oczywiście faketa jest już w tym chyba miszczem ( TAK napisałem to tak specjalnie )

Hakan | 2004-09-15 15:49:50 +0200

kurde... nie moglo byc tego newsa troche wczesniej, jak jeszcze bylem w kafe?

^M^ | 2004-09-15 15:55:34 +0200

oj ATi polenizowalbysmy z Faketa co do tych trickow, nono :D.

ed: aha i oblukajcie dema przy okazji jak juz ich jestesmy ;-)

szaq | 2004-09-15 16:35:10 +0200

Po screenach widze, że film całkowicie nie trzymajacy klimaty części pierwszej (która jest naprawde kapitalna). Nie znaczy to, że kicha, ściągne, obejrze i dopisze komenta - na razie mam 6 procent. Tylko 15 kB/sec idzie :(.

^M^ | 2004-09-15 17:31:56 +0200

Tak droga Szakalu (wiesz, moze mi sie myslic, nie? :F) ;D klimat i koncepcja juz tutaj sie rozni - film jest o wiele bardziej 'kolorowy' i szybki - takze same tricki to juz nie single, ale runy (tylko 5 dem prosze zuawazyc ;-)), tak samo z kamerami - tam tylko fpp, tutaj tylko zgrabne tpp, no i muzyka... po prostu wszystko :). Choc mnie, osobiscie, sie podobalo - nawet sobie kilaka razy obejrzalem (Faketa chciem musicke :b), no ale czekamy na komentarze ino :F.

(btw: ha, pierwszy raz w zyciu mialem troche lepszy transfer od kogokolwiek :D)

weedhead | 2004-09-15 20:16:09 +0200

najpiekniejse tricki jakie widzialem i te mapy wyjebane w kosmos
a film zrobiony profesjonalnie @#$% co tu durzo gadac FAKETA i ^M^ hoooooolywooooood to wasza przyszlosc.
A tak wogle myslal ktos zeby film pelnometrarzowy nagrac o trickach lub o scenie q3 w polsce.
LWPSIEJSZEGO FILMU NA TEMAT TRICKJUMPING NIE WIDZIALEM

^M^ | 2004-09-15 20:18:30 +0200

O_o

(teraz patrze na avatar - no moze wszystko powinno byc juz jasne, sam nie wiem :D)

gorat | 2004-09-15 21:47:04 +0200

Nie można dać jeszcze jakiegoś serva? Z own-age zarywa mi połączenie:(, a poza tym mam za wolną sieć, by ściągać całość od razu :((( Ten polski oczywiście nie działa :X

Vymmiatacz | 2004-09-16 01:53:02 +0200

No to pochwal się M, ile miałeś, ale ostrzegam, że ze mną na transfery może być ciężko wygrać :D

A do rzeczy: szkoda, że nie wiadomo, jaka muza w filmie, czy jakieś efekciory użyte, no i ogólnie jakoś tak mało informacji.

PeterSchiff | 2004-09-16 19:36:55 +0200

lajt ownage:D

Blizzen | 2004-09-17 17:25:47 +0200

nie ciekawego :(

Meteero | 2004-09-18 12:17:10 +0200

raptem 3 triki na krzyz ... chlopaki nie mowcie mi ze tylko tyle potraficie :D i siakos mi muza nie pasuje

|faust| | 2004-09-19 23:16:33 +0200

gdzie sie klika na own age zeby to demo sciagnac bo przegladam ta strone z linku jaki tu jest i nie moge znalesc gdzie sie to sciaga :PPPP

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63