ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Dema matr0xa

wto, 29 październik 2002 20:57:25 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

No i mamy dema matr0xa do pobrania, całe dwie gry z obu pov'ów. Ktoś gdzieś mówił, że mat nie chciał żeby jego dema poszły w świat, ale uważam że kazdy ma prawo je obejrzeć, zwłaszcza że są publikowane również gdzie indziej. Nie wystawiajcie jednak matowi zbyt negatywnej oceny - mimo wszystko trzeba doliczyć stres i nerwy, chociaż ciężko identyfikować się z jego decyzją rezygnacji z dalszych gier. Tak więc linki:

..: dxmatr0x vs Sidney_11 - pov matr0x, prodm6

..: dxmatr0x vs Sidney_11 - pov Sidney, prodm6

..: dxmatr0x vs Chip - pov matrox, t2

..: dxmatr0x vs Chip - pov Chip, t2

Gravatar

solid | 2002-10-29 21:00:48 +0100

brokennnnnnnnnnnnnn linkkkkkkkkk

Razor | 2002-10-29 21:02:24 +0100

to za komuny byla cenzura i ukrywanie prawdziwcyh faktow czy zdarzen a tu tego nie ma i nie bedzie :PP chcemy demka ehhehe :>

bryan | 2002-10-29 21:03:58 +0100

kto zepsół ściąnganie huh ?:)

Gravatar

StaryOrgowicz_429 | 2002-10-29 21:05:01 +0100

No nic...zazssie sie obejży ale szkoda zie nie wygral :(

Bs0d | 2002-10-29 21:05:17 +0100

No musze przyznac ze org to ma speeda z tymi demkami =] Szkoda tylko ze tych matroxa nie da sie sciagnac :/

sYnth|Bubu | 2002-10-29 21:07:50 +0100

hlip hlip nie da sie sciagac jest mniej wiecej jak z demami z ect :D

Gravatar

StaryOrgowicz_31 | 2002-10-29 21:09:27 +0100

nie dziala sciaganie!!!!

Kain | 2002-10-29 21:12:07 +0100

Nom nie dziala , link na wp.pl

Rozz | 2002-10-29 21:14:05 +0100

Doslownie za 5 minut linki beda dzialac!!!!!!!
Jak wy marudzicie, @#$% cieszcie sie ze macie.

Gravatar

monja | 2002-10-29 21:19:30 +0100

cieszymy sie cieszymy ale rozz uwazaj bo zamkna orga :P

Razor | 2002-10-29 21:21:55 +0100

ciii wybaczcie rozziowi jego nerwowy nastroj ale chlopak odwalil kawal dobrej roboty i zrobil se nocek by Wam przekazac wesci z WCG i jest niewyspany, wiec mordki w kubel kochane misie i docenic jegoprace jak i rowniez pozostalych redaktorow. ORg rOx :>>>

Gravatar

solid | 2002-10-29 21:24:17 +0100

no to chyba jak jest broken link to pisze ze jest broken nie ? moze redaktor sie pomylil to go trzeba uswiadomic

Rozz | 2002-10-29 21:26:26 +0100

Juz dzialaja! Byl drobny problem, wiec sciagac a nie marudzic juz.

SAI4H | 2002-10-29 21:30:35 +0100

:PPPPP sami jestescie broken niewdziecznicy!! :P wy tylko pupska na krzeslach grzejecie a ja sciagam i sciagam zeby cala Polska to ogladala!!:D to jest wdziecznosc :)) no naprawde wstyd mi qrde za WAS!:P

aiken | 2002-10-29 21:37:03 +0100

to na t2 to byl vq3 czy promode? bo sie zastanawiam :)))

Gravatar

solid | 2002-10-29 21:37:24 +0100

nastepny kretyn

LaGranda | 2002-10-29 22:01:44 +0100

zalamany jestem tymi demami :(. GaD jezeli czytasz komentarze :) to walcz do konca chlopie nawet gdybys mial przegrac!

Bs0d | 2002-10-29 22:02:06 +0100

Wlasnie obejzalem demko mata na dm6 i nasuwa mi sie tylko jeden wniosek. Matrox nie jest stworzony do vq3 =] Przeciez on grajac na dm6 nie mial zadnej taktyki! Przez caly czas tylko biegal za sidem. Poczatek mial swietny, timing tez calkiem niezly, aim tez, ale widocznie bez taktyki na vq3 nie latwo z kims wygrac :/ Gdyby mat wzial kilka lekcji u krogotha moze byloby inaczej :P A co do jego niewyspania to fakt bo popelnil mase drobnych bledow, ktore takze wplynely na jego porazke. Widac u niego przez caly czas pozostalosci z promoda (to nawet dobrze bo bedzie mu latwiej wrocic do tego moda :P)

aiken | 2002-10-29 22:02:07 +0100

????
na dm6 zaden zerofor tak nie pocina jak mat, gg

Gravatar

Meduza | 2002-10-29 22:10:50 +0100

a niby zero4 to na dm6 jakos pocina?? obejrzyj se demko coolera z loganem na tej mapie - lol...;)

Rozz | 2002-10-29 22:11:02 +0100

Generalnie mat gral dobrze i wyrownanie. Byl jednak faktycznie porzadnie zdenerwowany i gral jakby to bylo promode. I to go wlasnie zabilo.

Rozz | 2002-10-29 22:11:28 +0100

Generalnie mat gral dobrze i wyrownanie. Byl jednak faktycznie porzadnie zdenerwowany i gral jakby to bylo promode. I to go wlasnie zabilo.

Gravatar

StaryOrgowicz_282 | 2002-10-29 22:23:32 +0100

obejrzyjcie se demko Ph4ntom vs socrates na dm6...

Gravatar

StaryOrgowicz_430 | 2002-10-29 22:31:07 +0100

Jezu ale wy jestescie niewdziecznicy.
Zrozumcie, ze chlopak byl zmeczony potwornie, rozmawiaj z dziesiatkami z was na ircu, gdzie zachowywaliscie sie jak trzoda wysylajac flood: matr0x rulez itp. pisaliscie jak to on musi wygrac i inne wasze durne rady i sie biedak przez was zestresowal, przez co gral cala noc by wypasc jak najlepiej. Niestety nie wyszlo, a wy od razu jak on to nie potrafi na vq3 grac.

Dla waszej informacji, to przed meczami grupowymi matr0x pokonal Sida, oraz reefa ktory pokonal coolera ktory pokonal zero4, kumacie? Tylko gral wtedy w miare wypoczety. Po przespaniu i wypoczeciu gral z innymi i pokonal kazdego (chyba, nie wiem na 100% ale z pewnych źródeł wiem ze tak).

P.S. Dobra wiadomość nie wiem czy to moge pisać, ale nikt nie zabronił: Bedzie mecz pokazowy na promode pomiedzy Matr0xem a Zero4. z4 zgodzil sie :D

Gravatar

PLANET | 2002-10-29 22:41:52 +0100

jea... czekamy na demka ;) ... tak w ogole to mat gdyby nie cial tak na chama to byloby cos z tego wiecej... kroga szkola taktyki czeka... :)) nara pozdro

nita | 2002-10-29 22:43:33 +0100

cpm3 cpm3 cpm3 i do minucha jazdaaa lecimy lecimy amsterdam !! prooo moddee !!

cOijN | 2002-10-29 22:52:37 +0100

lol ludzie!! coolera zdyskfalifikowano! [dope?]
co za tym idzie zero4 jednak bedzie gral i nie wypadl!:D
lulex :>

Gravatar

StaryOrgowicz_282 | 2002-10-29 22:53:58 +0100

a niby skad to wiesz ??

cOijN | 2002-10-29 22:56:52 +0100

z irca #wcg_q3scores juz tam ludzie gadaja

SL4VE | 2002-10-29 23:12:50 +0100

qrde... po obejrzeniu demek stwierdzam, ze to nie ten sam matr0x. To nie ten movement, to nie ten aim, to nie ta taktyka. Teraz wierze, ze on musial byc niezle zmeczony. Nie pieprzyc, ze na dm6 nie mial taktyki, bo nie raz bylo widac cos madrego. Jednak brak aimu spowodowal, ze mimo, ze mial mape i przewage zdoofka to mu nie szlo, a to z kolei spowodowalo dola, ktory spowodowal gre bez taktyki... byleby kolesia zabic... przypomnijcie sobie mecz fatal vs zero4 na qcon... zero4 w polowie meczu zaczal biegac jak porabany za fatalem byleby zdobyc jednego fraga, a pozniej wyjsc z minusa... Nie ma co glupio gadac... szkoda, ze tak wyszlo, szkoda, ze mat sie poddal, ale tego juz nie zmienimy =[

Gravatar

PLANET | 2002-10-30 00:58:30 +0100

coijn z calym szacunkiem ale you're talking s*... NAWET jezeli coollera by zdyskwalifikowano, to i tak zero4 by nie przeszedl - stosunkiem fragow! JEZELI by go zdyskwalifikowali, co nie stalo sie prawda (nawet jezeli bym tego poniekad chcial pomimo ze gral naprawde z*******) lookaj tu:
www.worldcybergames.org/wcg2002_match/profile.asp?i_itemno=209&i_entryid=cooller_ru
pozdro nara

cOijN | 2002-10-30 02:04:20 +0100

ok, my mistake, zostalem wprowadzony w blad widocznie ;[
ale tylko powtarzam cii pisali na ircu... erm
Xcuse me ;p

Gravatar

PLANET | 2002-10-30 02:12:19 +0100

slyszales wheata? nie przepraszaj, podobno "oficjele" sie wzieli za rozmowy niemniej zadnych szczegolow nie ujawnil (oprocz tego ze dotyczy to wlasnie tej sprawy) - dlaczego rozmawiaja, po co... mozna sie domyslic oczywiscie, ale to zawsze tylko domysly... ale zawsze znajdzie sie jakis mniej lub bardziej skonczony idiota (patrz zalosne fpp.pl) ktory stwierdzi: zrobmy newsa no i lecimy bete podczas gdy jeszcze nic nie wiadomo... zawsze zaznaczaj DUZYMI LYTERAMI :) dla debili - NIE POTWIERDZONO OFICJALNIE.. widac niektorzy miewaja/maja problemy ze wzrokiem.. 8-O what? :>>
pozdro ludzie pierwsze mecze o 12:30 korean time (wg wheata) narazka i... GL GAD U WILL NEED IT..!!!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63