ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Dema z eXc

śro, 24 wrzesień 2003 13:19:04 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Tzw. kolumna dotycząca tego turnieju wzbogaciła się o o kilka demek (w tym finał OST vs 666 mecz 2). Szukajcie linków z dopiskiem (24.09). W następnych dniach szukajcie oczywiście nowszych dat. Dorzuciłem jeszcze wysoce nieprofesjonalną drabinkę turnieju i porawiłem parę błędów. Z demami sixów bedą duże problemy. Nie nagrywali.

Komplet prawie maja za to klany 3M i OST. Pojawią się na ORGu nie wszystkie. Te, które pozostaną jestem gotów przesłać na majla. To samo tyczy innych dem pozostałych klanów. Jeśli jakiegoś nie ma - dajcie znać, może istnieje i będę mógł Wam wysłać. To samo tyczy dem z meczów rozegranych for fun.

I co tyczy wszystkich - cierpliwosci.
EDYTOWANE 15.00

Dobre serce kiedyś mnie zgubi. Macie tam ćwierćfinały WB i meczówk FF z dx. Wyboldowane 24.09.b

Enjoy!

EDYTOWANE 17.00

Zapotrzebowania na dema, które nie są zlinkowane na ORGu w sprawozdaniu z eXc należy składać na adres majlowy: [email protected]

Proszę o podawanie w majlach:

  • nika/ników i klanu

  • ew. fejków jesli mecz był for fun

  • meczów z których dem potrzebujecie

  • adresu na jaki przesłać pliki

  • zobowiązania do nie bicia jeśli przyjdzie Wam poczekać parę dni

EDYTOWANE 17.45

Szukajcie dem z dopiskiem 24.09c - między innymi wszytkie mecze OST pierwszego starcia z 666 w Finale turnieju.

EDYTOWANE 25.09 15.20

Sporo nowych dem z dzisiejszą datą, poprawione błędy, dodane wyniki, wygładzony wygląd, zmodyfikowana treść, zmarginalizowane moje trucie.

Zapraszam! (wiecie gdzie?)

zLoo | 2003-09-24 13:27:41 +0200

spoXx

Yaboll | 2003-09-24 13:29:30 +0200

Siksy przeca nagrywali demka :D
Wiem ze benny wywalil wszystko, zostawil tylko final, ale na 100% sa demka zoom'a io igorka ktory ma 4 playerow naraz.

Wiem ze z finalu wszystkie povy na 100% sa :) Bo zgrywalem je na samym koncu - powinny byc luzem.

slawek | 2003-09-24 13:37:32 +0200

Tak Yaboll, masz rację, są. Tylko że ważą po 10-16 kB. Czy teraz wszystko jasne? :D A igora - cóż, no... nie wiem :)

move | 2003-09-24 13:41:41 +0200

akir z benem dawali stoprecord, bo wkurzalo ich to, ze napis od nagrywania demka zaslania im team over lay... chyba nie wiedzieli ze jest komenda (ktorej nie pamietam) na wylaczenie napisu od nagrywania demka.
PS: a Ty Yaboll szykuj sie na rozstrzygniecie mistrzostw kurnikowych w szkrable :)

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-24 17:10:10 +0200

gj slawek :>

bryan | 2003-09-24 18:05:40 +0200

gdzie to demkoi FF/DX ? bo nie widze w demos...

slawek | 2003-09-24 18:06:58 +0200

Tych demek NIE MA w "demos"
Cos nie tak z linkiem?

Gravatar

TymoN | 2003-09-24 19:10:24 +0200

Dlaczego te dema maja po 10 - 12 MB ?

ognos | 2003-09-24 19:45:57 +0200

bryan w kolumnie slawka sa linki do demek :o

Gravatar

skaven | 2003-09-24 20:00:28 +0200

sa jakies demka z mojego pova?;o

move | 2003-09-25 10:45:59 +0200

tymon: bo sa 2-3 w jednym zipie, po prostu wszystkie mapy z jednego pova.

Gravatar

f1do | 2003-09-25 13:28:33 +0200

kur ... ale gdzie sa te demka ???

move | 2003-09-25 15:45:40 +0200

w kolumnie slawka masz linki do demek

Gravatar

TymoN | 2003-09-25 18:52:45 +0200

thx mof :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63