ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Demka z Brzegu

nie, 05 styczeń 2003 20:49:34 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena

Na orga dzięki mojemu wspanialemu modemowi wrzucilem już jedno demka z Brzegu:

Finalowy mecz: matr0x vs benny - hub3tourney1
akira vs benny - pro-q3tourney4

Z reszta demek jest problem, ponieważ ja wrocilem wczesniej, a nikt oczywiscie nie pomyslal by zgrac demka na cd-r czy coś takiego. Czuje, ze czeka mnie kolejna wycieczka do Brzegu po demka! Zreszta zobacze jeszcze.

Po demka lukajcie jeszcze na www.ds.z.pl - oficjalna stronke turnieju w Brzegu.

Gravatar

StaryOrgowicz_543 | 2003-01-05 21:07:14 +0100

ZAPRASZAM NA TURNIEJ DO
OLSZTYNA PYTANIA I prosze kierowac>>>>>>>>>>>>>

[email protected]
[email protected]

p0gr0m | 2003-01-05 21:15:32 +0100

lol yes turniej w olsztynie ja sie pisze jako 1 :D

p0gr0m | 2003-01-05 21:17:10 +0100

no problem nawet jak chcesz mozemy ci sluzyc do filmu jako aktorzy :D

Duncan | 2003-01-05 21:17:14 +0100

Hmm.. po obejrzeniu demka mat vs benny mam wrażenie, że benny nie był od początku w dobrym humorze ;] ...

p0gr0m | 2003-01-05 21:17:58 +0100

eh sory ten 2 post mialbyc niedo tego tematu :/

shiv | 2003-01-05 21:37:03 +0100

hehe pogrom masz turniej pod samym nosem farciarzu:>

3st | 2003-01-05 21:48:12 +0100

POGROM masz wziasc udzial i wygrac albo Cie znowu skroje na 1v1 !!! :D

SL4VE | 2003-01-05 21:51:11 +0100

Duncan... Ty tez odniosles takie wrazenie? :P

Duncan | 2003-01-05 21:51:49 +0100

Turniej? Czemu nie... Szkoda, że mieszkam na drugim końcu Polski X], ale i tak spróbuje się jakoś tam zawlec =].

akir | 2003-01-05 22:33:49 +0100

qrde dali demko na ktorym akurat dostalem najwieszke baty w tym turnieju :D ben :P (i tak wiesz ze miales farta) :D

SL4VE | 2003-01-05 23:13:18 +0100

hehe... akir gg. "do minucha hamie?" :D
RG CI nie wchodzilo z tego co widzialem :/

Duncan | 2003-01-05 23:17:43 +0100

E.. nie było tak źle ;]. Akira po prostu opracowywał nowe taktyki, no nie..? X]

Gravatar

[w]xEn | 2003-01-05 23:42:42 +0100

akir ! dla mnie i tak jestes lamka ! =DDDD szykuj doope na lan w ferie =D pozdro

Gravatar

[w]xEn | 2003-01-05 23:44:19 +0100

akir ! dla mnie i tak jestes lamka! =D szykuj doope na lan w ferie ! pozdro ! a propos ortha .. to nie smiejcie sie z biedaka .. no coz , nie wyszlo mi i koniec

Gravatar

[w]xEn | 2003-01-05 23:45:04 +0100

akir ! dla mnie i tak jestes lamka! =D szykuj doope na lan w ferie ! pozdro ! a propos ortha .. to nie smiejcie sie z biedaka .. no coz , nie wyszlo mu i koniec [Errata]

Gravatar

[w]xEn | 2003-01-05 23:45:54 +0100

@#$% , jaki lol , ja @#$% , przepraszam wszystkich ktorzy musili to czytac =D

akir | 2003-01-06 02:49:52 +0100

xeno ty lamko nawet nie umiesz komentsow pisac :p

Rozz | 2003-01-06 03:40:18 +0100

Benek byl zdenerwowany mocno, rece mu sie trzesly. ALe to swiadczy o randze turnieju :)

svich | 2003-01-06 07:46:41 +0100

Nie ma problemu ... dzisiaj i 15:00 powinienem mieć wszystkie demka z turnieju :D WSZYSTKIE !!! powtarzam :) zaraz jak je dostane wrzuce je na xg :) jak tylko se adres przypomne :/ eh no mniejsza z tym Celowniku odezwij sie na moje gg około 19:00 pozdro papa ...
Moje gg: 2246444

Mav_8217 | 2003-01-06 10:49:30 +0100

GG Panowie, szczególnie Benny

Gravatar

hedgo_pl | 2003-01-06 23:06:17 +0100

Maly skocz do Brzegu po te demka!!! =)

Gravatar

GalleK | 2003-01-07 13:45:26 +0100

ja juz mam wszystkie demka i wrzucam je na www.ds.z.pl
ale jest tam ogranieczenie godzinnego transferu
jak ktos zna szybki serwer bez limitow niech pisze na maila [email protected] ma isdn 128 wiec moge gdzies to wrzucac

Gravatar

GalleK | 2003-01-07 13:48:06 +0100

grzEs mozesz wpasc do mnie z dyskiem to ci zgram
bo w cafe chyba foram t po turnieju byl napisz miala to dam ci adres
niedaleko cafe to jest

Gravatar

scuzz | 2003-01-08 22:22:51 +0100

hm podsumowujac temat.. :P te demo akira to nie wiem po co tu wogole jest :P czyt. mierny sredni poziom polski.. ogladalem demko matr0xa z bennym na ztn i myslalem ze gra matr0xa bedzie lepiej wygladac.. tzn matek zagrales 50% tego co mozesz! :D , malo dynamiki.. aim :PP ----> no chyba ze uzywales jakis nieprzepisowych srodkow lub substancji przed turniejem.. :PPP ps. jak co to tylko moje zdanie wiec bez buntuf ;PPPPPP

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63