Demka z Rybnika
wto, 01 kwiecień 2003 12:53:40 | Autor: slawek | Quake 3 Arena
dostępne na stronie turniejowej
Ssać.
quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku
Zarejestruj się w celu uczestniczenia w życiu serwisu, posiadanie konta pozwoli Ci na:
wto, 01 kwiecień 2003 12:53:40 | Autor: slawek | Quake 3 Arena
dostępne na stronie turniejowej
Ssać.
Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.
Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208
Dodał: tath
OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))
Głosów: 63
DL*AlieN* | 2003-04-01 13:08:55 +0200
omg ale ta strona sie wczytuje = [
#638776
Vieczy | 2003-04-01 13:11:11 +0200
czekam i czekam i czekam. kurrwa kiedy to sie wczyta ??? jeszcze sie nie wczytala. czekam, czekam, czekam....
#638779
slawek | 2003-04-01 13:14:33 +0200
Pewnie wszyscy kwakerzy tam właśnie walą, więc... cierpliwości. W normalnych warunkach chodzi jak złoto.
#638781
JarlB | 2003-04-01 13:14:50 +0200
wine ponosi serwer, cala stronka zajmuje nico ponad 200kb wiec wina stronki to nie jest. Niesty mamyt serv jaki mamy, ale za 1,5gb za darmo wiec nienarzekajcie. Wazne ze demka sa, i to nie sa wszystkie, kolejna porcja juz za pare godzin, jak wroce ze szkoly....ogolnie to bardzo chetnie bym te demka umieszczal na ftp orga, no ale no dostep :P
#638782
JarlB | 2003-04-01 13:18:39 +0200
www.inter-media.pl FOTKI !!!
#638783
move | 2003-04-01 14:45:07 +0200
frg: wszystko ok, ale co za mistrz nagrywal te demka? albo sie nagrywa z jednego pova albo followkiller ostatecznie - a tu co chwile zmiana pova (przyklad meczu akir vs ben na dm6) - pie-rdo-lca mozna dostac ogladajac takie cos... a pozostale demka "rwą" bo nagrywali je gracze... i w ogole nie sa od poczatku.. naprzyklad nie rozumiem dlaczego mecz ben riq na ztn byl nagrywany z pova riq, jesli ben b. wysoko prowadzil? juz nie wspomne ze od 9 minuty meczu :/. no ale coz... ciesze sie ze chociaz to mogliscie zaproponowac, bo na innych turniejach byl zazwyczaj wiekszy problem z demkami :/
#638804
JarlB | 2003-04-01 16:00:04 +0200
move, wiem, zawalilismy to calkowicie. Planowalismy 3 kompy na serwy, ale potem kazdy siadal gdzie chcial i tak to wyszlo ze kazdy grajac mecz musial sam sobie serwer robic...dlatego tez sa takie, a nie inne demka. Ogolnie to ten turniej nauczyl mnie bardzo duzo i bledy z niego nie powtorza sie juz w nastepnej edysji, btw w czerwcu....
#638819
scuzz | 2003-04-01 17:10:26 +0200
frg dokladnie.. z demkami sie popierdolilo.. tzn albo nie wszystkie nagrano ( ja np nie nagrywalem :/ ) a jak juz nagrywano to zapomnieli w konsoli wpisac sv_fps 100 , i tak dema sa nagrane na sv_fps 20 chyba i sie tna jak pojebane, nastepnym razem tej sprawy z demami musimy bardziej pilnowac.. uczmy sie na bledach ( tylko chujowo ze na swoich) ;-)
#638835
JarlB | 2003-04-01 19:23:41 +0200
nastpenym razem trzeba dokladnie zrobic to co zaplanowalismy, cyli od samego poczatku grac na jednej stronie sali a na drugiej 2 TV + 3 servy + 1 komp dla mediow. Tak mialo byc od poczatku, tak bylo planowane, no ale jakos nie wyszlo...
#635418
StaryOrgowicz_559 | 2003-04-01 19:24:24 +0200
transfer 67 bytow. Z takim light speedem demo nie sciagnie mi sie do wielkanocy :P
#635343
JarlB | 2003-04-01 20:01:59 +0200
jak juz mowilem wina lezy po stronie serwera...niestety nie mam dostepu do niczego innego...
#635680
StaryOrgowicz_559 | 2003-04-02 08:29:25 +0200
nie mozesz dac to komus z orga?
#637451
move | 2003-04-02 16:10:46 +0200
ja mam wszystkie demka, jak ktos chce to zglaszac sie.
#637767
JarlB | 2003-04-02 18:56:33 +0200
move, ja tez mam wszsytkie :D
#637776
Zaloguj się by dodać komentarz.