ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



DL*AlieN* | 2003-04-01 13:08:55 +0200

omg ale ta strona sie wczytuje = [

Gravatar

Vieczy | 2003-04-01 13:11:11 +0200

czekam i czekam i czekam. kurrwa kiedy to sie wczyta ??? jeszcze sie nie wczytala. czekam, czekam, czekam....

slawek | 2003-04-01 13:14:33 +0200

Pewnie wszyscy kwakerzy tam właśnie walą, więc... cierpliwości. W normalnych warunkach chodzi jak złoto.

Gravatar

JarlB | 2003-04-01 13:14:50 +0200

wine ponosi serwer, cala stronka zajmuje nico ponad 200kb wiec wina stronki to nie jest. Niesty mamyt serv jaki mamy, ale za 1,5gb za darmo wiec nienarzekajcie. Wazne ze demka sa, i to nie sa wszystkie, kolejna porcja juz za pare godzin, jak wroce ze szkoly....ogolnie to bardzo chetnie bym te demka umieszczal na ftp orga, no ale no dostep :P

Gravatar

JarlB | 2003-04-01 13:18:39 +0200

www.inter-media.pl FOTKI !!!

move | 2003-04-01 14:45:07 +0200

frg: wszystko ok, ale co za mistrz nagrywal te demka? albo sie nagrywa z jednego pova albo followkiller ostatecznie - a tu co chwile zmiana pova (przyklad meczu akir vs ben na dm6) - pie-rdo-lca mozna dostac ogladajac takie cos... a pozostale demka "rwą" bo nagrywali je gracze... i w ogole nie sa od poczatku.. naprzyklad nie rozumiem dlaczego mecz ben riq na ztn byl nagrywany z pova riq, jesli ben b. wysoko prowadzil? juz nie wspomne ze od 9 minuty meczu :/. no ale coz... ciesze sie ze chociaz to mogliscie zaproponowac, bo na innych turniejach byl zazwyczaj wiekszy problem z demkami :/

Gravatar

JarlB | 2003-04-01 16:00:04 +0200

move, wiem, zawalilismy to calkowicie. Planowalismy 3 kompy na serwy, ale potem kazdy siadal gdzie chcial i tak to wyszlo ze kazdy grajac mecz musial sam sobie serwer robic...dlatego tez sa takie, a nie inne demka. Ogolnie to ten turniej nauczyl mnie bardzo duzo i bledy z niego nie powtorza sie juz w nastepnej edysji, btw w czerwcu....

Gravatar

scuzz | 2003-04-01 17:10:26 +0200

frg dokladnie.. z demkami sie popierdolilo.. tzn albo nie wszystkie nagrano ( ja np nie nagrywalem :/ ) a jak juz nagrywano to zapomnieli w konsoli wpisac sv_fps 100 , i tak dema sa nagrane na sv_fps 20 chyba i sie tna jak pojebane, nastepnym razem tej sprawy z demami musimy bardziej pilnowac.. uczmy sie na bledach ( tylko chujowo ze na swoich) ;-)

Gravatar

JarlB | 2003-04-01 19:23:41 +0200

nastpenym razem trzeba dokladnie zrobic to co zaplanowalismy, cyli od samego poczatku grac na jednej stronie sali a na drugiej 2 TV + 3 servy + 1 komp dla mediow. Tak mialo byc od poczatku, tak bylo planowane, no ale jakos nie wyszlo...

Gravatar

StaryOrgowicz_559 | 2003-04-01 19:24:24 +0200

transfer 67 bytow. Z takim light speedem demo nie sciagnie mi sie do wielkanocy :P

Gravatar

JarlB | 2003-04-01 20:01:59 +0200

jak juz mowilem wina lezy po stronie serwera...niestety nie mam dostepu do niczego innego...

Gravatar

StaryOrgowicz_559 | 2003-04-02 08:29:25 +0200

nie mozesz dac to komus z orga?

move | 2003-04-02 16:10:46 +0200

ja mam wszystkie demka, jak ktos chce to zglaszac sie.

Gravatar

JarlB | 2003-04-02 18:56:33 +0200

move, ja tez mam wszsytkie :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63