ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Dinhz 2v2 Tourney

pią, 17 czerwiec 2005 16:19:18 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Różne rzeczy robi się na samym początku wakacji. Oblewa się swoje świadectwa szkolne, czym prędzej wyjeżdża się gdzieś lub po prostu idzie się do pracy, aby zarobić troszkę pieniędzy przeznaczonych do wykorzystania podczas dalsze części wolnego. Jednak gracze nowego klanu Dinhz wpadli na nieco inny pomysł.

Otóż Dinh|Linux oraz Dinh|equador postanowili pierwsze chwile swoich wakacji poświęcić grze w Trzeci Wstrząs. Z okazji ich małego zjazdu, zrodził się pomysł zorganizowania turnieju 2v2, aby można było z kimś pograć. Historia prawdziwie romantyczna, nadająca się na doskonały film w stylu Love Story, skoncentrujmy się jednak na samych zawodach. Nowo otwarta strona turnieju daje wiele informacji na jego temat. Otóż wszystko odbędzie się już bardzo niedługo, bo 24 czerwca. Start jest przewidziany na godzinę 17:00. Na liście zapisanych widnieje już kilka znaczących tagów teamów, które zdecydowały się wystawić tam swoich reprezentów. M. in. naszą eksportową dwójkę w EC - t5: zik+mayhem, sYnth - Bubu+bal oraz Mroczny Śląsk w składzie matrox+dave. Początkowy limit został ustalony na 16 drużyn, tak więc pozostało już tylko 6 wolnych slotów! Aby zapisać się do tej imprezy należy się zgłosić do linuxa. Nicki obu graczy oraz ich tag należy przesłać mu pod adres E-Mailowy - [email protected], lub odezwać się na gg #417268.

Niezwykle cenne mogą się dla graczy okazać nagrody. Otóż są to dwa piwa niewiadomej marki oraz paczka tamponów! Trzeba przyznać, że tego jeszcze nikt nie wymyślił! :) Maplist, to zaledwie trzy levele: pro-q3tourney7, ztn3dm1 oraz ospdm11. Trochę więcej informacji znajdziecie na stronie turnieju w dziale Info. Z kolei szczegółowy regulamin imprezy jest bardzo prosty - jedna zasada - żadnego narzekania! Wszystko ma się odbywać w przyjemnej atmosferze, wśród przyjaciół, miłości i rakiet. Warto dodać, że zawody będą transmitowane przez GTV oraz Shoutcast, który najprawdopodobniej będą prowadzić sami organizatorzy.

Tak więc Have Fun!

ATi | 2005-06-17 16:36:10 +0200

tja fajnie - nie bedzie mnie w tym czasie pewnie o.O

d00mer | 2005-06-17 16:44:40 +0200

Madafaka ssij mi ptaka :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ołned :DDDD
I team Mroczny Śląsk :DDDDDDD
Czekamy na demka albo jakies gietefał.....

GL!!!!
ed: Snadomingo Team tez dobre :DD

v1n5 | 2005-06-17 16:53:38 +0200

hahahahahaha :D:D:D:D strona ownz :D:D:D

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-17 17:47:13 +0200

profesjonaly art desighn zostal zrobiony przez pewna znana niemiecka firme, ktora pragnie zostac anonimowa.

wishoza | 2005-06-17 19:34:40 +0200

Hmmmm jedziemy z Pavhuiem wszystkich ;] Tylko ... Ekhm cos mialem spytac, ale juz nawet nie iwem co wiec mocz z Wami, pozdro ; >

davep | 2005-06-17 20:49:36 +0200

Moszny Slask ownz yo !

gr. | 2005-06-17 21:03:18 +0200

mapy oklepane (no moze poza t7) ale ogolnie spox no i nie ma pro-q3dm6 ;D

Gravatar

hrupek | 2005-06-17 21:16:03 +0200

napisalem do linuxa i h uja sie odezwal..... feawkjn flan fa f :DDDDDDDDDDDD

Gravatar

Pavulon | 2005-06-17 21:55:40 +0200

pomysł no.1 mapy jeszcze lepsze (nie ma prodm6 Oo) niestety 24 mam egz z prognoz i symulacji i do tego urodziny tak że odpadam :S

THRAWN | 2005-06-17 22:01:16 +0200

pav a ty od kiedy 2v2 grywasz :P

dinhkertal | 2005-06-17 23:01:39 +0200

yhyhyhy gl wszystkim turniejowiczom :D heeejooou madaaafaakaaa skocz na ptaakka :D

Pawuj | 2005-06-18 07:45:56 +0200

fajnie ze tyle turnieji teraz :)

MaS | 2005-06-18 11:25:46 +0200

Najkrótszy news mava :E

Mav_8217 | 2005-06-18 11:41:57 +0200

taaaa, bo mi linuch tak nawijał, żebym w końcu o tym napisał, że napisałem ’na szybko’ a nie ’porządnie’ =/

dinh|linx | 2005-06-18 13:03:51 +0200

jak ktos (w tym wypadku hrupek) uwaza ze jego ail mogl nie dotrzec to poprostu niech odezwie sie na gg ;p bedzie mial wtedy pewnosc ze to przeczytam ;p ewentualnie na mircu mnie zlapac

Gravatar

Pavulon | 2005-06-18 18:05:20 +0200

nie ma prodm6 to zainteresowanie niewielkie ... :E

Gravatar

hrupek | 2005-06-18 21:16:31 +0200

fe awfaw faw faw chce grać !:D

dinh|linx | 2005-06-19 11:55:58 +0200

to i lepiej pavuj przynajmnniej jakies konkretne klany beda grac a nie jakies n00by ;p

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63