diNovo Cordless Desktop - Logitech
pią, 26 listopad 2004 12:54:07 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena

Logitech® diNovo™ Cordless Desktop® for Notebooks tak nazywa się bezprzewodowy zestaw firmy Logitech , składający się z klawiatury, keypada oraz myszki. Najlepsze wrażenie robi napewno klawiatura, chodź niezwykle płaska jest pełnowymiarowa. Klawisze pokryto dodatkową warstwą lakieru, w celu zwiększenia jej żywotności. Dodatkowo umieszczono na niej przyciski otwierące dostęp do Internetu, poczty elektronicznej i wszystkich multimediów. Do zestawu należy również keypad Numeric Pad, który pełni funkcję klawiatury "bocznej", na której znajduje się właściwie wszystko to, co w bloku numerycznym zwykłej klawiatury, za wyjątkiem klawiszy Ins, Del oraz klawisza Num Lock. Ostatnim elementem kompletu jest myszka Cordless Optical Mouse for Notebooks, która jest najsłabszym elementem całego zestawu. Napewno jeśli firma Logitech nie dołączyłaby ów felernej myszki zestaw zapowiadałby się całkiem nieźle i byłby napewno kilka groszy tańszy. Podsumuwując zestaw na początku zapowiadał się całkiem nieźle, gdy ujrzałem klawiaturkę, lecz po obejrzeniu Numeric Pada i myszki, zmieniłem zdanie. Może jeśli firma Logitech dopracowałaby te dwa elementy fani nowości byliby bardziej zainteresowni ów kompletem, a tak musimy zapłacić za niego 569,05 zł(brutto). Napewno jeśli chodzi o nasze kieszenie nie jest to mało i wątpie, aby ktoś z nas skusił się na jej kupno. Kilka fotek zestawu Logitech® diNovo™ Cordless Desktop® for Notebooks:





pluskff4 | 2004-11-26 13:10:57 +0100
qlawe to rozwiazanie z tym rozdzieleniem numerycznej klawiatury :/
#701519
[lucas] | 2004-11-26 13:14:21 +0100
klawiatura nawet spox ale wole swoja myche mx510
#701520
Yeltzyn | 2004-11-26 14:02:05 +0100
Jak widzilem ten zestaw w wersji Bluetooth to mi szczeka opadla, ale ponad 1 kilo za klawiature to troche przesadzona cena. IMO Logitech wymiata w stylistyce.
#701536
ISDGBUIASBD | 2004-11-26 14:34:07 +0100
Co za syf...
#701537
forem | 2004-11-26 16:03:46 +0100
zbedny sprzet...
#701546
scar | 2004-11-26 16:07:15 +0100
juz dawno temu widzialem w wersji bluetooth w media za ~1400 pln :)
#701547
Tramal | 2004-11-26 17:02:58 +0100
powinni jeszcze dodać jakiegoś dobrego pada do tego za tą samą kase, pozatym ja niegram jak większosc "WSAD" lecz strzałeczkami ( tak mi wygodniej) i potrzebuje klaiwiszy z num lock a te są w tym przypadku zbyt dalego co uniemożliwiało by mi grę
#701551
Yeltzyn | 2004-11-26 18:23:10 +0100
Re: Tramal
No coz, podejzewam ze jestes mankutem, w zwaizku z tym wspolczuje ze nie wymyslono klawiatury dla mankotow. A jezeli nawet, to pewnie jej nie masz. :P
#701558
Tramal | 2004-11-26 19:18:19 +0100
no to nie trafiłeś :P jestem praworęczny
#701563
SharK | 2004-11-26 20:53:28 +0100
zato ja jestem leworeczny :D
#701567
gr. | 2004-11-27 18:47:16 +0100
zdaje mi sie czy di novo to juz od dawna jest na rynku?
#701605
akk0 | 2004-11-27 20:15:47 +0100
tylko Ci się zdaje;)
#701614
Zaloguj się by dodać komentarz.