ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



diNovo Cordless Desktop - Logitech

pią, 26 listopad 2004 12:54:07 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


Logitech® diNovo™ Cordless Desktop® for Notebooks tak nazywa się bezprzewodowy zestaw firmy Logitech , składający się z klawiatury, keypada oraz myszki. Najlepsze wrażenie robi napewno klawiatura, chodź niezwykle płaska jest pełnowymiarowa. Klawisze pokryto dodatkową warstwą lakieru, w celu zwiększenia jej żywotności. Dodatkowo umieszczono na niej przyciski otwierące dostęp do Internetu, poczty elektronicznej i wszystkich multimediów. Do zestawu należy również keypad Numeric Pad, który pełni funkcję klawiatury "bocznej", na której znajduje się właściwie wszystko to, co w bloku numerycznym zwykłej klawiatury, za wyjątkiem klawiszy Ins, Del oraz klawisza Num Lock. Ostatnim elementem kompletu jest myszka Cordless Optical Mouse for Notebooks, która jest najsłabszym elementem całego zestawu. Napewno jeśli firma Logitech nie dołączyłaby ów felernej myszki zestaw zapowiadałby się całkiem nieźle i byłby napewno kilka groszy tańszy. Podsumuwując zestaw na początku zapowiadał się całkiem nieźle, gdy ujrzałem klawiaturkę, lecz po obejrzeniu Numeric Pada i myszki, zmieniłem zdanie. Może jeśli firma Logitech dopracowałaby te dwa elementy fani nowości byliby bardziej zainteresowni ów kompletem, a tak musimy zapłacić za niego 569,05 zł(brutto). Napewno jeśli chodzi o nasze kieszenie nie jest to mało i wątpie, aby ktoś z nas skusił się na jej kupno. Kilka fotek zestawu Logitech® diNovo™ Cordless Desktop® for Notebooks:

pluskff4 | 2004-11-26 13:10:57 +0100

qlawe to rozwiazanie z tym rozdzieleniem numerycznej klawiatury :/

[lucas] | 2004-11-26 13:14:21 +0100

klawiatura nawet spox ale wole swoja myche mx510

Yeltzyn | 2004-11-26 14:02:05 +0100

Jak widzilem ten zestaw w wersji Bluetooth to mi szczeka opadla, ale ponad 1 kilo za klawiature to troche przesadzona cena. IMO Logitech wymiata w stylistyce.

ISDGBUIASBD | 2004-11-26 14:34:07 +0100

Co za syf...

Gravatar

forem | 2004-11-26 16:03:46 +0100

zbedny sprzet...

Gravatar

scar | 2004-11-26 16:07:15 +0100

juz dawno temu widzialem w wersji bluetooth w media za ~1400 pln :)

Tramal | 2004-11-26 17:02:58 +0100

powinni jeszcze dodać jakiegoś dobrego pada do tego za tą samą kase, pozatym ja niegram jak większosc "WSAD" lecz strzałeczkami ( tak mi wygodniej) i potrzebuje klaiwiszy z num lock a te są w tym przypadku zbyt dalego co uniemożliwiało by mi grę

Yeltzyn | 2004-11-26 18:23:10 +0100

Re: Tramal

No coz, podejzewam ze jestes mankutem, w zwaizku z tym wspolczuje ze nie wymyslono klawiatury dla mankotow. A jezeli nawet, to pewnie jej nie masz. :P

Tramal | 2004-11-26 19:18:19 +0100

no to nie trafiłeś :P jestem praworęczny

SharK | 2004-11-26 20:53:28 +0100

zato ja jestem leworeczny :D

gr. | 2004-11-27 18:47:16 +0100

zdaje mi sie czy di novo to juz od dawna jest na rynku?

akk0 | 2004-11-27 20:15:47 +0100

tylko Ci się zdaje;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63