ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Dla mapperów - nowy Gtk Radiant

pon, 07 lipiec 2003 13:39:27 | Autor: szaky | Quake 3 Arena

Wczoraj pojawił się nowy Gtk Radiant, oznaczony numerkiem 1.3.9.

Lista zmian/poprawek:

Przedewszystkim ci co widzieli wcześniejsze wersje mogą zobaczyć niewielką zmianę wyglądu programu. Czy na lepsze? - to już musicie zobaczyć i ocenić sami. Została także dodana unowocześniona, testowa wersja instalatora pod win32. Po więcej informacji zapraszam na qeradiant.com.

Download tutaj.

Niestety plik waży 42MB, co może być problemem dla maperów ze słabym łączem.

szaky | 2003-07-07 13:40:40 +0200

argh... miałam już nie pisać już newsów, no ale chyba nie wyszło aż tak źle?

Gravatar

StaryOrgowicz_677 | 2003-07-07 13:57:13 +0200

nigdy tego nie widzialem sciagam to wlasnie i lookne moze cos zdusze fajnego heheh

HaSu_Szlauf | 2003-07-07 14:11:02 +0200

wyszło bardzo ładnie :D

szaky | 2003-07-07 14:14:34 +0200

thx. :)

^M^ | 2003-07-07 16:07:56 +0200

Oplaca sie znoff sciagac?... Bleh...
BTW: Pro 'niuz' ;)... Ktos przecie musi pisac o tym przekletym wynalazku - Radiant, czy jak go tam zwał...

szaky | 2003-07-07 16:45:23 +0200

hyhyhy... taa, eMku, przeklety wynalazek, cholerstwo, szatański program i jak ty jeszcze to nazywales :P, ale imo niewarto sciagac dla kilku poprawek...

^M^ | 2003-07-07 16:47:13 +0200

Juz mam 34%... do jutro doleci - i tak nie mam czym lacza zapychac ;p... Jak dojdzie do 100 wrota piekiel sie otworzal... =P

szaky | 2003-07-07 16:49:25 +0200

wrota piekiel... :D
i zamiast poczatkowego napisu Gtk Radiant na logo: 'Welcome in hell' :D

^M^ | 2003-07-07 18:03:54 +0200

Przynajmniej wtedy by w pelni oddawalo charakter programu :D...

szaky | 2003-07-07 18:07:23 +0200

taa... :D

^M^ | 2003-07-07 18:10:39 +0200

Ale cicho-sza... Ludzie juz pouciekali... Niesluchajcie tych glupot! Radiant jest w pelni 'user-friendly' i wogole 'super-ql'... Sciagac, instalowac i przekli... uczyc sie obslugi! ;)

szaky | 2003-07-07 18:18:59 +0200

hehe, jeszcze odstraszymy przyszłych maperów od robienia map ;P.
Btw. Jak dlaciebie to taki 'diabelski' progrem to przerob sobie screena tego pojawiającego sie przy ladowaniu mapy na 'welcome in hell !!!', moze by jakis nowy sotw wyszedl :D
Jak ja opanowałam obsluge tego to inni sobie poradza...

Gravatar

StaryOrgowicz_103 | 2003-07-07 20:08:58 +0200

ide go scignać:)

Requiem | 2003-07-07 21:41:21 +0200

nie chce mi sie sciagac, przyzwyczailem sie do starego 1.2.11 ;] Sa gdzies screeny nowego wygladu? :)

szaky | 2003-07-07 22:17:50 +0200

Aż takie duże zmiany nie zaszły, troche tylko zmienione menusy, menu pod PPM, okna entities, zmieniony kolor kursora, itd,. Tylko niewielkie, drobne poprawki. Nie wart wrzucać screeny z menu, czy okien. Jak chcesz to mogę ci najwyżej te skriny wysłać...
Ja tam ściągłam,, zobaczę, porównam jak troche porobię.

^M^ | 2003-07-08 10:58:12 +0200

Juz sprawdzilem - stary radiant - nic wielkiego.... bleh ;p...

Requiem | 2003-07-08 15:11:55 +0200

tja, tylko nowy wygląd :( I to kosmetyczne zmiany...

Gravatar

StaryOrgowicz_678 | 2003-07-08 19:02:13 +0200

cos widze, ze nie chce sie scignac radiant:/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63