ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Dobre demko nie jest złe :)

wto, 29 lipiec 2003 12:32:07 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

mess | 2003-07-29 14:21:27 +0200

a jednak przy vq3 sie zasypia, drugi raz juz mi sie zdarzylo(na 2 proby) :D

abs | 2003-07-29 14:54:05 +0200

ta a przy promodzie po prostu sie czlowiwek nudzi ale nie idzie spac tylko gra w cos lepszego - czyli w vq3:D

acci | 2003-07-29 15:00:35 +0200

ogladnalem 1 demko i wiecej juz nie bede sciagal, na maxa plebejskie to vq3 (zwlaszcza polskie) :d

abs | 2003-07-29 15:01:47 +0200

nie chce mi sie z nimi gadac. Ale wlasnie dlatego promodowych demek tu nie ma:ASD

Logitech|kar | 2003-07-29 15:14:11 +0200

hee niewiem jak mozna patrzec na demka z cpma gdzie jakis gracz bega na pale, 0 myslenia i 0 taktyki, a puzniej taki daler gra vq3 i pcha sie na maxa :/ smiesznie

fftwinsik | 2003-07-29 15:23:45 +0200

bryan miales usunac newsa , a slv mial edytowac posta by tam byly odnosniki do demek:)

bryan | 2003-07-29 15:29:16 +0200

spoko , daj mi 4 serie fotek bo macie na lapiku bo robie galerie

pa1n|chosen | 2003-07-29 15:34:17 +0200

heh jakby nie pech novy to sting przejebał by na t2 :/ a ciastek nieźle pogrązył tego cGu-nesekme :ASD

Logitech|kar | 2003-07-29 15:57:12 +0200

a cos o nagrodach 1/1 ?

eng | 2003-07-29 15:58:51 +0200

pechowy ? te jego zagrania z teleportem mozna uznac jako glupkowate :ASD chyba , ze byl wypity :> nova oczywiscie

Mad | 2003-07-29 16:10:20 +0200

hmm obejrzalem demko ciastka =DD hmm to byl jego chyba mecz zycia (ladny shaft) ale koles tez zje.bal bo zaczal chodzic troche za duzo na zywca. to by bylo na tyle:)

Mad | 2003-07-29 16:28:53 +0200

engonga tak jak mowisz nie inaczej :) wlasnie ten meczyk byl bardziej smiechowy niz jakis pechowy :)) poprostu sting wykazal sie mniejsza glupota niz nova =DDD

sYnth|Bubu | 2003-07-29 16:35:02 +0200

kto byl na miejscu wiedzial dlaczego nova wpadal do lavy

moze wam uchyle rabka tajemnicy

Ogladamy mecz na telebimie nova sie za teleport chowa nagel krzyk na sali jakis Bubu " wlaz huju do czerwonego tam masz ra " i 3 razy posluchal :P

Mad | 2003-07-29 16:49:02 +0200

nice one

fftwinsik | 2003-07-29 17:04:56 +0200

nagrody byly ciutke obnizone bo bylo mniej osob. 1m. 700zl + podkladka icemat, 2m.350 zl +krzeslo, 3m 200 lub 150 zl

slawek | 2003-07-29 17:10:59 +0200

"3m 200 lub 150 zl"

do wyboru?
:D

fredi | 2003-07-29 17:32:36 +0200

A co z ta telewizja rzeszów miała być jak była to kiedy bedzie reportaż o turnieju????>

nita | 2003-07-29 17:51:49 +0200

skoki nova`y wygraly = ] ta strategia lepsza w sumie niz granie na pale :DDD

Mad | 2003-07-29 18:59:15 +0200

:D:D

dinhkertal | 2003-07-29 19:18:58 +0200

najlepsza byla 2 nagroda :DDD 350 plus krzeslo, no myslalem ze jebne :DDD stingu chyba cie nie zatrzymali kanarzy ze smiechem na ustach ze za krzeslo trzeba jesio jeden bilet kupic? :)

abs | 2003-07-29 19:23:45 +0200

ale matr0x z toxem non stop szli na wymiane:D

pa1n|chosen | 2003-07-29 19:36:20 +0200

heh bubu myslalem ze mu niechcacy monitor wyłączyłeś :ASDAASD (joke)

lukas_1 | 2003-07-29 20:13:18 +0200

facet z tv przyjechal jak nie bylo pradu. Obejrzal lokal i powiedzial ze nie ma czasu czekac na naprawe. A prad pojawil sie jakies 30 minut pozniej ale to szczegol :D

Mad | 2003-07-30 01:30:41 +0200

next lol

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63