Dobre demko nie jest złe :)
wto, 29 lipiec 2003 12:32:07 | Autor: bryan | Quake 3 Arena
Zgodnie z obietnicą część demek już jest , zapraszam więc do zasysania.
Finał WB:
cGu guard vs dx-sting @ pro-q3tourney4
cGu guard vs dx-sting @ hub3tourney1
cGu guard vs dx-sting @ ztn3tourney1
Finał LB:
cGu nova vs dx-sting @ q3tourney2
cGu nova vs dx-sting @ ztn3tourney1
Wielki Finał
cGu guard vs dx-sting @ hub3tourney1
cGu guard vs dx-sting @ pro-q3tourney4
Po więcej demek zapraszamy na strone turnieju.





mess | 2003-07-29 14:21:27 +0200
a jednak przy vq3 sie zasypia, drugi raz juz mi sie zdarzylo(na 2 proby) :D
#648476
abs | 2003-07-29 14:54:05 +0200
ta a przy promodzie po prostu sie czlowiwek nudzi ale nie idzie spac tylko gra w cos lepszego - czyli w vq3:D
#648478
acci | 2003-07-29 15:00:35 +0200
ogladnalem 1 demko i wiecej juz nie bede sciagal, na maxa plebejskie to vq3 (zwlaszcza polskie) :d
#648481
abs | 2003-07-29 15:01:47 +0200
nie chce mi sie z nimi gadac. Ale wlasnie dlatego promodowych demek tu nie ma:ASD
#648482
Logitech|kar | 2003-07-29 15:14:11 +0200
hee niewiem jak mozna patrzec na demka z cpma gdzie jakis gracz bega na pale, 0 myslenia i 0 taktyki, a puzniej taki daler gra vq3 i pcha sie na maxa :/ smiesznie
#648485
fftwinsik | 2003-07-29 15:23:45 +0200
bryan miales usunac newsa , a slv mial edytowac posta by tam byly odnosniki do demek:)
#648486
bryan | 2003-07-29 15:29:16 +0200
spoko , daj mi 4 serie fotek bo macie na lapiku bo robie galerie
#648488
pa1n|chosen | 2003-07-29 15:34:17 +0200
heh jakby nie pech novy to sting przejebał by na t2 :/ a ciastek nieźle pogrązył tego cGu-nesekme :ASD
#648489
Logitech|kar | 2003-07-29 15:57:12 +0200
a cos o nagrodach 1/1 ?
#648490
eng | 2003-07-29 15:58:51 +0200
pechowy ? te jego zagrania z teleportem mozna uznac jako glupkowate :ASD chyba , ze byl wypity :> nova oczywiscie
#648491
Mad | 2003-07-29 16:10:20 +0200
hmm obejrzalem demko ciastka =DD hmm to byl jego chyba mecz zycia (ladny shaft) ale koles tez zje.bal bo zaczal chodzic troche za duzo na zywca. to by bylo na tyle:)
#648492
Mad | 2003-07-29 16:28:53 +0200
engonga tak jak mowisz nie inaczej :) wlasnie ten meczyk byl bardziej smiechowy niz jakis pechowy :)) poprostu sting wykazal sie mniejsza glupota niz nova =DDD
#648494
sYnth|Bubu | 2003-07-29 16:35:02 +0200
kto byl na miejscu wiedzial dlaczego nova wpadal do lavy
moze wam uchyle rabka tajemnicy
Ogladamy mecz na telebimie nova sie za teleport chowa nagel krzyk na sali jakis Bubu " wlaz huju do czerwonego tam masz ra " i 3 razy posluchal :P
#648495
Mad | 2003-07-29 16:49:02 +0200
nice one
#648497
fftwinsik | 2003-07-29 17:04:56 +0200
nagrody byly ciutke obnizone bo bylo mniej osob. 1m. 700zl + podkladka icemat, 2m.350 zl +krzeslo, 3m 200 lub 150 zl
#648498
slawek | 2003-07-29 17:10:59 +0200
"3m 200 lub 150 zl"
do wyboru?
:D
#648499
fredi | 2003-07-29 17:32:36 +0200
A co z ta telewizja rzeszów miała być jak była to kiedy bedzie reportaż o turnieju????>
#648502
nita | 2003-07-29 17:51:49 +0200
skoki nova`y wygraly = ] ta strategia lepsza w sumie niz granie na pale :DDD
#648503
Mad | 2003-07-29 18:59:15 +0200
:D:D
#648510
dinhkertal | 2003-07-29 19:18:58 +0200
najlepsza byla 2 nagroda :DDD 350 plus krzeslo, no myslalem ze jebne :DDD stingu chyba cie nie zatrzymali kanarzy ze smiechem na ustach ze za krzeslo trzeba jesio jeden bilet kupic? :)
#648515
abs | 2003-07-29 19:23:45 +0200
ale matr0x z toxem non stop szli na wymiane:D
#648516
pa1n|chosen | 2003-07-29 19:36:20 +0200
heh bubu myslalem ze mu niechcacy monitor wyłączyłeś :ASDAASD (joke)
#648518
lukas_1 | 2003-07-29 20:13:18 +0200
facet z tv przyjechal jak nie bylo pradu. Obejrzal lokal i powiedzial ze nie ma czasu czekac na naprawe. A prad pojawil sie jakies 30 minut pozniej ale to szczegol :D
#648521
Mad | 2003-07-30 01:30:41 +0200
next lol
#648555
Zaloguj się by dodać komentarz.