Dobro zawsze zwycięża
pon, 26 wrzesień 2005 08:55:00 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena

Niedziela, 25.09.2005, godzina 20:20, prawie 200 osób na GTV. Mecz przeciąga się już o 20 minut, rozjuszony tłum pseudokibiców zaczyna forsować ogrodzenie. Kordony policyjne nie dają mu rady, na szczęście po chwili zik daje ready i wszyscy kibice, jakoby baranki zganione przez swego pasterza, wracają potulnie na miejsca.
Mecz się rozpoczyna. Mapa hub3aeroq3, którą wybrał zik, staje się miejscem niezwykle wyrównanej walki. Prowadzenie zmienia swoje miejsca, niczym ludzkie flaki podczas rozrywki w Disneylandzie. Dopiero, kiedy zik przechodzi w ostatnie stadium mutacji, udaje mu się definitywnie zgładzić avka. Kibice Maćka z Ostródy jak jeden mąż (który zastaje żonę z najlepszym kolegą we własnej sypialni), są zaskoczeni takim obrotem sprawy, na szczęście nie dochodzi do zamieszek.
Krótka przerwa na zebranie myśli, i startujemy drugą mapę. Placem bitwy jest tym razem ztn3tourney1. Do pewnego momentu gracze toczą zacięty bój o zwycięstwo. W końcu jednak av3k ujawnia swoją prawdziwą moc, zamienia się w super wojownika i pewnie wygrywa. Napięcie sięga zenitu. Gdyby to była telewizja, a realizator wstawiłby przerwę na reklamy, następnego dnia kibice zapewne odnaleźliby go w jego posiadłości. Na szczęście GTV jest niezależną telewizją bez reklam, dlatego trzecia mapa mogła odbyć się bez zbędnego oczekiwania i oglądania, że banany w biedronce znowu po złotówce.
Trzecie, a zarazem decydujące starcie, odbyło się w miejscu, które śmiało można nazwać symbolem. Wielotysięczne pielgrzymki, które każdego roku za swój cel obierają właśnie ten symbol, świadczą o jego niezwykłości. Mowa oczywiście o pro-q3dm6. Tutaj już po kilku minutach można było śmiało powiedzieć kto ten mecz wygra. Wprawdzie zik próbował odrabiać straty, ale jego grze tego dnia wyraźnie czegoś brakowało.
Dzisiaj podstępnie wyciągnąłem od avka kilka słów. Myślę, że ich interpretacja jest jednoznaczna:
av3k: Idę do szkoły, zrób mi jakieś kanapki i przynieś ok? Git, narka.
Te spontaniczne wypowiedzi są jednak najpiękniejsze i jeszcze ta głębia zawarta w prostych słowach "zrób mi kanapki", coś pięknego.
Wróćmy na chwilę do świata ludzi normalnych (wiem, też tego nie lubię, ale jest tu większość takich, więc musimy). Krótkie podsumowanie:
av3k vs zik 2:1 (DEMKA)
hub3aeroq3: 20 - 26
ztn3tourney1: 33 - 16
pro-q3dm6: 29 - 17
Drabinka: click
Kolejne emocje czekają na nas już w środę i czwartek:
Środa 28.09.2005
19:10 rav vs xen
20:10 kertal vs yakuza
21:10 rav/xen vs kertal/yakuza
Czwartek 29.09.2005
19:10 shal vs lotnik
Na koniec chwila dla sponsorów:
sopee.net - serwis dla graczy
pifpaf.pl - najlepsze serwery w Polsce, za śmiesznie niskie ceny
xcom - oferta tej firmy staje się coraz bardziej bogata. Zapraszam na forum, gdzie można zgłaszać swoją kandydaturę jako beta tester jednej z nowych podkładek. Dziesięć osób otrzyma darmowe pady do testów. Zapisy trwają do końca miesiąca. Myślę, że warto spróbować.





bryan | 2005-09-26 09:16:08 +0200
super napisane :)
#726382
move | 2005-09-26 09:40:05 +0200
xen zjedź "farta" :D
#726384
gr. | 2005-09-26 09:41:38 +0200
Mecz przeciąga się już o 20 minut, rozjuszony tłum pseudokibiców zaczyna forsować ogrodzenie.
TAK BYLO !!! aahahahhah super news z humorem -.-
nie ogladalem nigdy tej bajki ale ten z lewej to chyba son goku a ten po prawej to kto to
#726385
bryan | 2005-09-26 09:43:51 +0200
gr.goes.GoSu : anime a nie bajka :-)
[M]aniek swietnie dobrane avatary :D
#726386
gr. | 2005-09-26 09:45:53 +0200
wlasnie to czytam tak doglebnie i mnie to rozwalilo ahahah
"trzecia mapa mogła odbyć się bez zbędnego oczekiwania i oglądania, że banany w biedronce znowu po złotówce."
#726387
[M]aniek | 2005-09-26 09:46:19 +0200
Ten z prawej to Freeza (Frezer) =D stare dobre czasy ;p
#726388
Hakan | 2005-09-26 09:48:21 +0200
Ale jak juz dawales Goku, to trzeba bylo dac go z DBZ (albo z DB) a nie z DBGT...
#726389
gr. | 2005-09-26 09:48:54 +0200
no fakt fryzjer cos mi sie kiedys obilo o uszy bo ludzie ode mnie z bloku to ogladali maniakalnie
pielgrzymka do pro-q3dm6 mnie dobila xD
#726390
[M]aniek | 2005-09-26 09:50:54 +0200
Dalem z GT bo lepiej pasuje do avka ;D
Nastepnym razem dam avatary z Naruto ;D
#726391
gr. | 2005-09-26 09:55:34 +0200
omg o czym wy rozmawiacie? db dbz gt naruto o_O
#726392
[M]aniek | 2005-09-26 09:57:44 +0200
To sa klasyki ;p
btw: ile bledow znalazles i jakie?
#726394
gr. | 2005-09-26 10:12:45 +0200
2 przecinki 1 kropka 1 literowka
GJ ;D
#726395
bryan | 2005-09-26 10:14:14 +0200
naruto akurat rzadzi :) ogladam na bierzaco :))) sposob w jaki ’zalatwil’ bikochu powalil mnie na lopatki :D:D ten odcinek byl lepszy niz specjal z wargami kakashiego :D
#726396
[M]aniek | 2005-09-26 10:16:57 +0200
bryan bialy bracie ;D
a ogladales Naruto Movie Intro Konoha Sports Festival? :D to dopiero
#726397
gr. | 2005-09-26 10:17:20 +0200
bry: na bieżąco chyba a nie RZ -.-
ps. poki co tylko my tylko nabijamy komentarze tutaj, szczesliwi ci ktorzy do szkoly nie musza chodzic ale jeszcze tylko do 3 pazdziernika :C
#726398
[M]aniek | 2005-09-26 10:19:35 +0200
w jakim zdaniu ten przecinek? staczam sie :(
#726399
acci | 2005-09-26 11:05:13 +0200
doyeahbunne te avatary :D
#726400
m1ru | 2005-09-26 11:06:59 +0200
rofel news :DD
#726401
sYnth|Bubu | 2005-09-26 12:09:08 +0200
No no :> Demka lux : >
GG both.
#726403
gr. | 2005-09-26 12:13:00 +0200
The state electoral commission said Monday that with 60 percent of votes counted, the conservative Law and Justice Party had 26.56 percent of the vote, while the free-market Civic Platform had 24.08 percent.
The third largest force is the radical farmer Self-Defense Party, with 12.44 percent of votes.
smiesznie brzmia angielskie odpowiedniki -.-
#726404
dAde | 2005-09-26 12:25:01 +0200
Ściągać! Nie obijać się!
#726405
lecho | 2005-09-26 12:35:32 +0200
db i dbz to chyba takie klasyki do lat 15 :e
#726406
gr. | 2005-09-26 12:43:05 +0200
hehe racja poniekad -.-
#726407
kaboom | 2005-09-26 12:44:29 +0200
swietny news, humoru nigdy za mało
#726409
Mav_8217 | 2005-09-26 12:44:35 +0200
chesus, ja myślałem, że Ty tylko na prv jesteś taki postrzelony =ooo
#726410
[M]aniek | 2005-09-26 13:02:58 +0200
lecho kiedys mialem 15 lat, to bylo dawno i trudno w to uwierzyc ale jednak
#726411
eng | 2005-09-26 13:16:13 +0200
ja tam ogladalem tsubase ohzore i kij wam w keke.
#726412
MisieX | 2005-09-26 13:35:53 +0200
Dopisano 26.9.2005 o godzinie 10:17 [ gr.goes.GoSu ] [kasuj komentarz ]
bry: na bieżąco chyba a nie RZ -.-
ps. poki co tylko my tylko nabijamy komentarze tutaj, szczesliwi ci ktorzy do szkoly nie musza chodzic ale jeszcze tylko do 3 pazdziernika :C
Ja wlasnie ide na moj pierwszy w zyciu wyklad :D - matematyka dyskretna :D
#726413
szłem | 2005-09-26 13:45:49 +0200
omg [M]aniek kocham cie :DDDDDDDDDD /pisk szalejacych fanek/
ale zes newsa jebn.al !! najlepszy jaki czytalem :DD lepsze od kolumny slawka o cs’ie na esporcie :DDD gj
mowilem ze avek wygra ? no co ? mowilem, mowilem ?
#726415
sYnth|Bubu | 2005-09-26 13:51:25 +0200
Misiex mialem cos takiego :P To jest dosc latwe :>
#726416
benek | 2005-09-26 14:28:41 +0200
Nawet ktos kogo nie interesuje vq3 to taki news zaciekawi : >
#726417
d00mer | 2005-09-26 14:47:34 +0200
mowilem ze av3k wygra :D gl
[M] świetny news :)
#726418
ATi | 2005-09-26 14:59:15 +0200
Ej spoko ja rozumiem, ze av3k jest dobry itd. Ale nie rozumiem dlaczego tak mu teraz wszyscy nagle dupe liza.. mysle, ze Maciek sam z tego zadowolony nie jest - wklejanie loga ala ten z gg na koncu newsa, jest zalosny ;D
ale ogolem smieszny news - tylko dlaczego zik to ten zly ? :Q
#726419
twt | 2005-09-26 14:59:35 +0200
ladny news, bry przypomnij sobie scenki naruto z Jiraiya :DDDD
#726420
RauL | 2005-09-26 15:05:29 +0200
news no1, gj av3k. pomysl z obrazkami na big [+] :)
#726421
twt | 2005-09-26 15:08:33 +0200
A wlasnie Maniek ja bym dal zamiast Freezera VEGETE, uwazam ze bardziej pasuje do walki z SONGIEM :D.
#726422
eng | 2005-09-26 15:16:36 +0200
ati zik jest ten zly bo to on zadawal wiecej obrazen :d
#726423
[M]aniek | 2005-09-26 15:30:40 +0200
"lizanie dupy" to bardzo popularne slowo na polskiej scenie, prawie tak samo popularne jak "plebs", nie wiem w jakim celu mialbym to robic, nawet juz w q3 nie gram, a nawet jesli to bym ja lizal na privie, wiec nie wiem dlaczego takie najazdy ciagle ktos na mnie robi :D
#726424
Mav_8217 | 2005-09-26 15:43:22 +0200
"mowilem ze avek wygra ? no co ? mowilem, mowilem ?"
Lepiej bym tego nie ujął ;)
#726426
[M]aniek | 2005-09-26 15:49:53 +0200
Dopiero w momencie kiedy godzine przed meczem powiedzial, ze idzie sie kapac, zrozumialem ze podchodzi do tego powaznie ;p
#726427
nergal | 2005-09-26 16:10:05 +0200
i ha ihaha!
Twooj problem moja głowa
jak dlamnie to zik wygrał
nie
#726430
gr. | 2005-09-26 16:20:53 +0200
a ktora to kolumna slawka o CS na esp bo mi sie szukac nie chce
#726431
sYnth|Bubu | 2005-09-26 17:20:52 +0200
Ta.
#726433
jajk0 | 2005-09-26 17:21:33 +0200
lecho: "db i dbz to chyba takie klasyki do lat 15 :e"
jak ktos jest fanem to nawet w wieku 45 lat moze czytac/ogladac anime :G nie wiem po co zes to napisal. Ja np. mam 22 lata a przepadam za DBZ (nie tylko). A nie jestem opozniony w rozwoju :E Ale nie ma co chyba komentowac. peace
Bardzo fajny news, tak trzymac.
#726434
[M]aniek | 2005-09-26 17:39:21 +0200
No to sie zgodze, osobiscie mam nagrane jakies 150 odcinkow, i czasami jak nie mam co robic to sobie wlacze i poogladam, bo to glupota zabawa w doroslych czy cus =D
#726435
gr. | 2005-09-26 18:13:28 +0200
Bog zaplac Bubu
#726436
szłem | 2005-09-26 18:18:00 +0200
omg naruto ownz :d ja gustuje tylko w komixach :) szkoda ze w polsce wychodza one w rolwim tempie :D jak na razie jest ich chyba 13 a akcja jest na poziomie trzeciego testu :S
#726437
bajko | 2005-09-26 19:31:23 +0200
hmm db stara kreska zero fabuly, naruto nudnawe odcinki teraz. Teraz roxi BLEACH a kiedys zakonczone juz anime Full Metal Alchemist ;q
#726440
fhantom | 2005-09-26 20:59:36 +0200
eee Ah My Goddes i You’re under arrest wymiatało ! a z filmów to Ghost in the shell i Appleseed
a na temat - spodziewałem się że awkowski wygra ale myślałem że zik będzie nieco trudniejszą przeszkodą
btw - top tego newsa ownuje, niezły pomysł [M]aniek :)
#726441
Zaloguj się by dodać komentarz.