ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Dobro zawsze zwycięża

pon, 26 wrzesień 2005 08:55:00 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena

Niedziela, 25.09.2005, godzina 20:20, prawie 200 osób na GTV. Mecz przeciąga się już o 20 minut, rozjuszony tłum pseudokibiców zaczyna forsować ogrodzenie. Kordony policyjne nie dają mu rady, na szczęście po chwili zik daje ready i wszyscy kibice, jakoby baranki zganione przez swego pasterza, wracają potulnie na miejsca.

Mecz się rozpoczyna. Mapa hub3aeroq3, którą wybrał zik, staje się miejscem niezwykle wyrównanej walki. Prowadzenie zmienia swoje miejsca, niczym ludzkie flaki podczas rozrywki w Disneylandzie. Dopiero, kiedy zik przechodzi w ostatnie stadium mutacji, udaje mu się definitywnie zgładzić avka. Kibice Maćka z Ostródy jak jeden mąż (który zastaje żonę z najlepszym kolegą we własnej sypialni), są zaskoczeni takim obrotem sprawy, na szczęście nie dochodzi do zamieszek.

Krótka przerwa na zebranie myśli, i startujemy drugą mapę. Placem bitwy jest tym razem ztn3tourney1. Do pewnego momentu gracze toczą zacięty bój o zwycięstwo. W końcu jednak av3k ujawnia swoją prawdziwą moc, zamienia się w super wojownika i pewnie wygrywa. Napięcie sięga zenitu. Gdyby to była telewizja, a realizator wstawiłby przerwę na reklamy, następnego dnia kibice zapewne odnaleźliby go w jego posiadłości. Na szczęście GTV jest niezależną telewizją bez reklam, dlatego trzecia mapa mogła odbyć się bez zbędnego oczekiwania i oglądania, że banany w biedronce znowu po złotówce.

Trzecie, a zarazem decydujące starcie, odbyło się w miejscu, które śmiało można nazwać symbolem. Wielotysięczne pielgrzymki, które każdego roku za swój cel obierają właśnie ten symbol, świadczą o jego niezwykłości. Mowa oczywiście o pro-q3dm6. Tutaj już po kilku minutach można było śmiało powiedzieć kto ten mecz wygra. Wprawdzie zik próbował odrabiać straty, ale jego grze tego dnia wyraźnie czegoś brakowało.

Dzisiaj podstępnie wyciągnąłem od avka kilka słów. Myślę, że ich interpretacja jest jednoznaczna:

av3k: Idę do szkoły, zrób mi jakieś kanapki i przynieś ok? Git, narka.
Te spontaniczne wypowiedzi są jednak najpiękniejsze i jeszcze ta głębia zawarta w prostych słowach "zrób mi kanapki", coś pięknego.

Wróćmy na chwilę do świata ludzi normalnych (wiem, też tego nie lubię, ale jest tu większość takich, więc musimy). Krótkie podsumowanie:

av3k vs zik 2:1 (DEMKA)
hub3aeroq3: 20 - 26
ztn3tourney1: 33 - 16
pro-q3dm6: 29 - 17

Drabinka: click

Kolejne emocje czekają na nas już w środę i czwartek:

Środa 28.09.2005
19:10 rav vs xen
20:10 kertal vs yakuza
21:10 rav/xen vs kertal/yakuza

Czwartek 29.09.2005
19:10 shal vs lotnik

Na koniec chwila dla sponsorów:

sopee.net - serwis dla graczy

pifpaf.pl - najlepsze serwery w Polsce, za śmiesznie niskie ceny

xcom - oferta tej firmy staje się coraz bardziej bogata. Zapraszam na forum, gdzie można zgłaszać swoją kandydaturę jako beta tester jednej z nowych podkładek. Dziesięć osób otrzyma darmowe pady do testów. Zapisy trwają do końca miesiąca. Myślę, że warto spróbować.

bryan | 2005-09-26 09:16:08 +0200

super napisane :)

move | 2005-09-26 09:40:05 +0200

xen zjedź "farta" :D

gr. | 2005-09-26 09:41:38 +0200

Mecz przeciąga się już o 20 minut, rozjuszony tłum pseudokibiców zaczyna forsować ogrodzenie.

TAK BYLO !!! aahahahhah super news z humorem -.-
nie ogladalem nigdy tej bajki ale ten z lewej to chyba son goku a ten po prawej to kto to

bryan | 2005-09-26 09:43:51 +0200

gr.goes.GoSu : anime a nie bajka :-)
[M]aniek swietnie dobrane avatary :D

gr. | 2005-09-26 09:45:53 +0200

wlasnie to czytam tak doglebnie i mnie to rozwalilo ahahah
"trzecia mapa mogła odbyć się bez zbędnego oczekiwania i oglądania, że banany w biedronce znowu po złotówce."

[M]aniek | 2005-09-26 09:46:19 +0200

Ten z prawej to Freeza (Frezer) =D stare dobre czasy ;p

Hakan | 2005-09-26 09:48:21 +0200

Ale jak juz dawales Goku, to trzeba bylo dac go z DBZ (albo z DB) a nie z DBGT...

gr. | 2005-09-26 09:48:54 +0200

no fakt fryzjer cos mi sie kiedys obilo o uszy bo ludzie ode mnie z bloku to ogladali maniakalnie
pielgrzymka do pro-q3dm6 mnie dobila xD

[M]aniek | 2005-09-26 09:50:54 +0200

Dalem z GT bo lepiej pasuje do avka ;D

Nastepnym razem dam avatary z Naruto ;D

gr. | 2005-09-26 09:55:34 +0200

omg o czym wy rozmawiacie? db dbz gt naruto o_O

[M]aniek | 2005-09-26 09:57:44 +0200

To sa klasyki ;p

btw: ile bledow znalazles i jakie?

gr. | 2005-09-26 10:12:45 +0200

2 przecinki 1 kropka 1 literowka
GJ ;D

bryan | 2005-09-26 10:14:14 +0200

naruto akurat rzadzi :) ogladam na bierzaco :))) sposob w jaki ’zalatwil’ bikochu powalil mnie na lopatki :D:D ten odcinek byl lepszy niz specjal z wargami kakashiego :D

[M]aniek | 2005-09-26 10:16:57 +0200

bryan bialy bracie ;D

a ogladales Naruto Movie Intro Konoha Sports Festival? :D to dopiero

gr. | 2005-09-26 10:17:20 +0200

bry: na bieżąco chyba a nie RZ -.-
ps. poki co tylko my tylko nabijamy komentarze tutaj, szczesliwi ci ktorzy do szkoly nie musza chodzic ale jeszcze tylko do 3 pazdziernika :C

[M]aniek | 2005-09-26 10:19:35 +0200

w jakim zdaniu ten przecinek? staczam sie :(

acci | 2005-09-26 11:05:13 +0200

doyeahbunne te avatary :D

m1ru | 2005-09-26 11:06:59 +0200

rofel news :DD

sYnth|Bubu | 2005-09-26 12:09:08 +0200

No no :> Demka lux : >
GG both.

gr. | 2005-09-26 12:13:00 +0200

The state electoral commission said Monday that with 60 percent of votes counted, the conservative Law and Justice Party had 26.56 percent of the vote, while the free-market Civic Platform had 24.08 percent.
The third largest force is the radical farmer Self-Defense Party, with 12.44 percent of votes.

smiesznie brzmia angielskie odpowiedniki -.-

dAde | 2005-09-26 12:25:01 +0200

Ściągać! Nie obijać się!

lecho | 2005-09-26 12:35:32 +0200

db i dbz to chyba takie klasyki do lat 15 :e

gr. | 2005-09-26 12:43:05 +0200

hehe racja poniekad -.-

kaboom | 2005-09-26 12:44:29 +0200

swietny news, humoru nigdy za mało

Mav_8217 | 2005-09-26 12:44:35 +0200

chesus, ja myślałem, że Ty tylko na prv jesteś taki postrzelony =ooo

[M]aniek | 2005-09-26 13:02:58 +0200

lecho kiedys mialem 15 lat, to bylo dawno i trudno w to uwierzyc ale jednak

eng | 2005-09-26 13:16:13 +0200

ja tam ogladalem tsubase ohzore i kij wam w keke.

MisieX | 2005-09-26 13:35:53 +0200

Dopisano 26.9.2005 o godzinie 10:17 [ gr.goes.GoSu ] [kasuj komentarz ]

bry: na bieżąco chyba a nie RZ -.-
ps. poki co tylko my tylko nabijamy komentarze tutaj, szczesliwi ci ktorzy do szkoly nie musza chodzic ale jeszcze tylko do 3 pazdziernika :C

Ja wlasnie ide na moj pierwszy w zyciu wyklad :D - matematyka dyskretna :D

szłem | 2005-09-26 13:45:49 +0200

omg [M]aniek kocham cie :DDDDDDDDDD /pisk szalejacych fanek/

ale zes newsa jebn.al !! najlepszy jaki czytalem :DD lepsze od kolumny slawka o cs’ie na esporcie :DDD gj

mowilem ze avek wygra ? no co ? mowilem, mowilem ?

sYnth|Bubu | 2005-09-26 13:51:25 +0200

Misiex mialem cos takiego :P To jest dosc latwe :>

benek | 2005-09-26 14:28:41 +0200

Nawet ktos kogo nie interesuje vq3 to taki news zaciekawi : >

d00mer | 2005-09-26 14:47:34 +0200

mowilem ze av3k wygra :D gl
[M] świetny news :)

ATi | 2005-09-26 14:59:15 +0200

Ej spoko ja rozumiem, ze av3k jest dobry itd. Ale nie rozumiem dlaczego tak mu teraz wszyscy nagle dupe liza.. mysle, ze Maciek sam z tego zadowolony nie jest - wklejanie loga ala ten z gg na koncu newsa, jest zalosny ;D

ale ogolem smieszny news - tylko dlaczego zik to ten zly ? :Q

twt | 2005-09-26 14:59:35 +0200

ladny news, bry przypomnij sobie scenki naruto z Jiraiya :DDDD

RauL | 2005-09-26 15:05:29 +0200

news no1, gj av3k. pomysl z obrazkami na big [+] :)

twt | 2005-09-26 15:08:33 +0200

A wlasnie Maniek ja bym dal zamiast Freezera VEGETE, uwazam ze bardziej pasuje do walki z SONGIEM :D.

eng | 2005-09-26 15:16:36 +0200

ati zik jest ten zly bo to on zadawal wiecej obrazen :d

[M]aniek | 2005-09-26 15:30:40 +0200

"lizanie dupy" to bardzo popularne slowo na polskiej scenie, prawie tak samo popularne jak "plebs", nie wiem w jakim celu mialbym to robic, nawet juz w q3 nie gram, a nawet jesli to bym ja lizal na privie, wiec nie wiem dlaczego takie najazdy ciagle ktos na mnie robi :D

Mav_8217 | 2005-09-26 15:43:22 +0200

"mowilem ze avek wygra ? no co ? mowilem, mowilem ?"

Lepiej bym tego nie ujął ;)

[M]aniek | 2005-09-26 15:49:53 +0200

Dopiero w momencie kiedy godzine przed meczem powiedzial, ze idzie sie kapac, zrozumialem ze podchodzi do tego powaznie ;p

nergal | 2005-09-26 16:10:05 +0200

i ha ihaha!
Twooj problem moja głowa
jak dlamnie to zik wygrał
nie

gr. | 2005-09-26 16:20:53 +0200

a ktora to kolumna slawka o CS na esp bo mi sie szukac nie chce

sYnth|Bubu | 2005-09-26 17:20:52 +0200

Ta.

jajk0 | 2005-09-26 17:21:33 +0200

lecho: "db i dbz to chyba takie klasyki do lat 15 :e"

jak ktos jest fanem to nawet w wieku 45 lat moze czytac/ogladac anime :G nie wiem po co zes to napisal. Ja np. mam 22 lata a przepadam za DBZ (nie tylko). A nie jestem opozniony w rozwoju :E Ale nie ma co chyba komentowac. peace

Bardzo fajny news, tak trzymac.

[M]aniek | 2005-09-26 17:39:21 +0200

No to sie zgodze, osobiscie mam nagrane jakies 150 odcinkow, i czasami jak nie mam co robic to sobie wlacze i poogladam, bo to glupota zabawa w doroslych czy cus =D

gr. | 2005-09-26 18:13:28 +0200

Bog zaplac Bubu

szłem | 2005-09-26 18:18:00 +0200

omg naruto ownz :d ja gustuje tylko w komixach :) szkoda ze w polsce wychodza one w rolwim tempie :D jak na razie jest ich chyba 13 a akcja jest na poziomie trzeciego testu :S

bajko | 2005-09-26 19:31:23 +0200

hmm db stara kreska zero fabuly, naruto nudnawe odcinki teraz. Teraz roxi BLEACH a kiedys zakonczone juz anime Full Metal Alchemist ;q

fhantom | 2005-09-26 20:59:36 +0200

eee Ah My Goddes i You’re under arrest wymiatało ! a z filmów to Ghost in the shell i Appleseed
a na temat - spodziewałem się że awkowski wygra ale myślałem że zik będzie nieco trudniejszą przeszkodą
btw - top tego newsa ownuje, niezły pomysł [M]aniek :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63