ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Doom 3 już 15 kwietnia!

czw, 04 marzec 2004 22:36:02 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Na PCLab możemy znaleźć newsa, który jednoznacznie informuje nas o dacie premiery Dooma 3! Najnowsza gra spod znaku ID Software ma trafić do sprzedaży już 15 kwietnia! Tego samego dnia rozpocznie się sprzedaż najnowszych kart graficznych firmy NVidia z układem NV40. Za potwierdzone można uznać także informacje, że gra będzie sprzedawana wraz z najnowszym produktem NVidii. Panowie z ID wiedzieli, kiedy wypuścić grę... Szykuje się zaciekła walka Doom 3 vs Painkiller. Która z nich zdominuje rynek? Okaże się już wkrótce!

BTW już 5 dni wcześniej - 10 kwietnia - gra pojawi się na konsolę XBOX. Pecetowcy będą musieli poczekać kilka dni. ;)

.:: PCLab.pl

canis | 2004-03-04 22:38:46 +0100

wraz tzn ze jak do gry dadza karte? :>

czy w tym samym czasie bedzie karta :) bo to troszke niejednoznacznie brzmi :>

150|l3wY | 2004-03-04 23:00:23 +0100

DooM 3 ehh.... i po co to? :D mnie tam absolutnie wystarcza q3 :]

n4rf | 2004-03-05 00:07:30 +0100

z jedenj strony sie ciesze, z drugiej w domu w to nie pogram :

Gravatar

KaZam | 2004-03-05 07:56:47 +0100

duron 800 / 126 mb ram /gforce 2 mx 400 (moj spzet)
to se pogralem hehehe:

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2004-03-05 08:03:48 +0100

own!!! ja narazie mecze dooma2 remake :))) widzieliscie duma2 z efektami swietlnymi z q3? :D

Gravatar

StaryOrgowicz_695 | 2004-03-05 08:14:23 +0100

Jaaaaaaaaasne, jezeli wydadza do konca roku szkolnego to bedzie dobrze ;), zreszta pewnie i tak zaraz po wyjsciu z 10 patchy sie pojawi, bo sie okaze, ze Doom nie wspolpracuje, albo zle wspolpracuje z danymi kartami graficznymi :P

zab9kakaigla | 2004-03-05 08:17:03 +0100

athlon 2500xp+ 768 ram gf 4 tit 4200 128 ja moze tam troche pogram :/

Gravatar

one | 2004-03-05 08:40:46 +0100

siedze w szkole i sie wkurwiam bo jest tu zajebiste lacze ping 9-12 :O i nie mozna w q3 grac:D

mess | 2004-03-05 09:19:05 +0100

Athlon 2200@2700xp+
TwinMOS Dual-Channel Kit 512MB@430Mhz
SAPPHIRE RADEON 9600 PRO 128MB

tez mam nadzieje ze pogram :|

MateoMartinezz | 2004-03-05 10:13:59 +0100

"id Software's Todd Hollenshead has updated his .plan file with the following note on rumours of the impending release of DOOM 3:

Just a reminder to everyone that the official release date for DOOM 3 is "when it's done". If you hear a release date from anyone outside of id, then you should presume it to be false. There have been some rumors floating around about this already, and I expect there will be more between now and the time that you first see someone from id update a .plan file with the news that the game has been finished. Don't believe them."
EOT

Gravatar

kino | 2004-03-05 10:58:47 +0100

przeciez doom3 to bedzie singleplayer wiec gdzie spodziewasz sie zacietaej walki?

enjoy | 2004-03-05 12:10:03 +0100

a kto powiedzial ze doom bedzie bez multi?

wuder | 2004-03-05 12:11:32 +0100

kto mi da kase na nowego kompa żeby mi poszły te gierki :P

MaxDamage | 2004-03-05 12:35:49 +0100

Doom3 vs Painkiller ? ;/

No bez przesady...

Wogole 2 inne gry zupelnie...

Mess ty to sie nie martw , kazdy radzio dooma pociagnie ;p

Ile masz w alfie fps?

b.3. | 2004-03-05 13:07:40 +0100

Fajnie ze wypuszcza go w moje urodzinki ale kur** se w to nie pogram :[ cza bedzie do kumpla skoczyc i sie pobawic

ss|morgoth | 2004-03-05 14:55:02 +0100

tesh mam urodziny 15 kwietnia :)

Gravatar

.... | 2004-03-05 15:04:18 +0100

Maxiu nie kazdy pociagnie ;)

Gravatar

orbital | 2004-03-05 22:25:14 +0100

no ja juz mam Doom'a 3 BETA 2 :) [650MB]

MaxDamage | 2004-03-05 23:43:49 +0100

Kazdy... oczywiscie nie licze 9000.. mowie o powazniejsych grafach, wszystkie dobre radki dadza rade. Tylko nie jakies powercolor 9700 third edition mega value version za 300zl z zegarami 90/120...

Normalne sobie poradza :)

NeMo | 2004-03-13 23:37:29 +0100

eee tam Doom3 to będzie lipa chyba że w tak krótkim czasie poprawią mase błędów jak w becie 2 itp.a jak będzie w kwietniu Doomek 3 to napewno po miechu z 1000 patchy wejdzie :D
Ale co tam Quake 4 rozniesie w drobny mak Dooma 3 i basTa :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63