ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Doom 3 - to tylko plotki...

nie, 07 marzec 2004 10:24:22 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


"W stu procentach sprawdzone" informacje o premierze długo oczekiwanego Dooma 3, która rzekomo miała odbyć się już 15 kwietnia 2004, okazały się tylko plotkami. Todd Hollenshead, na QuakeFinger Plan daje nam jednoznacznie do zrozumienia, że wszelkie informacje o dacie wypuszczenia na rynek d3, wychodzące nie od ID Software należy ignorować. Na dzień dzisiejszy datą premiery gry jest dzień, "kiedy będzie ukończona" (c) Todd. Najnowszych informacji polecam szukać właśnie na .plan file, a nie na, szukających sensacji, serwisach internetowych.

Podsumowując: nadal wiemy tyle samo, czyli... nic. :)

wuder | 2004-03-07 10:29:26 +0100

DOOM 3 oraz Half Life 2 powli zamieniają się w gry widmo jak Duke Nukem Forever i oby tylko wogóle się ukazały =/

sh1bby | 2004-03-07 10:30:16 +0100

mi tam obojetne czy wyjdzie czy nie
>> i tak mi nie ruszy :/

Gravatar

Caleb | 2004-03-07 10:30:31 +0100

zajebiscie :/ a juz myslalem ze se szpilne w tego dooma. chociaz ta nowa beta jest dosc niedorobiona, wiec moze lepiej zeby to dluzej potrwalo?

SAI4H | 2004-03-07 10:32:23 +0100

Mi, poki co, nie ruszy, ale i tak kupie, bo jak bede mial nowego kompa to sobie pogram. :D

r1vo | 2004-03-07 10:34:31 +0100

sai ty glupku ;o podajesz niesprawdzone informacje a idz!

SAI4H | 2004-03-07 10:35:59 +0100

jedz mastke :E

HaSu_Szlauf | 2004-03-07 10:39:47 +0100

omg o// wyjdzie, nie wyjdzie - soz za roznica :]

Gravatar

vult | 2004-03-07 10:51:41 +0100

niedlugo painkiller !! :P

Gravatar

StaryOrgowicz_695 | 2004-03-07 11:09:29 +0100

Buahahaha mowilem, ze nie wyjdzie tak szybko :d

n4rf | 2004-03-07 11:17:46 +0100

nie tak nie moze byc, tyle czekam na ta giere

amir | 2004-03-07 11:18:48 +0100

to jest serwis klejka? :P

Gravatar

scar | 2004-03-07 11:49:13 +0100

wyjdzie w grudniu przed swietami : )

RauL | 2004-03-07 12:29:43 +0100

hemm, pewnie q4 wyjdzie wczesniej, albo q5 :D

SharK | 2004-03-07 12:31:47 +0100

ja juz w nic nie wieze :/ do mnie to sa tylko gry "widmo" tak jak powiedzial wuder. Duke mial wyjsc juz 3 lata temu, mam nawet plyte z 2000 roku z filmikiem z duka i pisalo coming soon ...(czyli w ogole?). A D3 bylem podjarany na poczatku ale po pol roku jak widzialem jakie wałki robia z data wydania wszyscy to stwierdzilem ze to bedzie zastepca Diuka Forever ... czyli huja z tego bedzie przynajmniej przez 5 lat :/

Gravatar

KaZam | 2004-03-07 14:29:12 +0100

sHark, nie mowi sie "pisalo" tylko "bylo napisane"

Gravatar

Caleb | 2004-03-07 16:42:29 +0100

i wierze - od wiary ;P

SharK | 2004-03-07 19:18:49 +0100

lol ! jacy humanisci :DDDDD

Gravatar

Caleb | 2004-03-08 14:56:11 +0100

moj gosciu z polaka ostro pilnuje, zeby bledow nie popelniac, nawet tych ze cos gdzies pisze to juz mi weszlo w nawyk zeby innyhch poprawiac;p

Gravatar

niKo | 2004-03-08 16:31:07 +0100

Jak ta gra bedzie miala takie wymagania jak beta to sobie w to nikt nie pogra. Razem z zakupem gierki bedzie trzeba do domu przyniesc tez najnowszego fx'a albo radka

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63