Doom 3 - to tylko plotki...
nie, 07 marzec 2004 10:24:22 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

"W stu procentach sprawdzone" informacje o premierze długo oczekiwanego Dooma 3, która rzekomo miała odbyć się już 15 kwietnia 2004, okazały się tylko plotkami. Todd Hollenshead, na QuakeFinger Plan daje nam jednoznacznie do zrozumienia, że wszelkie informacje o dacie wypuszczenia na rynek d3, wychodzące nie od ID Software należy ignorować. Na dzień dzisiejszy datą premiery gry jest dzień, "kiedy będzie ukończona" (c) Todd. Najnowszych informacji polecam szukać właśnie na .plan file, a nie na, szukających sensacji, serwisach internetowych.
Podsumowując: nadal wiemy tyle samo, czyli... nic. :)





wuder | 2004-03-07 10:29:26 +0100
DOOM 3 oraz Half Life 2 powli zamieniają się w gry widmo jak Duke Nukem Forever i oby tylko wogóle się ukazały =/
#674958
sh1bby | 2004-03-07 10:30:16 +0100
mi tam obojetne czy wyjdzie czy nie
>> i tak mi nie ruszy :/
#674959
Caleb | 2004-03-07 10:30:31 +0100
zajebiscie :/ a juz myslalem ze se szpilne w tego dooma. chociaz ta nowa beta jest dosc niedorobiona, wiec moze lepiej zeby to dluzej potrwalo?
#674960
SAI4H | 2004-03-07 10:32:23 +0100
Mi, poki co, nie ruszy, ale i tak kupie, bo jak bede mial nowego kompa to sobie pogram. :D
#674962
r1vo | 2004-03-07 10:34:31 +0100
sai ty glupku ;o podajesz niesprawdzone informacje a idz!
#674963
SAI4H | 2004-03-07 10:35:59 +0100
jedz mastke :E
#674964
HaSu_Szlauf | 2004-03-07 10:39:47 +0100
omg o// wyjdzie, nie wyjdzie - soz za roznica :]
#674965
vult | 2004-03-07 10:51:41 +0100
niedlugo painkiller !! :P
#674967
StaryOrgowicz_695 | 2004-03-07 11:09:29 +0100
Buahahaha mowilem, ze nie wyjdzie tak szybko :d
#674968
n4rf | 2004-03-07 11:17:46 +0100
nie tak nie moze byc, tyle czekam na ta giere
#674970
amir | 2004-03-07 11:18:48 +0100
to jest serwis klejka? :P
#674971
scar | 2004-03-07 11:49:13 +0100
wyjdzie w grudniu przed swietami : )
#674984
RauL | 2004-03-07 12:29:43 +0100
hemm, pewnie q4 wyjdzie wczesniej, albo q5 :D
#674996
SharK | 2004-03-07 12:31:47 +0100
ja juz w nic nie wieze :/ do mnie to sa tylko gry "widmo" tak jak powiedzial wuder. Duke mial wyjsc juz 3 lata temu, mam nawet plyte z 2000 roku z filmikiem z duka i pisalo coming soon ...(czyli w ogole?). A D3 bylem podjarany na poczatku ale po pol roku jak widzialem jakie wałki robia z data wydania wszyscy to stwierdzilem ze to bedzie zastepca Diuka Forever ... czyli huja z tego bedzie przynajmniej przez 5 lat :/
#674997
KaZam | 2004-03-07 14:29:12 +0100
sHark, nie mowi sie "pisalo" tylko "bylo napisane"
#675011
Caleb | 2004-03-07 16:42:29 +0100
i wierze - od wiary ;P
#675030
SharK | 2004-03-07 19:18:49 +0100
lol ! jacy humanisci :DDDDD
#675047
Caleb | 2004-03-08 14:56:11 +0100
moj gosciu z polaka ostro pilnuje, zeby bledow nie popelniac, nawet tych ze cos gdzies pisze to juz mi weszlo w nawyk zeby innyhch poprawiac;p
#675150
niKo | 2004-03-08 16:31:07 +0100
Jak ta gra bedzie miala takie wymagania jak beta to sobie w to nikt nie pogra. Razem z zakupem gierki bedzie trzeba do domu przyniesc tez najnowszego fx'a albo radka
#675183
Zaloguj się by dodać komentarz.