ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Doom III - wyciekło demo

sob, 02 listopad 2002 13:44:13 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Okazuje się jednak ze wyciek Dooma III to nie fejk! Coraz wiecej tego zaczyna sie pojawiac na p2p, na dodatek tego dostalem jeszcze maila od KaTa w którym potwierdza on istnienie gry. Plik z demo E3 zajmuje podobno 360 mb, a zaraz po rozpakowaniu nieco ponad 1 GB. Wymagania sprzętkowe są gigantyczne/kosmiczne. Więc na razie grac sie nie da ale poogladac mozna, glownym problemem ktory dlawi kompa jest nowy system oswietlenia dynamicznego. Gra podobno wyglada nieziemsko. Całość to 3 levele z E3 + dwa małe filmy. Oto kilka screenów, jeszcze większą porcje znajdziecie na gry.wp.pl!

freak | 2002-11-02 13:51:05 +0100

!!!!!

freak | 2002-11-02 13:51:19 +0100

naczy sie kul!!!!!!!!!!!! :D

bryan | 2002-11-02 13:53:27 +0100

zapodajcie ktos linka do pliku !!! mi pojdzie :D

w3c | 2002-11-02 14:04:36 +0100

grafa powalajaca nie jest mysle ze na moim 386 poojdzie gladko:P
a tak na serio to czekam tylko na giere ktoora bedzie oferowac wszystkie doznania(smak, zapach, dotyk, bool - ale nie za doozo:P)

freak | 2002-11-02 14:08:52 +0100

grafa powalajaca nie jest mysle ze na moim 386 poojdzie gladko:P

:))))

ja mom p1-166mhz z 32 ramu 2,5 giga twardy ale kłakczy jedynie dlatego ciągnie gdyż mom jeszcze vudu2 12 mega (!) :D

Gravatar

orbital | 2002-11-02 14:14:00 +0100

siakis ftp z tym doom'em ?? plz !!

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2002-11-02 14:15:10 +0100

u mnie na GF4 Ti tez powinno szarpnac... jak bedziecie mieli pliczek to dajcie linka

LaGranda | 2002-11-02 14:19:33 +0100

ja juz sciagam, ale tak wolno idzie ze dopiero jutro bede mial :P

Gravatar

orbital | 2002-11-02 14:21:24 +0100

RE: LaGranda

...i oczywiscie nie powiem skad
...albo powiem najglupsza odpowiedz tzn kazaa albo edonkey albo jakis inny syf

ja chce ftp'a :( plz plz

freak | 2002-11-02 14:25:26 +0100

u bejbe! :-) aj want it !!!

vq2 | 2002-11-02 15:10:53 +0100

mam to demko :PPPP i moge sie podzielic :D wlcie na GG 1052960 a co idze o wymagania to masakra :D tnie mi sie w tak ze szok :P

freak | 2002-11-02 15:11:58 +0100

ehehe :]

Gravatar

jarzabek | 2002-11-02 15:12:00 +0100

A ja Tylko dodam że wiem o tym od dwuch dni a i widzial by kazdy kto od czasu do czasu l00knąłby na doom3.fpp.pl :)

freak | 2002-11-02 15:13:07 +0100

ahaha :D rozwaliłeś mnie tym ;)

LaGranda | 2002-11-02 15:16:00 +0100

ja sciagam teraz z irca, mialem ftp ale cos padlo :(

freak | 2002-11-02 15:24:26 +0100

:)
no dobra nie smieje sie wolno sie samic z czyjegos nieszczescia :P

Gravatar

jarzabek | 2002-11-02 15:35:21 +0100

Hehe no tak, smiesznie to wyglada. Ale ja tam sie produkuje pierwszy znalazlem tkaiego newsa (lol :D) a tutaj dwa dni pozniej i sie wszyscu ciesza :D Tylko nie bierzcie tego za bardzo powaznie :>

LaGranda | 2002-11-02 15:58:51 +0100

jarzabek o tym doomie III to wiedzialem wczesniej niz doom3.fpp.pl (mam wtyki), ale aby dac takiego newsa jak teraz musialem sie naocznie przekonac lub uzyskac potwierdzenie

KaT | 2002-11-02 16:06:12 +0100

A poza tym na fpp.pl dali newsa tez wczoraj czyli tak samo jak LaGranda ... i co Ty na to panie jarzabek ?

LaGranda | 2002-11-02 16:10:11 +0100

tu zassacie
irc://irc.elite-irc.net/betas-xdcc
irc://irc.newnet.net/wareziso
irc://irc.renegadeirc.net/imperial-warez

Thx KaT (jak zawsze masz racje) A Jarzabek jak cos chcesz krytykowac, to prosze lec na XG.

bodo | 2002-11-02 16:31:09 +0100

lagrandziorze ty wspaniały, daj jakies adreds ftp na dc powiedzmy, bede wdzięczny

vq2 | 2002-11-02 16:53:17 +0100

BTW/

Doom III - Alpha 0.02 - E3 Demo

Instructions

load the doom.exe
use the ~ key to get to the console (if you choose single player, game will crash)

you can load e3 demo maps 1-3 using one of the following commands:

map e3/e3_1
map e3/e3_2
map e3/e3_3

zenek981 | 2002-11-02 16:56:35 +0100

Zajebiśćie to wygląda.

frag | 2002-11-02 16:57:34 +0100

dajcie no linka z kad to sobie zessam =]

Gravatar

jarzabek | 2002-11-02 17:35:45 +0100

"A poza tym na fpp.pl dali newsa tez wczoraj czyli tak samo jak LaGranda ... i co Ty na to panie jarzabek ? "

A ja na to jak na lato :) A tak na poważnie to wcale nie masz racji na doom3.fpp.pl był wczoraj a na orgu dopiero dzis :DD.
LaGranda => Wiesz ja też odrazu nie pisałem :). Moje źródło to forum doom3.dk

KaT | 2002-11-02 19:08:16 +0100

jarzabek gdzie sie podzialy Twoje oczy ??? scrolla w ie nie uzywasz? jesli tak to przejrzyj orga i zobaczysz ze news pojawil sie wczoraj o 19 z hakiem :P

Gravatar

jarzabek | 2002-11-02 20:50:28 +0100

Ja to tam widze tylko o nwych screenach :) i to skąpo

bodo | 2002-11-02 22:02:20 +0100

GDzie i jak moge to sciagnąć z tego adresu irca??? Bo sie na tym nie znam a chcialbym miec to demko

Gravatar

StaryOrgowicz_450 | 2002-11-02 23:13:19 +0100

zaraz bede miał dooma yeeeeeeeeah, jestem ciekawy jak ........

Gravatar

StaryOrgowicz_246 | 2002-11-02 23:16:26 +0100

kto mi chce dac dooma to moje gg: 3123131 bo do huja szukanie znajomych jest chwilowo niedostepne

bryan | 2002-11-02 23:38:24 +0100

ej jak z tego na ircu zassac ?;d

KaT | 2002-11-02 23:59:44 +0100

jak ktos chce z irca to zassac to jesli ma zainstalowanego irca wbija sie na irc://irc.elite-irc.net/betas-xdcc i mesguje do bota ktory to ma a on zaczyna wysylac . Proste ?? Jak peczek drutu w kieszeni :)

KaT | 2002-11-03 00:01:10 +0100

tak dla uscislenia irc.elite-irc.net to serwer na standardowym porcie a betas-xdcc to kanal na tym serwie ;)

bryan | 2002-11-03 00:26:20 +0100

/msg B-XDCC-C01 xdcc send #1
tylko ile to trzeba sie nastac w kolejce !:P
gorzej niz na fileplanet :D

canis | 2002-11-03 00:36:39 +0100

e tam ja swobodnie sobie sciagam od vq2:D thx men :D i za jakies 10 godzin bede mogl sobie odpalic d3 :p tylko ciekawe ile fps bedzi stawiam na jakies 6 :D

vq2 | 2002-11-03 00:45:57 +0100

n/p
POzdRo dla polskiej sceny WArezU

Gravatar

StaryOrgowicz_444 | 2002-11-04 15:08:55 +0100

mam pytanie czy ktos odpalil to na xp? bo mi wywala ze nastapil blad z aplikacja radiant mfc :/ eh a sciagalem cala noc :[

Gravatar

StaryOrgowicz_444 | 2002-11-08 19:24:31 +0100

juz oki :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63