ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Drobne aktualizacje

nie, 11 maj 2003 15:00:09 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Dokonaliśmy pewnych aktualizacji w dziale Mody:

  • Osp full 1.03a (wcześniej 1.03) - jeśli ktoś jeszcze nie ma 1.03a to zaleca się uaktualnienie ze względu na dość poważny błąd 1.03 związany z aktywowaniem się nieśmiertelności (jest też mały patch na poprzednie wersje)

  • Rocket Arena 1.6 full - za to opóźnienie przepraszamy

  • Xtreme Arena - 500-kilowy modzik do zabawy dający alternatywny tryb strzału i zmieniający właściwości broni, np. railgun-teleport, bouncing rockets, lightning jumps.

  • Spiterbot 0.5 RC7-8 - wcześniej był 0.4; Spiterbot jest inteligentnym botem - liczy przedmioty, porusza się strafejumpami, kampuje i ma oczywiście niewiarygodny aim na najwyższym skillu. Jest cały czas rozwijany przed rosyjską ekipę koderów, ale wciąż nie ma strony domowej, rzecz dzieje się na forum progamer.ru. Co ciekawe arQon zaproponował zaimplementowanie tego bota w cpma ale nie udało mi się uzyskać potwierdzenia od ekipy bota że to nastąpi. W każdym razie jeśli ktoś rozwalający standardowe boty na nightmare do minusa uważa że z tym sobie też poradzi to gwarantuje że po pierwszej grze na skillu 100 szybko zmieni zdanie...

chrzomszcz | 2003-05-11 15:15:01 +0200

szkoda tylko ze ten spiterbot ma fov 360 i czas reakcji 0,00000000000003 - jedyny sposob narazie zeby bot byl "dobry"

SAI4H | 2003-05-11 15:53:09 +0200

Na hubie go dwa razy zbilem do zera. (:

Chaos | 2003-05-11 18:15:16 +0200

bot to bot .. one sie tylk nadaja do wrzucenia ich z 4 na mape i cwiczenia raila :)
ja tak robilem pt4 + 4 boty i jade ich railem az chuczy

Gravatar

solar | 2003-05-11 18:33:23 +0200

xtreme arena jest swietny szczeg0Inie p0Iecam zagrac na high quaIity

SAI4H | 2003-05-11 18:45:05 +0200

Buehehe Chaos nagraj jak jedziesz railem spiterbota na pt4. (((:

soviet | 2003-05-11 19:11:51 +0200

Mam demo jak jade sete na ztn do minucha ale na pt4 100 jak sie do rg dorwie to maskakra jest :d

Aki | 2003-05-11 20:22:44 +0200

Moze na wczesniejszej ver jedziesz go do minucha bo to nie jest zbyt trudne,ale ta jest troche lepsza.. :O

Rozz | 2003-05-11 21:48:04 +0200

No bot zostal ulepszony od czasow 0.4. I make sure ze dodajesz Add Smart Bots a nie zwykle boty, ale to chyba oczywiste.

Gravatar

droOps | 2003-05-12 11:20:40 +0200

te boty spoko odpala sie skacze jakies 2 minuty potem obrywa maxymalnie i juz nie skacze nie strzela nic nie robi tylko z gunletem biega jebany zjebane sa

Aki | 2003-05-12 12:25:43 +0200

No to dropsik cos ty masz "ZEPSUTEGO" :O
Bo boty dzialaja normalnie i calkiem madrze graja..Choc niech ktos zauwazy jak skacza sobie po raila na dm6..(NIE FAIR?)

Vymmiatacz | 2003-05-12 16:40:34 +0200

Ja uzywam takiego sprytnego programiku (zapomnialem jego nazwy) co pozwala nagrywac demko z kazdego POV'a, a potem patrze co robil bot i dlaczego przegralem :-] Obczailem ze czasem spiterbot probuje doskoczyc strafem po RG na DM6, ale nie daje rady. I jeszcze jedno - gdy spiterbot zaczyna obrywac, to przechodzi w tryb defensu - zaczyna kampic, szczegolnie [100]Dante to twardy kamper. Caly czas mowie o wersji 0.4

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63