Drugi film fhantoma
sob, 21 luty 2004 12:14:24 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Dostępny przez jakiś czas u nas pod nazwą All About Promode Ownage. Akcje prawie wyłącznie na cpm3, bez żadnych efektów specjalnych.,
quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku
Zarejestruj się w celu uczestniczenia w życiu serwisu, posiadanie konta pozwoli Ci na:
sob, 21 luty 2004 12:14:24 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Dostępny przez jakiś czas u nas pod nazwą All About Promode Ownage. Akcje prawie wyłącznie na cpm3, bez żadnych efektów specjalnych.,
Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.
Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208
Dodał: tath
OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))
Głosów: 63
bamc | 2004-02-21 12:37:07 +0100
No nareszcie :P Teraz sssam a później skomentuje :D
POzdro FH
#673107
wuder | 2004-02-21 12:50:47 +0100
widziałem już u fhana zanim złożył do kupy co nie co i moe powiedzieć już teraz, że warto ściągać :DD
#673109
edix | 2004-02-21 13:22:48 +0100
magic people voodoo people :DDDDDD
#673111
gruson | 2004-02-21 13:23:08 +0100
niektore fragi naprawde fajne :) zazdroszcze rocket skilla :P
#673112
Termi | 2004-02-21 13:26:22 +0100
Quake ]I[ Arena to wspaniała gra zawsze bedzie dla mnie najlepszą grą
#673114
fhantom | 2004-02-21 13:34:55 +0100
dziękuje gruson - nie spodziewałem się że komuś się to spodoba mam wrażenie że zawsze staram się zrobić coś fajnego ale mi nie wychodzi :)
#673117
bamc | 2004-02-21 13:42:38 +0100
eee tam , rakietnica to pikuś zobacz sobie tego SPAWA ! Wiara na zbocie nawet takiego nie ma ;D
#673118
edix | 2004-02-21 13:46:45 +0100
b4mc :PPPPPPPP
#673120
nita | 2004-02-21 14:24:46 +0100
jak ktos mi zapoda adobe premiere to pokaze co to zanczy miec rocket skilla $$$
#673125
Termi | 2004-02-21 14:29:59 +0100
Znam komende do Quake ]I[ jak ktoś hce chodzić po przepaści to jak spada niech nacisnie 2 razy F2 tylko to działa na q3dm11 i na q3dm12
#673126
edix | 2004-02-21 14:30:39 +0100
$$$$$$
#673127
gruson | 2004-02-21 14:40:57 +0100
Termi :DDD
#673130
Jacol-D | 2004-02-21 14:55:05 +0100
doBre o_O
#673136
Xsi | 2004-02-21 14:59:21 +0100
Naprawdę ładny filmik, świetne akcje z rl :D
#673137
nita | 2004-02-21 15:26:54 +0100
fajny przeciwnik = ]
#673144
fhantom | 2004-02-21 15:58:09 +0100
nie oceniaj kogoś po tym co zobaczyłeś w filmie
zdziwiłbyś się :)
#673153
ARS | 2004-02-21 16:08:44 +0100
no filmik zajebisty.Akacje z rl naprawde rzadza :D
a co do Ivera to zdziwilbys sie naprawde !
Choc musze przyznac ze idelanie sie kilak razy najebal :) ehhe
Pozdro dla fh i Ivera
#673156
gr. | 2004-02-21 16:16:22 +0100
ten spaw gdzie w 4:30 minucie ownuje D:
#673158
bamc | 2004-02-21 16:19:35 +0100
Iver to tylko na filmikach kiepsko wypada :P
Pozdro Iver & fh
#673159
Serek | 2004-02-21 17:15:43 +0100
Moje uznanie za włożony czas i prace w film. Pozdrowienia dla Marka.
BTW: jak znajde czas to też pokaże troche fragów.
#673169
rkniunia | 2004-02-21 18:16:35 +0100
nono zafalisty filmo :) spox akcje
#673177
MsT | 2004-02-21 19:25:25 +0100
akcje jak na codzien
#673187
Joe | 2004-02-21 20:01:14 +0100
ale bezsens komentuje to 2 raz :P tamto zniknęło jakos :]
heh no ale fh GJ odwaliles .. potwierdza sie to co o spawie mowiles mi na servie :P n1 :]
#673189
KaZam | 2004-02-21 20:14:45 +0100
uuu.........co on temu Iverowi tam robi ........
ale musi byc koles niezly jak takie niezle scory ma z taa....kim przeciwnikiem .
naprawde wielkie GJ..... dla fhantoma
#673192
ss|morgoth | 2004-02-21 20:25:14 +0100
Jezu zostaw jush biednego iverka chlopak w jakies kompleksy popadnie przez ciebie :D zajebista muzyka, zajebiste akcje, zajebista dynamika brak tylko przeciwnikow. To jush drugi film twoj i znow ten sam blad stary zamiast wydawac co tydzien nowy ;) zacznij nagrywac demka po servach tak samo tam napierdlalasz a przydalo by sie urozmaicenie we fragach :( poza tym wszystko cacy
#673194
Joe | 2004-02-21 20:53:26 +0100
mor o ile wiem to fh jak ma podczas q3 wlaczonego tsa albo nagrywa demko to mu niemilosiernie laguje ... oczywiscie na necie tylko
#673201
SuS | 2004-02-21 21:34:38 +0100
Joe ja czasami gram (z podkresleniem czasami) z fhantomem po lanie ale nei cpma tylko jak juz cos to vq3 :] a co do tego neta to jest racja... jak wlaczymy demko to juz kapa nic nie da sie zrobic :
#673208
fhantom | 2004-02-21 21:44:46 +0100
tak łącze to ja mam o dupe roztrzaść
nie idzie grać :/ eh zostaje lan
#673211
Xtreme | 2004-02-21 22:02:08 +0100
btw kto wykasował comentarze ? :P
#673216
castor | 2004-02-21 22:33:51 +0100
spodziewalem sie czego z ca, jakis mega-lotow , ale nie jest zle. W sumei ladne fragi , ale to wszystko podobne do siebnie ("power of speed") jedna mapa, jeden Iver, troche malo.Zrob film z CA , pokaz jakies dlugie loty, fragi przy 1000 ups, to mnie zadziwi, a nie kolejny frag-ten-sam-movie, gj i tak. Pokaz co tak naprawde umiesz :p
#673237
fhantom | 2004-02-21 22:44:06 +0100
boshe tam nie tylko iver jest =] a że nie ca heh :) nie samym ca człowiek żyje :]
#673240
nita | 2004-02-21 23:35:24 +0100
gg :)
#673249
thrud | 2004-02-22 12:30:02 +0100
monotonna muzyka, maly wybor map fragi bardzo dobre ale szkoda ze tylko na 2 gosciach
#673272
nxs.mlk | 2004-02-22 16:08:58 +0100
haa wg mnie odzwierciedliles w swoim filmie ta szybkosc gry na promodzie ktorej nie maja inne mody a pozatym dobry film ale troche za krotki ;] i dobra jakosc vs rozmiar :>
#673299
fhantom | 2004-02-22 19:10:20 +0100
thx za wszystkie opinie :)
#673328
LuZnY | 2004-02-22 23:21:35 +0100
smutniejszego filmiku chyba nie widzialem :o
#673355
fhantom | 2004-02-23 09:02:28 +0100
to idź pooglądać kreskówki będzie ci weselej
#673376
nwo|tyg | 2004-02-23 16:21:49 +0100
nom fragi mnie troche rozwalily :D a szczegolnie rockety w powietrzu. Szkoda tylko ze taka jednomapowosc =/ moglobybyc cos wiecej
Ogolnie film z tych lepszych, warto sciagnac i obejrzec =D
#673282
LuZnY | 2004-02-24 06:27:38 +0100
az tak cie prawda zabolala?:> coz... idz lepiej doic krowy, bo filmiki pm'owe ci wychodza zalosne:>
#673535
Zaloguj się by dodać komentarz.