ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



bamc | 2004-02-21 12:37:07 +0100

No nareszcie :P Teraz sssam a później skomentuje :D
POzdro FH

wuder | 2004-02-21 12:50:47 +0100

widziałem już u fhana zanim złożył do kupy co nie co i moe powiedzieć już teraz, że warto ściągać :DD

Gravatar

edix | 2004-02-21 13:22:48 +0100

magic people voodoo people :DDDDDD

Gravatar

gruson | 2004-02-21 13:23:08 +0100

niektore fragi naprawde fajne :) zazdroszcze rocket skilla :P

Gravatar

Termi | 2004-02-21 13:26:22 +0100

Quake ]I[ Arena to wspaniała gra zawsze bedzie dla mnie najlepszą grą

fhantom | 2004-02-21 13:34:55 +0100

dziękuje gruson - nie spodziewałem się że komuś się to spodoba mam wrażenie że zawsze staram się zrobić coś fajnego ale mi nie wychodzi :)

bamc | 2004-02-21 13:42:38 +0100

eee tam , rakietnica to pikuś zobacz sobie tego SPAWA ! Wiara na zbocie nawet takiego nie ma ;D

Gravatar

edix | 2004-02-21 13:46:45 +0100

b4mc :PPPPPPPP

nita | 2004-02-21 14:24:46 +0100

jak ktos mi zapoda adobe premiere to pokaze co to zanczy miec rocket skilla $$$

Gravatar

Termi | 2004-02-21 14:29:59 +0100

Znam komende do Quake ]I[ jak ktoś hce chodzić po przepaści to jak spada niech nacisnie 2 razy F2 tylko to działa na q3dm11 i na q3dm12

Gravatar

edix | 2004-02-21 14:30:39 +0100

$$$$$$

Gravatar

gruson | 2004-02-21 14:40:57 +0100

Termi :DDD

Jacol-D | 2004-02-21 14:55:05 +0100

doBre o_O

Xsi | 2004-02-21 14:59:21 +0100

Naprawdę ładny filmik, świetne akcje z rl :D

nita | 2004-02-21 15:26:54 +0100

fajny przeciwnik = ]

fhantom | 2004-02-21 15:58:09 +0100

nie oceniaj kogoś po tym co zobaczyłeś w filmie
zdziwiłbyś się :)

ARS | 2004-02-21 16:08:44 +0100

no filmik zajebisty.Akacje z rl naprawde rzadza :D
a co do Ivera to zdziwilbys sie naprawde !
Choc musze przyznac ze idelanie sie kilak razy najebal :) ehhe
Pozdro dla fh i Ivera

gr. | 2004-02-21 16:16:22 +0100

ten spaw gdzie w 4:30 minucie ownuje D:

bamc | 2004-02-21 16:19:35 +0100

Iver to tylko na filmikach kiepsko wypada :P
Pozdro Iver & fh

Serek | 2004-02-21 17:15:43 +0100

Moje uznanie za włożony czas i prace w film. Pozdrowienia dla Marka.

BTW: jak znajde czas to też pokaże troche fragów.

rkniunia | 2004-02-21 18:16:35 +0100

nono zafalisty filmo :) spox akcje

MsT | 2004-02-21 19:25:25 +0100

akcje jak na codzien

Joe | 2004-02-21 20:01:14 +0100

ale bezsens komentuje to 2 raz :P tamto zniknęło jakos :]
heh no ale fh GJ odwaliles .. potwierdza sie to co o spawie mowiles mi na servie :P n1 :]

Gravatar

KaZam | 2004-02-21 20:14:45 +0100

uuu.........co on temu Iverowi tam robi ........
ale musi byc koles niezly jak takie niezle scory ma z taa....kim przeciwnikiem .
naprawde wielkie GJ..... dla fhantoma

ss|morgoth | 2004-02-21 20:25:14 +0100

Jezu zostaw jush biednego iverka chlopak w jakies kompleksy popadnie przez ciebie :D zajebista muzyka, zajebiste akcje, zajebista dynamika brak tylko przeciwnikow. To jush drugi film twoj i znow ten sam blad stary zamiast wydawac co tydzien nowy ;) zacznij nagrywac demka po servach tak samo tam napierdlalasz a przydalo by sie urozmaicenie we fragach :( poza tym wszystko cacy

Joe | 2004-02-21 20:53:26 +0100

mor o ile wiem to fh jak ma podczas q3 wlaczonego tsa albo nagrywa demko to mu niemilosiernie laguje ... oczywiscie na necie tylko

Gravatar

SuS | 2004-02-21 21:34:38 +0100

Joe ja czasami gram (z podkresleniem czasami) z fhantomem po lanie ale nei cpma tylko jak juz cos to vq3 :] a co do tego neta to jest racja... jak wlaczymy demko to juz kapa nic nie da sie zrobic :

fhantom | 2004-02-21 21:44:46 +0100

tak łącze to ja mam o dupe roztrzaść
nie idzie grać :/ eh zostaje lan

Xtreme | 2004-02-21 22:02:08 +0100

btw kto wykasował comentarze ? :P

castor | 2004-02-21 22:33:51 +0100

spodziewalem sie czego z ca, jakis mega-lotow , ale nie jest zle. W sumei ladne fragi , ale to wszystko podobne do siebnie ("power of speed") jedna mapa, jeden Iver, troche malo.Zrob film z CA , pokaz jakies dlugie loty, fragi przy 1000 ups, to mnie zadziwi, a nie kolejny frag-ten-sam-movie, gj i tak. Pokaz co tak naprawde umiesz :p

fhantom | 2004-02-21 22:44:06 +0100

boshe tam nie tylko iver jest =] a że nie ca heh :) nie samym ca człowiek żyje :]

nita | 2004-02-21 23:35:24 +0100

gg :)

Gravatar

thrud | 2004-02-22 12:30:02 +0100

monotonna muzyka, maly wybor map fragi bardzo dobre ale szkoda ze tylko na 2 gosciach

nxs.mlk | 2004-02-22 16:08:58 +0100

haa wg mnie odzwierciedliles w swoim filmie ta szybkosc gry na promodzie ktorej nie maja inne mody a pozatym dobry film ale troche za krotki ;] i dobra jakosc vs rozmiar :>

fhantom | 2004-02-22 19:10:20 +0100

thx za wszystkie opinie :)

Gravatar

LuZnY | 2004-02-22 23:21:35 +0100

smutniejszego filmiku chyba nie widzialem :o

fhantom | 2004-02-23 09:02:28 +0100

to idź pooglądać kreskówki będzie ci weselej

Gravatar

nwo|tyg | 2004-02-23 16:21:49 +0100

nom fragi mnie troche rozwalily :D a szczegolnie rockety w powietrzu. Szkoda tylko ze taka jednomapowosc =/ moglobybyc cos wiecej

Ogolnie film z tych lepszych, warto sciagnac i obejrzec =D

Gravatar

LuZnY | 2004-02-24 06:27:38 +0100

az tak cie prawda zabolala?:> coz... idz lepiej doic krowy, bo filmiki pm'owe ci wychodza zalosne:>

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63