ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Drugi półfinał R3spect 4v4 Cup

czw, 22 styczeń 2009 14:20:01 | Autor: Xsi | Inne

Już dzisiaj wieczorem o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie półfinałowe, w ramach czeskiego turnieju R3spect 4v4 Cup. Pojedynek ten jest o tyle ważny, iż ujrzymy w nim przedstawicieli naszego podwórka, mianowicie Team Poland. Ich przeciwnikami natomiast będzie jeden z czołowych obecnie klanów TDM w europie Satan’s Proxies. Całość zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż obydwie drużyny posiadają w swoich składach graczy z niebywałymi umiejętnościami. Przypomnijmy, iż na zwycięzców spotkania czeka już w finale WB dominująca ostatnimi czasy drużyna miel.
Najważniejsze informacje:

Data i czas: 22.01.2009, 21:00 CET
GTV: 193.19.177.35:27970**

Drabinka:** Click **

Wyniki


**
Team Poland - vs - Satan's Proxies
DM14 - 90 : 81

DM7 - 268 : 251

**


**

nergal | 2009-01-22 16:02:18 +0100

jak @#$% z niebywalymi umiejetnosciami sp to banda plackow i pierdolonych pedalow osrani zostali przez rozowa dupe lamki na maxa
(mad i erik to nie o was tylko o waszych pro kolegach)

Gravatar

Blanka | 2009-01-22 17:06:08 +0100

mad wybral plackow skillowo , a nie poznajomosci

sYnth|baal | 2009-01-22 18:23:31 +0100

Jak Krysa nie zagra będzie po 50 fragów różnicy jak zagra to i tak przegrają; xD Byle w końcu nasi stali się aktywni:D

Blanka a ty się zastanów zanim coś napiszesz jak jesteś nie w temacie. Odnośnie meczu w dupe hej i SP. Koniec przekazu

aiken | 2009-01-22 18:32:53 +0100

To ze SP wygralo z miel to byl raczej ich chwilowy przeblysk albo slabosc miel, bo w sumie nie sa az tak zajebisci. Imho TP powinno sobie poradzic nawet bez specjalnego przygotowania.

Jesli chodzi o ziomkow z SP to mialem okazje poznac tylko Jocko i sadze ze jest w porzadku koles.

nergal | 2009-01-22 19:01:59 +0100

tak jacek jest ok

Gravatar

fe|m4t3k | 2009-01-22 19:26:33 +0100

no to widze ze wdupehej mialo starcie z SP

nergal | 2009-01-22 19:38:19 +0100

tak matek chej na bank:|

Gravatar

fe|m4t3k | 2009-01-22 19:47:03 +0100

no czasami tak bywa ale ze nasz rodak (jak si nie myle) tam jest i nic na to ze bylo takie cos z naszym zespolem wdupehej??aha i @#$% na bank nergal

sch | 2009-01-22 19:58:52 +0100

a wierzylem ze przynajmniej @#$% potrafisz napisac poprawnie .. :/ Boziuu :-Asd ..

Gravatar

fe|m4t3k | 2009-01-22 20:04:50 +0100

przeciez kazdy wie ze ze @#$% a nie @#$% przynajmniej w slowniku jest przez CH a nie przez samo H

grzesiontko | 2009-01-22 20:29:07 +0100

ta gra nie jest czasem od 16 roku życia?

nergal | 2009-01-22 21:39:48 +0100

masz racje matek tylko mysle ze jest pewna mala roznica;)

sYnth|baal | 2009-01-22 22:22:06 +0100

jakie wyniki na poszczególnych mapach?

aiken | 2009-01-22 22:32:48 +0100

nie pamietam dokladnie, ale dm14 10 fragow do przodu a dm7 jakos 20 lub ciut wiecej

Garbol | 2009-01-22 22:47:50 +0100

czyli 2:1 dla polakow?
wiadomo kiedy mecz z miel ?

THRAWN | 2009-01-22 23:05:20 +0100

pomyśl co aiken napisał;]

srakal1ty | 2009-01-23 00:09:37 +0100

verb odwalił nieziemską manianę, szczególnie na dm14 :P. To czekanie na resp quada i tuptanie po zbroję i apteczkę mnie rozwaliło :P

dinhkertal | 2009-01-23 10:32:45 +0100

Na dm14 najlepiej zagrał zik. Największy dmg zadał chowając się za tymi jebanymi ścianami. Ja np. miałem tam ledwo przekroczone 4k zadanego (!!!) co jest cholernie małym wynikiem. Na dm7 za to nie wiem jak to się stało, że w ciągu 10 sekund zabiłem rejlami dwóch swoich i straciliśmy reda na jakieś 2 minuty :D

Inverse | 2009-01-23 13:58:31 +0100

jakies screnny, dema?

nergal | 2009-01-23 14:26:55 +0100

dobra akcja do filmiku kertal:P

srakal1ty | 2009-01-23 17:44:40 +0100

Na esr są już dema z meczu, hf :p

l1nk | 2009-01-23 19:34:27 +0100

akcja do filmu to byl imo quadrun krysy na dm14 ;D

Panplayer1 | 2009-01-23 21:08:19 +0100

dm14 bardzo mi sie podobało, nie tylko dlatego że Polska wygrała, powodzenia z miel.

erik. | 2009-01-23 21:26:41 +0100

nergal chyba nie lubisz moich kumpli :P

nergal | 2009-01-23 22:33:33 +0100

troszke ich nie lubie:) choc draven jilted dka frame czy nawet krysa (bardziej mu do ta niz do sp) wiec teoretycznie do sp nic nie mam tylko do tych frajerow wyzej wymienionych:)

dinhkertal | 2009-01-23 22:45:36 +0100

No pasuje do filmu pasuje :) A co do tych wspomnianych gości to tak, krysa sux od zawsze, a niemcy to niemcy i są jebnięci w sam czerep. I tak w q3 zawsze bedą nam czyścić buty :)

Dinhmcz | 2009-01-24 16:46:16 +0100

dm 14 -znofu wygrala tactica - ogranie

nergal | 2009-01-25 15:36:02 +0100

tactitica lol i tic tac toe

dinhkertal | 2009-01-25 18:43:58 +0100

Nergal Tyś palikot sceny kłejkowej :)

Dinhmcz | 2009-01-27 10:30:43 +0100

:DDDDDD wygrałem 200 zł .. obstawiałem że następny komentarz jaki się pojawi będzie rogala :D i się nie zawiodłem :D

erik. | 2009-01-30 08:35:41 +0100

hahahahaha ;D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63