Drugi półfinał R3spect 4v4 Cup
Już dzisiaj wieczorem o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie półfinałowe, w ramach czeskiego turnieju R3spect 4v4 Cup. Pojedynek ten jest o tyle ważny, iż ujrzymy w nim przedstawicieli naszego podwórka, mianowicie
Team Poland. Ich przeciwnikami natomiast będzie jeden z czołowych obecnie klanów TDM w europie
Satan’s Proxies. Całość zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż obydwie drużyny posiadają w swoich składach graczy z niebywałymi umiejętnościami. Przypomnijmy, iż na zwycięzców spotkania czeka już w finale WB dominująca ostatnimi czasy drużyna
miel.
Najważniejsze informacje:
Data i czas: 22.01.2009, 21:00 CET
GTV: 193.19.177.35:27970**
Drabinka:** Click **
**
Team Poland - vs -
Satan's ProxiesDM14 - 90 : 81
DM7 - 268 : 251
**
**





nergal | 2009-01-22 16:02:18 +0100
jak @#$% z niebywalymi umiejetnosciami sp to banda plackow i pierdolonych pedalow osrani zostali przez rozowa dupe lamki na maxa
(mad i erik to nie o was tylko o waszych pro kolegach)
#747541
Blanka | 2009-01-22 17:06:08 +0100
mad wybral plackow skillowo , a nie poznajomosci
#747542
sYnth|baal | 2009-01-22 18:23:31 +0100
Jak Krysa nie zagra będzie po 50 fragów różnicy jak zagra to i tak przegrają; xD Byle w końcu nasi stali się aktywni:D
Blanka a ty się zastanów zanim coś napiszesz jak jesteś nie w temacie. Odnośnie meczu w dupe hej i SP. Koniec przekazu
#747543
aiken | 2009-01-22 18:32:53 +0100
To ze SP wygralo z miel to byl raczej ich chwilowy przeblysk albo slabosc miel, bo w sumie nie sa az tak zajebisci. Imho TP powinno sobie poradzic nawet bez specjalnego przygotowania.
Jesli chodzi o ziomkow z SP to mialem okazje poznac tylko Jocko i sadze ze jest w porzadku koles.
#747544
nergal | 2009-01-22 19:01:59 +0100
tak jacek jest ok
#747545
fe|m4t3k | 2009-01-22 19:26:33 +0100
no to widze ze wdupehej mialo starcie z SP
#747546
nergal | 2009-01-22 19:38:19 +0100
tak matek chej na bank:|
#747548
fe|m4t3k | 2009-01-22 19:47:03 +0100
no czasami tak bywa ale ze nasz rodak (jak si nie myle) tam jest i nic na to ze bylo takie cos z naszym zespolem wdupehej??aha i @#$% na bank nergal
#747549
sch | 2009-01-22 19:58:52 +0100
a wierzylem ze przynajmniej @#$% potrafisz napisac poprawnie .. :/ Boziuu :-Asd ..
#747550
fe|m4t3k | 2009-01-22 20:04:50 +0100
przeciez kazdy wie ze ze @#$% a nie @#$% przynajmniej w slowniku jest przez CH a nie przez samo H
#747551
grzesiontko | 2009-01-22 20:29:07 +0100
ta gra nie jest czasem od 16 roku życia?
#747552
nergal | 2009-01-22 21:39:48 +0100
masz racje matek tylko mysle ze jest pewna mala roznica;)
#747554
sYnth|baal | 2009-01-22 22:22:06 +0100
jakie wyniki na poszczególnych mapach?
#747555
aiken | 2009-01-22 22:32:48 +0100
nie pamietam dokladnie, ale dm14 10 fragow do przodu a dm7 jakos 20 lub ciut wiecej
#747556
Garbol | 2009-01-22 22:47:50 +0100
czyli 2:1 dla polakow?
wiadomo kiedy mecz z miel ?
#747558
THRAWN | 2009-01-22 23:05:20 +0100
pomyśl co aiken napisał;]
#747559
srakal1ty | 2009-01-23 00:09:37 +0100
verb odwalił nieziemską manianę, szczególnie na dm14 :P. To czekanie na resp quada i tuptanie po zbroję i apteczkę mnie rozwaliło :P
#747563
dinhkertal | 2009-01-23 10:32:45 +0100
Na dm14 najlepiej zagrał zik. Największy dmg zadał chowając się za tymi jebanymi ścianami. Ja np. miałem tam ledwo przekroczone 4k zadanego (!!!) co jest cholernie małym wynikiem. Na dm7 za to nie wiem jak to się stało, że w ciągu 10 sekund zabiłem rejlami dwóch swoich i straciliśmy reda na jakieś 2 minuty :D
#747570
Inverse | 2009-01-23 13:58:31 +0100
jakies screnny, dema?
#747571
nergal | 2009-01-23 14:26:55 +0100
dobra akcja do filmiku kertal:P
#747572
srakal1ty | 2009-01-23 17:44:40 +0100
Na esr są już dema z meczu, hf :p
#747576
l1nk | 2009-01-23 19:34:27 +0100
akcja do filmu to byl imo quadrun krysy na dm14 ;D
#747578
Panplayer1 | 2009-01-23 21:08:19 +0100
dm14 bardzo mi sie podobało, nie tylko dlatego że Polska wygrała, powodzenia z miel.
#747579
erik. | 2009-01-23 21:26:41 +0100
nergal chyba nie lubisz moich kumpli :P
#747580
nergal | 2009-01-23 22:33:33 +0100
troszke ich nie lubie:) choc draven jilted dka frame czy nawet krysa (bardziej mu do ta niz do sp) wiec teoretycznie do sp nic nie mam tylko do tych frajerow wyzej wymienionych:)
#747581
dinhkertal | 2009-01-23 22:45:36 +0100
No pasuje do filmu pasuje :) A co do tych wspomnianych gości to tak, krysa sux od zawsze, a niemcy to niemcy i są jebnięci w sam czerep. I tak w q3 zawsze bedą nam czyścić buty :)
#747582
Dinhmcz | 2009-01-24 16:46:16 +0100
dm 14 -znofu wygrala tactica - ogranie
#747595
nergal | 2009-01-25 15:36:02 +0100
tactitica lol i tic tac toe
#747619
dinhkertal | 2009-01-25 18:43:58 +0100
Nergal Tyś palikot sceny kłejkowej :)
#747620
Dinhmcz | 2009-01-27 10:30:43 +0100
:DDDDDD wygrałem 200 zł .. obstawiałem że następny komentarz jaki się pojawi będzie rogala :D i się nie zawiodłem :D
#747693
erik. | 2009-01-30 08:35:41 +0100
hahahahaha ;D
#747790
Zaloguj się by dodać komentarz.