ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Drugie miejsce PPP w Summer Cup div5 !

czw, 11 wrzesień 2003 00:15:37 | Autor: SpOOnman | Quake 3 Arena

Po 5 mapach długiej walki PPP ostatecznie uległo holenderskiemu dUf (Dutch United Forces) i zajęło drugie miejsce w div5 CB CTF Summer Cup. Walka była bardzo zacięta i trwała do ostatnich minut.

Pierwszą mapę w2 wybrało dUf i szybko wyniosło nam flagę, potem był ponad 10-minutowy crosssteal wygrany przez dUf. Mapa otwarta, na raile, wygrało dUf 3-1 z pomocą pingów 30. Druga mapa wybrana przez nas ospctf2 potoczyła się bardzo pomyślnie dla nas. Jest to mała mapa, szybka, bez otwartych przestrzeni, wygraliśmy ją pewnie 5-3. Na mapie trzeciej wc6 dUf kontrolowal caly srodek dwoma kamperami - taka mapa, sa specjalne stanowiska dla kamperów, my z takimi pingami wiele nie moglismy zrobić. 5-0 dla holendrów. Następnie przenieśliśmy się na MIB za zgodą admina. Tutaj szybki ownage na wcp18 i 10-2 dla nas. Finałową mapę ctf3 rozegraliśmy znowu w Niemczech. Uważna gra z obu stron, niestety w połowie meczu dUf jakimś cudem wyniosło nam jedną flagę i pomimo grania trzema atakującymi nie zdołaliśmy odrobić tej jednej flagi różnicy. Ostatecznie dUf wygrało 6-4 w punktach i to oni zdobyli tytuł division 5. My cieszymy się z drugiego miejsca, następnym razem napewno będzie lepiej. GG !

MsT | 2003-09-11 00:23:43 +0200

gg : PPP

dZiKu | 2003-09-11 05:06:38 +0200

vgg :PP
szkoda troche tytulu, ale co tam :D
powodzenia w nastepnych kupach :>

ff7 | 2003-09-11 07:29:59 +0200

no i tu widac jak do dupy sa polskie lacza :/ GG ale jestem przekonanany ze PPP wygraloby jakby ping byl 30 nie 110 :/

MateoMartinezz | 2003-09-11 07:33:59 +0200

ping zaważył na wyniku, widać na screenach różnice. Jestem na bank przekonany, że gdyby nie to, nasi dokopaliby duf-om. Anyway - wielkie GG panowie.

Rozz | 2003-09-11 07:36:57 +0200

Bardzo ładnie.
Ale teraz schody bo dadza was pewnie do wyzszej dywizji :)

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-11 07:42:42 +0200

wow, spoon masz reda :D

gg. }:

Gravatar

such4r | 2003-09-11 10:55:33 +0200

respect !!!

[zielek]

Mattias | 2003-09-11 11:08:26 +0200

sUx

qpr | 2003-09-11 11:47:48 +0200

heh, duf nie dość ze balo sie grac na innym serwie bo wiedzialo jaki bedzie mialo wp.. to wybierało jeszcze mapy na ktorych cap'y z pingiem>100 sa prawie niemożliwe :(
Ale Ci co byli na GTV i tak wiedzą kto jest lepszy ! :)

FAQ | 2003-09-11 12:43:24 +0200

wybor przez dUf wc6 przy takich pingach, to nie jest gra fair play.

Gravatar

ucze|sie | 2003-09-11 13:06:45 +0200

no coz , na gtv wygladalo to na czysty ownage ze strony PPP tylko te pingi :/ wiem mowi sie ze ping to nie wszystko ale sory 120vs30 no bullshit plx , szkoda kolejny raz polski talent marnuje sie przez polaczenie z zachodem :/ nie tylko w q3a

maZat | 2003-09-11 13:57:21 +0200

gg! :)

Gravatar

ez0p | 2003-09-11 17:04:38 +0200

@#$% final trzeba bylo grac na mib a nie na jakims szwabskim servie nsi pingi po 110 a tamci białe ? jak sie sytuacja zmienila to odrazu wpierdol od polaków ehh trzeba bylo grac raz u nas raz u nich :/

vik1ng-celt | 2003-09-11 17:48:25 +0200

Ano szwaby maja syfskie servery POLSKA ROX! chociaz polacy maja do dupy lacze :(

nasm | 2003-09-11 17:50:46 +0200

pepeki gg ... w nastepnej edycji wygracie :) i walczcie o granie na polskich serverach .. a czemu sie zgodziliscie grac na niemieckim :>

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2003-09-11 18:39:51 +0200

Dobra gra PPP

Mattias | 2003-09-11 20:41:10 +0200

ezop - tak sie nie da , oni by u nas mieli 150-200 a my i nich w okolicach 100

SpOOnman | 2003-09-12 00:12:47 +0200

Dzieki za komentarze, bylo dobrze, nastepnym razem moze nam sie bardziej poszczesci :) My gramy dalej w innych (czterech) ligach i sukcesow bedzie coraz wiecej :)

freak | 2003-09-12 09:13:39 +0200

gg PPP! :-)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63