DTK Q3 Filmik i zapowiedzi
wto, 28 styczeń 2003 20:06:35 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Pod takim prostym tytułem Usagi Yojimbo i Corupira zmontowali swój pierwszy film fragowy. Zobaczymy akcje na znanych mapach, głównie na fizyce cpma. Cechą charakterystyczną tego filmu jest początkowa muzyka, mianowicie jest to uwertura do opery Wilhelm Tell Rossiniego, być może znana lepiej z reklamy warzyw Bonduelle ;-) Plik jest dość silnie skompresowany, ale przynajmniej nie kosztuje wiele, bo tylko 54MB. Więcej jak zwykle w opisie.
Korzystając z okazji zapowiem jeszcze kilka produkcji które w najbliższym czasie pojawią u nas:
Q3 Forever II Pogody - widziałem już ten film i na razie powiem Wam tylko że Pogoda po raz drugi popisał się świetną znajomością Premiere i oczywiście dobrym railem! (premiera dziś w nocy)
Rzezimieszki Fakety - zapowiada się świetna produkcja, która powinna ujrzeć światło dzienne w ciągu tygodnia-dwóch
World Of Cpma by MArtin (czekamy na plik)
Drugi film [PG]Electrica (być może za kilka dni)
Hero of Matrix by Morph3u5 (również kilka dni)
Tak więc szykujcie się na nową, sporą dostawę! W międzyczasie polecam zaopatrzyć się w nowy kodek DivX w wersji 5.0.3 na stronie divx.





SAI4H | 2003-01-28 20:12:04 +0100
Juppi, zapowiada sie sciaganie! :)
#631939
obni | 2003-01-28 20:13:16 +0100
bede musial mieć 5,03 ? no niedawno ściągałem 5,02 i najnowsze codeki :]. ALe I filmik Pogody był super :]
#631940
Rozz | 2003-01-28 20:17:10 +0100
Nie jasne ze nie, ale jesli wyznajesz zasade ze nowsze jest lepsze to mozesz sciagnac ;-)
#631941
eng | 2003-01-28 20:19:01 +0100
tylko oby byl dluzszy troszku...
#631942
obni | 2003-01-28 20:21:22 +0100
dalej się zastanawiam jak jej to wyszło z tym railem prz YA, ze rail przeszedł tak dużo przez podłoge :D mi wychodzi tylko nie tak duzo :]
#631943
Rozz | 2003-01-28 20:27:00 +0100
Jej? ;) Pogoda to nie ona, bodajze przemek ;)
#631944
pogo | 2003-01-28 20:27:53 +0100
hehe tylko nie "ona" :P a ten rg to czary mary ;) 2 film jest przecietny moim zdaniem :D hf
#631945
pogo | 2003-01-28 20:31:08 +0100
heh rozz szybszy ;P
#631946
obni | 2003-01-28 20:34:33 +0100
a to sorry :)
www.Pajacyk.pl
nie bądź obojetny :D
#631947
bryan | 2003-01-28 20:48:27 +0100
niezaciekawy ten filmik . akcje niektore ladne ale filmik to nie tylko cl_avidemo posklejac i muzyke jakastam
#631949
pogo | 2003-01-28 20:49:33 +0100
no problemo :)
#631950
pogo | 2003-01-28 20:51:39 +0100
hmm sciagnal mi sie juz ale jakois nie chce mi sie narazie ogladac :P
#631951
obni | 2003-01-28 20:55:10 +0100
ściagłem sobie DTK - Q3 filmik [54.5 mb] i niemoge tego otwozyć :/
#631952
obni | 2003-01-28 20:57:24 +0100
dzieki temu że jestem taki sprytny zmieniłem na *.avi i wszytsko działa :P
#631953
pogo | 2003-01-28 21:25:50 +0100
heh nom bryan masz racje mozna by bylo wziasc zrobic aviki i walnac byle jaka muze i film jest ;) hmm ta pierwsza muza operowa zebym to mial wczesniej to bym zrobil badge :D szkoda ze nie zrobili tego pod muze chociaz jakis maly kawaleczek ... no ale coz pierwszy film dopiero w nastepnym bedzie lepiej gj guys :)
#631956
qw3rterro | 2003-01-29 12:30:41 +0100
nieomieszkam sciagnac... szczegolnie rzezimieszki :D
#632003
skaven | 2003-01-29 12:35:31 +0100
hm wlasnie sciongam, mam nadzieje ze nie na darmo;oo
#632006
skaven | 2003-01-29 12:37:21 +0100
nolol co z tym dapem;/
#632007
freak | 2003-01-29 14:12:01 +0100
normalnie rozz zapomniałeś jeszcze o fragcośtam mojego klanu =d
#632017
freak | 2003-01-29 14:58:51 +0100
fragaddic dokładnie ; termin: końcówka lutego
#632021
^M^ | 2003-01-29 16:43:30 +0100
Rzezimieszki juz wkrotce :]... po tym filmie wszyscy nawroca sie na trickerstow ;D...
#632029
electric | 2003-01-30 17:58:23 +0100
taaaa za pare dni moze sie moj pokaze jak kurde kumpel wreszcie sie tym zajmie (gdybym to ja mial zewnetrzne ip to flimik juz bylby tydzien temu) a ten obikok sie cos nie odzywa ostatnio :( i nie wiem kiedy to wrzuci na ta strone
#632078
Zaloguj się by dodać komentarz.