ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



DTK Q3 Filmik i zapowiedzi

wto, 28 styczeń 2003 20:06:35 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Pod takim prostym tytułem Usagi Yojimbo i Corupira zmontowali swój pierwszy film fragowy. Zobaczymy akcje na znanych mapach, głównie na fizyce cpma. Cechą charakterystyczną tego filmu jest początkowa muzyka, mianowicie jest to uwertura do opery Wilhelm Tell Rossiniego, być może znana lepiej z reklamy warzyw Bonduelle ;-) Plik jest dość silnie skompresowany, ale przynajmniej nie kosztuje wiele, bo tylko 54MB. Więcej jak zwykle w opisie.

.:: Download DTK Q3 Filmik

Korzystając z okazji zapowiem jeszcze kilka produkcji które w najbliższym czasie pojawią u nas:

  • Q3 Forever II Pogody - widziałem już ten film i na razie powiem Wam tylko że Pogoda po raz drugi popisał się świetną znajomością Premiere i oczywiście dobrym railem! (premiera dziś w nocy)

  • Rzezimieszki Fakety - zapowiada się świetna produkcja, która powinna ujrzeć światło dzienne w ciągu tygodnia-dwóch

  • World Of Cpma by MArtin (czekamy na plik)

  • Drugi film [PG]Electrica (być może za kilka dni)

  • Hero of Matrix by Morph3u5 (również kilka dni)

Tak więc szykujcie się na nową, sporą dostawę! W międzyczasie polecam zaopatrzyć się w nowy kodek DivX w wersji 5.0.3 na stronie divx.

SAI4H | 2003-01-28 20:12:04 +0100

Juppi, zapowiada sie sciaganie! :)

obni | 2003-01-28 20:13:16 +0100

bede musial mieć 5,03 ? no niedawno ściągałem 5,02 i najnowsze codeki :]. ALe I filmik Pogody był super :]

Rozz | 2003-01-28 20:17:10 +0100

Nie jasne ze nie, ale jesli wyznajesz zasade ze nowsze jest lepsze to mozesz sciagnac ;-)

eng | 2003-01-28 20:19:01 +0100

tylko oby byl dluzszy troszku...

obni | 2003-01-28 20:21:22 +0100

dalej się zastanawiam jak jej to wyszło z tym railem prz YA, ze rail przeszedł tak dużo przez podłoge :D mi wychodzi tylko nie tak duzo :]

Rozz | 2003-01-28 20:27:00 +0100

Jej? ;) Pogoda to nie ona, bodajze przemek ;)

Gravatar

pogo | 2003-01-28 20:27:53 +0100

hehe tylko nie "ona" :P a ten rg to czary mary ;) 2 film jest przecietny moim zdaniem :D hf

Gravatar

pogo | 2003-01-28 20:31:08 +0100

heh rozz szybszy ;P

obni | 2003-01-28 20:34:33 +0100

a to sorry :)
www.Pajacyk.pl
nie bądź obojetny :D

bryan | 2003-01-28 20:48:27 +0100

niezaciekawy ten filmik . akcje niektore ladne ale filmik to nie tylko cl_avidemo posklejac i muzyke jakastam

Gravatar

pogo | 2003-01-28 20:49:33 +0100

no problemo :)

Gravatar

pogo | 2003-01-28 20:51:39 +0100

hmm sciagnal mi sie juz ale jakois nie chce mi sie narazie ogladac :P

obni | 2003-01-28 20:55:10 +0100

ściagłem sobie DTK - Q3 filmik [54.5 mb] i niemoge tego otwozyć :/

obni | 2003-01-28 20:57:24 +0100

dzieki temu że jestem taki sprytny zmieniłem na *.avi i wszytsko działa :P

Gravatar

pogo | 2003-01-28 21:25:50 +0100

heh nom bryan masz racje mozna by bylo wziasc zrobic aviki i walnac byle jaka muze i film jest ;) hmm ta pierwsza muza operowa zebym to mial wczesniej to bym zrobil badge :D szkoda ze nie zrobili tego pod muze chociaz jakis maly kawaleczek ... no ale coz pierwszy film dopiero w nastepnym bedzie lepiej gj guys :)

qw3rterro | 2003-01-29 12:30:41 +0100

nieomieszkam sciagnac... szczegolnie rzezimieszki :D

Gravatar

skaven | 2003-01-29 12:35:31 +0100

hm wlasnie sciongam, mam nadzieje ze nie na darmo;oo

Gravatar

skaven | 2003-01-29 12:37:21 +0100

nolol co z tym dapem;/

freak | 2003-01-29 14:12:01 +0100

normalnie rozz zapomniałeś jeszcze o fragcośtam mojego klanu =d

freak | 2003-01-29 14:58:51 +0100

fragaddic dokładnie ; termin: końcówka lutego

^M^ | 2003-01-29 16:43:30 +0100

Rzezimieszki juz wkrotce :]... po tym filmie wszyscy nawroca sie na trickerstow ;D...

Gravatar

electric | 2003-01-30 17:58:23 +0100

taaaa za pare dni moze sie moj pokaze jak kurde kumpel wreszcie sie tym zajmie (gdybym to ja mial zewnetrzne ip to flimik juz bylby tydzien temu) a ten obikok sie cos nie odzywa ostatnio :( i nie wiem kiedy to wrzuci na ta strone

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63