Dwa dwutlenki z dx razem...
pią, 01 kwiecień 2005 15:13:40 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena

Kto mógł się spodziewać tak radosnej oraz nietypowej wiadomości, która dotarła do mnie kilka minut temu! Mogłoby się wydawać, że
dx>monia i
dx>sting, to ludzie, których łączy tylko zabawa, jaką jest strzelanie w robociki. Otóż nie! Łączy ich coś więcej... Wszystko zaczęło się niezwykle śmieszne, bo od zlotu klanowego dwutlenków, w którym oboje uczestniczyli. Zlot, jak zlot, wiadomo, że trzeba się zabawić. Podczas, gdy impreza się rozkręcało z każdą minutą, sting troszkę podchmielony powiedział Monice, że ją kocha! Ona zaś przysypiająca na kanapie uwierzyła w jego słowa. Na drugi dzień, gdy ich stan się poprawił, oboje uświadomili sobie, że to wcale nie musiał być żart! Od tamtego dnia, na ulicy możemy zobaczyć ich razem. Mało tego! Otóż wspaniała Monika spodziewa się dziecka! Ma ono urodzić się we wrześniu b.r. Jeśli będzie to chłopiec, będzie to Kacper, jeśli dziewczynka, jej imię najprawdopodobniej będzie brzmieć Zuzanna. Jednak nie postanowiono jeszcze jaki nick będzie on dzierżył na serwerach. Jak można się nie trudno domyśleć, będziemy ich widywać na serwerach coraz rzadziej. Trwają przygotowania do przeprowadzki, którą planują na początek Maja. Zamieszkają w domku jednorodzinnym, z ogródkiem oraz oczkiem wodnym. Wszyscy czekamy na narodzenie się nowego "narybku" na scenie q3;)

Mav9l1ty poprosił Monikę o krótki komentarz do całej sytuacji:
"Postanowiliśmy wszystko ogłosić ponieważ i tak wszyscy prędzej czy później by się jakoś dowiedzieli : ) Poznaliśmy się zupełnie przez przypadek a to po prostu jeszcze jeden dowód na to, że Quake III łączy ludzi. Kto wiedział, że dojdzie do tego, że będziemy razem planować wspólne życie?"
Czy już wiecie w jaką grę będzie grał przyszły dwutlenek?
"Nie na razie jeszcze o tym nie myśleliśmy : D Obecnie mamy sporo zajęć związanych z przeprowadzką, a czy nasze dziecko będzie chciało się zajmować zabijaniem zielonych robicików czas pokaże."
Wszystkiego najlepszego od Redakcji ORGa
EDIT: Dzień 1 kwietnia, to dzień, w którym robimy sobie wszyscy żartobliwe "kawały". Oczywiście powyższy news był z tej kategorii;) Nie da się ukryć, że kilka, a nawet kilkadziesiąt czytelników ORGa dało się nabrać. Nie jest to oczywiście prawdą, bo monie i stinga nic takiego nie łączy i nie ma żadnego domku z oczkiem itp;))) Wszystkim, którzy się odrazu zorientowali o co chodzi GRATULUJEMY! Reszcie mówimy PRIMA APRILIS! ;D





spEN | 2005-04-01 15:18:50 +0200
o fak :D
gratulacje w takim razie ;>
#711976
dinhkertal | 2005-04-01 15:18:56 +0200
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ja @#$% :D
#711977
ezop | 2005-04-01 15:20:27 +0200
o @#$% ładny dzwonek ;-) gl
#711978
Slayfhn | 2005-04-01 15:23:28 +0200
mini-dwutlenek :D .. gratzz :)
#711979
Fabian | 2005-04-01 15:27:50 +0200
Oooo NICE !!
Wszystkiego najlepsze życzę Ci moniu, aby chłopaszek, czy też
dziewczynka była zdrowa, przedewszystkim !! :), fajnie, fajnie, a baq ?, co znim, jeśli oczywiście można wiedzieć.
#711980
freak | 2005-04-01 15:30:05 +0200
oby to były bliźniaczki :- DDDD
#711982
yoda | 2005-04-01 15:30:10 +0200
pierwszy raz widze by q3 spowodowal milosc i rodzine :D kto by sie spodziewal
#711983
seVen | 2005-04-01 15:32:24 +0200
Aha, zapomnialem dodac :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#711981
k3m | 2005-04-01 15:32:42 +0200
GJ :d
BubuR: NIE
#711984
sYnth|Bubu | 2005-04-01 15:33:35 +0200
eh.. :P
Nie potrzebnie wiec kasowalem komentarz :>
01.04
#711985
hanti | 2005-04-01 15:33:49 +0200
hehe dobre ;d
#711986
7328221o | 2005-04-01 15:34:38 +0200
A gdzie to 2 zdjęcie Moni co elektryzuje całą scene :))))
#711987
shot | 2005-04-01 15:36:04 +0200
:DDDD fajnie max...:ASD
#711988
RauL | 2005-04-01 15:40:10 +0200
hahaha, wkrecilem sie :D bez jaj, zapomnialem, ze dzisiaj 1 kwietnia :DDDDDDD az mi szczena opadla, szczegolnie z tym bejbikiem :D
#711989
zik | 2005-04-01 15:41:49 +0200
czego to ludzie nie wymysla w te prima aprilis ;)
#711990
Razor | 2005-04-01 15:47:28 +0200
heh nie lubie dx moni no ale niech bedzie...wszystkiego najlepszego zycze:P
#711991
Mav_8217 | 2005-04-01 15:48:45 +0200
No widzicie - nawet head-admin sajta mówi, że to prawda!
#711992
voodoo|norad | 2005-04-01 15:50:06 +0200
prima aprilis :D
Macie wiecej takich fotek jak ta z monia ? :DD
Tak tylko pytam
(gg w profilu, pisac...)
:DDDDDDDD
#711993
Fabian | 2005-04-01 15:52:07 +0200
No właśnie, przecież dziś 1 kwietnia :)..
#711995
MsT | 2005-04-01 15:52:45 +0200
hehe : >
#711996
pepz | 2005-04-01 15:54:18 +0200
10 osob ktore nabralem na chwyt ze wystepuje w reklamie Lays Apetitue przy tym newsie to jest amatorka ;d
#711997
krp | 2005-04-01 16:01:17 +0200
przeciez dzisiaj prima aprilis, mysa ze sie nabierzemy:D
#711999
dinhkertal | 2005-04-01 16:04:05 +0200
ja tak wkręciłem typa na prima aprilis w zeszłym roku że w czerwcu dopiero sie kapnął :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD dobrze że w ryj nie zarobiłem za kare :ASD:A:SD:ASD cała historia może jesio dziś w kolumnie ff ;>
#712000
m4mut | 2005-04-01 16:13:18 +0200
hahah niezle ale niemogliscie tego napisc jutro ?:P sam nie wiem co mam o tym myslec ale polysl jest niezly =] ale to niezle uknute co tam wiecej gadac na ten temat bez fkretek plis :)
#712001
davep | 2005-04-01 16:21:21 +0200
nie wybacze ci tego sting, monia tobie tez - byly inne plany ;(
no nic pozostaje mi zyczyc wszystkiego dobrego
ps: moi rodzice maja dzisiaj rocznice slubu jak co roku zreszta :P
#712003
obni | 2005-04-01 16:29:38 +0200
gl na nową droge życia :DD
#712004
wishoza | 2005-04-01 16:32:53 +0200
A ja i tak jestem górnikiem ze świnoujścia :
#712006
cocaine | 2005-04-01 16:34:29 +0200
lol, jakby nie 1.04 to bym uwierzył pewnie :O
#712007
JaraCz | 2005-04-01 16:39:37 +0200
nizła prymaaprylisowa bujda :D:D::Dd juzzazołem wierzyc ale se przypomniałem ze taki dzień :D:D::D najs post ryly najs :]
#712008
Tata_RIPA | 2005-04-01 16:39:57 +0200
ehhe ja tez sie dalem w huja zrobic :ASD :))
#712009
spEN | 2005-04-01 16:41:36 +0200
A jak zamiast kacperka albo zuzanny urodzi krgpada ?
#712010
cmx | 2005-04-01 16:45:52 +0200
hehe, zajebisty newsik, ja sie wkręciłem :] pozdro dla akko
i jak juz ktos napisał, macie wiecej foteczek moni ? :D
#712011
avek | 2005-04-01 17:01:10 +0200
lol fajnie lykneliscie :]]
#712012
MaS | 2005-04-01 17:01:31 +0200
:PPP No... powodzenia na nowej drodze życia :)))))))))
#712013
ciem | 2005-04-01 17:13:39 +0200
;asd
#712014
Sh1eldeR | 2005-04-01 17:15:06 +0200
lol, szkoda ze nie napisales, ze to sting urodzi to dziecko ...
#712015
MateoMartinezz | 2005-04-01 17:15:29 +0200
aaaaale lol :D
#712016
ciem | 2005-04-01 17:18:18 +0200
btw: monia ślicznie wygląda =D ; ]
#712019
PeterSchiff | 2005-04-01 17:24:22 +0200
ha ja sie kapnalem :) dzis jestem wyczulony na takie sprawy ale nikt nie probowal mnie wkrecic od rana ;p
#712021
[M]aniek | 2005-04-01 17:27:44 +0200
jesli bedzie chlopiec to Kazimierz, a jesli dziewczynka to Deyna
#712022
RauL | 2005-04-01 17:34:20 +0200
Mateo Ty zyjesz :DDD
#712023
d00mer | 2005-04-01 17:46:03 +0200
Ja tez sie dolanczam do zyczen !!! a w nowym domku musicie zrobic zamiast garazu kafeje dla calego klanu albo chociaz na 4 kompy :DDD a jak bedzie chlopiec to Sarge (cygarko z Hawany:) a jak dziewczynka to bedzie Slash i clan dx da jej na pierwsze urodzinki takie wrotki na dymkach a na drugie urodzinki icemate’a a na trzcie mx 500 albo ccos innego i tak dalej i tak dalej GL!!!
#712024
tęczowa.zemsta | 2005-04-01 17:49:55 +0200
widywalem lepsze zarty, jak i lepsze fotki Moniczki ;]
#712025
magic | 2005-04-01 17:55:59 +0200
hehe jedno ze slynnych zdjec moni :P
#712026
L3si0 | 2005-04-01 17:56:33 +0200
a monia ma dwa lewe cycki ....
#712027
PeterSchiff | 2005-04-01 17:57:34 +0200
"widywalem lepsze zarty, jak i lepsze fotki Moniczki ;]"
nie dosc ze malkontent to jeszcze emerytowany :P
#712028
Caleb | 2005-04-01 18:12:18 +0200
autor fotografii byl pijany i zdjecie mu zeszlo troche za bardzo do gory :(
#712029
gr. | 2005-04-01 18:14:05 +0200
hahah akk0 wporzo news wkrecilem sie az do momentu kiedy zaczales nawijac odziecku gdyby nie to to chyba bym sie wkrecil do konca :D:D gj
jestem nieco rozstargniony bo non stop ogladam TVN24 z informacjami z Watykanu i nie funkcjonuje prawidlowo
#712030
Pawuj | 2005-04-01 18:15:53 +0200
Od początku wiedziałem OCB, ale rozjebało mnie zdanie "Zamieszkają w domku jednorodzinnym, z ogródkiem oraz oczkiem wodnym." :D:D:D
Monia ze stingem tak jak lop, deral i akir w P! :ASD
#712031
666|v1nc | 2005-04-01 18:20:34 +0200
monia=miriam, a stingowi pasuje bo lubi pod stolem :>
#712033
lecho | 2005-04-01 18:28:33 +0200
jak na zart primaaprilisowy to wyszlo naprawde fajnie i nawet moznaby to bylo kupic :) gdyby nie ten nieszczesny 1 kwietnia... :)
#712034
kos | 2005-04-01 18:55:49 +0200
Prima aprilis czy real :D qrde wszystko w sumie jest możliwe:!!:D
#712039
revic | 2005-04-01 18:59:22 +0200
prawie uwieżylem
#712040
ognos | 2005-04-01 19:00:48 +0200
chlopczykowi daj Radek, Radek! :]
#712041
eng | 2005-04-01 19:13:27 +0200
ta :D a ja dalej noclan jestem :( Kto mnie przygarnie ?
#712042
2lame2play | 2005-04-01 19:14:10 +0200
prima aprilis :D
#712043
h00lsfanat1c | 2005-04-01 19:15:21 +0200
Dopisano 1.4.2005 o godzinie 16:32 [ w1sh ]
A ja i tak jestem górnikiem ze świnoujścia :
Przepraszam bardzo ale ze Świnoujścia to ja jestem !
Ale w żadnym wypadku górnikiem :P
#712044
Rozz | 2005-04-01 19:18:53 +0200
Niezle bez pudla niezle :)
#712045
eng | 2005-04-01 19:25:42 +0200
Komentarz lobUz’a owned ;d
#712046
freak | 2005-04-01 19:31:39 +0200
ale żeście się co poniektórzy dali nabrać :- D przecież nie od dziś wiadomo że sting jest gejem :asd
#712047
[M]aniek | 2005-04-01 19:53:47 +0200
ja nie tylko wiem ja to czuje (oj jak mnie du.pa nasuwa {tak u zwykle sie pisze kurna :D})
#712048
sYnth|Bubu | 2005-04-01 19:57:03 +0200
sting nie rzucilby mnie dla dziewczyny.. powiedzial mi to wlasnie przez telefon :P
#712049
d4widoV | 2005-04-01 20:22:17 +0200
pro, po prostu pro-pomysł na ten dzien :D:D:D
#712053
edix | 2005-04-01 20:25:44 +0200
pro :DDDDDDDD
#712054
kaboom | 2005-04-01 20:30:36 +0200
zbyt proste :P
ale widać, że sporo osób się złapała
#712055
akk0 | 2005-04-01 21:02:53 +0200
Co Wy gadacie? Jakie Prima Aprilis?! Przecież to beszczelne!
Jak się znalazł jakiś niedowiarek to zapraszam na strone dx, gdzie znajduje się również informacja.
#712059
dinhkertal | 2005-04-01 21:17:20 +0200
akko kłamać to @#$% umieć trzeba :D hmmm dałbym mojemu znajomemu typowi tutaj coś wpisać to byście uwierzyli że matka wałęsy była kambodżańską dziwką a Bubu ma 2 metry wzrostu i fajfusa po kolana :D na potwierdzenie... typ sprzedał jakiejś babie na stiadionie łyżwy przy czym but był osobno bo sama łyżwa się od spodu odkleiła :D:D:D:D:D:D
#712060
MisieX | 2005-04-01 21:38:54 +0200
No dobra, a teraz serio, ile jest tych zdjec z Monia? Bo ja mam 2 :D:D:D
btw. nabralem sie ;p
#712063
PeterSchiff | 2005-04-01 21:55:29 +0200
’Bubu ma 2 metry wzrostu i fajfusa po kolana :D"
Jak mozna miec 2 metry wzrostu z 5 centymetrowymi udami?
#712064
fen1x. | 2005-04-01 22:03:30 +0200
ale dowcip sie was 3ma dzisiaj ;D
Bubu i 2 m ? hmmm zalezy czy patrzec w pionie czy w poziomie ;D
#712065
THRAWN | 2005-04-01 22:07:24 +0200
niezly pryma aprilis man !!!:D
#712066
one | 2005-04-01 22:11:48 +0200
jakby to byla prawda to jaki by nowy wymiatacz na swiat przyszedl:D wkoncu polaczenie skili:DDDD
#712067
markolm | 2005-04-01 23:07:06 +0200
ciekawe czy mona pozwolila na taka fote, hmm ?
#712071
HaSu_Szlauf | 2005-04-01 23:08:49 +0200
hahaha nieźle :):):) najlepszy news od sporszego czasu :)
#712072
nergal | 2005-04-01 23:38:51 +0200
nie no wypas
ale ze q3 łaczy ludzi m+m+miłosc to sie zgadzam
ale ze k+m= miłosc to nie to przypadek i moze jeszcze kiedys sie taki zdazy ale w to watpie!
wszystkiego dobrego
#712075
THRAWN | 2005-04-02 00:39:03 +0200
duzo tu naiwnych :P
#712069
MaxDamage | 2005-04-02 00:44:42 +0200
Foty byly dwie :)
W dziecko z trudem, ale jeszcze bym uwierzyl :D
Ale monia i sting w domku z oczkiem wodnym... tu mi zajebalo :D - i dopiero tutaj znowusz sobie przypomnialaem ze dzisiaj 1/04...
Wogole wredne swieto, niunia mi dzisiaj nawkrecala ze sie nie uklada i ze to koniec ( mimo ze zajebiscie sie uklada :D ) ze mnie zdradzila i fogle... Dopiero jak juz przyjalem na siebie cala gorycz to powiedziala "Prima aprilis kotecku " :D Myslalem ze zatluke :ASD
#712070
FixUS_ | 2005-04-02 00:45:54 +0200
Niezły prima aprillis;) Skrobnijcie może coś o Papieżu..?
#712078
abs | 2005-04-02 02:23:12 +0200
żałosne ale to że sie zgodziła na te fotke to i tak nieźle upowszechnij drugą cycuszku:)
#712037
abs | 2005-04-02 02:26:04 +0200
bakacz to moze jest i @#$% ale stinga by połamał:D
#712036
Yaboll | 2005-04-02 08:04:37 +0200
mozliscie przynajmniej o zdjecie sie postarac lepsze, a nie jakies z przed 2 lat :)
#712080
m4mut | 2005-04-02 08:58:06 +0200
te zdjecie w ciązy jest the best :P
#712082
SaTaNiKa | 2005-04-02 09:15:25 +0200
Więc ja życze im dużo zdrowia szczęśc pomyślności na nowej drodze życia
mam nadziejże że spełni im się to co zaplanowali i wymażyli :D :D
( i otóz to QUAKE łączy ludzi i to jest na to dowud)
może ja nie jestem człowiekiem który aż tak uczęszcze dla kościoła
ale niech papież dalej żyje i będzie znowu zdrowy i niech żyje dłogo (módlmy się za nim )
#712083
wishoza | 2005-04-02 09:25:08 +0200
o loooooool MaxD najjjs :D Ja bym chyba kupe zrobił :D
#712084
szłem | 2005-04-02 09:38:41 +0200
ASASA wszystkiego najlepszego !! :D
#712085
RauL | 2005-04-02 10:48:34 +0200
(c) SaTaNiKa:
"ale niech papież dalej żyje i będzie znowu zdrowy i niech żyje dłogo (módlmy się za nim )"
nick jakos mi do tresci nie pasuje :D ale spoko, jestem tolerancyjny no i oczywiscie popieram intencje :)
#712087
afeg | 2005-04-02 10:53:35 +0200
laluniu wytatułuj sobie na czołe napis w stylu :
"Wszystkie raile chętnie przyjme" i bedzie OK
#712092
cin | 2005-04-02 11:03:40 +0200
a o co chodzi ??
#712093
civ|taboo | 2005-04-02 11:59:34 +0200
Nieźle się powkręcali
#712096
MaS | 2005-04-02 12:47:28 +0200
nom... :p
#712097
ziemba | 2005-04-02 13:20:09 +0200
fajnie ludziom nawkrecaliscie ::D:D
(c) SaTaNiKa:
"ale niech papież dalej żyje i będzie znowu zdrowy i niech żyje dłogo (módlmy się za nim )"
modlmy sie za nim ...... hmmmmmm to co mamy stac za nim?? chyba mialo byc moglmy sie za niego !!! :)
A TERAZ NIE NA TEMAT:
news writerzy sie o.pier.dalaj.a !!!! zaleglosci OC (w naszym wypadku 3 mecze h00ls vs. dollz headz t5) i chociazby nasz wystep we wczorajszym turnieju europe quakers 2v2 :) jezeli jest ktos chetny to dostarcze screeny :) z tego turnieju :)
#712098
kos | 2005-04-02 14:57:46 +0200
Jeden z fajniejszych wkrętów jakie widziałem ;)
#712099
bamc | 2005-04-02 18:33:07 +0200
ja chce pozostałe fotki monii !! :P
#712138
MaS | 2005-04-02 20:04:20 +0200
ehhhh... :(
#712147
lalu | 2005-04-02 20:22:27 +0200
good game :D
#712150
Zaloguj się by dodać komentarz.