ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Dwa dwutlenki z dx razem...

pią, 01 kwiecień 2005 15:13:40 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


Kto mógł się spodziewać tak radosnej oraz nietypowej wiadomości, która dotarła do mnie kilka minut temu! Mogłoby się wydawać, że dx>monia i dx>sting, to ludzie, których łączy tylko zabawa, jaką jest strzelanie w robociki. Otóż nie! Łączy ich coś więcej... Wszystko zaczęło się niezwykle śmieszne, bo od zlotu klanowego dwutlenków, w którym oboje uczestniczyli. Zlot, jak zlot, wiadomo, że trzeba się zabawić. Podczas, gdy impreza się rozkręcało z każdą minutą, sting troszkę podchmielony powiedział Monice, że ją kocha! Ona zaś przysypiająca na kanapie uwierzyła w jego słowa. Na drugi dzień, gdy ich stan się poprawił, oboje uświadomili sobie, że to wcale nie musiał być żart! Od tamtego dnia, na ulicy możemy zobaczyć ich razem. Mało tego! Otóż wspaniała Monika spodziewa się dziecka! Ma ono urodzić się we wrześniu b.r. Jeśli będzie to chłopiec, będzie to Kacper, jeśli dziewczynka, jej imię najprawdopodobniej będzie brzmieć Zuzanna. Jednak nie postanowiono jeszcze jaki nick będzie on dzierżył na serwerach. Jak można się nie trudno domyśleć, będziemy ich widywać na serwerach coraz rzadziej. Trwają przygotowania do przeprowadzki, którą planują na początek Maja. Zamieszkają w domku jednorodzinnym, z ogródkiem oraz oczkiem wodnym. Wszyscy czekamy na narodzenie się nowego "narybku" na scenie q3;)


Mav9l1ty poprosił Monikę o krótki komentarz do całej sytuacji:

"Postanowiliśmy wszystko ogłosić ponieważ i tak wszyscy prędzej czy później by się jakoś dowiedzieli : ) Poznaliśmy się zupełnie przez przypadek a to po prostu jeszcze jeden dowód na to, że Quake III łączy ludzi. Kto wiedział, że dojdzie do tego, że będziemy razem planować wspólne życie?"

Czy już wiecie w jaką grę będzie grał przyszły dwutlenek?

"Nie na razie jeszcze o tym nie myśleliśmy : D Obecnie mamy sporo zajęć związanych z przeprowadzką, a czy nasze dziecko będzie chciało się zajmować zabijaniem zielonych robicików czas pokaże."

Wszystkiego najlepszego od Redakcji ORGa

EDIT: Dzień 1 kwietnia, to dzień, w którym robimy sobie wszyscy żartobliwe "kawały". Oczywiście powyższy news był z tej kategorii;) Nie da się ukryć, że kilka, a nawet kilkadziesiąt czytelników ORGa dało się nabrać. Nie jest to oczywiście prawdą, bo monie i stinga nic takiego nie łączy i nie ma żadnego domku z oczkiem itp;))) Wszystkim, którzy się odrazu zorientowali o co chodzi GRATULUJEMY! Reszcie mówimy PRIMA APRILIS! ;D

spEN | 2005-04-01 15:18:50 +0200

o fak :D
gratulacje w takim razie ;>

dinhkertal | 2005-04-01 15:18:56 +0200

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ja @#$% :D

Gravatar

ezop | 2005-04-01 15:20:27 +0200

o @#$% ładny dzwonek ;-) gl

Slayfhn | 2005-04-01 15:23:28 +0200

mini-dwutlenek :D .. gratzz :)

Gravatar

Fabian | 2005-04-01 15:27:50 +0200

Oooo NICE !!
Wszystkiego najlepsze życzę Ci moniu, aby chłopaszek, czy też
dziewczynka była zdrowa, przedewszystkim !! :), fajnie, fajnie, a baq ?, co znim, jeśli oczywiście można wiedzieć.

freak | 2005-04-01 15:30:05 +0200

oby to były bliźniaczki :- DDDD

yoda | 2005-04-01 15:30:10 +0200

pierwszy raz widze by q3 spowodowal milosc i rodzine :D kto by sie spodziewal

Gravatar

seVen | 2005-04-01 15:32:24 +0200

Aha, zapomnialem dodac :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

k3m | 2005-04-01 15:32:42 +0200

GJ :d
BubuR: NIE

sYnth|Bubu | 2005-04-01 15:33:35 +0200

eh.. :P
Nie potrzebnie wiec kasowalem komentarz :>

01.04

hanti | 2005-04-01 15:33:49 +0200

hehe dobre ;d

7328221o | 2005-04-01 15:34:38 +0200

A gdzie to 2 zdjęcie Moni co elektryzuje całą scene :))))

shot | 2005-04-01 15:36:04 +0200

:DDDD fajnie max...:ASD

RauL | 2005-04-01 15:40:10 +0200

hahaha, wkrecilem sie :D bez jaj, zapomnialem, ze dzisiaj 1 kwietnia :DDDDDDD az mi szczena opadla, szczegolnie z tym bejbikiem :D

Gravatar

zik | 2005-04-01 15:41:49 +0200

czego to ludzie nie wymysla w te prima aprilis ;)

Razor | 2005-04-01 15:47:28 +0200

heh nie lubie dx moni no ale niech bedzie...wszystkiego najlepszego zycze:P

Mav_8217 | 2005-04-01 15:48:45 +0200

No widzicie - nawet head-admin sajta mówi, że to prawda!

voodoo|norad | 2005-04-01 15:50:06 +0200

prima aprilis :D
Macie wiecej takich fotek jak ta z monia ? :DD
Tak tylko pytam

(gg w profilu, pisac...)

:DDDDDDDD

Gravatar

Fabian | 2005-04-01 15:52:07 +0200

No właśnie, przecież dziś 1 kwietnia :)..

MsT | 2005-04-01 15:52:45 +0200

hehe : >

pepz | 2005-04-01 15:54:18 +0200

10 osob ktore nabralem na chwyt ze wystepuje w reklamie Lays Apetitue przy tym newsie to jest amatorka ;d

krp | 2005-04-01 16:01:17 +0200

przeciez dzisiaj prima aprilis, mysa ze sie nabierzemy:D

dinhkertal | 2005-04-01 16:04:05 +0200

ja tak wkręciłem typa na prima aprilis w zeszłym roku że w czerwcu dopiero sie kapnął :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD dobrze że w ryj nie zarobiłem za kare :ASD:A:SD:ASD cała historia może jesio dziś w kolumnie ff ;>

Gravatar

m4mut | 2005-04-01 16:13:18 +0200

hahah niezle ale niemogliscie tego napisc jutro ?:P sam nie wiem co mam o tym myslec ale polysl jest niezly =] ale to niezle uknute co tam wiecej gadac na ten temat bez fkretek plis :)

davep | 2005-04-01 16:21:21 +0200

nie wybacze ci tego sting, monia tobie tez - byly inne plany ;(
no nic pozostaje mi zyczyc wszystkiego dobrego

ps: moi rodzice maja dzisiaj rocznice slubu jak co roku zreszta :P

obni | 2005-04-01 16:29:38 +0200

gl na nową droge życia :DD

wishoza | 2005-04-01 16:32:53 +0200

A ja i tak jestem górnikiem ze świnoujścia :

cocaine | 2005-04-01 16:34:29 +0200

lol, jakby nie 1.04 to bym uwierzył pewnie :O

Gravatar

JaraCz | 2005-04-01 16:39:37 +0200

nizła prymaaprylisowa bujda :D:D::Dd juzzazołem wierzyc ale se przypomniałem ze taki dzień :D:D::D najs post ryly najs :]

Tata_RIPA | 2005-04-01 16:39:57 +0200

ehhe ja tez sie dalem w huja zrobic :ASD :))

spEN | 2005-04-01 16:41:36 +0200

A jak zamiast kacperka albo zuzanny urodzi krgpada ?

cmx | 2005-04-01 16:45:52 +0200

hehe, zajebisty newsik, ja sie wkręciłem :] pozdro dla akko

i jak juz ktos napisał, macie wiecej foteczek moni ? :D

Gravatar

avek | 2005-04-01 17:01:10 +0200

lol fajnie lykneliscie :]]

MaS | 2005-04-01 17:01:31 +0200

:PPP No... powodzenia na nowej drodze życia :)))))))))

Gravatar

ciem | 2005-04-01 17:13:39 +0200

;asd

Sh1eldeR | 2005-04-01 17:15:06 +0200

lol, szkoda ze nie napisales, ze to sting urodzi to dziecko ...

MateoMartinezz | 2005-04-01 17:15:29 +0200

aaaaale lol :D

Gravatar

ciem | 2005-04-01 17:18:18 +0200

btw: monia ślicznie wygląda =D ; ]

PeterSchiff | 2005-04-01 17:24:22 +0200

ha ja sie kapnalem :) dzis jestem wyczulony na takie sprawy ale nikt nie probowal mnie wkrecic od rana ;p

[M]aniek | 2005-04-01 17:27:44 +0200

jesli bedzie chlopiec to Kazimierz, a jesli dziewczynka to Deyna

RauL | 2005-04-01 17:34:20 +0200

Mateo Ty zyjesz :DDD

d00mer | 2005-04-01 17:46:03 +0200

Ja tez sie dolanczam do zyczen !!! a w nowym domku musicie zrobic zamiast garazu kafeje dla calego klanu albo chociaz na 4 kompy :DDD a jak bedzie chlopiec to Sarge (cygarko z Hawany:) a jak dziewczynka to bedzie Slash i clan dx da jej na pierwsze urodzinki takie wrotki na dymkach a na drugie urodzinki icemate’a a na trzcie mx 500 albo ccos innego i tak dalej i tak dalej GL!!!

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-04-01 17:49:55 +0200

widywalem lepsze zarty, jak i lepsze fotki Moniczki ;]

magic | 2005-04-01 17:55:59 +0200

hehe jedno ze slynnych zdjec moni :P

L3si0 | 2005-04-01 17:56:33 +0200

a monia ma dwa lewe cycki ....

PeterSchiff | 2005-04-01 17:57:34 +0200

"widywalem lepsze zarty, jak i lepsze fotki Moniczki ;]"

nie dosc ze malkontent to jeszcze emerytowany :P

Gravatar

Caleb | 2005-04-01 18:12:18 +0200

autor fotografii byl pijany i zdjecie mu zeszlo troche za bardzo do gory :(

gr. | 2005-04-01 18:14:05 +0200

hahah akk0 wporzo news wkrecilem sie az do momentu kiedy zaczales nawijac odziecku gdyby nie to to chyba bym sie wkrecil do konca :D:D gj
jestem nieco rozstargniony bo non stop ogladam TVN24 z informacjami z Watykanu i nie funkcjonuje prawidlowo

Pawuj | 2005-04-01 18:15:53 +0200

Od początku wiedziałem OCB, ale rozjebało mnie zdanie "Zamieszkają w domku jednorodzinnym, z ogródkiem oraz oczkiem wodnym." :D:D:D
Monia ze stingem tak jak lop, deral i akir w P! :ASD

Gravatar

666|v1nc | 2005-04-01 18:20:34 +0200

monia=miriam, a stingowi pasuje bo lubi pod stolem :>

lecho | 2005-04-01 18:28:33 +0200

jak na zart primaaprilisowy to wyszlo naprawde fajnie i nawet moznaby to bylo kupic :) gdyby nie ten nieszczesny 1 kwietnia... :)

kos | 2005-04-01 18:55:49 +0200

Prima aprilis czy real :D qrde wszystko w sumie jest możliwe:!!:D

Gravatar

revic | 2005-04-01 18:59:22 +0200

prawie uwieżylem

ognos | 2005-04-01 19:00:48 +0200

chlopczykowi daj Radek, Radek! :]

eng | 2005-04-01 19:13:27 +0200

ta :D a ja dalej noclan jestem :( Kto mnie przygarnie ?

2lame2play | 2005-04-01 19:14:10 +0200

prima aprilis :D

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-04-01 19:15:21 +0200

Dopisano 1.4.2005 o godzinie 16:32 [ w1sh ]

A ja i tak jestem górnikiem ze świnoujścia :

Przepraszam bardzo ale ze Świnoujścia to ja jestem !
Ale w żadnym wypadku górnikiem :P

Rozz | 2005-04-01 19:18:53 +0200

Niezle bez pudla niezle :)

eng | 2005-04-01 19:25:42 +0200

Komentarz lobUz’a owned ;d

freak | 2005-04-01 19:31:39 +0200

ale żeście się co poniektórzy dali nabrać :- D przecież nie od dziś wiadomo że sting jest gejem :asd

[M]aniek | 2005-04-01 19:53:47 +0200

ja nie tylko wiem ja to czuje (oj jak mnie du.pa nasuwa {tak u zwykle sie pisze kurna :D})

sYnth|Bubu | 2005-04-01 19:57:03 +0200

sting nie rzucilby mnie dla dziewczyny.. powiedzial mi to wlasnie przez telefon :P

d4widoV | 2005-04-01 20:22:17 +0200

pro, po prostu pro-pomysł na ten dzien :D:D:D

Gravatar

edix | 2005-04-01 20:25:44 +0200

pro :DDDDDDDD

kaboom | 2005-04-01 20:30:36 +0200

zbyt proste :P

ale widać, że sporo osób się złapała

akk0 | 2005-04-01 21:02:53 +0200

Co Wy gadacie? Jakie Prima Aprilis?! Przecież to beszczelne!

Jak się znalazł jakiś niedowiarek to zapraszam na strone dx, gdzie znajduje się również informacja.

dinhkertal | 2005-04-01 21:17:20 +0200

akko kłamać to @#$% umieć trzeba :D hmmm dałbym mojemu znajomemu typowi tutaj coś wpisać to byście uwierzyli że matka wałęsy była kambodżańską dziwką a Bubu ma 2 metry wzrostu i fajfusa po kolana :D na potwierdzenie... typ sprzedał jakiejś babie na stiadionie łyżwy przy czym but był osobno bo sama łyżwa się od spodu odkleiła :D:D:D:D:D:D

MisieX | 2005-04-01 21:38:54 +0200

No dobra, a teraz serio, ile jest tych zdjec z Monia? Bo ja mam 2 :D:D:D

btw. nabralem sie ;p

PeterSchiff | 2005-04-01 21:55:29 +0200

’Bubu ma 2 metry wzrostu i fajfusa po kolana :D"

Jak mozna miec 2 metry wzrostu z 5 centymetrowymi udami?

fen1x. | 2005-04-01 22:03:30 +0200

ale dowcip sie was 3ma dzisiaj ;D

Bubu i 2 m ? hmmm zalezy czy patrzec w pionie czy w poziomie ;D

THRAWN | 2005-04-01 22:07:24 +0200

niezly pryma aprilis man !!!:D

Gravatar

one | 2005-04-01 22:11:48 +0200

jakby to byla prawda to jaki by nowy wymiatacz na swiat przyszedl:D wkoncu polaczenie skili:DDDD

markolm | 2005-04-01 23:07:06 +0200

ciekawe czy mona pozwolila na taka fote, hmm ?

HaSu_Szlauf | 2005-04-01 23:08:49 +0200

hahaha nieźle :):):) najlepszy news od sporszego czasu :)

nergal | 2005-04-01 23:38:51 +0200

nie no wypas
ale ze q3 łaczy ludzi m+m+miłosc to sie zgadzam
ale ze k+m= miłosc to nie to przypadek i moze jeszcze kiedys sie taki zdazy ale w to watpie!
wszystkiego dobrego

THRAWN | 2005-04-02 00:39:03 +0200

duzo tu naiwnych :P

MaxDamage | 2005-04-02 00:44:42 +0200

Foty byly dwie :)

W dziecko z trudem, ale jeszcze bym uwierzyl :D

Ale monia i sting w domku z oczkiem wodnym... tu mi zajebalo :D - i dopiero tutaj znowusz sobie przypomnialaem ze dzisiaj 1/04...

Wogole wredne swieto, niunia mi dzisiaj nawkrecala ze sie nie uklada i ze to koniec ( mimo ze zajebiscie sie uklada :D ) ze mnie zdradzila i fogle... Dopiero jak juz przyjalem na siebie cala gorycz to powiedziala "Prima aprilis kotecku " :D Myslalem ze zatluke :ASD

FixUS_ | 2005-04-02 00:45:54 +0200

Niezły prima aprillis;) Skrobnijcie może coś o Papieżu..?

abs | 2005-04-02 02:23:12 +0200

żałosne ale to że sie zgodziła na te fotke to i tak nieźle upowszechnij drugą cycuszku:)

abs | 2005-04-02 02:26:04 +0200

bakacz to moze jest i @#$% ale stinga by połamał:D

Yaboll | 2005-04-02 08:04:37 +0200

mozliscie przynajmniej o zdjecie sie postarac lepsze, a nie jakies z przed 2 lat :)

Gravatar

m4mut | 2005-04-02 08:58:06 +0200

te zdjecie w ciązy jest the best :P

SaTaNiKa | 2005-04-02 09:15:25 +0200

Więc ja życze im dużo zdrowia szczęśc pomyślności na nowej drodze życia
mam nadziejże że spełni im się to co zaplanowali i wymażyli :D :D
( i otóz to QUAKE łączy ludzi i to jest na to dowud)

może ja nie jestem człowiekiem który aż tak uczęszcze dla kościoła
ale niech papież dalej żyje i będzie znowu zdrowy i niech żyje dłogo (módlmy się za nim )

wishoza | 2005-04-02 09:25:08 +0200

o loooooool MaxD najjjs :D Ja bym chyba kupe zrobił :D

szłem | 2005-04-02 09:38:41 +0200

ASASA wszystkiego najlepszego !! :D

RauL | 2005-04-02 10:48:34 +0200

(c) SaTaNiKa:

"ale niech papież dalej żyje i będzie znowu zdrowy i niech żyje dłogo (módlmy się za nim )"

nick jakos mi do tresci nie pasuje :D ale spoko, jestem tolerancyjny no i oczywiscie popieram intencje :)

Gravatar

afeg | 2005-04-02 10:53:35 +0200

laluniu wytatułuj sobie na czołe napis w stylu :
"Wszystkie raile chętnie przyjme" i bedzie OK

Gravatar

cin | 2005-04-02 11:03:40 +0200

a o co chodzi ??

civ|taboo | 2005-04-02 11:59:34 +0200

Nieźle się powkręcali

MaS | 2005-04-02 12:47:28 +0200

nom... :p

ziemba | 2005-04-02 13:20:09 +0200

fajnie ludziom nawkrecaliscie ::D:D

(c) SaTaNiKa:

"ale niech papież dalej żyje i będzie znowu zdrowy i niech żyje dłogo (módlmy się za nim )"

modlmy sie za nim ...... hmmmmmm to co mamy stac za nim?? chyba mialo byc moglmy sie za niego !!! :)

A TERAZ NIE NA TEMAT:
news writerzy sie o.pier.dalaj.a !!!! zaleglosci OC (w naszym wypadku 3 mecze h00ls vs. dollz headz t5) i chociazby nasz wystep we wczorajszym turnieju europe quakers 2v2 :) jezeli jest ktos chetny to dostarcze screeny :) z tego turnieju :)

kos | 2005-04-02 14:57:46 +0200

Jeden z fajniejszych wkrętów jakie widziałem ;)

bamc | 2005-04-02 18:33:07 +0200

ja chce pozostałe fotki monii !! :P

MaS | 2005-04-02 20:04:20 +0200

ehhhh... :(

Gravatar

lalu | 2005-04-02 20:22:27 +0200

good game :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63