ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Dwie kolejki kuh3liga

pią, 16 styczeń 2004 11:00:32 | Autor: SpOOnman | Quake 3 Arena

W styczniu wnowiła działalność kuh3liga. Liga jest już po pięciu kolejkach, pozostały tylko dwie do końca. Polskie dwa teamy - Polish Power Pack i bl@ck team spisują się całkiem nieźle, a oto krótki opis ostatnich dwóch kolejek.

Kolejka czwarta :

Die Schlümpfe 0:3 bl@ck team

Smerfy na swoja home map wybrali kaplicę, czyli q3w5 - mapę bardzo defensywną. bl@ck nie miało jednak problemów z wynoszeniem flag i gładko wygrali 4:1. Drugą mapą była oczywiście q3wcp14, na którą niemiecki team totalnie nie był przygotowany. Yacek z kingiem wynosili flagi bez żadnego problemu, wynik 6:0 mówi sam za siebie :D bl@ck zdobywa 3 punkty w tej kolejce.

isnogud CTF 0:3 Polish Power Pack

Po przeciągających się prawie dwa tygodnie przygotowaniach, isno zostało usunięte z ligi, więc PPP dostaje 3 punkty za walkower :/

Kolejka piąta :

NoName CTF 3:0 bl@ck team

Piąta kolejka już nie była taka szczęśliwa. bl@ck przystąpiło do meczu w dobrej dyspozycji, niestety łącza atakujących kinga i Yacka pozostawiały wiele do życzenia. q3wcp9 - mapa NoName była bardzo zacięta, niestety gospodarze wygrali ją jedną flagą - 2:1 dla NoName. bl@ck mogło jeszcze nadrobić na swojej q3wcp14. Mapa również bardzo zacięta, pocięta kilkoma pauzami. NoName okazało się lepsze i wygrało również jedną flagą - 3:2. Szkoda, było bardzo blisko, bl@ck nie otrzymuje żadnego punktu :(

Q3 Tweak PC 1:1 Polish Power Pack

PPP ostatnio w słabszej dyspozycji zagrało w tym tygodniu z teamem niemiecko-węgierskim :). Przeciwnicy wywodzą się chyba z TDM, gdyż perfekcyjnie opanowali środek na swojej q3wcp9. Zagrali świetnie i musieliśmy uznać ich wyższość w pierwszej partii - przegraliśmy 3:7. Q3TPC gorzej jednak radziło sobie na mapie bez otwartego środka - q3wcp1. W ciasnych przejściach i korytarzach byli już o wiele słabsi. Wygraliśmy gładko 7:2 i zdobyliśmy 1 punkt za remis.

Podsumowanie:

Na 2 kolejki przed końcem bl@ck zajmuje czwarte miejsce w tabeli div3b. Zdobyli 5 punktów i już raczej nie wejdą do czołówki - tracą 4 punkty do trzeciego miejsca i aż 6,5 do lidera. PPP znajduje się w tej chwili na drugim miejscu w div3a z 8 punktami i stratą tylko 2,5 do lidera. Wszystko się może jeszcze zmienić, gdyż PPP ma przed sobą dwa najtrudniejsze mecze - z liderem i z relaxem z miejsca trzeciego. Oba teamy spisują się bardzo dobrze i życzymy im GL !

bryan | 2004-01-16 11:17:28 +0100

gg d00ds ;)

HaSu_Szlauf | 2004-01-16 13:02:30 +0100

:D dobra robota :)

Yacek | 2004-01-16 13:35:14 +0100

granie na pingu 80 sux :((((((

bfr_aka_pablonzo | 2004-01-16 14:04:59 +0100

ta sux. ale najlepiej nie grac wcale w ten shit.

... | 2004-01-16 14:34:12 +0100

no no nice nice :)))))

Zenith | 2004-01-16 15:29:01 +0100

ok to GL w nastepnej kolejce ;)

a tymczasem gg ;D

pawson | 2004-01-16 17:34:14 +0100

GL :>

unnzor | 2004-01-17 04:52:45 +0100

:) n1 news

pent1um | 2004-01-17 09:38:27 +0100

gj spoon, gg guys, wymiatajcie dalej :-)

DziadaS-2xreg | 2004-01-17 10:29:27 +0100

Dołujecie !! niech żyje quaker ╚╗║╔╝

║╚╣
ÝĹĹśţběpĂĺAx

Mattias | 2004-01-17 11:50:58 +0100

n1 news ;]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63