ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Dwie recki

pon, 21 lipiec 2003 15:11:00 | Autor: ^M^ | Quake 3 Arena

Dziś przestawię Wam dwie pordukcje filmowe - jakie to możecie się domysleć ;). Na pierwszy ogień idzie...

Speedcapture: Promode CTF The Movie: Part 1 [208 MB] - jakiś czas temu przedstawił ją Wam MateoMartinezz, jednak ja dodam coś od siebie. Na filmie tym będziecie mogli ujrzeć akcje z seri "Złap flagę" - czyli gonitwa do bazy przeciwnika i z powrotem ;). Promodowe flag runy głownie (praktycznie to tylko) w wykonaniu Niemieckiego gracza - Flakk'a. Cóż tu dużo mówić - demon prędkości pod pm w żywiole. Mogę tylko powiedzieć, że szczęka odpada, gdy widzisz tylko broń, a reszta mknie z prędkością światła. Dla porównania dynamiki gry ukazany jest też run CeTuSa pod vq3, a następnie w/w Flakka pod pm i chyba widać różnicę ;) (tylko niech mnie gracze vq3 nie zabiją ;p). Dla smaczku dodano kilka gibów i przyozdobiono demami z pola walki. Poza tym rozbraja outro - "Dancing Squad", resztę musicie zobaczyć sami :).

The Art of Tricking [440 MB] - nowa, świeża i niezwykle zachwalana produkcja wykonana przez cyrus'a oraz -haZe-. Teraz proszę się przygotować na szok, ponieważ z moją opinią nie zgodzi się duża część graczy oraz zostałbym zapewne zbesztany przez światowych trickerów, a i Faketa, który przedstawił już ten "nabytek" na PTC będzie buczał ;-). Dlaczego? Czytajcie dalej...

Co w filmie? Świetna praca kamer, dobrana muzyka, nieziemskie tricki, doskonała jakość, etc. etc. Więc czego narzekam? Czego chcieć więcej?... I teraz następuje faza kulminacyjna ;). Z wszystkim się wyżej zgadzam, ale myślę, że film mimo wszystko zabija sam siebie. Jest po prostu nużący! 20 minut skakania, jednak to skakanie ogranicza się głównie to pojedynczych akcji (choć są i wyjątki - w szczególności drużynowy run na lzctf1, który podobał mi się w sumie najbardziej), które są wciąż oparte na tym samym - wystrzel rakietę/puść granat, dalej wyprzedź rakietę/granat, jakiś mutli-rj, i hop daleko na jakąś kładke, koniec. i tak w kółko... Zobaczymy i bounce, pg oraz całą resztę, ale IMO po prostu tego za mało. Wciąż te rakiety i krótkie (acz mega kozackie, choć co za problem nagrać 10 sekundowe demo? :|) tricki - brak mi polotu, jakiejś delikatności dopełniającą całość. Swobodne i wykonane z gracją skoki - może to by trochę podkreśliło zarysy tego filmu. A tak? Mi się po prostu nie spodobał i tyle. Szczerze mówiąc, to przy ok. 16 minutach sprawdziłem ile tego jeszcze zostało (oglądałem fullscreen)... Cóż - takie zdanie i pewnie mało kto (jeżeli w ogóle znajdzie się jedno osoba) się z nim zgodzi... Jak widać potrafię zbesztać "najlepszy film trickjumperski", jak to niektórzy znani gracze określili...

BTW: Wszyscy jarają się też ostatnim trickiem - mi się też nie podobał... Cóż poradzić - wybredny jestem klient :P.

Mimo tych wypocin, jeżeli macie możliwość (sam jechałem na jakiś ludzkie łącze, by to ściągnąć. Opłacało się? Tu już musicie sami sobie odpowiedzieć...), to sprawdźcie sami ja to wszystko się prezentuje...

END.

MateoMartinezz | 2003-07-21 15:21:23 +0200

Rzeczywiście - Dancing SQuad powala, sik w majty ze śmiechu :D

bfr_aka_pablonzo | 2003-07-21 15:38:59 +0200

zaraz posciagam, bo wczesniej linki nie dzialaly. :(

Zenith | 2003-07-21 20:26:52 +0200

hymmm... zastanowie sie co do tego drugiego filmu :P ale pierwszy sciagam =d

Gravatar

PLANET | 2003-07-21 23:05:17 +0200

koncowka pierwszego jest oczywiscie total gay.

Vymmiatacz | 2003-07-23 19:17:00 +0200

speedcapture_part1 - czy ten gość to w ogóle schodził poniżej prędkości rakiety :-]
Szkoda że nie podali jakiej muzyki użyli w filmie...
I co to zdjęcie na końcu oznacza :/

qw3rterro | 2003-07-28 09:49:36 +0200

nom... racja, ctf'y na promode to prawdziwy impressive (co to ludzie nie robia, zeby mec minimalnie lepszy czas :P)...

drugiego jeszcze nie sciagnelem... ale obiecuje poprawe :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63