ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Dział Filmy

wto, 26 listopad 2002 19:52:32 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Po raz któryś już musimy dokonać modernizacji w dziale Filmy. Potrwa ona kilka dni, co może się wiązać z okresowym brakiem dostępu do plików. Jak wszystko będzie działać to powiadomimy.

Niestety nie będzie już filmów zagranicznych - doszliśmy do wniosku że lepiej zostawić resztę miejsca która pozostała na przyszłe polskie produkcje niż zapychać je zagranicznymi, które można w końcu ściągnąć z innych stron.

Oczywiście wciąż przyjmujemy Wasze produkcje - w tym celu proszę się kontaktować ze mną. Jednak stawiamy tym razem na ilość, nie na jakość - dlatego będę prosił o silniejsze kompresowanie plików żeby zmieścić ich na serwerze jak najwięcej.

Gravatar

esi | 2002-11-26 20:03:21 +0100

spoko uzyje kompresji divx 5.02 1-pass a nie 1-pass quality based (ale postaram sie tez zeby nie byl tak lemerski jak poprzednie=])

Rozz | 2002-11-26 20:21:54 +0100

A wrecz 2pass bym polecal - jak to zrobic jest w artykule Zawod Rezyser.
A tak w ogole to nie znudzilo ci sie robic filmy jeszcze esi? :)

Gravatar

qwe | 2002-11-26 20:37:38 +0100

łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
uuuuuuuuuuuuu
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ja bym tam wolał jakość a nie ilość
po mi jakieś gówno skompresowana na maxa ktore da sie ogladac tylko w okienku 10x10 ://
ci to qfa za serwis ze miejsca niemacie na filmy zobaczcie tylko na PlanetQuake :)
wogole ja tam wole zagraniczne filmy i mysle ze poprze mi duzo osob HEH LOL

Gravatar

pogo | 2002-11-26 21:15:41 +0100

heh a jest jakis przedzial w ktorym trzeba sie zmiescic ?? :P bo akurat cos tam tworze no i nie wiem ile moze wazyc pliczek..

Gravatar

pogo | 2002-11-26 21:20:21 +0100

heh rudy000 reklama innego sita ?? :P

ukojenie | 2002-11-26 21:27:53 +0100

taa rudy, tylko ze jak od was chcialem sciagnac jeden filmik to szedl mi z zawrotna predkoscia 1,7 kb/s i bym go sciagal jakies 80 h. troche nie chce mi sie czekac

Rozz | 2002-11-26 21:35:14 +0100

Jaka reklama :O

Sorki qwe ale zobacz jaka jest rzeczywistosc - polscy gracze nie maja raczej gdzie umieszczac filmow i org ma im to ulatwic. Miejsca do rozdysponowania jest jeszcze 1.5gb - wiec chyba lepiej wrzucic tam 10 filmow niz 4 co nie? I tak jak osiagniemy ten limit to zaczniemy kasowac starsze filmy - na filmy jest przeznaczone 5gb i wiecej nie po prostu niema na dysku.
A jak mowie, zagraniczne mozna zawsze sciagnac z innych serwisow.
Przedzial? Najlepiej kolo 100mb, ale jesli film jest naprawde dobry to moze byc wiecej. Dobry = prezentujacy cos czego wczesniej jeszcze nie bylo. Be creative :)

Rozz | 2002-11-26 21:48:10 +0100

Tlen dlaczego jestes takim idiota? Jeszcze jeden tekst tego typu i sie pozegnamy. To nie jest miejsce na reklamowanie jakiegos serwisu do diabla!

SL4VE | 2002-11-26 21:50:44 +0100

Rozz... nie martw sie. Po tym zamieszaniu z bazą użytkowników ja nie chce mieć nic wspolnego z serwisem xg.pl.

Arnold | 2002-11-26 21:56:18 +0100

Wlasnie lepiej 4 filmy ale porzadne i w dobrej jakosci ,zamiast 10 pikselowatych i 16 kolorow.

Rozz | 2002-11-26 21:58:32 +0100

Ale sie uczepiliscie no :P
Przeciez nie kaze nikomu pakowac z bitratem 200! Film Move dalo sie skompresowac z 300 do 160 bez utraty jakosci - to pokazuje ze wiekszosc z was nie ma wprawy w kompresowaniu. Wieksza kompresja nie zawsze oznacza wyrazna utrate jakosci! Spokojnie, damy rade.

Gravatar

R4VeN | 2002-11-26 22:19:08 +0100

Proponuję lepsze rozwiazanie - niech ktoś z wp wyskoczy z 500 PLN i kupi jakis normalny dysk - wszystko

LaGranda | 2002-11-26 23:43:10 +0100

Proponuje wam program pod nazwa AviChop czasem bardzo ladnie mozna filmik okroic bez straty jakosc :P. Szukac na google i sciagac, albo lepiej wstawie Wam na Orga zaraz!

LaGranda | 2002-11-26 23:43:12 +0100

Proponuje wam program pod nazwa AviChop czasem bardzo ladnie mozna filmik okroic bez straty jakosc :P. Szukac na google i sciagac, albo lepiej wstawie Wam na Orga zaraz!

LaGranda | 2002-11-26 23:47:58 +0100

OK! Plik macie tutaj (q3arena.gry.wp.pl/?id=9&akcja=details&kat=6&file=5933)

Gravatar

insaner | 2002-11-27 01:44:25 +0100

Spox, rozumiem że będą tylko polsie produkcje. Ale dajcie (w dziale filmy) kilka bezpośrednich linków do filmów zagranicznych. Było by naprawde miło - rozwiązało by to proglem braku zagranicznych filmów na serwerze :)

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-11-27 22:14:49 +0100

szkoda, bo zagraniczne serwery strasznie wolniutko chodza, a propozycja z linkami powinna byc rozpatrzona

Gravatar

qwe | 2002-11-28 13:35:09 +0100

Rozz to co wy macie za dysk 30GB czy co niemozecie zmienic dysku na wiekszego lub dokupic na pewno da sie cos zrobic heh

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63