Dział Klany - php
wto, 28 styczeń 2003 13:59:58 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Dział Klany (jeden z kilku, którymi się opiekuję) został w pełni zautomatyzowany, oczywiście dzięki naszemu mistrzowi PHP Brick'owi Bazooka. :) Teraz formularz wypełniany przez użytkowników nie jest wysyłany na e-mail, lecz prosto do bazy, gdzie po potwierdzeniu danych (przeze mnie) zostanie dopisany do listy. Jeśli ktoś chce dokonać zmian/aktualizacji to mój mail jest podany w dziale.
Zapraszam wszystkie klany do zapisywania się na listę.





freak | 2003-01-28 14:06:37 +0100
ru5h ? jesteśmy zapisani ? :)
#631900
Sajrus | 2003-01-28 14:20:42 +0100
@#$%, BriCk rządzI na całeJ LinII :D
#631901
SAI4H | 2003-01-28 14:48:41 +0100
Tylko nie wpisujcie glupot! :P
#631904
obni | 2003-01-28 15:46:06 +0100
fajne tyko czemu Fatum jest na drugiem stronie :D? te klany które tam są co jakiś czas upadają proponowałbym co miesiadz wysyłac maila do cl o potwierdzienie istnienia klanu :]
#631909
SAI4H | 2003-01-28 15:48:44 +0100
To byloby ponad moje sily. ;>
#631910
Sajrus | 2003-01-28 16:02:07 +0100
No co Ty s4iek, to mniej niż 100 maili miesięcznie ;-)
#631911
SAI4H | 2003-01-28 16:12:35 +0100
Godzine temu byly 73 klany. Teraz jest juz chyba 78. Zawrotny speed. :o
#631912
bryan | 2003-01-28 16:23:42 +0100
a ja wolalem stary wyglad
#631913
qpr | 2003-01-28 21:44:15 +0100
A dlaczego jak wyszukuje klan, to jak cos znajdzie to data powastania to 01.01.1970 ? :DD
#631959
acidRA3in | 2003-01-29 10:11:34 +0100
Jak zwykle klany RA3 są dyskryminowane :PP Ja rozumiem ze jest ich niewiele ;> ale są i majka się dobrze
#631992
Zaloguj się by dodać komentarz.