Działa, uff...
nie, 02 październik 2005 11:26:34 | Autor: move | Quake 3 Arena
Jak widać, org powrócił po 3-dniowej przerwie na antenę. Nie wiem co się działo przez ten czas, ale z tego co zauważyłem, główna strona naszego sponsora również była nieczynna. W takim razie wnioskuję, że musiało się to wiązać z awarią serwera imro. Próbowałem znaleźć jakiekolwiek info na ich stronach - bezskutecznie. Możliwe, że w późniejszych godzinach dowiemy się czegoś więcej. Jednak to już mało istotne, ważne, że wreszcie możemy nadrobić zaległości z kilku poprzednich dni, a ECT6 czy PLCA6 nie będą miały stratnej kolejki ze względu na nieczynny serwis.
To już drugi podobny problem w ostatnim czasie z imro.pl. Przypomnę, że na początku wakacji również mieliśmy przerwę w działaniu spowodowaną nieporozumieniem z naszym sponsorem. Nie wiem czy nie powinniśmy na wszelki wypadek poszukać alternatywnego serwera, na którym moglibyśmy umieścić wszystkie dane obejmujące główny serwis ORGa wraz ze wszystkimi podserwisami... Na pewno podejmę taką dyskusję na forum.
Tymczasem - witam z powrotem w imieniu całej redakcji i mam nadzieję, że już bez żadnych awarii :).





alkeniu | 2005-10-02 11:32:01 +0200
yhy
#726478
KLESZCZo_O | 2005-10-02 11:38:35 +0200
lepiej zabezpieczcie wasze dane....na wszelki wypadek.
akurat pobieralem od was pare filmikow kiedy wystapil ’zong’.
wlasnie w takich wypadkach powinniscie zalozyc inna stronke na innym servie z ktorego mozna korzystac w razie awari...
ciesze sie ze znowu ruszylo :P
#726479
wesz | 2005-10-02 11:42:28 +0200
Hmmm....zależy ile potrzebujecie miejsca, wrazie co moglibyśmy się dogadać co do miesca na serwerze, jeżleli bylibyście zainteresowani, to jestem pod numerem gg 3776045
#726481
THRAWN | 2005-10-02 11:59:28 +0200
ale to bylo dno ;/
#726482
SiD | 2005-10-02 11:59:34 +0200
miejsce to pikus, nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki ruch generuje org.
Zapewne twój administrator odciałby kabelek tobie :-)
W najlepszym wypadku będzie dzialać baaaardzo wolno.
Tutaj trzeba naprawde dobrego serwera www, a o taki ciężko za darmo.
#726483
THRAWN | 2005-10-02 12:03:25 +0200
sid ^^
Mam pytankow sprawie XLigi i ECT ...czy beda mozliwe przesuniecia terminow w zwiasku z niedoinformowaniem (brak dzialajacej stronki) :>
;]
#726484
move | 2005-10-02 12:07:42 +0200
sid, ja to wiem, ale rozumiem, że odpowiadałeś dla wisha :)
#726485
sYnth|Bubu | 2005-10-02 12:08:31 +0200
Pytaj ORGanizatorow tych lig : P
#726486
gr. | 2005-10-02 12:51:30 +0200
eh
...
#726487
revic | 2005-10-02 12:53:57 +0200
to org niedzialal ? :q
#726488
wishoza | 2005-10-02 13:50:27 +0200
wlasnie, kiedy nie dzialal ? :D
#726490
Mav_8217 | 2005-10-02 14:18:59 +0200
ale rotfl... teraz esp nie działa =DD
#726499
sYnth|Bubu | 2005-10-02 14:44:23 +0200
Dobrze im tak :P
#726504
gr. | 2005-10-02 15:02:45 +0200
ahahahah
#726511
Zaloguj się by dodać komentarz.