ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Dzień Chłopaka

pon, 30 wrzesień 2002 17:34:23 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena

W imieniu Demoniki piszę :

"Wszystkim tym, którzy uważają się za chłopaka (tudzież mężczyzne życzę wsiego najlepszego i najsłodszego co istnieje na świecie (także tym cybernetycznym). Multum fragów dla playerów, redaktorom jesio większego zapału do dalszego pro-wadzenia ORG'a, szalonych pomysłów, uśmiechów na mordkach i wiecej wyrozumiałości dla nas dziewczynek (tudzież kobiet szczególnie tych grających w q3 =) Cmoki"

Serdecznie Ci Moniu dziękujemy :)

Gravatar

monja | 2002-09-30 17:38:08 +0200

cosik ci sie mateo nawiasy zwalily :/

Sil2100 | 2002-09-30 17:48:01 +0200

thx demoniu :* ;]

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-09-30 17:49:03 +0200

to taki dzien w ogole istnieje? ;)

Gravatar

StaryOrgowicz_339 | 2002-09-30 17:53:29 +0200

dzieki Ci Moniu :D. powiedzialbym "i nawzajem", ale chyba lepiej bedzie jak sobie to podaruje :P.
Az wam opisze jedna sytuacje dzisiaj. Mysle, ze udowodnie w ten sposob kazdemu, ze ja i Sh1eldeR to najbardziej zgrany duet na swiecie :>.
Czesto zdarzaly nam sie sytuacje, ze np. idac po korytarzu w chwili gdy zobaczylismy kumpla mowilismy RAZEM "BeBe.... [pause] ... gdzie mamy?"... synchronizacja na maxa, albo mowilismy w tej samej chwili ta sama rzecz na jakims serwie, jednak to co bylo dzisiaj przebija to wszystko na leb ;>.
Dzisiaj u nas w szkole byl dzien patrona takze lekcji nie mielismy. Przyszlismy tylko na 15 minut do klasy (byloby dluzej, ale niestety naszej klasie nie przydzielono nizszego rocznika do stepienia, wiec nie bylo co robic), a dziewczyny zlozyly nam zyczenia i przygotowaly "male upominki". Owe upominki znajdowaly sie w reklamowce z ktorej kolejno numerami z dziennika losowalismy swoje nagrody :P. Ja jestem 9... okazalo sie ze te upominki to samochodziki (niezly prezent jak na trzecia klase LO... no nie powiem... GG dziewczyny :P)... kazdy inny. Ja wylosowalem takie pomaranczowe BMW M3 :>. Sh1eldeR jest 27, wiec losowal prawie na koncu. Poszedl i gdy wracal uslyszalem tylko "SLEJWU!!!! To juz sie robi chore!!!!". Troche sie zdziwilem jak na lawce postawil samochodzik identyczny z moim... pomaranczowe BMW M3 :>.
Nie ma jak to zgranie...

s3rfer | 2002-09-30 17:57:33 +0200

glupie swieto bo i tak do szkoly bylo trzeba isc :/ ale thx monia

MateoMartinezz | 2002-09-30 18:02:18 +0200

Moniu zrobiłem copy paste :) z GG

*M4STER* | 2002-09-30 18:05:33 +0200

thx moniu
(pozdro od w1lka) ;)

tix | 2002-09-30 18:12:23 +0200

:D jestes kofana moniu ... tobie tez wszystkiego najlepsiejsego ;d z okazji dnia dziewczyn (kobiet:) - zebys wiedziala ja Ci pierwszy zlozylem zyczenia ;dd

Chaos | 2002-09-30 18:15:06 +0200

thx dla moni
i zycze duzo miłych ORG-azmów :)

hanti | 2002-09-30 18:26:06 +0200

moniqs thx za zyczenia tobie buziaki 102 hanti przesyla :|)

Gravatar

Yoozeq | 2002-09-30 18:31:12 +0200

Monia thx, ale chce buziaka na zywo :P

nsx | 2002-09-30 18:47:14 +0200

ale sobie teraz dziewczyna ludu schlebila :P

Gravatar

hB|f1ns | 2002-09-30 19:12:17 +0200

ahah :D czas reaktywowac zWd panofie z zWd plis kontakt na 1355141 czas powrucic z duma na scene q3 :D na wcg byly 3 osoby z zwd ja jam i MONIA!!! widzialem ja na zywo laska jak sie nie patrzy mofie wam aaaaaaah :D

Gravatar

n3c | 2002-09-30 19:15:43 +0200

finsek finsek, uspokuj hormony ;P
dziekujemy moniu za tak wspaniale zyczenia, masz za to :*

Gravatar

Krg | 2002-09-30 19:39:34 +0200

Slodziutkie :D

Gravatar

StaryOrgowicz_316 | 2002-09-30 19:40:51 +0200

ou thx ;q

Lama*Goci | 2002-09-30 19:57:41 +0200

Zapodajcie zdjecie Moni na orgu :D :D pod newsem takowe powinno sie znalesc hihi ;D

00S | 2002-09-30 20:06:56 +0200

masz :P strony.wp.pl/wp/dem0nica/ja.jpg

d4rq000z | 2002-09-30 20:35:15 +0200

a ja pluszawa maskotke dostalem z okazji tego dnia:) (i lizaczka=])

steef | 2002-09-30 20:47:39 +0200

cmok cmok monia :D

BobeK | 2002-09-30 20:56:03 +0200

:-P

*MR.GOD* | 2002-09-30 21:17:27 +0200

hehehe thx :D a ja tam mam calą galerie jej zdjec jestem cichym fanem :DDDDDDDDDD

Kain | 2002-09-30 21:23:29 +0200

Dzieki Moniu.
A ja dzisiaj w szkole dostalem robote za to ze sie smialem - latanie dziur w podlodze w sali informatycznej :)))) lol

vq2 | 2002-09-30 21:50:36 +0200

fenkju monisiu [:

Gravatar

StaryOrgowicz_256 | 2002-09-30 22:08:56 +0200

monia wiesz co wyslalem Ci kartke z NY, a ty na tym GG sie do mnie nie odzywasz :( 3131268

Gravatar

Err0r | 2002-09-30 22:09:13 +0200

ehe to tylko dla mnie te pozdr ;P

Gravatar

monja | 2002-09-30 22:32:35 +0200

nosz qrde wlasnie nie mialam twojego gg igor ... dziekiiiii wielkie za kartke :)

kood | 2002-09-30 22:42:14 +0200

Jezus maria nawet nie wiedzialem, ze "taaaaka" kobieta mnie na serverach bije.. zyc nie umierac hehe

Lama*Goci | 2002-09-30 23:18:16 +0200

uh... cos ten adres nie dziala dalej nie widzialem fotek :( hyhy

Rozz | 2002-09-30 23:19:17 +0200

Hihi monia rulez :D thx grrl !

Gravatar

StaryOrgowicz_282 | 2002-10-01 00:28:04 +0200

Lama*Goci napisal
"uh... cos ten adres nie dziala dalej nie widzialem fotek :( hyhy"

Uzyj GetRight'a, albo cos podobnego i poprostu sciagnij sobie jpg'a....zajmuje jakies 300 kilo jak sie nie myle

MateoMartinezz | 2002-10-01 09:01:57 +0200

Boszzzzz ale się ekipa podpaliła :)))), Jakby kto szukał to całkiem fajne zdjęcia Moni są w mojej kolumnie o cybertrucku w mieście Kace. Moniu, jak Cie znam to pewnie przypuszczałaś że masz tylu wielbicieli, ale aż tak czerwonych jak cegła??? :))))))))))

Sil2100 | 2002-10-01 09:36:04 +0200

Ja niewiem jak Monia moze normalnie zyc ;] Wielbiciele nie daja jej spokoju... biedny ten jej chlopak. Pewnie codziennie musi zabijac z 10 stojacych z rana pod jej drzwiami :p

Szczawson | 2002-10-01 09:50:35 +0200

A tam "laska" jak sie patrzy......pedzielisz LOL,zadna z niej "laska" nie jest.Sam jestes laska...

Szczawson | 2002-10-01 09:53:36 +0200

Jeju facio pani M. to jest dopiero ewenement....robi najlepsze samorobki w tej czesci Europy:)))) gosciu ma niesamowitą przepustowosc:)))))) mam nadzieje jeszcze sie skumac kiedys:)))) BAQ!!!!!!!!!POZDRO FACET!!!!!!!!!!!

MateoMartinezz | 2002-10-01 10:18:53 +0200

Nooo, Baq to jest dopiero spoko gość, jego bongosy wymiatają :)

Gravatar

monja | 2002-10-01 11:30:24 +0200

haaaah na nastepny raz pewnie znow zrobi nowa :)

Gravatar

shopa | 2002-10-01 14:45:39 +0200

heheh... milo ze Monia pamietala =D

*MR.GOD* | 2002-10-01 15:34:48 +0200

heh ludziska ja zartowalem z cala galeria jej zxjec :DDDDDDDD hehehe a nie ja tu pelno maili ze mam wyslac :D

BrickBazooka | 2002-10-01 15:41:37 +0200

Jak zwykle nie wiem o co chodzi :(( To przez to walnięte php co siedze nad nim zamiast grać.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63