Dzień Chłopaka
pon, 30 wrzesień 2002 17:34:23 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena
W imieniu Demoniki piszę :
"Wszystkim tym, którzy uważają się za chłopaka (tudzież mężczyzne życzę wsiego najlepszego i najsłodszego co istnieje na świecie (także tym cybernetycznym). Multum fragów dla playerów, redaktorom jesio większego zapału do dalszego pro-wadzenia ORG'a, szalonych pomysłów, uśmiechów na mordkach i wiecej wyrozumiałości dla nas dziewczynek (tudzież kobiet szczególnie tych grających w q3 =) Cmoki"
Serdecznie Ci Moniu dziękujemy :)





monja | 2002-09-30 17:38:08 +0200
cosik ci sie mateo nawiasy zwalily :/
#620471
Sil2100 | 2002-09-30 17:48:01 +0200
thx demoniu :* ;]
#620472
StaryOrgowicz_9 | 2002-09-30 17:49:03 +0200
to taki dzien w ogole istnieje? ;)
#620473
StaryOrgowicz_339 | 2002-09-30 17:53:29 +0200
dzieki Ci Moniu :D. powiedzialbym "i nawzajem", ale chyba lepiej bedzie jak sobie to podaruje :P.
Az wam opisze jedna sytuacje dzisiaj. Mysle, ze udowodnie w ten sposob kazdemu, ze ja i Sh1eldeR to najbardziej zgrany duet na swiecie :>.
Czesto zdarzaly nam sie sytuacje, ze np. idac po korytarzu w chwili gdy zobaczylismy kumpla mowilismy RAZEM "BeBe.... [pause] ... gdzie mamy?"... synchronizacja na maxa, albo mowilismy w tej samej chwili ta sama rzecz na jakims serwie, jednak to co bylo dzisiaj przebija to wszystko na leb ;>.
Dzisiaj u nas w szkole byl dzien patrona takze lekcji nie mielismy. Przyszlismy tylko na 15 minut do klasy (byloby dluzej, ale niestety naszej klasie nie przydzielono nizszego rocznika do stepienia, wiec nie bylo co robic), a dziewczyny zlozyly nam zyczenia i przygotowaly "male upominki". Owe upominki znajdowaly sie w reklamowce z ktorej kolejno numerami z dziennika losowalismy swoje nagrody :P. Ja jestem 9... okazalo sie ze te upominki to samochodziki (niezly prezent jak na trzecia klase LO... no nie powiem... GG dziewczyny :P)... kazdy inny. Ja wylosowalem takie pomaranczowe BMW M3 :>. Sh1eldeR jest 27, wiec losowal prawie na koncu. Poszedl i gdy wracal uslyszalem tylko "SLEJWU!!!! To juz sie robi chore!!!!". Troche sie zdziwilem jak na lawce postawil samochodzik identyczny z moim... pomaranczowe BMW M3 :>.
Nie ma jak to zgranie...
#620476
s3rfer | 2002-09-30 17:57:33 +0200
glupie swieto bo i tak do szkoly bylo trzeba isc :/ ale thx monia
#620478
MateoMartinezz | 2002-09-30 18:02:18 +0200
Moniu zrobiłem copy paste :) z GG
#620479
*M4STER* | 2002-09-30 18:05:33 +0200
thx moniu
(pozdro od w1lka) ;)
#620480
tix | 2002-09-30 18:12:23 +0200
:D jestes kofana moniu ... tobie tez wszystkiego najlepsiejsego ;d z okazji dnia dziewczyn (kobiet:) - zebys wiedziala ja Ci pierwszy zlozylem zyczenia ;dd
#620482
Chaos | 2002-09-30 18:15:06 +0200
thx dla moni
i zycze duzo miłych ORG-azmów :)
#620484
hanti | 2002-09-30 18:26:06 +0200
moniqs thx za zyczenia tobie buziaki 102 hanti przesyla :|)
#620486
Yoozeq | 2002-09-30 18:31:12 +0200
Monia thx, ale chce buziaka na zywo :P
#620487
nsx | 2002-09-30 18:47:14 +0200
ale sobie teraz dziewczyna ludu schlebila :P
#620489
hB|f1ns | 2002-09-30 19:12:17 +0200
ahah :D czas reaktywowac zWd panofie z zWd plis kontakt na 1355141 czas powrucic z duma na scene q3 :D na wcg byly 3 osoby z zwd ja jam i MONIA!!! widzialem ja na zywo laska jak sie nie patrzy mofie wam aaaaaaah :D
#620492
n3c | 2002-09-30 19:15:43 +0200
finsek finsek, uspokuj hormony ;P
dziekujemy moniu za tak wspaniale zyczenia, masz za to :*
#620493
Krg | 2002-09-30 19:39:34 +0200
Slodziutkie :D
#620497
StaryOrgowicz_316 | 2002-09-30 19:40:51 +0200
ou thx ;q
#620498
Lama*Goci | 2002-09-30 19:57:41 +0200
Zapodajcie zdjecie Moni na orgu :D :D pod newsem takowe powinno sie znalesc hihi ;D
#620500
00S | 2002-09-30 20:06:56 +0200
masz :P strony.wp.pl/wp/dem0nica/ja.jpg
#620501
d4rq000z | 2002-09-30 20:35:15 +0200
a ja pluszawa maskotke dostalem z okazji tego dnia:) (i lizaczka=])
#620503
steef | 2002-09-30 20:47:39 +0200
cmok cmok monia :D
#620505
BobeK | 2002-09-30 20:56:03 +0200
:-P
#620506
*MR.GOD* | 2002-09-30 21:17:27 +0200
hehehe thx :D a ja tam mam calą galerie jej zdjec jestem cichym fanem :DDDDDDDDDD
#620507
Kain | 2002-09-30 21:23:29 +0200
Dzieki Moniu.
A ja dzisiaj w szkole dostalem robote za to ze sie smialem - latanie dziur w podlodze w sali informatycznej :)))) lol
#620508
vq2 | 2002-09-30 21:50:36 +0200
fenkju monisiu [:
#620511
StaryOrgowicz_256 | 2002-09-30 22:08:56 +0200
monia wiesz co wyslalem Ci kartke z NY, a ty na tym GG sie do mnie nie odzywasz :( 3131268
#620512
Err0r | 2002-09-30 22:09:13 +0200
ehe to tylko dla mnie te pozdr ;P
#620513
monja | 2002-09-30 22:32:35 +0200
nosz qrde wlasnie nie mialam twojego gg igor ... dziekiiiii wielkie za kartke :)
#620514
kood | 2002-09-30 22:42:14 +0200
Jezus maria nawet nie wiedzialem, ze "taaaaka" kobieta mnie na serverach bije.. zyc nie umierac hehe
#620515
Lama*Goci | 2002-09-30 23:18:16 +0200
uh... cos ten adres nie dziala dalej nie widzialem fotek :( hyhy
#620516
Rozz | 2002-09-30 23:19:17 +0200
Hihi monia rulez :D thx grrl !
#620517
StaryOrgowicz_282 | 2002-10-01 00:28:04 +0200
Lama*Goci napisal
"uh... cos ten adres nie dziala dalej nie widzialem fotek :( hyhy"
Uzyj GetRight'a, albo cos podobnego i poprostu sciagnij sobie jpg'a....zajmuje jakies 300 kilo jak sie nie myle
#620519
MateoMartinezz | 2002-10-01 09:01:57 +0200
Boszzzzz ale się ekipa podpaliła :)))), Jakby kto szukał to całkiem fajne zdjęcia Moni są w mojej kolumnie o cybertrucku w mieście Kace. Moniu, jak Cie znam to pewnie przypuszczałaś że masz tylu wielbicieli, ale aż tak czerwonych jak cegła??? :))))))))))
#620524
Sil2100 | 2002-10-01 09:36:04 +0200
Ja niewiem jak Monia moze normalnie zyc ;] Wielbiciele nie daja jej spokoju... biedny ten jej chlopak. Pewnie codziennie musi zabijac z 10 stojacych z rana pod jej drzwiami :p
#620525
Szczawson | 2002-10-01 09:50:35 +0200
A tam "laska" jak sie patrzy......pedzielisz LOL,zadna z niej "laska" nie jest.Sam jestes laska...
#620526
Szczawson | 2002-10-01 09:53:36 +0200
Jeju facio pani M. to jest dopiero ewenement....robi najlepsze samorobki w tej czesci Europy:)))) gosciu ma niesamowitą przepustowosc:)))))) mam nadzieje jeszcze sie skumac kiedys:)))) BAQ!!!!!!!!!POZDRO FACET!!!!!!!!!!!
#620527
MateoMartinezz | 2002-10-01 10:18:53 +0200
Nooo, Baq to jest dopiero spoko gość, jego bongosy wymiatają :)
#620530
monja | 2002-10-01 11:30:24 +0200
haaaah na nastepny raz pewnie znow zrobi nowa :)
#620534
shopa | 2002-10-01 14:45:39 +0200
heheh... milo ze Monia pamietala =D
#620544
*MR.GOD* | 2002-10-01 15:34:48 +0200
heh ludziska ja zartowalem z cala galeria jej zxjec :DDDDDDDD hehehe a nie ja tu pelno maili ze mam wyslac :D
#620546
BrickBazooka | 2002-10-01 15:41:37 +0200
Jak zwykle nie wiem o co chodzi :(( To przez to walnięte php co siedze nad nim zamiast grać.
#620547
Zaloguj się by dodać komentarz.