ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Dzień dobry kuh3

śro, 18 styczeń 2006 17:33:57 | Autor: voodoo|norad | Quake 3 Arena

Witam! Wkońcu znamy grupy i terminaż spotkań wszystkich grup. Postaram się krótko przedstawić sytuację. Z naszych krajowych klanów będziemy mieli okazję zobaczyć: Dinhz, UVM Logitech, Unnamed Killers, Kopacze Dup, Onyx, Pantery, Fallen Angels oraz Voodoo.Tylko i aż 2 z nich trafiły do Premiership. Dobrze wszyscy wiemy, że scena q3 systematycznie się zmniejsza to też nie ma się co dziwić, że ilość klanów jest taka, a nie inna. Trzeba mieć nadzieję na dobre mecze i mało w/o, a takie - niestety będą.

Premiership

quad-at-home

intense blood taste

ashlen

perpetuum-mobile

Dinh

UVM Logitech

elite squad

wolne

Jak widać będzie kilka na prawde dobrych teamów, niestety nie zobaczymy reszty czołówki.

Division 1.a
W tej dywizji aż 3 polskie teamy, z pewnością niektórych ucieszy akcent reaktywacji kopaczy dup specialnie na rozgrywki :) kolejne zespoły to: Unnamed Killers oraz onyx. W swoich zmaganiach zmierzą się m.in. z naszymi sąsiadami Satan Proxies

Division 1.b
Kolejne 3 zespoły. Wysoko stawiane są nasze Czarne Pantery oraz Voodoo, który tym razem okaże się lepszy ? Ostatnim zespołem jest Fallen Angels, powodzenia!

Division 2
Same niemieckie teamy ? Ciekawe czemu :) z bardziej mi znanych oczywiście trzeba wymienić Puffies are Masters oraz Wir zocken jetzt

Szczegóły oczywiście można wyczytać na strinie kuh3 ligi wszystkie rozpiski są już wykonane. Pierwsze spotkania będziemy mogli oglądać już za pare dni! Powodzenia od całego ORGA!

forest | 2006-01-18 18:24:25 +0100

wlasnie, kiedy pierwsze mecze sie zaczna? :d

voodoo|norad | 2006-01-18 18:28:16 +0100

26 stycznia bodajże

THRAWN | 2006-01-19 00:48:35 +0100

fajnie jestesmy w nizszej lidze od kd i uk beka :ASD ale walic bo dawno nie poownowalem sobie :ASssadddsadsada

ramm | 2006-01-19 09:34:02 +0100

i nie zrobisz nadal tego bos nieskill :X

btw przezajebiscie znane te teamy wymienione na koncu :DDDD mogles sobie oszczedzic :P

THRAWN | 2006-01-19 12:29:38 +0100

odezwał sie lamka nielot :Asadsaasddas

magic | 2006-01-19 13:24:34 +0100

Wystarczylo troche sie wysilic i zauwazyc ze jestescie w tej samej dywizji co uk. Po prostu sa 2 grupy w 1 dywizji.

voodoo|norad | 2006-01-19 16:47:51 +0100

ramm grałem z nimi akurat ligi ctf i wiem jak grają ;]

Logitechr4 | 2006-01-19 22:21:27 +0100

My gramy 22 stycznia ;f

voodoo|norad | 2006-01-20 09:27:05 +0100

No to pewno ineauguracyjny ;)

kaboom | 2006-01-20 14:46:10 +0100

r4 bo my pausjemy w 1 kolecje

a tak mialem sie zapytać - co to jest za wolny los w premiership? skąd żeś go wytrzasnął?

voodoo|norad | 2006-01-20 15:46:19 +0100

Wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszy na link do kuh i odwiedzić premiership, żeby sie dowiedzieć ^_^

kaboom | 2006-01-20 16:40:16 +0100

no to sobie zajrzyj i jest 7 teamów, beż żadnego wolnego losu

a dinhz w 1 kolejce pausuje, bo nie ma 8 druzyny

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63