ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Dzień Kobiet

pon, 08 marzec 2004 13:09:26 | Autor: RedakcjaORGa | Quake 3 Arena


Z okazji dnia 8 marca, kiedy to obchodzimy świeto naszych wspaniałych Pań, Redakcja ORGa - q3arena.gry.wp.pl chciałaby złożyć jak najserdeczniejsze życzenia wszystkim kobietom. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, radości z życia, wielu przystojnych facetów :P, nie zapominając oczywiście o mnóstwie udanych quadrun'ów! :D

Mężczyzni! Nie zapomnijcie w tym szczególnym dniu odbarzyć Waszych najukochańszych szczególnym uczuciem i oczywiście jakimś prezentem, niekoniiecznie drogim, ważne, żeby pochodził z serca...

CMOK! :*

wuder | 2004-03-08 13:14:44 +0100

ee tam komunistyczne święto :P:P buhehhe =D
wszystkiego NAJ kobitki :)))))

k3m | 2004-03-08 13:22:31 +0100

:*** :p

Requiem | 2004-03-08 13:25:17 +0100

"Nie zapomnijcie w tym szczególnym dniu odbarzyć Waszych najukochańszych szczególnym uczuciem i oczywiście jakimś prezentem, niekoniiecznie drogim, ważne, żeby pochodził z serca..."

a jesli nie zasluzyla? :D:D:D

wentyloddetki | 2004-03-08 13:33:53 +0100

Ja kupie krem na pryszcze , szampon antylupiezowy i dam kase na operacje plastyczna {}

LaMp | 2004-03-08 13:38:22 +0100

wszystkiego naj dziewczynki ;- D
PS: :******

finsek | 2004-03-08 13:42:39 +0100

Cała ekipa ZWD ze mna na czele;P życzy wszystkim kobieta w szczegolnosci Tej JEDNEJ ;) żeby z roku na roko wygladaly tak pieknie jak rok wcześniej :D no i oczywiscie po odbior kfiatoszkof zglaszac sie do pana JAMA :>

semp2 | 2004-03-08 13:44:38 +0100

@->--

RZELKY | 2004-03-08 13:46:46 +0100

no dzieki dzieki

żeton | 2004-03-08 13:56:23 +0100

kobiety z wami zle ale bez was jeszcze gorzej :***********

Pawuj | 2004-03-08 13:59:02 +0100

dzien swira... :D
kto oprocz moni gra w q3 z kobit? ;D

move | 2004-03-08 14:02:02 +0100

Szczególny, komunistyczny dzień - o kant dupy z tym świętem.

rkniunia | 2004-03-08 14:02:46 +0100

ja ! lol :oooo

bamc | 2004-03-08 14:13:14 +0100

Wszystkiego naj wszystkim paniom :D
@-;-'-
btw. znowu "dzień kobiet" ? przecież był rok temu?

gr. | 2004-03-08 14:14:02 +0100

ano.. move ma racje dawniej nikt kobiet nie szanowal a w fabryce nagle w jeden jedyny dzien kazda GOZDZIKA dostawala lol gowniane swieto komuchow

enjoy | 2004-03-08 14:19:33 +0100

z kobiet to gra jeszcze nita i faketa :o
ASDASDDADDdadhhahahahha!! ;pp

slawek | 2004-03-08 14:22:34 +0100

Jak zobaczyłem newsa, chciałem napisać: "jaka komuna!" :D
Ale juz inni napisali.
Dziwię się, ze jeszcze yaboll nie zarzucił jednej z tych fajnych szkolnych piosenek.
Walentynki - świńskoimperialistyczne, konsumpcyjne święto. (w ogóle - co za naduzycie - nazywac takie okazje świetem)
Dni kobiet, tatusiów, hutnika (ale nie m@w), pielęgniarki - komunistyczne i ogłupiajace, majace za zadanie podreperować kondycję narodu i dowartosciować poszczególne grupy społeczne.
Boze narodzenie - chrześcijańskohandlowe - wolne od pracy, wymuszone ciepełko i najwyższe obroty handlu. Choć w Boga tak naprwdę wierzy coraz mniej ludzi, a kultywuje Jego przekaz nieliczna grastka. To samo Wielkanoc.
Dni wyzwolenia, niepodległości, Manifestów i Deklaracji - kombatanckoedukacyjne - jak zwykle - ferie, przypomnienie bohaterstwa i historii ludziom, którzy i tak maja w dupie i choc czekaja na 11 listopada to i tak nie potrafią tego powiązać z jakimś konkretnym rokiem, a często z jakimkolwiek wydarzeniem historycznym.

Kobietom i dziewczętom - wszystkiego najlepszego :)

mixer | 2004-03-08 14:35:54 +0100

wszystkiego najlepszego dla wszystkich lasek ! :*****

shiv | 2004-03-08 14:53:49 +0100

tak na marginesie komuchy jedne to dzien kobiet przywedrowal do nas do europy ze stanow zjednoczonych a nie wywodzi sie z zadnej komuny ;o

Gravatar

.... | 2004-03-08 15:08:14 +0100

Przeciez g0ral dzisiaj tez obchodzi swoje swieto bo on tez kobieta przeca :D

SharK | 2004-03-08 15:11:50 +0100

:**** kobitki :p

@#$% zas 20 zeta na kwiatki :/ ja bym se wolał browarki za to kupic :-D

Yaboll | 2004-03-08 15:20:36 +0100

Święto Kobiet, wbrew powszechnej opinii, nie jest sowieckim wynalazkiem. Pomysł celebrowania święta kobiet zrodził się w starożytnym Rzymie, gdzie 1 marca obchodzono tzw. Matronalia.
Było to święto mężatek, które tego dnia modliły się o szczęście w małżeństwie. Zgodnie z tradycją, 1 marca Rzymianie obdarowywali swoje żony drobnymi prezentami, natomiast kobiety przygotowywały poczęstunek dla niewolników.
W czasach nowożytnych Święto Kobiet było efektem wojny, wypowiedzianej przez kobiety dominującym w kulturze stosunkom patriarchalnym. W Stanach Zjednocznych po raz pierwszy Dzień Kobiet obchodzono 20 lutego 1909 roku. Początek tego święta sięga 1857 roku, kiedy pracownice nowojorskiej fabryki bawełny zorganizowały strajk, domagając się krótszego dnia pracy oraz wynagrodzenia równego pensjom mężczyzn.
Międzynarodowy Dzień Kobiet został ustanowiony w 1910 roku przez Międzynarodowy Kongres Kobiet Socjalistek w Kopenhadze, na wniosek niemieckiej socjalistki, Klary Zetkin. Rok później świętowano go w Austrii, Danii, Niemczech i Szwajcarii, organizując demonstracje i zebrania.
W Rosji geneza Dnia Kobiet sięga wydarzeń z 8 marca 1917 roku, kiedy w Sankt Petersburgu rozpoczęły się krwawo stłumione masowe strajki robotnic. Święto Kobiet obchodzone jest w imię uczczenia ofiar tamtych wydarzeń.
W Nepalu pod koniec sierpnia obchodzone jest dwudniowe święto kobiet. Dzień pierwszy upływa głównie na ucztowaniu i odpoczynku. Drugiego dnia kobiety pielgrzymują do świątyni boga Shivy Pashupatinath, by modlić się o dobrego męża. Biorąc pod uwagę, iż większość kobiet nepalskich nie ma wpływu na wybór męża, nie można się dziwić, że tego dnia przed bramami świątyni ustawiają się kolejki nawet dwuipółkilometrowe.
W Republice Południowej Afryki Narodowy Dzień Kobiet obchodzony jest 9 sierpnia.

szaky | 2004-03-08 15:20:43 +0100

kto oprocz moni gra w q3 z kobit? ;D

mnie to juz nie ma... ;(

prezenty to one powinny robic (lody)!!!!!!! na kolana swinie i calowac nam buty !!!!!! :DS;dSAaaaaaaadas

Uwazaj bo kobiety tez to czytaja!!!!
Glupi jestes czy co? sam moze rob lody facetom z jakis tam okazji - co bys wtedy czul jak by ci ktos tak napisal?! Sam jestes swinia... zalosny jestes... debilu... grrrrrrrr...

A reszcie thx za zyczenia.

Gravatar

sld | 2004-03-08 15:29:49 +0100

hehe...dolanczam sie do zyczen ! ;] hf kobitki ;]

k3m | 2004-03-08 15:36:36 +0100

Kobiety to maja swoje swieto w kalendarzu, a o dniu mezczyzny nie ma nic napisane...

LaMp | 2004-03-08 15:37:03 +0100

sIn załosny jestes coraz bardziej ...

sYnth|Bubu | 2004-03-08 15:38:02 +0100

Dopisano 8.3.2004 o godzinie 14:32 [ sIn_pl ]

prezenty to one powinny robic (lody)!!!!!!! na kolana swinie i calowac nam buty !!!!!! :DS;dSAaaaaaaadas

sin_pl ale ty glupi w glowe jetes .

A co do kobiet to najlepszego dla : iriny, julci :D (dziewczyna neoka :>) dla zuzi ( mofa ) m0ni, Szakalki :> i kurcze nie pamietam wiecej :P

EDIT : jeszcze maja z nieistniejacego juz clanu Fusion :>

harpagan | 2004-03-08 15:39:37 +0100

slawek ... jestem pod wrazeniem
yaboll jak zwykle w swoim stylu heheh
a swoja droga pozdro dla wszystkich pan kwiaciarek ktore swietuja podwojnie

żeton | 2004-03-08 15:40:47 +0100

Szakal nikt o Tobie nie zapomnial poprostu Pawuj chyba slabiutkosie orientuje o plci pieknej na naszej scenie :D bo np oprucz Ciebie i Moni gra przeciesz Irina Wszystkiego dla WAS w szczegulnosci bo jestescie jedyne w swoim rodzaju i za reprezentowanie polskiej sceny poprzez plec piekna :D

sorry jesli beda bledy D:

eng | 2004-03-08 15:55:16 +0100

CMOK! :* hehe

Pawuj | 2004-03-08 16:14:19 +0100

cl0n3 skad mialem wiedziec? wogole neta mam z 4miechy dopiero :p

rzu | 2004-03-08 16:27:17 +0100

sin_pl - KIJ CI W DUPE (Z KOTWICĄ!!) :O
a sama tego "święta" nie akceptuję :/ poza tym ja mam od niedawna "święto kobiet" codziennie :p

Gravatar

lysy2k4 | 2004-03-08 16:44:44 +0100

Nasze Drogie Panie nie zwazajcie na takie prostackie i strasznie glupie komentarze w stylu sina. Dobrze wiecie ze Was kochamy! :****************

150|l3wY | 2004-03-08 16:54:20 +0100

wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet

move | 2004-03-08 16:56:38 +0100

big.mac.edu.pl/~smuggi/kobiety/kobiety.jpg
PS: Bubu thx za pamiec, przekaze napewno ;)

eXe|Korol | 2004-03-08 17:32:20 +0100

jest jeszcze Zosia z mojego klanu :>

Tramal | 2004-03-08 17:34:15 +0100

Podpisuje się pod tym :) !!!

shiv | 2004-03-08 18:23:43 +0100

Sa jesio Jola i ?Sane? co graja w ta piekna gre , byc moze jest ich jeszcze wiecej , w kazdym razie dla nich wszystkich razem i kazdej z osobna wszystkiego najlepszego ;o

A ty sin cymbale wez juz zamilknij bo sie czlowiekowi noz w kieszeni otwiera.

psychic_pl | 2004-03-08 18:35:37 +0100

wszystkiego najlepszego dla wszystkich kłakerek i dla wszystkich dziewuch

benek | 2004-03-08 18:40:29 +0100

Ta wszystkiego Naj, niech sie spelnia wasze wszystkie marzenia itd :P

sYnth|Bubu | 2004-03-08 19:26:51 +0100

A jezeli chodzi o dziewczeta to kiedys byla niejaka Ania ale podobno to byl fejkus :P

off topic mam juz ponad 2tys komentarzy chce ktos pogratulowac ?
:>

b31m0 | 2004-03-08 19:42:32 +0100

Bubu jest Kasia[tysik], Ania[detox], Lidia[d4rky] :D :D ale to wszystko fejki :P

RauL | 2004-03-08 20:08:02 +0100

Dla wszystkich fajnych babek ;**************************** @->--

Gravatar

ajfa_lestat | 2004-03-08 20:28:18 +0100

Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Kobiet.
Szczególne pozdro dla tych grających w Q3 :)

Gravatar

edix | 2004-03-08 20:31:08 +0100

zzzzzz

HaSu_Szlauf | 2004-03-08 21:02:26 +0100

najlepszego :]

eng | 2004-03-08 21:13:29 +0100

bubu tutaj nie ma czego gratulowac - to trza wspolczuc myszy i klawiaturze :E

LaMp | 2004-03-08 21:58:57 +0100

gratuluje bubu ;- D
PS: nabij jeszcze jeden to bedziesz mial 2004 a to jest chyba nasz akutłany rok no nie czy sie myle ?
hah :- >

rage | 2004-03-08 22:13:03 +0100

a ja miłosci mego zycia-Marlenie zycze wszytkiego naj:D i tak tego nie zobaczy ale niech będzie:D

*misiek* | 2004-03-08 22:16:49 +0100

naj naj najlepszego

btw. syntax SZMATO najlepszego :D

Gravatar

edix | 2004-03-08 22:17:11 +0100

co to za swieta jak sie idze do budy :/ $$$

sh1bby | 2004-03-08 22:36:35 +0100

najlepszego 4 all :-]

b.3. | 2004-03-08 23:12:34 +0100

Juz skladalem rzyczenia ale co mi tam ten dzien jest w koncu raz w roku to nie wolno zalowac wiec jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :********, a co do takich ludzi jak sin to mi sie na takich rzygac nawet nie chce bo zal za glupote i nic wiecej, tylko psoja piekno tego swieta, ehh szkoda gadaci, i jeszcze raz wszystkiego NAJ dla wszyskich pan a w szczegolnosci dla tych z naszej spolecznosci :], bo malo ich malo wiec trzeba je szanowac i doceniac ich prace jaka wkladaja w istnienie ORGa

szaky | 2004-03-08 23:31:52 +0100

ile wklada swoja prace w istnienie orga? aktualnie to chya nie wiele... ;p

shiv | 2004-03-09 00:20:43 +0100

Szakaliczko ty nasza , nie badz taka skromna , twoje newsy sa chyba najdluzsze na orgu (no jesio sai ma tasiemce) a nie tylko newsy piszesz wiec nie mow ze niewiele pracy :)))

freak | 2004-03-09 09:35:12 +0100

slesh.perm.ru/images/news/05032004_pic0418.JPG

Wszystkiego najlepsiajszego grzEs !!

Zyczenia spoźnione ale sOm :))

Gravatar

syNTax | 2004-03-09 18:14:03 +0100

dziękuje ex-!t dziwko
śmierdzisz lol :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63