Dzień Kobiet
pon, 08 marzec 2004 13:09:26 | Autor: RedakcjaORGa | Quake 3 Arena

Z okazji dnia 8 marca, kiedy to obchodzimy świeto naszych wspaniałych Pań, Redakcja ORGa - q3arena.gry.wp.pl chciałaby złożyć jak najserdeczniejsze życzenia wszystkim kobietom. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, radości z życia, wielu przystojnych facetów :P, nie zapominając oczywiście o mnóstwie udanych quadrun'ów! :D
Mężczyzni! Nie zapomnijcie w tym szczególnym dniu odbarzyć Waszych najukochańszych szczególnym uczuciem i oczywiście jakimś prezentem, niekoniiecznie drogim, ważne, żeby pochodził z serca...
CMOK! :*





wuder | 2004-03-08 13:14:44 +0100
ee tam komunistyczne święto :P:P buhehhe =D
wszystkiego NAJ kobitki :)))))
#675113
k3m | 2004-03-08 13:22:31 +0100
:*** :p
#675115
Requiem | 2004-03-08 13:25:17 +0100
"Nie zapomnijcie w tym szczególnym dniu odbarzyć Waszych najukochańszych szczególnym uczuciem i oczywiście jakimś prezentem, niekoniiecznie drogim, ważne, żeby pochodził z serca..."
a jesli nie zasluzyla? :D:D:D
#675116
wentyloddetki | 2004-03-08 13:33:53 +0100
Ja kupie krem na pryszcze , szampon antylupiezowy i dam kase na operacje plastyczna {}
#675117
LaMp | 2004-03-08 13:38:22 +0100
wszystkiego naj dziewczynki ;- D
PS: :******
#675118
finsek | 2004-03-08 13:42:39 +0100
Cała ekipa ZWD ze mna na czele;P życzy wszystkim kobieta w szczegolnosci Tej JEDNEJ ;) żeby z roku na roko wygladaly tak pieknie jak rok wcześniej :D no i oczywiscie po odbior kfiatoszkof zglaszac sie do pana JAMA :>
#675119
semp2 | 2004-03-08 13:44:38 +0100
@->--
#675120
RZELKY | 2004-03-08 13:46:46 +0100
no dzieki dzieki
#675121
żeton | 2004-03-08 13:56:23 +0100
kobiety z wami zle ale bez was jeszcze gorzej :***********
#675123
Pawuj | 2004-03-08 13:59:02 +0100
dzien swira... :D
kto oprocz moni gra w q3 z kobit? ;D
#675124
move | 2004-03-08 14:02:02 +0100
Szczególny, komunistyczny dzień - o kant dupy z tym świętem.
#675126
rkniunia | 2004-03-08 14:02:46 +0100
ja ! lol :oooo
#675127
bamc | 2004-03-08 14:13:14 +0100
Wszystkiego naj wszystkim paniom :D
@-;-'-
btw. znowu "dzień kobiet" ? przecież był rok temu?
#675137
gr. | 2004-03-08 14:14:02 +0100
ano.. move ma racje dawniej nikt kobiet nie szanowal a w fabryce nagle w jeden jedyny dzien kazda GOZDZIKA dostawala lol gowniane swieto komuchow
#675140
enjoy | 2004-03-08 14:19:33 +0100
z kobiet to gra jeszcze nita i faketa :o
ASDASDDADDdadhhahahahha!! ;pp
#675141
slawek | 2004-03-08 14:22:34 +0100
Jak zobaczyłem newsa, chciałem napisać: "jaka komuna!" :D
Ale juz inni napisali.
Dziwię się, ze jeszcze yaboll nie zarzucił jednej z tych fajnych szkolnych piosenek.
Walentynki - świńskoimperialistyczne, konsumpcyjne święto. (w ogóle - co za naduzycie - nazywac takie okazje świetem)
Dni kobiet, tatusiów, hutnika (ale nie m@w), pielęgniarki - komunistyczne i ogłupiajace, majace za zadanie podreperować kondycję narodu i dowartosciować poszczególne grupy społeczne.
Boze narodzenie - chrześcijańskohandlowe - wolne od pracy, wymuszone ciepełko i najwyższe obroty handlu. Choć w Boga tak naprwdę wierzy coraz mniej ludzi, a kultywuje Jego przekaz nieliczna grastka. To samo Wielkanoc.
Dni wyzwolenia, niepodległości, Manifestów i Deklaracji - kombatanckoedukacyjne - jak zwykle - ferie, przypomnienie bohaterstwa i historii ludziom, którzy i tak maja w dupie i choc czekaja na 11 listopada to i tak nie potrafią tego powiązać z jakimś konkretnym rokiem, a często z jakimkolwiek wydarzeniem historycznym.
Kobietom i dziewczętom - wszystkiego najlepszego :)
#675142
mixer | 2004-03-08 14:35:54 +0100
wszystkiego najlepszego dla wszystkich lasek ! :*****
#675147
shiv | 2004-03-08 14:53:49 +0100
tak na marginesie komuchy jedne to dzien kobiet przywedrowal do nas do europy ze stanow zjednoczonych a nie wywodzi sie z zadnej komuny ;o
#675149
.... | 2004-03-08 15:08:14 +0100
Przeciez g0ral dzisiaj tez obchodzi swoje swieto bo on tez kobieta przeca :D
#675155
SharK | 2004-03-08 15:11:50 +0100
:**** kobitki :p
@#$% zas 20 zeta na kwiatki :/ ja bym se wolał browarki za to kupic :-D
#675157
Yaboll | 2004-03-08 15:20:36 +0100
Święto Kobiet, wbrew powszechnej opinii, nie jest sowieckim wynalazkiem. Pomysł celebrowania święta kobiet zrodził się w starożytnym Rzymie, gdzie 1 marca obchodzono tzw. Matronalia.
Było to święto mężatek, które tego dnia modliły się o szczęście w małżeństwie. Zgodnie z tradycją, 1 marca Rzymianie obdarowywali swoje żony drobnymi prezentami, natomiast kobiety przygotowywały poczęstunek dla niewolników.
W czasach nowożytnych Święto Kobiet było efektem wojny, wypowiedzianej przez kobiety dominującym w kulturze stosunkom patriarchalnym. W Stanach Zjednocznych po raz pierwszy Dzień Kobiet obchodzono 20 lutego 1909 roku. Początek tego święta sięga 1857 roku, kiedy pracownice nowojorskiej fabryki bawełny zorganizowały strajk, domagając się krótszego dnia pracy oraz wynagrodzenia równego pensjom mężczyzn.
Międzynarodowy Dzień Kobiet został ustanowiony w 1910 roku przez Międzynarodowy Kongres Kobiet Socjalistek w Kopenhadze, na wniosek niemieckiej socjalistki, Klary Zetkin. Rok później świętowano go w Austrii, Danii, Niemczech i Szwajcarii, organizując demonstracje i zebrania.
W Rosji geneza Dnia Kobiet sięga wydarzeń z 8 marca 1917 roku, kiedy w Sankt Petersburgu rozpoczęły się krwawo stłumione masowe strajki robotnic. Święto Kobiet obchodzone jest w imię uczczenia ofiar tamtych wydarzeń.
W Nepalu pod koniec sierpnia obchodzone jest dwudniowe święto kobiet. Dzień pierwszy upływa głównie na ucztowaniu i odpoczynku. Drugiego dnia kobiety pielgrzymują do świątyni boga Shivy Pashupatinath, by modlić się o dobrego męża. Biorąc pod uwagę, iż większość kobiet nepalskich nie ma wpływu na wybór męża, nie można się dziwić, że tego dnia przed bramami świątyni ustawiają się kolejki nawet dwuipółkilometrowe.
W Republice Południowej Afryki Narodowy Dzień Kobiet obchodzony jest 9 sierpnia.
#675162
szaky | 2004-03-08 15:20:43 +0100
kto oprocz moni gra w q3 z kobit? ;D
mnie to juz nie ma... ;(
prezenty to one powinny robic (lody)!!!!!!! na kolana swinie i calowac nam buty !!!!!! :DS;dSAaaaaaaadas
Uwazaj bo kobiety tez to czytaja!!!!
Glupi jestes czy co? sam moze rob lody facetom z jakis tam okazji - co bys wtedy czul jak by ci ktos tak napisal?! Sam jestes swinia... zalosny jestes... debilu... grrrrrrrr...
A reszcie thx za zyczenia.
#675163
sld | 2004-03-08 15:29:49 +0100
hehe...dolanczam sie do zyczen ! ;] hf kobitki ;]
#675164
k3m | 2004-03-08 15:36:36 +0100
Kobiety to maja swoje swieto w kalendarzu, a o dniu mezczyzny nie ma nic napisane...
#675168
LaMp | 2004-03-08 15:37:03 +0100
sIn załosny jestes coraz bardziej ...
#675169
sYnth|Bubu | 2004-03-08 15:38:02 +0100
Dopisano 8.3.2004 o godzinie 14:32 [ sIn_pl ]
prezenty to one powinny robic (lody)!!!!!!! na kolana swinie i calowac nam buty !!!!!! :DS;dSAaaaaaaadas
sin_pl ale ty glupi w glowe jetes .
A co do kobiet to najlepszego dla : iriny, julci :D (dziewczyna neoka :>) dla zuzi ( mofa ) m0ni, Szakalki :> i kurcze nie pamietam wiecej :P
EDIT : jeszcze maja z nieistniejacego juz clanu Fusion :>
#675170
harpagan | 2004-03-08 15:39:37 +0100
slawek ... jestem pod wrazeniem
yaboll jak zwykle w swoim stylu heheh
a swoja droga pozdro dla wszystkich pan kwiaciarek ktore swietuja podwojnie
#675172
żeton | 2004-03-08 15:40:47 +0100
Szakal nikt o Tobie nie zapomnial poprostu Pawuj chyba slabiutkosie orientuje o plci pieknej na naszej scenie :D bo np oprucz Ciebie i Moni gra przeciesz Irina Wszystkiego dla WAS w szczegulnosci bo jestescie jedyne w swoim rodzaju i za reprezentowanie polskiej sceny poprzez plec piekna :D
sorry jesli beda bledy D:
#675173
eng | 2004-03-08 15:55:16 +0100
CMOK! :* hehe
#675177
Pawuj | 2004-03-08 16:14:19 +0100
cl0n3 skad mialem wiedziec? wogole neta mam z 4miechy dopiero :p
#675180
rzu | 2004-03-08 16:27:17 +0100
sin_pl - KIJ CI W DUPE (Z KOTWICĄ!!) :O
a sama tego "święta" nie akceptuję :/ poza tym ja mam od niedawna "święto kobiet" codziennie :p
#675182
lysy2k4 | 2004-03-08 16:44:44 +0100
Nasze Drogie Panie nie zwazajcie na takie prostackie i strasznie glupie komentarze w stylu sina. Dobrze wiecie ze Was kochamy! :****************
#675184
150|l3wY | 2004-03-08 16:54:20 +0100
wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet
#675186
move | 2004-03-08 16:56:38 +0100
big.mac.edu.pl/~smuggi/kobiety/kobiety.jpg
PS: Bubu thx za pamiec, przekaze napewno ;)
#675187
eXe|Korol | 2004-03-08 17:32:20 +0100
jest jeszcze Zosia z mojego klanu :>
#675190
Tramal | 2004-03-08 17:34:15 +0100
Podpisuje się pod tym :) !!!
#675191
shiv | 2004-03-08 18:23:43 +0100
Sa jesio Jola i ?Sane? co graja w ta piekna gre , byc moze jest ich jeszcze wiecej , w kazdym razie dla nich wszystkich razem i kazdej z osobna wszystkiego najlepszego ;o
A ty sin cymbale wez juz zamilknij bo sie czlowiekowi noz w kieszeni otwiera.
#675195
psychic_pl | 2004-03-08 18:35:37 +0100
wszystkiego najlepszego dla wszystkich kłakerek i dla wszystkich dziewuch
#675199
benek | 2004-03-08 18:40:29 +0100
Ta wszystkiego Naj, niech sie spelnia wasze wszystkie marzenia itd :P
#675203
sYnth|Bubu | 2004-03-08 19:26:51 +0100
A jezeli chodzi o dziewczeta to kiedys byla niejaka Ania ale podobno to byl fejkus :P
off topic mam juz ponad 2tys komentarzy chce ktos pogratulowac ?
:>
#675208
b31m0 | 2004-03-08 19:42:32 +0100
Bubu jest Kasia[tysik], Ania[detox], Lidia[d4rky] :D :D ale to wszystko fejki :P
#675209
RauL | 2004-03-08 20:08:02 +0100
Dla wszystkich fajnych babek ;**************************** @->--
#675213
ajfa_lestat | 2004-03-08 20:28:18 +0100
Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Kobiet.
Szczególne pozdro dla tych grających w Q3 :)
#675216
edix | 2004-03-08 20:31:08 +0100
zzzzzz
#675218
HaSu_Szlauf | 2004-03-08 21:02:26 +0100
najlepszego :]
#675220
eng | 2004-03-08 21:13:29 +0100
bubu tutaj nie ma czego gratulowac - to trza wspolczuc myszy i klawiaturze :E
#675222
LaMp | 2004-03-08 21:58:57 +0100
gratuluje bubu ;- D
PS: nabij jeszcze jeden to bedziesz mial 2004 a to jest chyba nasz akutłany rok no nie czy sie myle ?
hah :- >
#675228
rage | 2004-03-08 22:13:03 +0100
a ja miłosci mego zycia-Marlenie zycze wszytkiego naj:D i tak tego nie zobaczy ale niech będzie:D
#675232
*misiek* | 2004-03-08 22:16:49 +0100
naj naj najlepszego
btw. syntax SZMATO najlepszego :D
#675235
edix | 2004-03-08 22:17:11 +0100
co to za swieta jak sie idze do budy :/ $$$
#675236
sh1bby | 2004-03-08 22:36:35 +0100
najlepszego 4 all :-]
#675237
b.3. | 2004-03-08 23:12:34 +0100
Juz skladalem rzyczenia ale co mi tam ten dzien jest w koncu raz w roku to nie wolno zalowac wiec jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :********, a co do takich ludzi jak sin to mi sie na takich rzygac nawet nie chce bo zal za glupote i nic wiecej, tylko psoja piekno tego swieta, ehh szkoda gadaci, i jeszcze raz wszystkiego NAJ dla wszyskich pan a w szczegolnosci dla tych z naszej spolecznosci :], bo malo ich malo wiec trzeba je szanowac i doceniac ich prace jaka wkladaja w istnienie ORGa
#675239
szaky | 2004-03-08 23:31:52 +0100
ile wklada swoja prace w istnienie orga? aktualnie to chya nie wiele... ;p
#675244
shiv | 2004-03-09 00:20:43 +0100
Szakaliczko ty nasza , nie badz taka skromna , twoje newsy sa chyba najdluzsze na orgu (no jesio sai ma tasiemce) a nie tylko newsy piszesz wiec nie mow ze niewiele pracy :)))
#675250
freak | 2004-03-09 09:35:12 +0100
slesh.perm.ru/images/news/05032004_pic0418.JPG
Wszystkiego najlepsiajszego grzEs !!
Zyczenia spoźnione ale sOm :))
#675254
syNTax | 2004-03-09 18:14:03 +0100
dziękuje ex-!t dziwko
śmierdzisz lol :D
#675296
Zaloguj się by dodać komentarz.