ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



East Coast Lan Party

czw, 16 grudzień 2004 22:51:10 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena



Nie zwykło się dużo pisać na Polskich stronach o LAN Party odbywających się za oceanem. Czy powodem tego jest ich wielkość? Czy może powodem tego jest ich znikoma ilość? Okazuje się, że jedynym wytłumaczeniem może być tylko małe zainteresowanie tym naszych rodzimych redaktorów ;)

Jako "świeży" nabytek www.quake3.imro.pl postanowiłem zmienić ten stan rzeczy. Już od 7 do 9 stycznia odbędzie się duża impreza pod nazwą East Coast Lan Party w Millville w stanie New Jersey. Ilość miejsc dla graczy oscyluje w granicach 300! Ofkoz na tak dużej imprezie nie mogło zabraknąć naszej ulubionej gry, mianowicie kilku konkurencji Quake III. Zacznijmy od turnieju RA3. Jeszcze dzisiaj zostały ogłoszone zasady turnieju 1v1 mającego się odbyć na tej modyfikacji. Można je znaleźć na stronie głównej imprezy. Gracze otrzymają także pole do popisu w zakresie trickingu. Demka nagrane podczas LAN'u zostaną pokazane na telebimie całości zgromadzonej publiki, a zwycięzcą zostanie ten który otrzyma największą ilość braw.

Całość jest jednak nastawiona na zabawę. I stąd pewnie pomysł na konkurencję zatytuowaną "Frag Pappy-R". Otóż kto sfraguje zaledwie trzy razy tego redaktora www.planetquake.com podczas meczu z ustawieniem wartości Fraglimit na 10, ten otrzyma mały drobiazg ze "stolika z fantami". Z innego stolika otrzyma z kolei nagrodę ten, kto wypije najwięcej napoju czekoladowego " Yoo-Hoo", więc ciekawostek tam na pewno nie zabraknie.

Warto jeszcze wspomnieć o konkursie na oficjalną tapetę. Graficy jednak muszą się pospieszyć, bo termin nadsyłania propozycji upływa już 21 grudnia! Materiały przydatne można pobrać stąd.

Nie muszę chyba wspominać, że jeśli ktoś będzie przebywał w okolicach "Szczęśliwego Nowego Jorku" nie powinien tej imprezy przegapić! Oczywiście można się spodziewać kilku newsów o przebiegu LAN Party jak i o jego wynikach.

szaq | 2004-12-17 00:18:49 +0100

A ja tam bylem na poprzednich edycjach :b

gr. | 2004-12-17 02:07:06 +0100

hehehehe i co fajnie bylo ? ;D

szaq | 2004-12-17 06:44:33 +0100

nie gralem, jedynie patrzylem i spectowalem .... zafajczyscie bylo

freak | 2004-12-17 08:07:45 +0100

wiesz m9v może Ci się wydać to nieprawdopodbne, ale śniło się mi kiedyś że napiszę Ci GJ ;)

zatem:

Good Job!;)

Mav_8217 | 2004-12-17 08:27:53 +0100

Szaq, to tam widziałeś tych wszystkich Z4, fatalów, czm’ów i innych socratesów?

freak - Najwidoczniej masz dar snów proroczych ;) Dzienx!

szaq | 2004-12-17 08:55:34 +0100

fatala widzialem w NY City, czm chyba też wtedy był .... Zero4 nie jestem pewny a socrates (jak on wygląda :b),
ogólnie tam przy takich imprach jest od zajoba ludzi, i bardzomożliwe, że czołówka była, a ja nie widziałem wszystkich ...

gr. | 2004-12-17 11:14:15 +0100

a dotknales fatala ? ;DDDDD

fhantom | 2004-12-17 11:49:37 +0100

gr :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

szaq | 2004-12-17 12:07:17 +0100

"powiedziałem że widziałem fatala ! ! !
kto chce mnie dotknąć?
...

Pytałem @#$% kto chce mnie dotknać ! ! !" (c)

To chyba było w suth park =]

akk0 | 2004-12-17 13:02:43 +0100

witaj mavelity hf;)

szłem | 2004-12-17 14:33:16 +0100

hahah mav kazdy ci nicka przegreca :DDDD

najlepsze to : mav9

Mav_8217 | 2004-12-17 16:48:08 +0100

MAVALITY! :D

freak | 2004-12-18 13:05:59 +0100

a ja myślałem że mevility :PPP

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63