ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Eastern Europe Cup - Playoff

sob, 22 styczeń 2005 15:54:32 | Autor: MaS | Quake 3 Arena


Poznaliśmy dzisiaj drużyny, które przeszły do dalszej fazy turnieju Eastern Europe Cup. Niestety organizatorzy nie są zadowoleni z przebiegu imprezy, ze względu na dużą ilość problemów... rezygnacja niektórych teamów z gry, liczne nieporozumienia itp. Do "playoff" dostały się wszystkie nasze (uczestniczące) drużyny... Brakuje jeszcze przeciwników dla dwóch polskich klanów: the shadows i Fear Factory. O wejście do playoff walczą jeszcze: eRRor contRol i Total Annihilation oraz Rage i Dv0r. A tak przedstawiają się pojedynki drużyn w fazie playoffs:

  • Fear Factory vs Rage / Dv0r
  • the shadows vs eRRor contRol / Total Annihilation
  • sYnthesisvs United Forces
  • Team Skozi vs Sniper Yetis From Heaven

Więcej informacji dotyczących turnieju można znaleźć na oficjalnej stronie - [click] oraz na kanale ircowym - #eastern.cup. Serdecznie zapraszamy...

Mav_8217 | 2005-01-22 16:35:13 +0100

p1mp’s do boju!!!

umm... a to nie te czasy :b

MaS | 2005-01-22 18:36:47 +0100

Wprowadziłem drobną korektę :) Najważniejsze, że polskie klany się dostały do playoff :] W końcu to Polacy organizują ten turniej :PPP

Mad | 2005-01-22 18:46:31 +0100

tak klan UF awansowal dzieki rezygnacji GF o ja @#$% :D czlowieku puknij sie w ta glowke... a moze gdybysmy rozegrali z nimi ten mecz to tez bysmy awansowali ? co za blazen

enjoy | 2005-01-22 18:58:58 +0100

"klan United Forces awansował, dzięki rezygnacji czeskiego klanu God Forsaken" - wszystko sie zgadza.

btw. uf to raczej do 4 najlepszych klanow w polsce sie zaliczyc nie da nawet gdyby sie bardzo starac, wiec troche dziwi co ten klan tam robi w tej lidze (zapewne nie ma to zwiazku z tym ze jestes tam supervisorem czy jakims organizatorem?) wiec show some respect & stfu!
no offence :D

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-01-22 19:06:33 +0100

I tak finał bedzie sYnth vs t5...

Gravatar

scar | 2005-01-22 19:08:25 +0100

enjoy gdzie jest napisane, ze trzeba zapraszac najlepsze klany ? :o

to cos w stylu zaproszenia Bubu do allstars invite :D:D:D

Mad | 2005-01-22 19:24:07 +0100

scar enjoy kolejni znawcy no nie moge ja @#$% ;] sami wyjadacze... mam komus przypomniec miejsca jakie zajely poszczegolne klany na lanparty.pl ? wogole kim wy jestescie ?? ale q3community jest pojebane :( przykra sprawa

rav | 2005-01-22 19:32:29 +0100

tylko ze z tego tfojego lanparty.pl juz w q3 nie gra 3 zawodnikow ;ddddddd

Gravatar

LeSzNy | 2005-01-22 19:37:32 +0100

no wlasnie rav starzy gracze odeszli na emeryture i zastapili ich nowi mlodzi dobrze zapowiadajacy sie zawodnicy :D niedlugo i na ciebie przyjdzie czas... :)

Gravatar

t5-mayhem | 2005-01-22 19:39:17 +0100

inaczej to napisalem: gf oddalo uf walkowera, ktore nie musialo w ogole z nimi grac, wiec stad "szczesliwie" weszli oni do playoff, ale nie napisalem, ze gdyby nie to to nie mieliby juz szans, czy ze nie pokonaliby gf, duh...

MaS | 2005-01-22 21:01:09 +0100

Mad - przykrą sprawą to jest że się urodziłeś :PPP N/C

Nie można nomralnie powiedzieć, że jest błąd i żeby go porpawić albo usunąć ? Czy to takie trudne i skomplikowane... tylko jechać odrazu - n/c Mad, pokazujesz tym samym swoją kulturkę... bravo

Usunąłem zbędny tekst z newsa... :)

Gravatar

scar | 2005-01-22 21:09:01 +0100

odezwal sie mad wyjadacz

lanparty bylo dawno moze wspomnisz o cgc ? :smiech

Gravatar

sixs|GaD | 2005-01-22 21:46:04 +0100

na lan4fun startowalo z 6-7 druzyn z czego jedna to counter-strike ;x

sYnth|Bubu | 2005-01-23 10:58:25 +0100

Nie cs a UT :D
Urban Terror :>

Gravatar

boloman | 2005-01-23 14:07:47 +0100

a @#$% mnie to wszystko; zdrowie niekomputerowym plebejom

edit ee yy to nie party.org ?

Mad | 2005-01-23 14:31:42 +0100

odezwal sie scar nieudacznik z jedynym sukcesem - dojsciem do synth rofl ;p niektorym juz woda sodowa uderzyla do glowy po jakims finale DIV2 nie no gratuluje div2 to akurat cos dla was ;)

Mad | 2005-01-23 14:37:26 +0100

MaS nie nie mozna :( trzeba troche myslec, a nie bezmyslnie kopiowac newsy :( wogole odbij z takimi zarcikami frajerku

Gravatar

scar | 2005-01-23 14:46:03 +0100

  1. Do sYnth jeszcze nie doszedlem.
  2. Z niecierpliwoscia czekam na mecz z elitarnym UF w czwartek.

z wyrazami szacunku nieudacznik death|scar

L3si0 | 2005-01-23 15:03:51 +0100

czytam te komentarze i normalnie z buzu juz nie moge, mad jak narazie to ty robisz z siebie wielkiego pro i sie podniecasz jedynym osiagnieciem UF w 4v4, czyli 2 miejscem na Lan 4 Fun ashahsahs tez mi osiagniecie, lepiej bys nawet o tym nie wspominal, bo zalosc tylko bierze, z tego co widze ci co graja dluzej zrozumieli, ze q3 juz nie ma przyszlosci, wszyscy najlepsi poodchodzili co widac po CB, teraz nawet jak cos osiagniesz to i tak to juz nic nie znaczy, wiec zostala tylko gra for fun, ale ty tak samo jak leszny (news odnosnie PWC, czy jakos tak) tego nie rozumiecie i za wszelka cene chcecie wygrac - zalosne i tyle

Mad | 2005-01-23 15:15:23 +0100

wogole minales watek koleszko ;( my tutaj o czym innym piszemy a ja tylko odpieram jakies ataki z dupy :( wiesz nie poradze nic ze jako team nie gramy swietnie :( pozatym nie podniecam sie czymkolwiek a osiagniec jest jeszcze kilka ;) a co do tego ze juz nikt nie gra to chyba tez cos ci sie pomylilo bo wiekszosc powoli wraca ;) na dodatek w q3 masz eurocupa...

L3si0 | 2005-01-23 15:21:54 +0100

i co ? z tego powodu, ze wam sie wydaje, ze q3 wraca takimi p izdami jestescie ?

Mad | 2005-01-23 15:38:30 +0100

ta ty jestes wyrocznia :( dobra wez tez odbij :/ kolejny wyjadacz :(

Gravatar

LeSzNy | 2005-01-23 16:38:00 +0100

ja chce za wszelka cene wygrac :O ja wale poczytaj sobie te moje zalosne komentarze i potem oceniaj :D bo jak mozna grac nie 4fun :O to wtedy nie wiem o co sie gra :] wygrac przyjemnie ale jak sie przejebie to nic sie niestanie :)

MaS | 2005-01-23 17:55:09 +0100

Mad - frajerkami to możesz sobie nazywać swoich kolegów... kopiowanie newsów ? :o LoL chyba mylisz pojęcia koleś... Odpierasz ataki ? :o znowu LoL sam zaczales - widze że wzorujesz się na Lepperze... on tez odpiera ataki i robi z siebie ofiare losu :) No niedaleko Ci do niego... powodzenia pro-plajerze...

gu4rd | 2005-01-23 18:03:10 +0100

o @#$% same kapsle :D mad co w tym newsie jest zerzniete bezsensownie?? Bo ja nie widze zeby tutaj bylo cos skopiowane. Hmmm odbijesz???

Mad | 2005-01-23 18:04:44 +0100

ooo czlowieku jaki ty pusty jestes :( a kto pisal jakies glupie teksty na nasz temat ze to szczesliwie ze to cos... wogole kim ty jestes chlopaczku ? 3m ryj i nie osmieszaj sie swoimi komentarzami wogole co to za okreslenie pro? z czego to wnioskujesz ? mysl bez kitu to nie boli :( wogole co drugi to wiekszy cwaniak co to sie dzieje ;/

eng | 2005-01-23 18:07:40 +0100

po chuja wy sie klocicie ?
I jak zwykle o nic.

MaS | 2005-01-23 18:15:38 +0100

Błehehe... Mad jesteś śmieszny... "3m ryj" to sobie możesz swojej matce powiedzieć, bo ja nie jestem jakimś twoim kolegą, żebys sobie mógł po mnie pojeżdżać jak po gównie. Uważasz się za wielkiego pro-pleyera, a nie dorastasz takowemu do piet. A jedynym cfaniakiem jakiego tutaj widze to jesteś ty...

Już nie będę w ogóle z toba dyskutował bo mi się nie nawet nie chce... W newsie będę pisał to co mi się będzie żywnie podobało - a jak będzie jakiś błąd to go skoryguje...

Jeszcze jedno niecenzuralne słowo w moim kierunku będzie widniało w twoim komentarzu to go usune... Proste ?

rav | 2005-01-23 20:22:16 +0100

jebne zaraz !!!!!!!!!!!!!!!!! mad Żadzisz

Mad | 2005-01-23 21:35:16 +0100

ojej jaki ty grozny jestes buehe... rav jakis problem? wieeesz za zadnego pro playera sie nie uwazam jezeli ty odnosisz takie wrazenie to przykro mi bardzo :( ale wogole co ty mozesz wiedziec w dupie byles gowno widziales... jakby nie bylo ja gram w EC a ty jestes jakims div4 nubem ;p eot

Gravatar

scar | 2005-01-24 00:52:27 +0100

hahahhaha :D:D:D

paker | 2005-01-24 10:19:21 +0100

Po ile Wy macie lat?Bo mam wrazenie ,ze 10... Faktem jest,ze nie potrzebnie sie unosicie i wogole dyskutujecie.Ale jest jedno "ale",jesli juz mowicie o jakis osiagnieciach,to napewno Mad osiagnal wiecej niz jakis SCARpeta czy MASochista.Smiechy... :D:D:D ps-teraz na mnie najedziecie?? :>
ps2-nie wczuwajcie sie w tego q3 za bardzo,wiecej fun

rav | 2005-01-24 14:18:43 +0100

nic tylko sie smiac z tFOIH postow :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

sYnth|Bubu | 2005-01-26 11:44:06 +0100

Dopisano 23.1.2005 o godzinie 14:31 [ [Mad-UF] ] [kasuj komentarz ]

odezwal sie scar nieudacznik z jedynym sukcesem - dojsciem do synth rofl ;p

Zdobyl tez 2 miejsce w 2 dywizji OC.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63