EC7: Dema
pon, 21 lipiec 2003 12:16:03 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Na ORGu pojawiły się już dema ze wczorajszego spotkania Eyeballers vs. iCE cLIMBERs, czyli finału EuroCup7. Pozycja obowiązkowa. Kto przegapił ma okazję nadrobić. Linki poniżej:
Wrzucił Zell, dzięki. :)
PS. Tutaj natomiast znajdziemy raport ClanBase i dema nagrane przez nich.





.gogi | 2003-07-21 14:05:50 +0200
z pova foxa ??
#647546
SAI4H | 2003-07-21 14:12:23 +0200
no tak pisze. ;) nie ogladalem.
#647547
sYnth|Bubu | 2003-07-21 16:50:24 +0200
chcialbym zobaczyc ten quadrun despa :P ale chyba na demkach go nie ma :(
#647554
przodownikpracy | 2003-07-21 18:26:39 +0200
skubany ten fox, chyba najbardzoej damage'asty gostek na swiecie ! :>
#647567
ez0p | 2003-07-21 22:34:10 +0200
nom fox moze byc najlepszym graczem na świecie łącząc tdm i 1v1
#647589
enjoy | 2003-07-21 22:47:49 +0200
tylko sie nie rozpedzajcie bo cooller w tdm tez wymiata niezgorzej
#647591
Zaloguj się by dodać komentarz.