ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



EC7: ic vs aAa - 3:0

nie, 11 maj 2003 23:20:45 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Tak jak można się było spodziewać - ic, najlepszy szwedzki klan, zwycięzca QLAN TDM pokonał w finale WB francuski team aAa 3:0. Co tu dużo mówić, tego dnia ic było nie do pokonania wygrywając wszystkie mapy porażającą przewagą. Poniżej dokładne wyniki, niestety bez screenów i dem z powodu 1. pingu 2. wadliwości GTV. :(

ic pokonuje aAa 3:0

Udało mi się zobaczyć jedynie kawałek tego meczu. Po wyniku łatwo domyśleć się przebiegu gry. IC już od początku meczu przeważało i wraz z upływem czasu zwiększało swoją przewagę.

Ponownie wspaniały początek ze strony Szwedów. IC grało tutaj rewelacyjnie. Nawet St_Germa1n, który miał za zadanie pomóc Francuzom w odniesieniu zwycięstwa nie był w stanie zdziałać niczego.

Mecz zaczął się po myśli IC, ale aAa tym razem nie chciało tanio sprzedać skóry i zmniejszali przewagę iCE cLIMBERs. Szwedzi jednak wzięli się w garść i pokazali, że gra z nimi może być koszmarem. Ponad 50 fragowa przewaga to było minimum. IC grało jak natchnione, a aAa było tzw. chłopcami do bicia. Mecz zakończył się blisko 150 fragową przewagą!!! TOTAL OWNAGE.

Na ClanBase znajdziemy jeszcze dwa demka z wszystkich map.

Pozatym demek można szukać na Cyberfight.org.

Tym samym pierwszym teamem WIELKIEGO FINAŁU jest klan iCE cLIMBERs. Kto zmierzy się ze Szwedami? Tego dowiemy się po finale drabinki przegranych, w którym przeciwko aAa mogą zagrać Eyeballers, IronFist, Demonic Core, Unmatched. Pary ćwierćfinałowe w Loosers Bracket:

  • Eyeballers vs Demonic Core
  • IronFist vs Unmatched

Zwycięzcy tych par zmierzą się ze sobą, natomiast zwycięzca podejmie aAa, które po przegranej z iCE cLIMBERs automatycznie dostało się do finału LB. Więcej emocji już wkrótce.

viltZz | 2003-05-11 23:25:37 +0200

licze na final ic - [u]:) oczywiscie u wygra po5 mapach:D

eng | 2003-05-11 23:45:30 +0200

oj raczej nikt nie pwoinien zatrzymac lodowatych w tym sezonie =o

ciastek | 2003-05-11 23:56:29 +0200

lodziarze wygraja wszystko

Gravatar

R4VeN | 2003-05-12 01:57:58 +0200

Finał iC vs EYE , 3:1 dla iC

*MR.GOD* | 2003-05-12 04:30:16 +0200

eeeeeeeee zagra eye vs [u]
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gravatar

KeNNy | 2003-05-12 04:42:01 +0200

@dresiki demek na Cyberfight.ru - wszystkie "kręcone" na iC-FOX'ie:

cyberfight.org/site/demos/7916/ - pro-q3dm6

cyberfight.org/site/demos/7917/ - q3dm14tmp

cyberfight.org/site/demos/7918/ - cpm4

BobeK | 2003-05-12 09:14:34 +0200

A wynik z cpm4 mozesz, s4i, sciagnac z esp.pl, zeby bylo smieszniej. :)

Gravatar

droOps | 2003-05-12 11:26:57 +0200

234-75 macie na cpm4 aAa po dupie :D

Zell | 2003-05-12 18:16:35 +0200

wrzucilem do nas dema, sorry ze tak pozno

SAI4H | 2003-05-12 19:39:25 +0200

Loozix Zelloos. ;]

chrzomszcz | 2003-05-13 01:35:47 +0200

jesli ktos chce byc tak glupi jak ja to obejrzyjcie sobie chase z dm6 - najgorsze demo z chasepov na swiecie polowa meczu oczami najgorszego gracza meczu potem dalej caly czas aAa i w 17 minucie pokazali gophera czyli co naprawde dzieje sie w meczu - excelenty gantlety impresivy itd - pisze tak dla ostrzezenia

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63